Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2011., 16:06   #81
Quote:
Black Milk kaže: Pogledaj post
uopce se ne zajebavam, da, bila sam sa par budala u zivotu, naletila na ludjake i sta sad?
Ova druga pričica ti je kao iz nekog lošeg horora.

Nije stvar u tome što si bila sa ženom. I mi u Hrvatskoj smo čuli za lezbe, znaš.

Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
E da, jednom me neka cura htjela poljubiti. Ono, WTF, prvi puta se vidimo, a ona bi se žvalila...



Eh da, sigurna sam da i muški imaju mnogo toga za podlijeliti, budući da sam čula od njih svakakve priče, samo da se odvaže.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:20   #82
Quote:
Black Milk kaže: Pogledaj post
cekkic,

wtf???

ja ne zivim u hr, nego u engleskoj. kod nas se po gradu vozi 30 milja na sat, a unekim djelovima 20, ili cak 5, gdje je malo naselje.

a sto se tice 4 poster bed.... to su kreveti koji imaju ona 4 stupca, kao u dvorcu, ali ne zanam kak se to kaze na hr.

meni se ipak cini da je problem u tome sto sam pisala da sam bila sa zenom, a to se bas ne uklapa sa vasim ocekivanjama, mislim ako nemate slicno iskustvo, ne mora znaciti da ga nitko drugi ne smije imati. posto si ne mogu neki ljudi predociti da je u pitanju zena, mora biti automatski da ja nesto lazem...

anyway....
Kajgod... Sve kaj si napisala zvuči kao literarna pisma čitatelja američke verzije erotike..

I da, imaš pravo.. U cijeloj stvari mislim da je čudno jer si spavala s ženom, a ne to što si spavala s tom ženom..


@ _MK_ : Pridružujem se dainty - Bilo bi fora da i suprotna strana ovdje opiše taj dejt..

Ono: ".. super večer i sve.. I krenem ja njega ljubit, a on ono WTF??? Pa prvi put se vidimo.."
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:21   #83
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Eh da, sigurna sam da i muški imaju mnogo toga za podlijeliti, budući da sam čula od njih svakakve priče, samo da se odvaže.
My lips are sealed. A imao bih kaj pisati.

Evo samo jedna epizoda za uvid.

Završili sa autom u nekom šumarku prvi puta, skinemo se a ona meni kao upozorenje kaže da ima nekakve gljivice ali da ne brinem, mogu jebat, samo da ju ne ližem dolje
(jbga, bio je to ipak turn-off)
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:23   #84
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
My lips are sealed. A imao bih kaj pisati.

Evo samo jedna epizoda za uvid.

Završili sa autom u nekom šumarku prvi puta, skinemo se a ona meni kao upozorenje kaže da ima nekakve gljivice ali da ne brinem, mogu jebat, samo da ju ne ližem dolje
(jbga, bio je to ipak turn-off)
Umjesto da si zahvalan, ti tako.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:24   #85
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
My lips are sealed. A imao bih kaj pisati.

Evo samo jedna epizoda za uvid.

Završili sa autom u nekom šumarku prvi puta, skinemo se a ona meni kao upozorenje kaže da ima nekakve gljivice ali da ne brinem, mogu jebat, samo da ju ne ližem dolje
(jbga, bio je to ipak turn-off)
Daj još!
Vidiš da treba malo ohrabriti dečkove.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:25   #86
je, je, a ti ih kao ne mozes dobit ako se kondom ne koristi. kako je glupa
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:26   #87
Ovo mi je najbolji topic na forumu. Nasmijala sam se na tekst Black Milk o frajeru koji je ispuštao zvukove kao da je progutao zivotinju Mislim da je izmiljeno, ali nema veze, dobro je

Ja nemam ništa za napisati ovdje. Nekoliko jebivjetara, jedan psihopat i još ponetko, ali nitko toliko fora :-) Doduše, o psihopatu bi se dalo pisiati, ali nije vrijedna spomena pa neću.
activia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:27   #88
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
My lips are sealed. A imao bih kaj pisati.
A daj, napiši, teško da će se neka prepoznati.

Quote:
Završili sa autom u nekom šumarku prvi puta, skinemo se a ona meni kao upozorenje kaže da ima nekakve gljivice ali da ne brinem, mogu jebat, samo da ju ne ližem dolje
(jbga, bio je to ipak turn-off)
Evo kako se cijeni iskrenost.

__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)

Zadnje uređivanje dainty : 09.07.2011. at 16:33.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:36   #89
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
My lips are sealed. A imao bih kaj pisati.

Evo samo jedna epizoda za uvid.

Završili sa autom u nekom šumarku prvi puta, skinemo se a ona meni kao upozorenje kaže da ima nekakve gljivice ali da ne brinem, mogu jebat, samo da ju ne ližem dolje
(jbga, bio je to ipak turn-off)
Piši, piši.. I mene zanima koja muška priča..

Ako ništa, barem reci do kraja kaj je bilo s tom s gljivicama
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:36   #90
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post

Ono: ".. super večer i sve.. I krenem ja njega ljubit, a on ono WTF??? Pa prvi put se vidimo.."
zena je tak napasna, sram je moze bit, kak si je to uopce mogla pomislit
haha gljivice? e fakat ima ludih ljudi
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 17:04   #91
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
@ _MK_ : Pridružujem se dainty - Bilo bi fora da i suprotna strana ovdje opiše taj dejt..
Ako je na forumu, prepoznaje me i sjeća što je bilo pred 6-7 godina, slobodno

Inače šteta, bila mi je skroz zgodna i djelovala je zanimljivo; možda bi štogod i bilo da smo par puta izašli van, ali ovako - doviđenja. Ako te zabavlja bez osjećaja žvaliti potpuno nepoznate osobe, imaš ih po svijetu koliko god želiš, no mene nećeš. Fuj.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 17:56   #92
Upoznao sam ovdje na forumu jednu curu prije nešto manje od godinu dana, prvo smo pričali na PM, onda na MSN. Dodali smo se i na fejs pa je pao dogovor da idemo na pivu jer sam joj se valjda svidio pošto je baš rekla da voli ogromne i jake muškarce (ja sam inače teška kategorija, 2m i 110kg) A i cura je fakat zgodna, pametna, puknuta u glavu malo više nego ja, sve 5, ma prava duša

Eh sad, dogovorimo se da ju pokupim kad joj završe predavanja... Dođem po nju, ona uđe u auto. Pošto je dugo bila na predavanju, pitam je li možda gladna, možemo otići nešto pojesti prije da mi se ne napije od jedne pive Kaže da nije... Ok, krenem voziti i pita ona mene "Jel ti voliš peršin?" Odgovorim da nemam baš neki stav o peršinu jer ga jedem u juhi. I onda ona meni objasni kako ona nije gladna jer je cijeli dan jela peršin, zatim zavuče ruku u torbu, izvuče cijeli peršin, pogleda me i pita "Hoćeš ti malo brstiti?"

Recimo da sam tjednima nakon toga ekipi prepričavao taj doživljaj jer je fakat bilo jebeno smiješno Dobila je nadimak Peršinarka

I da, možda je zgodno napomenuti da smo sad u vezi

Zadnje uređivanje Zeleni : 09.07.2011. at 18:01.
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 17:59   #93
Quote:
Zeleni kaže: Pogledaj post

I da, možda je zgodno napomenuti da smo sad u vezi
Nadam se da ne jedete samo peršin!

Super! Pridružuju nam se dečki sa svojim iskustvima!

I stvarno dok čitam iskustva koja su neki imali, ne mogu ne pomisliti koliko sam sreće imala ili koliko sam dobro birala.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 18:04   #94
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Nadam se da ne jedete samo peršin!
Da postao nam je specijalitet, pogotovo s Nutellom
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 18:09   #95
Quote:
Zeleni kaže: Pogledaj post
Da postao nam je specijalitet, pogotovo s Nutellom

Peršin na stranu, ali ova tvoja priča je baš dobra i za sve one koji na raznim drugim temama pričaju o nekim sitnicama koje su ih odbile kod potencijalnih dečkiju ili cura. Recimo, da si ti bio na taj način isključiv i rekao sam sebi nešto u stilu: "Ova nije normalna. Tko nosi peršin sa sobom?" i odlučio da joj nećeš ni dati šansu, ne bi sada bio već gotovo godinu dana u vezi.

Djeco, učite iz ove priče!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)

Zadnje uređivanje Velia : 09.07.2011. at 19:42.
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 18:16   #96
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
nađem se s likom koji me molio da se vidimo - doslovno, i ajde, pristanem.
kad ono, on dođe:
- neke široke hlače na džepove, kao reperske
- platneni remen kakav su nosile cure prije 10g
- lacoste polo majica nabijena u hlače i opasana tim remenom
- dole cipele, malo finije

povrh svega, majica otkopčana a ono gusti busen dlaka viri sve do sredine vrata

sunce prži samo tako, on bez naočala, a znam da doma ima dva para. pitam ga: 'zar ti ne smeta sunce?'..
'ne, ne', odvrati on, a jedva me gleda i pritom škilji
na moje pitanje zašto nije ponio naočale jer očito mu smeta sunce, kaže:
'malo su nepraktične, ne znam gdje bih smjestio kutiju'.

to ne bi bilo čudno, da ironija nije u tome šta je za spoj sa mnom ponio i ruksak poveći

odemo na pizzu. konverzacija ide od bolesne prema debilnoj i natrag.
prvo pita, koliko imam prijatelja na FB. kažem, oko 65.
on: 'ako ti stalno kontaktiraš 65 ljudi, onda nemaš vremena za dečka, i tu je kraj priče'. prvo sam mislila da se zeza, al očito nije. pa sam odgovorila da imam, al ne dečka kojem treba mijenjat pelene.

onda malo šuti, pa malo bulji u mene, onako psihopatski, uz izjave: 'joooooj, kako si ti prekrasna, preslatka, predivna, fascinantna, tako pametna... ti si taaaako pametna'..

pametna sam očito jer on nije znao šta je tierra del fuego pa sam objasnila. kaže da za taj pojam nije nikad čuo.
ali, ne samo to, nije očito znao ni šta je palma. pa je u jednom trenu povikao: 'palma, palma, eno vidi, palmeeeeeeee'..

ukratko, očaj.
ovo nije najgori, ima dosta sličnih da ne znam odredit tko drži apsolutni primat.
ja sam se tako nasmijala na ovaj post, hvala Meadow.
Ja na žalost nemam nešto zabavno za napisati, moji spojevi su uvijek bili dobri ili dosadni. Nikad ovako bizarni
Trekkie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 18:20   #97
Nažalost, nisu najčudniji ali su najkraći!

Dejt 1.

Tip nabavio od legice moj br. Znam ga iz viđenja, dobro izgleda, ona ga nahvalila. Oboje volimo boks i dogovorimo se da ćemo ići gledati neki meč u
njegov kafić.
Nalazimo se u dogovoreno vrijeme.

ON: Mislio sam da idemo do mene u stan gledati.
JA: Ne bih, hvala, radije bih u kafić.
ON: Idemo kod mene ili ne idemo nikuda!
JA: OK, onda nikuda!
ON: Dobro! Je... se onda sama jer ja očito neću!!
I ode....

Trajanje: cca 3 min,


Dejt 2.

Našli se na terasi kafića. Ja sjedam, dolazi konobar uzima narudžbu.
Par minuta čavrljanja, gdje si, šta si, kako si. Konobar donosi narudžbu i odlazi.

ON: Baš dobro izgledaš.
JA: Oh, hvala!
ON: I još uvijek imaš dobre sise.
JA: E ajd se nemoj tako izražavati! Ne želim tako razgovarati!
ON: Ma nemoj, šta si ti kao neka fina! Imaš dobru sisu, pa šta!
Ja se počinjem spremati jer mi se jednostavno ne da gubiti vrijeme s njim i učiti čovjeka od 37 god. kulturi.
ON: Da nećeš možda otići sad?! E pa nećeš!
JA: Gledaj me samo!
I odem....

Trajanje: cca 10ak min.
malessesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 18:24   #98
E sad sam se sjetila jednog groznog spoja. Razgovarmo mi onako bezveze o svemu i svačemu, a on kad god je ušlo neko žensko biće odmjerava. I to ne diskretno, nego onako napadno...fuj. Sva sreća da sam s njim izašla reda radi, iz pristojnosti. U redu je malo gledati, ali baš tako napadno i konstantno, to samo pokazuje da nema poštovanja prema osobi koju je par tjedana gnjavio za piće. Užas...
Trekkie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 18:29   #99
....eh, nisam se mogla sjetiti dok nisam ovdje pročitala par pričica...
...dakle jedna, naime, nisam nikada voljela starije muškarce, ali jedan se zakačio pa ne pušta, i tako nakon dugog nagovaranja iziđem ja s njim, ali kao ajde da nešto uzmemo u njegovom stanu pa ćemo dalje....dođemo u stan, nismo pravo ni sjeli, zazvoni telefon, čovjek se javi, i kaže moram ići, vratiti ću se brzo, i ne dođe cijelu noć???? Ja sama u njegovom stanu, na drugom kraju grada, bez auto....čim su počeli voziti autobusi odem na posao...bome ni do dana današnjeg nisam saznala gdje je čovjek bio????
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 18:34   #100
Quote:
malessesia kaže: Pogledaj post
ON: I još uvijek imaš dobre sise.
JA: E ajd se nemoj tako izražavati! Ne želim tako razgovarati!
ON: Ma nemoj, šta si ti kao neka fina! Imaš dobru sisu, pa šta!
Ja se počinjem spremati jer mi se jednostavno ne da gubiti vrijeme s njim i učiti čovjeka od 37 god. kulturi.
ON: Da nećeš možda otići sad?! E pa nećeš!
JA: Gledaj me samo!
I odem....

Trajanje: cca 10ak min.
A jebate,danas curi nemoš reć da ima dobru sisu,odma si vaki-naki







Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.