Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2006., 10:02   #21
imate topik o stom. na podforumu prirodne znanosti )) ya cam mjesec dana uchila i bila 17.,damn it mogla sam i bolje
__________________
Maloenergijska negazirana osvežilna bezalkoholna pijača iz rastlinskih izvlečkov : D
yaTzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 00:47   #22
Quote:
yaTzna kaže:
imate topik o stom. na podforumu prirodne znanosti )) ya cam mjesec dana uchila i bila 17.,damn it mogla sam i bolje
Stomatolozi-rade 4 sata na dan,a plaća masna
ja isto kanim stomatologiju,imam u obitelji(djed) pa ću naslijediti ordinaciju,ako upadnem( i završim )
Vepar56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 21:55   #23
ja sam srednja za zubica i ono cula sam da je dosta tesko upasti iz neke druge skole ako nisi gimnazija jer treba polagati nekakvu razliku....
i jedne godine ti je navala na medicinski a druge na stomatologiju tako kak te potrefi....heheheeee...
ja to isto namjeravam i za sada sam prosla ovo sve sa 5.....trudim se i ucim....
goplay001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 14:39   #24
Quote:
goplay001 kaže:
ja sam srednja za zubica i ono cula sam da je dosta tesko upasti iz neke druge skole ako nisi gimnazija jer treba polagati nekakvu razliku....
i jedne godine ti je navala na medicinski a druge na stomatologiju tako kak te potrefi....heheheeee...
ja to isto namjeravam i za sada sam prosla ovo sve sa 5.....trudim se i ucim....
Ipak će ti trebati puno više da spremiš prijemni za stomatologiju, jer program strukovne škole ti je sranje u usporedbi s gimnazijom, ali opet sve ovisi o pojedincu Ja sam obožavala kemiju i fiziku a išla sam u zdravstvenu školu i kad sam izgubila te predmete u 3.srednje, stvarno mi je bilo žao.To me nije spriječilo u realiziranju mojih planova i upala sam na faks kojeg sam htjela upisati od svoje 5.g . Ipak, sve se to da nadoknaditi, samo treba biti uporan. Sritno!,
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 14:56   #25
hvala....
sve se moze kad se hoce.....
goplay001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 23:13   #26
joj daj kaj serete svi, ako imate vezu upadate na stomatologiju, ako ne, nećete upast...
jedino se raspitajte o kupovini ispita, čula sam da su cijene prihvatljive
 
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 13:57   #27
a ja znam za neke koji pokusavaju kupit upad na stomatologiju pa ne mogu... a preglupi su da poloze prijemni.



trebas ucit i to ti je to.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 14:11   #28
kad smo zaključili da treba učit,
ima neko slučajno pitanja sa prijemnog?
da odoka vidim kako ide?
Xplamous is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 23:20   #29
zna li možda netko kako ide sa stranim studentima? prijatelj bi htio doći ovdje studirati pa ga zanima da li i oni pišu prijamni i kako to sve ide?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 01:31   #30
Hedonism... tu nes spominjes medicinu, al vidim da su stari postovi..
nisi ti na kraju upisala nesto na politickim znanostima? heh
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 16:56   #31
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
zna li možda netko kako ide sa stranim studentima? prijatelj bi htio doći ovdje studirati pa ga zanima da li i oni pišu prijamni i kako to sve ide?
Od mog frenda cura je došla tu iz Slovenije i upisala je medicinu i Rijeci. Išla je na prijemni + još platila ne znam koliko tisuća kuna prvu godinu (iako, to su joj kasnije vratili jer ima neki dogovor između Hr i Slo što se studiranja naših tamo i njihovih ovdje tiče).

Uglavnom, ako nije iz Slovenije - onda plaća školarinu kao strani student a to je jako puno.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 12:00   #32
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Uglavnom, ako nije iz Slovenije - onda plaća školarinu kao strani student a to je jako puno.
Hm. Talijan je..
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 12:55   #33
Quote:
Crimson Petal kaže: Pogledaj post
a ja znam za neke koji pokusavaju kupit upad na stomatologiju pa ne mogu... a preglupi su da poloze prijemni.



trebas ucit i to ti je to.
Ne bih rekla. Znam jednu koja je potplatila 20000 eura da bi joj ćer upala na stomatologiju, a ženska je glupa kao beton. I to se hvalila na sva zvona kako je ona kupila upad
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 23:04   #34
Talking

i ja planiram na stomatologiju..a planiram pocet ucit negdje u daljoj buducnosti..najvjerojatnije cu se tam mjesec dana prije sjetit..to ce jos super biti ustvari..terski sam kampanjac i vec vidim da ce mi bit jako zabavno..treba maturu prvo sredit..a za maturu cu si fiz uzet pa onda ce to bit 2 u1 na neki nacin..
__________________
(\_/) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his
(O.o) way to world domination.
(> <)
ZeOtRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 23:41   #35
Stomatoloski fakultet...

planiram nakon sradnje ic na stomatologiju i posto ne poznam nikoga tko ide tamo evo postavljam temu da mi kazete malo vise o tome...

kako vam je tamo? kakvi su profesori? opcenito skola, kakva je? je li bilo tesko za upast? opisite predavanja malo...
ne znam, svega cega se sjetite...

pliz, nemojte stavljat linkove vec osobna iskustva jer sve s interneta mogu i sama nac...



P.S. sad je pol 12 a ja sam umorna, ali smislit cu ovaj tjedan jos pitanja...
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:29   #36
Quote:
iva_556 kaže: Pogledaj post
planiram nakon sradnje ic na stomatologiju i posto ne poznam nikoga tko ide tamo evo postavljam temu da mi kazete malo vise o tome...

kako vam je tamo? kakvi su profesori? opcenito skola, kakva je? je li bilo tesko za upast? opisite predavanja malo...
ne znam, svega cega se sjetite...

pliz, nemojte stavljat linkove vec osobna iskustva jer sve s interneta mogu i sama nac...



P.S. sad je pol 12 a ja sam umorna, ali smislit cu ovaj tjedan jos pitanja...

ja sam samo isla na prijemni, tako da ti mogu reci da je prijemni bio poprilicno lagan, naravno, ovisi u koju si skolu isla (ja san bila gimnazija).
ima jako puno pitanja iz plave knjige koju mozes nabaviti na mefu. u savkom slucaju, ako i ne upadnes odmah, crta ti ide jako dolje, s obzirom da ti masa ljudi ode i na stomatologiju i na mef, pa se odluce na mef.
al meni je eto frendica na stomatologiji i ona kaze da je bas okj. u svakom slucaju sretno!
alessia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:32   #37
hvala!!
joj, ja se nadam da ce bit lagano...
a fizika? koliko je ima na prijemnom i koji joj je stupanj tezine? koliko je ima na faksu opcenito? to mi nekako predstavlja najveci problem...
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 16:17   #38
ma fizika je i meni bila najveci problem, al stvarno su vecina pitanja bila iz te plave knjige, da je cak bilo pitanja na prijemnom koja nisan znala rjesiti al kak su bila iz zbirke znala san odgovor

al, nije bila teska, rjesavaj zadatke i kad shvatis princip nije bed. a jel ces ic na pripreme? meni su one sto se fiz tice ful pomogle
alessia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 16:19   #39
ja san na medicini, al je i stomatologija prve 2 god tamo, i slicni su programi, njihovo je mozda malo lakse. nema je puno, al profesori mi nisu bas ostali u lijepom sjecanju. al sve se da proc. na faksu nemas za rjesavat zadatke, vec je samo teorija
alessia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 16:43   #40
Teme spojene - ista tema. Sretno s upisom.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.