Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2012., 15:42   #41
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Moram se nadovezat na tvoje neistine - ne ona nije u tom poslu jako jako dugo jer neam ni godine za bit u poslu toliko - osim ako tebi manje od 10 g spada u jako jako dugo onda su neki dizajneri za nju vec metuzalemi

A drugo, - da poskupila je i to valjda 100 % jer prije su njene haljine bile oko 1200 kn i jos dok je imala ducan u Vlaskoj (kratko Vrijeme) joj je ona balon haljina koja ide preko jednog ramena sa cvijetom na ramenu i remenom bila oko 1000 kn ali bez remena jer se on placao naknadno

I da zasto joj tata ak ima poznanstva nebi mogao pomc (ja iskreno nemam pojma tko joj je otac i ne zanima me) al poznanstva danas cuda rade i da joj je tata npr automehanicar ako ima dobra poznanstva moze ju pregurat i do Obame
A koje to neistine i po čemu zaključuješ da su neistine ? Dakle netko ju naziva balavicom u poslu, oprosti cura to nije, nije se pojavila kada je izašao prvi članak o njoj u novinama već je postojala godinama prije toga. Ona nije moja prijateljica, ne pijemo kave niti se čujemo telefonom, a nemam ni jednu njenu haljinu jer nisu my cup of tea, ali znam koliko dugo radi i šta je sve i za koga u životu radila i koje projekte. Ne zaslužuje taj naziv.
Također pričam o standardu cijena, jel kruh košta isto kao i prije 5 godina ? Zašto bi njena haljina ?
Uostalom spomenuta balon haljina ili njoj slična je prije 3-4 godine bila 1600 kn.
Ne znam ni ja tko joj je otac, niti me zanima, ali ne volim kada se nekog blati i naziva balavcem, nepoštenim i ovakvim i onakvim jer to nije istina. Cura pošteno radi i što se mene tiče neka još 50 dućana otvori.
To što se meni njen dizaj ne sviđa ili cijene ili materijali ili šta već jer sasvim druga stvar.

S poslovnog aspekta ona je ok.
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 17:55   #42
jučer prolazim pored njenog novootvorenog dućana u frankopanskoj i piše ZATVORENO... unutra sve razbacano nekako, usisavač, boce, nema šta ne, a ja mislila neki haj fešn dućan s obzirom na to eksponiranje i veliko otvorenje
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 12:58   #43
Zatvoren?? neznam, ja sam u utorak bila u tvom novom ducanu u frankopanskoj... ona meni ima divne i elegantne haljine, posebno mi se dopala kolekcija na proljece 2012., pa sam ocekivala da je izbacila neku novu liniju prije nego je otvorila taj ducan! kad ono u ducanu 2-3 haljine, jesu lijepe, ali na istu foru, pa 2 kombinacije, duga i do koljena, pa izgleda ko da ima puno modela ali zapravo ista stvar na par nacina, ali nista posebno, vec videno, loš materijal, a jako jako kupo, . i to je to, i par kaputa... bzvz... neznam sta je otvarala taj butik kad nema sta da stavi unutra. cak ni te proljetne kolekcije nema, mogla je bar toga nasivat pa da se ima sta vidjet u tom famoznom ducanu...
miss selfridge is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 14:12   #44
zatvoren je bio 100% pisalo je na papiru zaljepljenom na vratima
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 14:11   #45
Quote:
miss selfridge kaže: Pogledaj post
Zatvoren?? neznam, ja sam u utorak bila u tvom novom ducanu u frankopanskoj... ona meni ima divne i elegantne haljine, posebno mi se dopala kolekcija na proljece 2012., pa sam ocekivala da je izbacila neku novu liniju prije nego je otvorila taj ducan! kad ono u ducanu 2-3 haljine, jesu lijepe, ali na istu foru, pa 2 kombinacije, duga i do koljena, pa izgleda ko da ima puno modela ali zapravo ista stvar na par nacina, ali nista posebno, vec videno, loš materijal, a jako jako kupo, . i to je to, i par kaputa... bzvz... neznam sta je otvarala taj butik kad nema sta da stavi unutra. cak ni te proljetne kolekcije nema, mogla je bar toga nasivat pa da se ima sta vidjet u tom famoznom ducanu...
materijali su fakat katastrofa losi, cijene nabrijane do neba. Najuzas su mi one tzv. bunde od ne znam cega, izgledaju ko oni umjetni cupavci. da li je to ikad itko kupio??? I koliko to uopce kosta? Mora se priznati da ima smisla samo za marketing (i love). Mode i stila ni u tragovima Drze je samo mediji i sve one polu-zvijezde koje reklamiraju taj bofl. Ali meni je od svega najgore ona njena "sleezy" faca, na svakoj od milion fotki uvijek namjesti isti smile.
nora400 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 12:16   #46
meni su aleksandrine kreacije odlične...ful elegantne,damske,moderne, baš za sve tipove žena...ALI, materijal je koma(!!!!) za te novce, dosta cura/žena nakon jednog nošenja stavlja u prodaju svoje haljine,baš se pitam zašto...koliko god sam oduševljena njezinim kreacijama, svejedno nikad neću kupit ništa njezino..jednom sam dobila za poklon njezinu haljinu i "riješila" sam se je nakon ljeta
na asosu za te pare opskrbim se haljinama za cijelu sezonu(iste kvalitete i jednako moderne)
misscoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 00:12   #47
Quote:
misscoco kaže: Pogledaj post
meni su aleksandrine kreacije odlične...ful elegantne,damske,moderne, baš za sve tipove žena...ALI, materijal je koma(!!!!) za te novce, dosta cura/žena nakon jednog nošenja stavlja u prodaju svoje haljine,baš se pitam zašto...koliko god sam oduševljena njezinim kreacijama, svejedno nikad neću kupit ništa njezino..jednom sam dobila za poklon njezinu haljinu i "riješila" sam se je nakon ljeta
na asosu za te pare opskrbim se haljinama za cijelu sezonu(iste kvalitete i jednako moderne)
ovo boldano je zaista istina!
Ona radi predivne kreacije, ali materijal je NULA!
__________________
sit gladnom ne viruje!
anlul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:01   #48
iMALA SAM NJEZINU HALJINU I POKLOMILA JE FRENDICI PRIJE CCA 2 GOD
OBIČNU CRNU OTVOR NA LEĐIMA..
PLAĆENA JE OKO 1000KN KOLKO SE SJEĆAM UŽAS...
USAFTAŠ SE ZA 5 MIN U TOJ ČISTOJ SINTETICI..
KO VOLI NEK IZVOLI HALJINE JESU LIJEPE
ALI BUDIMO REALNI PLAĆAŠ IME A NE MATERIJAL..HALJINE U ZARI ZA POL TE CIJENE SU MENI LIJEPŠE..
A VAN HRV IONAKO NITKO NIJE ČUO ZA ALEX
__________________
Don´t like me??? Have a seat with the rest of the bitches waiting for me to give a fuck!!!!!!!
urban modell 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 23:17   #49
Još dok je imala samo showroom išla sam vidjeti za haljinu. Ista priča, nije imala ništa, a šta je i imala bilo je strgano, upraljano crvenim ružem i sl.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 18:59   #50
Jel zna netko nekoga u zg da šiva haljnie kao što su modeli od Aleksandre Dojčinović?
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 19:21   #51
Quote:
maramce kaže: Pogledaj post
Jel zna netko nekoga u zg da šiva haljnie kao što su modeli od Aleksandre Dojčinović?
malo bolja krojačica bi znala bez problema napravit barem 90% sličnu..ali opet bi masno naplatila pa bi ti doslo skoro na isto,jedino bi mogla birat malo bolji materijal
misscoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 17:18   #52
Ona je sa svojima cijena malo zabrijala.
Ne znam ko to kupuje. Ima lijepih stvari, ali brate mili malo nek se sabere.
__________________
Today I caught myself smiling for no reason :)
tomanchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 22:28   #53
Quote:
tomanchy kaže: Pogledaj post
Ona je sa svojima cijena malo zabrijala.
Ne znam ko to kupuje. Ima lijepih stvari, ali brate mili malo nek se sabere.
evo ja to kupujem, ako baš pitaš, a ako je ona zabrijala s cijenama ne znam što bih onda rekla za npr. Amarie ili Hippy Garden ili recimo onog Luku iz Tesline koji suknju naplaćuje 3500 kn i još neke da sad ne nabrajam...
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 23:03   #54
Daje li Alex kakav postpust na gotovinu?
peg_bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 21:59   #55
Malo kasnim s odgovorom, ali ne, nema popust na gotovinu.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 19:12   #56
Ja ne razumijem od kud joj tako vioke cijene a tako jeftini materijali =(
draganan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 21:09   #57
ponuda i potraznja
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 15:34   #58
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
evo ja to kupujem, ako baš pitaš, a ako je ona zabrijala s cijenama ne znam što bih onda rekla za npr. Amarie ili Hippy Garden ili recimo onog Luku iz Tesline koji suknju naplaćuje 3500 kn i još neke da sad ne nabrajam...
Pa ne znam, ja baš ne bih uspoređivala one Aleksandrine krpe sa npr. Lukinim dizajnom... Pa te njene haljine od takvog šitnog materijala bi ti znala sašit bilo koja malo bolja krojačica. Za tri put manju cijenu.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 12:53   #59
Quote:
kendi_3 kaže: Pogledaj post
Meni je ona super, odlicna za dogovoriti se, remeni su mraaaaaaak, i cijene su pristupacne za razliku od mnogih. Godinama sam u Linei uzimala haljine za neke prigode ali su me jednom razljutili jer previse naplacuju za viskozu koju podvaljuju ood 100% svilu. Kod Dojcinovic se radi o dobrim materijalima samo su mjesavine materijala. Meni je dugu haljinu sa dugim rukavima plus remen naplatila 2000kn i mislim da je to ok (materijal sa svilom, remen je kozni). Znaci i ja se jako dobro razumijem u materijale ali shvatite da ljudi moraju nesto i zaraditi, a ako vam se ne svidja sami sasijte. Grubo zvuci ali je tako. Istina da dosta ih naplacuje nebuloze ali Alduk i Dojcinovicka imaju ok cijene. Recimo, ja se cesto upitam tko kod Luke G. kupuje kada prodjem kraj izloga. Haljina em ruzna, em kratka a 3000kn, em materijal koji nestane u blizini izvora vatre. Onda znate o cemu se radi. Ali ocito jako dobro radi i ima svoje klijente. Hrv.dizajn je jos uvijek preskup a nekonkurentan, zato su Alex i Alduk osvjezenje na sceni. Po meni.
Slažem se u potpunosti, mada je meni za nijansu bolji Alduk, a to je opet stvar ukusa
bubaklara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 17:50   #60
Dizajn je dobar, ali niti meni materijal nije bas nesto. Nedaj boze da idem na put, haljine su jako teske minimalno 2 kg svaka, tako da bas nisu za kofer, ali se zato ne guzvaju.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.