Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2017., 09:53   #621
Pozdrav, kupili smo Klarstein HT007GL konvekcijsku grijalicu. Pokreće se na touch zaslon. Probali smo slijediti upute za korištenje, ali nismo uspjeli pokrenuti da počne grijati. Ima li tko iskustva s time?
LaCroa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 01:50   #622
vjerojatno se grijalica isključi na +22 ili kolko već, a vani je 30 tak da ....
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 08:15   #623
Ima tko iskustva sa ovim ele. ljestvama oli' ti ga kupaonskim radijatorima sa ele grijacim elemntom? Ono, cijene su od 500 do 5000kn, jel razlika u kvalitet između nih stvarno tolika da su neki deset puta skuplji? Ne govorim o ovim dizajnerskim gdje se placa dizajn već o ovim klasičnim ljestvama..
LaVita e bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 08:58   #624
Pa dizajn se plaća.
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:32   #625
Naravno, to je out of kveščen, al' govorim o ovim klasičnim ljestvama, kod kojih su enormne razlike u cijenama...
LaVita e bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:47   #626
Quote:
LaVita e bella kaže: Pogledaj post
Naravno, to je out of kveščen, al' govorim o ovim klasičnim ljestvama, kod kojih su enormne razlike u cijenama...
Razlika ti je samo dizajn. Elektrogrijac je super jednostavna stvar i svi imaju isti. I naravno placas naljepnicu / brend. Eventualno pogledaj da je neki cvrsci lim u slucaju da je neki bas shit.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:45   #627
Jel' ima tko iskustva sa ovima? Diosta su skupi samo je pitanje jel' ta cijen opravdana ili ne Domk primjerice kod Ikome sve skupa izgleda posve drukcije samo što su šturi u opisu pa neznam jel se tu radi o ele ili kasicnim koje treba napunit glikolom i narnut osigurac unutra pa ispaden skuplja pita nego tepsija na kraju Naiđoh i na ove Atlantic-ove, imam njihov bojler godina i prezadovoljan sam istim pa su im vjerojatno i radijatori jednako kvalitetni samo sta ih ne mogu pronaci nigdje kod nas...
LaVita e bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:24   #628
ja kupio prošlu zimu običan čelični sa grijačem od 600w. firma termometal. naručio, platio, oni dostavili , ja montirao.
prvu zimu je radio besprijekorno. očekujem to i ovu. napunio sam ga destiliranom.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 07:11   #629
Dimenzije? Cijena? Zaboravi, nađoh
LaVita e bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 09:50   #630
u njihovim tablicama ima neka uputa o veličini radijatora i za to predviđena snaga električnog grijača. sjećam se da sam si sve sam našao i samo poslao narudžbu
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:50   #631
Praktički nov Glamox izgorio

pozdrav. Sestra mi kupila Glamox preko njuškala (stvarno je kao nov, vidi se po njemu). Međutim, danas ga prvi put upalila i on počeo gorjeti, tj. dvije crne točke se pojavile na prednjoj strani od sagorijevanja. Ugasila ga i to je to.

Zna li itko u čemu je problem? Mijenjala je i nedavno utičnicu na tom zidu pa ima li kakve veze s tim ili? Eto, prvi put je tako nešto doživjela, a ima glamoxe godinama.
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:03   #632
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
pozdrav. Sestra mi kupila Glamox preko njuškala (stvarno je kao nov, vidi se po njemu). Međutim, danas ga prvi put upalila i on počeo gorjeti, tj. dvije crne točke se pojavile na prednjoj strani od sagorijevanja. Ugasila ga i to je to.

Zna li itko u čemu je problem? Mijenjala je i nedavno utičnicu na tom zidu pa ima li kakve veze s tim ili? Eto, prvi put je tako nešto doživjela, a ima glamoxe godinama.
Update - otišao termostat i ne isplati ga se uopće popravljati. Al ono kaj zabrinjava jest stvar da je mogao prouzrokovati požar da sestre nije bilo u stanu. E to je ogromna anti-reklama glamoxu. Mislim, koji k...
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:49   #633
I bez računa/garancije popravljaju

Evo još jedan važan update:

Sestra kontaktirala dobavljača Glamoxa, Stipsa-grijanje, čisto da se raspita zbog čega je nastao problem i isplati li se to popravljati, i oni će na kraju sami preuzeti neispravnu grijalicu, popraviti je i vratiti, o svom trošku, iako ga je sestra kupila preko njuškala i nema ni račun ni garanciju.

dakle, u šoku sam... najpozitivnijem
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:23   #634
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
Evo još jedan važan update:

Sestra kontaktirala dobavljača Glamoxa, Stipsa-grijanje, čisto da se raspita zbog čega je nastao problem i isplati li se to popravljati, i oni će na kraju sami preuzeti neispravnu grijalicu, popraviti je i vratiti, o svom trošku, iako ga je sestra kupila preko njuškala i nema ni račun ni garanciju.

dakle, u šoku sam... najpozitivnijem
Ovo kao da se događa u njemačkoj ili skandinavskim zemljama ... nevjerojatno ... jer kod nas kad i imaš račun se moraš gadno posvađati da ostvariš prava koja imaš kao kupac ... pohvala za firmu ...
tomtom12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 05:42   #635
Grijanje sobe

Pozdrav,trebam grijati sobu od 12 m2,visina stropa 2.45,stolarija drvo izopan stakla.
Sada imam radijator na kotačice 1500 w ali nema nekog efekta kad je vani ispod +5,s tim da kod nas je najhladnije preko noći -3 i bura.
Šta preporučujute?
aisin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:54   #636
Soba od 25 kvadrata što je najbolje za brzo zagrijavanje i održavanje topline,Ventilatorska grijalica, kovektorska ili uljna?

Da li se isplati uzeti nešto od DeLonghi ?
billy walsh is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:56   #637
brzo zagrijavanje: nešto što upuhuje topli zrak ventilatorom.
održavanje topline: uljni radiator to radi dobro.
ne znači da je bilo što od toga optimalno.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:40   #638
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
brzo zagrijavanje: nešto što upuhuje topli zrak ventilatorom.
održavanje topline: uljni radiator to radi dobro.
ne znači da je bilo što od toga optimalno.
Hvala na odgovoru,što je preporučljivije?
Čuo sam da uljni radijatori troše više struje,da je to točno?
billy walsh is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:54   #639
Quote:
billy walsh kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru,što je preporučljivije?
Čuo sam da uljni radijatori troše više struje,da je to točno?
Nije tocno
rovaccccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:55   #640
kWh je uvjek jednak, pitanje je samo kad ga bolje osjećaš

Jednom sam se probao grijati sa stariji kaloliferom, puše toplo i buči al nigdje nije bilo toplo. Upališ kvarcnu grijalicu, prži ispred sebe, uokolo hladno. AKo imaš uljni radijator, grije podjednako na sve strane. ALi da bi imao smisla mora bit stalno upaljen. A sa kvarcnom se možeš i "štedljivo" grijati.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.