Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2010., 18:53   #41
Quote:
koki5 kaže: Pogledaj post
I ja se javljam sa potpuno istim problemom.....
Quote:
thin_man kaže: Pogledaj post
jel može netko pomoći oko google chroma, otkad sam ga reinstalirao jako je spor u smislu otvaranja web stranica... a prije to ga nisam imao nikakvih problema i chrome je bio uvjerljivo najbrži browser preko kojeg sam radio...
Ako zelite probajte ovaj browser ispod...
On je i brzi.

Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
Jel itko ovdje isprobao SRWare Iron?
Od raznih browsera koje sam isprobao, ovaj je daleko kvalitetniji.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 20:41   #42
imali neko rješenje za spremanje lozinki na drugi komp ?pokušao sam do sada kopirati user folder,prebaci bookmarkse postavke,addonove,i usernames,ali nikako lozinke da prebaci..ima li neko rješenje za to ?
ScarFace_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 08:15   #43
Quote:
ScarFace_vk kaže: Pogledaj post
imali neko rješenje za spremanje lozinki na drugi komp ?pokušao sam do sada kopirati user folder,prebaci bookmarkse postavke,addonove,i usernames,ali nikako lozinke da prebaci..ima li neko rješenje za to ?
Možda da probaš sa ovim alatom.
http://www.nirmaltv.com/2009/07/19/r...worddecryptor/

Nisam isprobavao pa ne znam da li radi ako uspiješ, javi!
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 16:01   #44
Imam neobičan problem s chrome-om, naime kad pokušavam sa stranice index.hr prijeći na neku drugu stanicu moram čekati najmanje minutu da se počne loadirati pa mi ne preostaje ništa drugo nego ponovo pokrenuti program. Nisam primjetio isti problem sa dugim stranicama. Inače koristim verziju 5.0.375.70 i instalirani su svi pluginovi.
bazana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 22:05   #45
Pomagajte,
nakon ponovne instalacije, zeza me adresna traka, odnosno pretraživanje preko nje.. Nakon upisivanja nekog "pojma" za pretraživanje nikako da mi normalno izbaci rezultate pretrage preko google-a nego mi jednostavno automatski prebacuje na ovaj link i nema nikakvih rezultata. Ovaj link: http://www.tabdiscover.com/b.cgi?bk=...IcARgwI079mTSc
Kako da to promijenim i da mi prtiskom na enter automatski izbacuje rezultate od google-a. Nadam se da ste razumijeli moj "problem". Ne znam više gdje tražiti i to "popraviti". Užasno sam već ljut na taj chrome
koki5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 09:44   #46
Quote:
malenadv kaže: Pogledaj post
zanima me,zašto mi se stalno ruši google chrome?
npr,igram neke igrice na facebooku i stalno se sruši i kaže da se srušio dodatak shockwave flash...šta da radim?
bok,zanima me kako si riješila problem s rušenjem google chroma?ja imam isti problem,u google chromu se ruši shockwave,explorer 8 otvara s greškom,a mozzila se cila sruši
šuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 22:58   #47
molim pomoć!
dakle, radim jednu web stranicu za faks i sada moram kodove prikazati u google chromu. i instaliram ga i ne mogu ga nikako pokrenuti. instalaciju završi i piše nakon toga samo dobro došli u google chrome no nema slike, samo je crni ekran i ne mogu iz toga izaći. probala sam ga i deinstalirati pa instalirati ponovno. neće. zatim resetacija kompa, neće ni tako. molim pomoć, šta da napravim ovo mi je stvarno jako važno. do ponedjeljka moram to poslati. sinoć smo dobili taj zadatak. unaprijed se zahvaljujem!
__________________
*Ako si licem okrenut prema suncu, sve će sijenke biti iza tebe!*
lost_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 15:22   #48
Postoji li mogućnost da se u Chromeu javascript linkovi otvaraju kako treba?
Link je oblika -
Javascript : open()

(ubacio sam razmak oko dvotočke da mi forum ne trpa smajli gdje ne treba)

Na stranici koja se otvara se po defaultu otvori i taj dodatni prozor automatski. Na stranici piše, "ako se nije otvorio dodatni prozor automatski, klikni ovdje da ga otvoriš".
Kod Firefoxa je automatsko otvaranje blokirano, a kad kliknem se otvori kako treba.
U Chromeu mi je automatsko otvaranje blokirano, a kad kliknem pravi se gluh.

Posjet Sunovom websiteu kaže
"Verified Java Version
Congratulations!
You have the recommended Java installed (Version 6 Update 22)."

Guglanjem nisam našao zasad ništa pametno.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:43   #49
Quote:
userNejm kaže: Pogledaj post
Probaj reinstalirat... ovo je jako čudno jer je sam browser toliko lagan da procesor ne opterećuje jaaako malo (ako nekad malo poraste, krivite Adobe i prokleti neoptimizirani Flash plugin... )

Inače od browsera najviše gutaju IE i FF, Opera manje, Safari i Chrome skoro pa ništa jer su obojica bazirani na Webkitu iz Applea, a znamo da Apple ne proizvodi smeće...

Inače, svima koji ne koriste Chrome, isprobajte, oduševit ćete se...
A jel... Tek za informaciju.. Lisica guta najmanje. Chrome najviše. To prvo.

Drugo ... chrome je još uvijek iako jako brz pun iritantnih bugova. Tako da ipak brijamo Firefox ili Opera
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 14:10   #50
molim pomoć! da li je moguće ikako vratiti izbrisan history na google chromu ili na bilo koji način vidjeti koji linkovi su izbrisani? hvala!
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 22:05   #51
Eto i ja trebam pomoc pa da ne otvaram novu temu izgleda da mi se pobrkala tipkovnica na chrome/u z i y su zamijenili mjesta,i ovi znakovi su se poremetili..
__________________
What we do in life echoes in eternity.
felix_arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 11:16   #52
Pogledajdolje kod sata trebatipisati HR tebi vjerovatno pise EN. Klikni na en i vidjeti ces opciju hr. Meni se to zna desit kod photoshopa...

Sent from my HTC Wildfire
medo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 21:53   #53
Quote:
userNejm kaže: Pogledaj post
Probaj reinstalirat... ovo je jako čudno jer je sam browser toliko lagan da procesor ne opterećuje jaaako malo (ako nekad malo poraste, krivite Adobe i prokleti neoptimizirani Flash plugin... )

Inače od browsera najviše gutaju IE i FF, Opera manje, Safari i Chrome skoro pa ništa jer su obojica bazirani na Webkitu iz Applea, a znamo da Apple ne proizvodi smeće...

Inače, svima koji ne koriste Chrome, isprobajte, oduševit ćete se...
IZ PRAKSE ovaj browser je beta vERZIJA OPASAN ruši sve treba ponovo windowse stavljat
AGRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 22:05   #54
Quote:
AGRO kaže: Pogledaj post
IZ PRAKSE ovaj browser je beta vERZIJA OPASAN ruši sve treba ponovo windowse stavljat
Hoćeš reći da je Chrome, beta verzija??? Odakle ti to? Dogurao je do verzije 8, redovno ga koristim i nikakvih problema nemam, a najmanje da moram zbog njega reinstalirati windowse
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 02:07   #55
Quote:
WiseGuy kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da je Chrome, beta verzija??? Odakle ti to? Dogurao je do verzije 8, redovno ga koristim i nikakvih problema nemam, a najmanje da moram zbog njega reinstalirati windowse
Pitaj Boga što on još zna iz prakse.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 07:52   #56
Chrome je spyware nad spywareima! Ako ovo radi samo s Toolbarom (LNK), zapitajte se što radi s vašim voljenim Internet preglednikom kojeg koristite cijelo vrijeme i u koje zapisujete zaporke/korisnička imena/prljave tajne

Sve govori o kvaliteti softvera i to da su u par godina došli do verzije 8! Pa, koji qrac imaju toliko mijenjati u pregledniku koji je kakti OK!? Vjerojatno je verzija 12 u beti, a verzija 39 u alfa fazi! Znači, finalna verzija 164 se očekuje krajem veljače, ove godine, naravno!

Zadnje uređivanje mrzm smglsnk : 19.01.2011. at 07:58.
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 10:38   #57
kako volim te fanatike koji se bune...
google da hoće može te izprcati na 100 načina, to kaj on prikuplja informacije o meni tak mi je svejedno kad već ima bazu podataka 2161561165165660 GB
ok, možda nije u redu kaj on to skuplja ali mislim da nitko od nas nečita ona terms of agreement tamo možda ima neka priča o tome samo kaj bi mi bez googla
medo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 13:00   #58
Quote:
medo94 kaže: Pogledaj post
kako volim te fanatike koji se bune...
google da hoće može te izprcati na 100 načina, to kaj on prikuplja informacije o meni tak mi je svejedno kad već ima bazu podataka 2161561165165660 GB
ok, možda nije u redu kaj on to skuplja ali mislim da nitko od nas nečita ona terms of agreement tamo možda ima neka priča o tome samo kaj bi mi bez googla
Možda bi trebao malo više čitati .

A što se tiče toga što bi mi bez Googlea - to nisam komentirao, ali ne treba Google davati bespotrebne informacije ako ne treba... Ako tražilica Google nema alternativu, (a recimo da nema pravu - to stoji), za surfanje ipak imaš druge i to jako dobre alternative!

PS: I nisam fanatik, niti se bunim... Samo bi bilo dobro da ljudi ne instaliravaju sve i svašta na računala jer je tamo netko rekao da je GC za stotinku brži! Treba ipak uzeti i druge stvari u obzir!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 13:12   #59
imam problem s ovim browserom

idem na youtube, i nijedan video ne mogu pogledat... video je crn, uopće se neće pokrenut.
to mi ne bi bilo čudno da mi do jučer sve normalno radilo
kaj je sad problem?

onda, odem na google, i upisujem riječ, ja tu riječ/rečenicu moram kompletno cijelu napisat, jer ne pojavljuje mi se ono, unaprijed zadane riječi ili kako to već biva... valjda me razumijete.
kako to popravit?
Indestructible is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 13:14   #60
imam problem s ovim browserom

idem na youtube, i nijedan video ne mogu pogledat... video je crn, uopće se neće pokrenut.
to mi ne bi bilo čudno da mi do jučer sve normalno radilo
kaj je sad problem?

onda, odem na google, i upisujem riječ, ja tu riječ/rečenicu moram kompletno cijelu napisat, jer ne pojavljuje mi se ono, unaprijed zadane riječi ili kako to već biva... valjda me razumijete.
kako to popravit?
Indestructible is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.