Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 02:16   #21
Quote:
Zovem ja nju doma drugi dan..oko pol 10. Javi se neki "dečko" i veli "s obzirom koliko je sati, da ona spava." Bio joj je to tata. Uglavnom, saznao sam da taman krenula u 1.srednje.
kako na djetu nisi skužio koliko ima god? Ili je lagala?

Zadnje uređivanje dainty : 07.07.2011. at 16:52. Reason: quote
FIZIKALAC1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:01   #22
Quote:
FIZIKALAC1 kaže: Pogledaj post

kako na djetu nisi skužio koliko ima god? Ili je lagala?
Nije se skužilo koliko ima godina. 15. Vjeruj mi. Ustalom, nije bilo ništa, samo šetnja+razgovor. Nisam jedan od onih koji "navale". Al sam poslije toga naučio indirektno pitati za godine => "Čim se baviš?" I fakat je uvijek funkcioniralo.

Zadnje uređivanje dainty : 07.07.2011. at 16:52. Reason: quote
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:10   #23
Quote:
Vendetta13 kaže: Pogledaj post
Radili smo u istom Mall par godina , pricali bih ponekad jer bih on dosao do moje firme nekada dnevno, bili smo cool. Nakon jednog vremena skuzim da mi se opasno svida no nisam nista poduzimala jer je imao djevojku . Od tada sam ga izbjegavala sa samo lijepo bok kako si i tako to.

Prosla je godina od tada, ja neradim tamo i slucajno dodemo u kontakt i on odtada krene u akciju ( sad je solo ). Vise no par puta ga odbijem za kavu jer ipak nezelim skakati na prvu loptu. Oni stari leptirici se probudili opet u meni . On je zvao danima , cak sa posla i urgira da se vidimo. Jednostavno nije se predavao .Konacno odlucim i odem.

Ulazim u Coffee Shop on sjedi i tipka po mobitelu , ja dodem do njega on mi malo mahne i nastavi dalje tipkati. Nista ja odlucim minutu pricekati i odem si kavu naruciti , vratim se on tipka. Kad sam sjela , on na minutu prestane tipkanje i pocne konverzaciju sa " Wow kako dobro izgledas danas " i njegov mobitel zazvoni i naravno on nastavlja tipkati i dalje, totalni ignore.To je potrajalo ovog puta duze, on bez rijeci tipka i ja sjedim . Ja se tada lijepo ustanem i zazelim mu lijep dan tipkanja i odem. Nakon 5 min on mi ostavlja poruku na mobilni kako mu je zao sto nisam ostala. Normalno nisam mu niti cu mu ikad odgovoriti. Toliko urgiranja da me vidi i onda ovako. On je u srednjim 30 tima ja u kasnim 30 , znaci nismo djeca.

Nikada nisam u zivotu ovakvo dozivljela totalno nepostovanje, toliku musku nekulturu . Sad sam pocela izlaziti i vjeruj te mi ovo me razocaralo totalno. Otvaram ovaj topic sa zeljom da svi pisete vasa najcudnija iskustva koje ste dozivjeli kad ste izasli van sa deckom/curom?



prvo ti njega, onda on tebe.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:21   #24
Quote:
sunshine-girl kaže: Pogledaj post
ja isto baš ne kužim u čemu je problem s tom oblekom.
bar kako je ovdje opisana.
Problem je, mislim, što to sve skupa izgleda zbrčkano, ne ide zajedno, stilovi su pomiješani. Kao što mu je bilo i u glavi sudeći po priči.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:26   #25
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Tvoji neki postovi me stvarno mogu nasmijati. Ovaj je smiješan. I shvaćam te ako ti je važno nečiji modni ukus. Sva sreća, ali niti jedna cura s kojom sam se našao nije nosila one čizme kojima je špic sfrkan kao u patuljcima u bajkama. U najmanju ruku bi mi bilo čudno.

Samo, malo moraš spustiti ljestvicu. Tierra del fuego... proguglo da saznam što je. A volim zemljopis i čitao knjigu "Magellan".
ajde neka, drago mi je da bar mogu nasmijat druge
nije mi toliko bitan modni ukus u smislu da se mora nekako oblačit, sviđa mi se više toga na muškima (osim teških alternativaca, to mi se nikako ne sviđa).
međutim, ako ćeš se obuć reperski, obuci se. ako ćeš bit lacoste preppy, budi. ali, onda to mora izgledat kao cjelina. a ne da ćeš nabacat na sebe malo jednog, malo drugog. to na osobi od preko 30g izgleda komično.

problem tierre del fuego je šta on nije znao šta je to niti kad sam rekla ognjena zemlja. nije znao ni gdje se nalazi, niti o čemu se tu radi.

mišljenja sam da osoba od preko 30g treba biti formirana osoba na svim poljima: mora se znat lipo obuć, mora imat bonton na nivou, mora bit upućena u određene stvari tek toliko da može smisleno vodit konverzaciju. nitko ne zna sve o svemu, ali osnove osnova se ipak moraju znat. meni je to bitno jer sam (bila) štreberica.
i prosto mi je neshvatljivo kako si mogao pročitat 'magellana', a ne znat šta je tierra del fuego. nisam čitala tu knjigu, ali morali su spomenuti negdje mageljanov prolaz ili nešto slično.

to je isto kao da kažeš da si pročitao knjigu o newtonu, a ne znaš za aksiome.

Quote:
Zovem ja nju doma drugi dan..oko pol 10. Javi se neki "dečko" i veli "s obzirom koliko je sati, da ona spava." Bio joj je to tata. Uglavnom, saznao sam da taman krenula u 1.srednje.
dobro da si saznao na vrijeme.
jedan moj poznanik je bio oko pola god u vezi sa curom za koju je mislio da ima 21g, a lagala je - na kraju je saznao da je imala 16.
on je tada imao 24 i njemu je to bilo pretragično, dosta je patio kad je saznao. ona je bila blesavo dite i cijela ta priča joj je bila izuzetno komična, kao ona je faca jer je pola god uspila navlačit dečka od 24, a da on ništa ne posumnja. čak mu se na kraju nasmijala u facu.

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Problem je, mislim, što to sve skupa izgleda zbrčkano, ne ide zajedno, stilovi su pomiješani. Kao što mu je bilo i u glavi sudeći po priči.
eeeeeeeeeeeeee
vidi se tko zna znanje
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:39   #26
Quote:
faith in... kaže: Pogledaj post
Treći je pak mislio da je jaaaako pametan,da se ističe u mnoštvu i da osobu poput njega vrijedi imati u životu! Smatrao je da ljudi koji ne žive u većim gradovima nemaju TV ni radio i čudio se kako ja,jedna od tih ljudi, znam za neke filmske klasike i strane pjevače i sl. Bio je mišljenja da je ženi mjesto u kuhinji i da mora roditi minimalno 5-ero djece te ako ne bude mogla rađati, to nije prava žena. Nije se sjetio da bi problem mogao biti u njemu. Zapravo me i povrijedilo sve to što je rekao,ali sam zaključila da je dečko iz velegrada jako primitivan! Naravno,nije bilo slijedećeg susreta niti bilo kakvog kontakta.

podsjetila si me na jednog.....ugl prije punooooo godina.....nasli se na nekom chatu ICQ ili tak nes....nismo razmijenili slikice ni nista, dogovorili se da se nadjemo na trgu......odemo na koktele na gornji grad (ne znam kak se to mjesto vise zvalo,ali je bilo dosta popularno tad), spika ok prvih par min......isto stajaliste ko i ovaj tvoj...konstantno podjeb na temu dotepenaca....a frajer ogranicen, neobrazovan itd.

sjecam se samo da sam presjekla pricu, popila koktel do kraja, platila svoj dio i otisla, kad je poceo pricati i uvjeravati me kak mi ne treba fax jer sam selska puca koja bude ionak zavrsila s coporom djece( imala sam tad 19 godina. i nisam dosla iz nikakvog sela, vec iz grada) katastrofa

a ni fizicki mu kao nisam bila nes, sto je ok, nemam problema s tim, ali jebga, ak ti neko nije lijep ne trebas mu u facu govoriti kaj ti se ne svidja nakon 5 minuta poznanstva. imala sam dojam da sam se nasla s brad pittom a ne nekakvim ispodprosjecnim, napuhanim gejmerom koji nije bio na cugi s zenskom, valjda nikad u zivotu
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:56   #27
Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
kad je poceo pricati i uvjeravati me kak mi ne treba fax jer sam selska puca koja bude ionak zavrsila s coporom djece ( imala sam tad 19 godina. i nisam dosla iz nikakvog sela, vec iz grada) katastrofa
bože sačuvaj. kultura ophođenja = NULA.
i on će nekome nešto govorit.

ovo me podsjetilo na jednog mog.
uglavnom, prijateljici i meni vani pristupe dva prijatelja. činili su se ok i pristojni, pa smo se upoznale i popričale. na kraju večeri, razmijenili smo brojeve.
za par dana moj zove na piće.

prvo šta je bilo čudno, uvjeravao me pola sata preko poruka kako će me on pokupit prije pića. iako sam naglasila da nije potrebno, s ozbirom da živim 5min od kafića gdje smo se trebali naći.
dođemo u kafić, sjednemo, naručimo, sve ok. bonton na nivou - ne srče, ne prdi, ne mljacka žvaku. zna reć i hvala.
međutim, onda počne preokret.

lik je sa sela. ok, to nema veze, jer su ostale stvari bile na nivou. ali, priča je postajala čudna. počne pričat o svojoj baki. tako je njegova baka rekla kako se ubrzo mora skrasit, pa je on u potrazi za svojom budućom suprugom i majkom svoje djece. šta ne bi bilo čudno da tada nisam imala 22, a on 21.

zatim mi je ispričao skoro cijeli život svoje bake, uz objašnjenje na kraju: 'ona je divna žena, i jedva će te čekat upoznat'.

potom je počeo opisivat svoju kuću - u kojoj, naravno, baka živi na prvom katu, detaljno mi predočujući raspored soba i tapiseriju. razlaganje o kući završio je istaknuvši kako jedva čeka da se njegova buduća tu doseli.

bilo mi je nepristojno otić usred pića, pa sam pokušala preokrenit razgovor, spomenuvši neki seminar koji sam tada pisala. ne samo da nije pokazao zanimanje za ono šta imam reći, već me grubo prekinuo, uz napomenu: 'ajmo radije pričat o nogometu'.

nakon tog fijaska, poslao mi je poruku: 'ti si tako prekrasna, predivna bla bla (ostale varijacije na temu), a ja sam počašćen šta sam dobio priliku, trudit ću se i znaj neću te razočarat'.

s obzirom da se radilo o prvoj kavi u životu, nije mi bilo jasno o kakvoj prilici priča, pa sam to i upitala. odgovorio je začuđeno: 'mislio sam da to znači da smo sada zajedno'.

objasnila sam mu da nismo jedno za drugo i da se nadam da će naći svoju suprugu.

nije se javljao više od godine dana, kad sam za uskrs dobila poruku o malom zeki i uskršnjim jajima, uz dodatak: 'sigurno si me zaboravila'.

odgovorila sam da nisam i da ga se još uvijek sjećam
pitao je hoćemo li na kavu, jer me se još uvijek sjeti. s obzirom da sam bila zauzeta, iskoristila sam bivšeg za izgovor.

više se nije javljao.

sv.duje, prije dvije godine. u gradu dvije prijateljice i ja. mi prolazimo, a on sjedi na zidiću na rivi. kad me vidio, skoči sa zidića i zgrabi za ruku moju prijateljicu, te je moli za slikanje. ona ne zna o kome se radi, te se slika. dok se s njom slikaje, preko oka gleda mene i smije se - valjda je očekivao da ću biti ljubomorna.

produžimo dalje, prijateljica kaže kako je to baš čudno. nije mogla vjerovat kad sam joj rekla da je to slavni baka-lik.

Zadnje uređivanje Meadow : 07.07.2011. at 12:07.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:51   #28
Pricali duze vrijeme, ispala full simpaticna, par godina razlike. Uglavnom, odlucili otici na kavu da razmijenimo filmove i neke serije jer smo dosta pricali o tome. Slike nismo mijenjali, nikad tu nije bilo neke namjer za nesto vise neg bas kava i filmovi/serije.

Nasli se, popili kavu, razmjenili filmove i upol razgovora mi je pocela pricati da ona ne moze spavati samnom jer ona zapravo trazi vezu.

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:44   #29
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
ajde neka, drago mi je da bar mogu nasmijat druge
nije mi toliko bitan modni ukus u smislu da se mora nekako oblačit, sviđa mi se više toga na muškima (osim teških alternativaca, to mi se nikako ne sviđa).
međutim, ako ćeš se obuć reperski, obuci se. ako ćeš bit lacoste preppy, budi. ali, onda to mora izgledat kao cjelina. a ne da ćeš nabacat na sebe malo jednog, malo drugog. to na osobi od preko 30g izgleda komično.
Slažem se. Ispričavam se unaprijed alternativcima, ali oni zgledaju zmazano. Koma mi je pogotovo po ovakvom ljetu kad su u crnini.

Quote:
problem tierre del fuego je šta on nije znao šta je to niti kad sam rekla ognjena zemlja. nije znao ni gdje se nalazi, niti o čemu se tu radi.
Za Ognjenu zemlju sam čuo.

Quote:
mišljenja sam da osoba od preko 30g treba biti formirana osoba na svim poljima: mora se znat lipo obuć, mora imat bonton na nivou, mora bit upućena u određene stvari tek toliko da može smisleno vodit konverzaciju. nitko ne zna sve o svemu, ali osnove osnova se ipak moraju znat. meni je to bitno jer sam (bila) štreberica.
Slažem se u potpunosti. Ali zato mi koji smo prošli 30, imamo neku karijeru, imamo uz to i puno strože kriterije, a to je problem.


Quote:
i prosto mi je neshvatljivo kako si mogao pročitat 'magellana', a ne znat šta je tierra del fuego. nisam čitala tu knjigu, ali morali su spomenuti negdje mageljanov prolaz ili nešto slično.
Znači, knjiga je bila na hrvatsko-srpskom. Čitao sam ju davno. I više je tu bilo riječi o neki razmišljanjima, odnosima unutar posade broda i sl. nego o samim nazivima. Magellanov prolaz tad sigurno nije bio njegov.

Quote:
to je isto kao da kažeš da si pročitao knjigu o newtonu, a ne znaš za aksiome.
Newton, ah dobar dečec...aksišto?


Quote:
dobro da si saznao na vrijeme.
jedan moj poznanik je bio oko pola god u vezi sa curom za koju je mislio da ima 21g, a lagala je - na kraju je saznao da je imala 16.
on je tada imao 24 i njemu je to bilo pretragično, dosta je patio kad je saznao. ona je bila blesavo dite i cijela ta priča joj je bila izuzetno komična, kao ona je faca jer je pola god uspila navlačit dečka od 24, a da on ništa ne posumnja. čak mu se na kraju nasmijala u facu.
Dobro da jesam.
Kod mlađih cura je najčešće to da su im ili stariji dečki totalno neprihvatljivi ili su hvale njima. Kao da je predeterminirano u njihovoj podsvjesti "stav" o starijim dečkima.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:51   #30
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
'ti si tako prekrasna, predivna bla bla (ostale varijacije na temu), a ja sam počašćen šta sam dobio priliku, trudit ću se i znaj neću te razočarat'.
Forumski dečki će početi misliti da smo zakinuti što te ne poznajemo osobno.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 19:55   #31
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post

Jedan drugi dejt - ovaj tip iznimno zgodan i zabavan. Izađemo mi van i odlično se zabavljamo do trenutka kad ja počnem piti svoje pivo iz boce (to nije bio prvi put da smo se vidjeli niti da smo popili piće skupa). On mi ga doslovno istrgne iz ruke, pozove konobara i traži ga čašu, te me obavijesti da moram piti iz čaše jer dame ne piju pivo iz boce.

To nam je bio zadnji dejt.

kako ljudi različito doživljavaju iste stvari..recimo,meni cura u trapkama i običnoj bijeloj ili crnoj majici sa pivom u ruci zna biti totalno seksi prizor..
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:46   #32
Blind date, ocekujem iole normalnu osobu kad ono

Ogromno nabildano stvorenje. Ne misicav, nabildaniji lik nego bas ogromna nabildana spodoba, jedan od onih koje ljudi na cesti gledaju s cudenjem i to jos valjda da bude uocljiviji obucen u jarko zuti dres, znaci majica bez rukava i kratke hlacice...kad sam ga vidjela bilo mi je a u pm ja naime volim mrsave intelektualce s jebizovnom dozom humora
Ali rekla sam si dobro nema veze, idemo vidjeti, moglo bi biti zanimljivo. Glupaca

Razgovor je bio u krajnju ruku cudan, nekih sat vremena slusala sam detaljne opise njegovih sexualnih iskustava. Pricice same po sebi su bile zanimljive (naucila sam i neke nove stvari, kad djevicu boli sama pomisao na penetraciju zadovolji ju svijecom) i ono sto me valjda trebalo oboriti je cinjenica da je svaku uzeo kao pravi alfa-muzjak.
Otkrila sam i njegovu osjecajnu stranu pa mi je rekao da je samo jednom nesto osjetio za nekoga i da ne voli kad se tepa njemu niti njegovom penisu Poslao mi je i sliku svog psa. Pudl. Imao je nepisivu potrebu pratiti me doma, mozete zamisliti paniku reko kud cu sto cu silovat ce me, ubiti, zakopati, nabiti mi svijecu Jos uvijek mi je u glavi slika njega na uglu kako stoji i ceka da skrenem u ulicu, osjetila sam trnce i pomislila da to mora da je ljubav

S obzirom da je shvatio da nisam za akrobacije kakvima se on bavi, odlucio se za drugu shemu. Poceo mi je slati poruke i kmecati mi na telefon da mu se bivsa javila, da mu je rekla da ga voli ali da se sexa s drugim, sto ce on, kako, savjet mu treba, savjet hitno ja sam mu prijateljica! Covjek od nekih svojih 28/29 godina


Drugi manijak mi je nakon svega rekao da bolje da se pripremim jer ce mi zagorcati zivot. Od tada sam ga ustrajno zvala svaki dan i maltretirala. Promijenio je broj mobitela.
pivopija B) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:55   #33
meni je bio prije par godina, dopisivala se sa jednim deckom i eto pozvao on mene na cugu
ja reko moze cool ionak nemam sta radit samo da se obucem (moto odijelo)
sparkam se ja, ono skidam kacigu i sad prilazim liku, prvo me odmjeril, stilto se
pa skicne motor i nis presutio je to, ja si mislim ajde dobro. pricamo mi tako
ja si popila pivo prvo je bilo to, nemres pit dok vozis reko bjež tamo sapom od moje krigle
zapalim cigaretu , isuse pa ti pusis to mi nisi rekla, pa nis pitao sta bi ti ja
ja sam mislio da ces nekaj sexy obuc za mene tu sam ga pogledom ubila isti tren
kakve ti je to boja kose, tak lik kenja 40 min. reko necu bit bas toliki gad i nekulturna da
platim i odem, valjda ce odustat. opet ja gledam na sat proslo 50 min , ono cupkam ajde vise, reko cuj meni dosao sms moram ici nesto se dogodilo i sad njega kopa kaj se dogodilo (sta zmuljat sta rec)m zbrljala sam nes da je stara bolesna, ovo ono i nis ja se ustanem i krenem, primi on mene za ruku, frajer meni nes pijana na motor ma koji ti je kiki reko popila sam jedno pivo skini mi se, na to ce on meni majka moje djece nece sjest na motor

e onda mi je skocila the zila na celu pa sam scupala ruku brzinom munje, rekla mu da se nebi parila s njim ni da je zadnja konjina na planeti. nes me mrgud on je mislio da ce bit akije ovo ono, dalje nisam slusala , stavila kacigu i osla

a da napomenem da je to osoba koja je srackala 4 mj meni na msn, kak sam ja njemu dobra, kak se mi slazemo kak je on ovo ono, kak je njemu sve cool, sve voli, cista navlakusa, kak mu se samo dalo
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:18   #34
Uh zene...vama barem neko nije na veceru doveo frendicu i onda jos ocekivao da platim sve

Ili cijelu vecer pricala s fendicima i frendovima okolo dok sam ja solo zujal...kasnije je rekla da je zato jer je sramezljiva bila...

Ili se hvalila kak spava s medekom i nije nikad bila s muskim, tj najdalje se drzala za ruke...diplomirana 27 godisnja zena....

Ili te zvala 8 puta na blind date i onda nije dosla vec priznala da ju je bivsa moja nagovorila nek mi napakosti...

Ocete jos?
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:27   #35
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
na to ce on meni majka moje djece nece sjest na motor

Quote:
pivopija B) kaže: Pogledaj post
(naucila sam i neke nove stvari, kad djevicu boli sama pomisao na penetraciju zadovolji ju svijecom)


Cure, predobro!
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post

Ocete jos?
Da.

Ja nemam niti jednu priču za podijeliti na ovom topicu.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:53   #36
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Slažem se. Ispričavam se unaprijed alternativcima, ali oni zgledaju zmazano. Koma mi je pogotovo po ovakvom ljetu kad su u crnini.
pa sad, ovisi kakav alternativac, ima tu raznih podvrsta. nije da svi izgledaju šporko. crno liti izgleda malo čudno, tu se slažem.

Quote:
Slažem se u potpunosti. Ali zato mi koji smo prošli 30, imamo neku karijeru, imamo uz to i puno strože kriterije, a to je problem.
ne znam za tebe, ali ja sam i sa 15, 16 imala jasnu predodžbu o tome kakvog dečka želim. s godinama sam to samo malo modificirala, ali suština je ista.

Quote:
Znači, knjiga je bila na hrvatsko-srpskom. Čitao sam ju davno. I više je tu bilo riječi o neki razmišljanjima, odnosima unutar posade broda i sl. nego o samim nazivima. Magellanov prolaz tad sigurno nije bio njegov.
a mogao si odma reć da se knjiga bazira na periodu prije otkrića.

Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Forumski dečki će početi misliti da smo zakinuti što te ne poznajemo osobno.
ma je, da.
to su muški preseransi, kao i ono s očima.
oni će svakoj pisat da je divna i prekrasna, ne doživljavam to osobnim komplimentom. to je klišej.

Quote:
Engine25 kaže: Pogledaj post
Žalosno šta ti dečko mora govoriti da dame piju pivo iz čaše,kad su već u kafiću.
možda cura ne fura dama look, šta sad.
oni su već izašli i vidio je kako se ponaša, dakle, ako mu se nije svidjelo to šta vidi, nije je više trebao zvat vani.

Quote:
pivopija B) kaže: Pogledaj post
ogromna nabildana spodoba, jedan od onih koje ljudi na cesti gledaju s cudenjem i to jos valjda da bude uocljiviji obucen u jarko zuti dres, znaci majica bez rukava i kratke hlacice...
Quote:
Poslao mi je i sliku svog psa. Pudl.


kako sam se sad nasmijala!!
zamišljam nekog u stilu schwarzeneggera u najboljim danima, obučenog u kričavo žute, vruće hlačice kako šeće pudlicu hahahaha
možda je na spoj s tobom došao ravno iz teretane

Quote:
(naucila sam i neke nove stvari, kad djevicu boli sama pomisao na penetraciju zadovolji ju svijecom)
Quote:
kud cu sto cu silovat ce me, ubiti, zakopati, nabiti mi svijecu
kriste!
morala sam sad trčat na wc da se ne popiškim u gaće.. ovo je urnebes!

Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ja sam mislio da ces nekaj sexy obuc za mene
Quote:
kakve ti je to boja kose


Quote:
frajer meni nes pijana na motor
majka moje djece nece sjest na motor


Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Uh zene...vama barem neko nije na veceru doveo frendicu i onda jos ocekivao da platim sve
jedna moja prijateljica se dopisivala s likom koji ju je zvao na spoj. to je bilo davno, bit će ima oko 8g. nju bilo trta doć sama jer se nisu poznavali, pa ga pitala jel smije dovest prijateljicu. ona je tad imala 17.
kaže on da može i da nema problema.
odu oni na piće, on još dovede i prijatelja.
i na kraju, kad su popili i trebali ić, kaže: 'e jel vidite gdje konobara? a da se mi dignemo i pobignemo, bez da platimo?'
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:18   #37
Quote:
pivopija B) kaže: Pogledaj post
Od tada sam ga ustrajno zvala svaki dan i maltretirala. Promijenio je broj mobitela.
dobra!

Nedavno sam bila na dejtu s cak zgodnickim likom, jedno od dosadnijih iskustava. Kao, njemu je uvijek i svugdje dobro, nista mu ne smeta pretjerano. I nema bas misljenje ni o cemu. Citaj: fali mu zivota u venama.

Vani s drustvom, svi cagaju, glupiraju se, cak i ja, iako mi je glazba bezveze, on stoji. I stoji. I stoji. Al ok je njemu sve.
Disclaimer: nije tip koji se bas nikad ne zabavlja. Omakne mu se

Onda sam ga na tom dejtu malo tako ispitivala sta voli/ne voli, interesantna mi bila ta rezigniranost. Da bi se ispostavilo da mu ustvari nista nije ok, i sve mu ide na zivce
Sta god sam rekla o bilo cemu zabavnom, on je imao protuargument, naravno, negativan. Naravno, nije otislo dalje od toga, iako sam mu se "bas svidjela, a njemu se to ne dogodi cesto"
Trshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 01:30   #38
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
ne znam za tebe, ali ja sam i sa 15, 16 imala jasnu predodžbu o tome kakvog dečka želim. s godinama sam to samo malo modificirala, ali suština je ista.
Ja nikada nisam imao u potpunosti curu kakvu sam želio. Da jesam, ne bih valjda sada bio sam. Uvijek neka mana koja me je smetala. I prihvaćam da je u meni problem.


Quote:
a mogao si odma reć da se knjiga bazira na periodu prije otkrića.
Knjiga se bazira na periodu prije otkrića.

Quote:
ma je, da.
to su muški preseransi, kao i ono s očima.
oni će svakoj pisat da je divna i prekrasna, ne doživljavam to osobnim komplimentom. to je klišej.
Ja osobno mislim da nije. Obožavam oči. 1 sam rekao jednoj curi da ima fenomenalne oči i stvarno sam bio hipnotiziran. Prošli petak je bio jedan komad u Žapcu. Cura je bila malo niža, imala je frčkavu kosu, malo šira ramena, slabe sise, trbuščić, malo šire bokove i jake noge. Bila mi je skroz mrak zbog očiju. Mislim da sam blejo.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 02:27   #39
ovo sto cu sada napisati ne znam da li u potpunosti odgovara za ovu temu, ali ne mogu nista prilagodnije naci, pa ne zamjerite.

ja zadnju godinu u srednjoj, pred sami kraj. u zemlji gdje zivim maturanti se isticu blizu 3 sedmice gdje se nosi posebna odjeca, mnogo toga zanimljivog se radi, no to je nebitno.
u tom periodu ja sam sa rajom izlazila, nema gdje nas nije bilo, a bilijara u tom periodu smo redovno igrali.
i tako je jedan lik zapazio na mojoj maturantskoj odjeci moje ime, pa prisao i pitao odakle sam. kazem ja, a on se rasprica na nasem. i tako se mi upoznamo.
pita on da igra sa nama bilijara, mi ga ukljucimo (sto da ne).
djelovao jako prijatan tip, narednih dana nas je pozdravljao u gradu (izlazio po istim mjestima).
on je valjda posto sam ga lijepo pozdravljala i znala stati koji minut da porazgovaramo mislio da izmedju nas u biti vec ima nesto.
i tako je on preko zutih stranica nasao moj broj i nazvao me (ja se iznenadila, jer ne vjerujem da smo se poznavali vise od 2-3 sedmice tada).
pitam ga kako je, a on se navio i prica kako ce ici na planinarenje, gdje ce ici, sta nam je pripremio
meni se lampica nije odmah upalila da on spominje NAS, a ne samo sebe, pa kroz taj razgovor mu kazem da se nadam da ce mu biti fino (a u sebi kontam koji je to cudak kad ide par dana na planinarenje sam). na to je on rekao: pa necu ici sam, i ti ces sa mnom.
JA: cekaj, malo sad ubrzavas. nisi me pitao, tako da nisam ni dala odgovor da cu ici, a i nemam namjeru, ni planove da idem.
ON: bas ce nam biti fino (ignorise totalno sve sto ja kazem ).
JA: necu ja ici, a ti se lijepo provedi.
ON: pa ja sam mislio da smo mi zajedno.
kako je on mislio da smo mi zajedno to samo on i ptice na grani znaju.

i tako prodje par sedmica nakon svega toga, ja u gradu ispred jedne diskoteke, pozdravljam se sa rajom, a on je bio u blizini. i ja ga samo fino pozdravim, a on okrene glavu (kao da sam ga davila ).
kasnije mi je njegov rodjak prilazio (jer je njemu vjerovatno pricao kako smo zajedno) da sam prema njemu lose postupila i da sam ga dobro izradila.
kad sam ga pitala o cemu on prica, momak mi se navio kako je on njemu pricao da sam prvo rekla da hocu da budem sa njim, a onda ga otkantala.
ja se i dan danas pitam kad smo mi bili zajedno.
Lano is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 05:52   #40
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
pa sad, ovisi kakav alternativac, ima tu raznih podvrsta. nije da svi izgledaju šporko. crno liti izgleda malo čudno, tu se slažem.



ne znam za tebe, ali ja sam i sa 15, 16 imala jasnu predodžbu o tome kakvog dečka želim. s godinama sam to samo malo modificirala, ali suština je ista.


a mogao si odma reć da se knjiga bazira na periodu prije otkrića.


ma je, da.
to su muški preseransi, kao i ono s očima.
oni će svakoj pisat da je divna i prekrasna, ne doživljavam to osobnim komplimentom. to je klišej.



možda cura ne fura dama look, šta sad.
oni su već izašli i vidio je kako se ponaša, dakle, ako mu se nije svidjelo to šta vidi, nije je više trebao zvat vani.







kako sam se sad nasmijala!!
zamišljam nekog u stilu schwarzeneggera u najboljim danima, obučenog u kričavo žute, vruće hlačice kako šeće pudlicu hahahaha
možda je na spoj s tobom došao ravno iz teretane





kriste!
morala sam sad trčat na wc da se ne popiškim u gaće.. ovo je urnebes!







jedna moja prijateljica se dopisivala s likom koji ju je zvao na spoj. to je bilo davno, bit će ima oko 8g. nju bilo trta doć sama jer se nisu poznavali, pa ga pitala jel smije dovest prijateljicu. ona je tad imala 17.
kaže on da može i da nema problema.
odu oni na piće, on još dovede i prijatelja.
i na kraju, kad su popili i trebali ić, kaže: 'e jel vidite gdje konobara? a da se mi dignemo i pobignemo, bez da platimo?'
Nemoj se ljutiti, ali meni su svi ovi tvoji razlozi za odbijanje tih dečki totalno bezveze i jako površni!

Zadnje uređivanje Cogito ergo sum : 08.07.2011. at 06:11.
Cogito ergo sum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.