Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2012., 14:20   #201
mene živcira moja dugogodišnja frendica , znam je 10 godina (od 8me) i sad njeno kako je nezadovoljna svojim ljubavnim životom , suptilno flerta s bilo kojim tipom , koji je zauzet , te uvijek kad moj momak i ja dođemo kod nje (kad zna da ćemo doć) nosi majice na izrez da bi nešto izbacila ..
i tako nas 3 smo tribali iznajmit stan skupa , da bi ona dan poslije rekla da se sad mora nakupovat majica s v izrezom ..
isto što me živcira kod te cure , je što sve tipove mota oko malog prsta , i onda se meni žali da je povrijeđena ..
druga cura , više ne tako dobra prija mi je mom dragom trljala se o noge , pa mu prošla po ruci .. a ja u sebi pizdim , ono da ja to njoj napravim , srala bi .. :S
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 14:24   #202
njeno "ja,ja,ja i samo ja,uvijek ja,opet ja,ja ovo,ja ono,ja vamo,ja tamo" ne moš do riječi doći
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 14:25   #203
Quote:
ari21 kaže: Pogledaj post
njeno "ja,ja,ja i samo ja,uvijek ja,opet ja,ja ovo,ja ono,ja vamo,ja tamo" ne moš do riječi doći
o blago ti se , imam i ja par takvih koji se isprid mog momka tako hvale , a ja samo u pod gledam ... :S
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 17:27   #204
...kod vašeg frenda?

Moj prijatelj (uvjerena sam u njegove čiste i nadasve prijateljske namjere) je ljubomoran na mene jer dio vremena provodim s dečkom.

Sprdancije i šale na račun dečka, koje su mi u početku bile smiješne, priznajem. Sad kad mu prigovorim da prestane jer prelazi granice dobro ukusa, on digne nos do neba.

Pa jebote, moram li se ja tebi opravdavati s kim ću i kada izlaziti?
Ok, provodim dosta vremena s njim(dečkom, jel) . On prvi pravi, normalni introvert, ja introvert. Nema siljenja ni (a)socijalnih ispada na često prebučnim mjestima . Ja sretna.

I onda mi dođe ovaj i cmizdri kak je jadan zapostavljen i nesretan, ma odi da ne velim gdje! Ne mogu ti ja organizirat život, ali ti isto tako ne mogu biti na raspolaganju kad ti se sprdne.
FridaDali is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 18:38   #205
ne može biti ni jedan dan sama bez dečka, a da ne zove sve prijateljice za izlaske
a kad je on s njom onda i ne postojimo
shvatila bih da je neka klinka, ali ova je blizu tridesetoj
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 23:38   #206
Škrtost.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 09:51   #207
To što se u ovih nekoliko godina nakon srednje jako promijenila, na gore... (ili više nismo toliko zajedno pa više primjećujem).
Postala je usiljena- usiljeni, umjetni, smijeh, umjetne geste, prenaglašeni materijalist-većina razgovora se svodi na pričanje o parama i zaradi (i ona i njezin dečko), hvalisavost... i tako

Zadnje uređivanje Elodina : 22.07.2012. at 09:52. Reason: pravopis :)
Elodina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 18:16   #208
Ljubomora na moju sreću. Ali ok to nisu frendice
Imam par kod kojih mi ništa ne smeta i znam da budu tu uvijek

Mislim da pravi prijatelji ne postoje, postoje samo ljudi koji ti odgovaraju i s kojima voliš provodit vrijeme, i postoje oni koji ti ne odgovaruju i ne želiš ih u svojoj blizini, a s nekima od njih se moraš družit (tipa školski kolega, poslovni kolega, jaaako dugo prijateljstvo itd). Jednostavno sam prestala vjerovat u prave prijatelje

''Najbolji prijatelj je onaj kog imaš kada se pogledaš u ogledalo, on se nikada nije smijao dok si ti plakao.''
__________________
"Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring."
plavuša lalala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 18:25   #209
Quote:
plavuša lalala kaže: Pogledaj post
Mislim da pravi prijatelji ne postoje, postoje samo ljudi koji ti odgovaraju i s kojima voliš provodit vrijeme, i postoje oni koji ti ne odgovaruju i ne želiš ih u svojoj blizini, a s nekima od njih se moraš družit (tipa školski kolega, poslovni kolega, jaaako dugo prijateljstvo itd). Jednostavno sam prestala vjerovat u prave prijatelje

''Najbolji prijatelj je onaj kog imaš kada se pogledaš u ogledalo, on se nikada nije smijao dok si ti plakao.''
potpis na ovo, posebno na boldano.

pa čak i ako među svim silnim prijateljima oko tebe i postoji pravi, nemam potrebu provjeravati ni u to vjerovati jer zna se da se danas može vjerovati samo sebi. sranje, ali tako je.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 18:35   #210
Mah. Ljudi su svinje! Gledaju samo na svoju sreću i kako da dođu što dalje, pa makar i po leđima do tad 'najboljih' prijatelja. Jednostavno, da, samo možeš vjerovat sebi. Jer danas imaš najboljeg prijatelja, kažeš mu nešto bitno, i već sutra cijeli grad zna; svaki prijatelj ima svojeg prijatelja i taj ima svojeg itd.
Ipak je neke stvari najbolje zadržat za sebe (nekako mi se čini da su te 'neke' prešle u općenito sve).
__________________
"Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring."
plavuša lalala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 12:33   #211
Quote:
plavuša lalala kaže: Pogledaj post
Mah. Ljudi su svinje! Gledaju samo na svoju sreću i kako da dođu što dalje, pa makar i po leđima do tad 'najboljih' prijatelja. Jednostavno, da, samo možeš vjerovat sebi. Jer danas imaš najboljeg prijatelja, kažeš mu nešto bitno, i već sutra cijeli grad zna; svaki prijatelj ima svojeg prijatelja i taj ima svojeg itd.
Ipak je neke stvari najbolje zadržat za sebe (nekako mi se čini da su te 'neke' prešle u općenito sve).

Veliki potpis za ovo..
Svi bi zeljeli pravog prijatelja, a nitko se ni ne trudi da bude barem blizu tome. Ali ima iznimki.
__________________
'Stalno sam se vraćao njoj, a ustvari bježao od nje. Bilo mi je svejedno da li joj je stalo, samo sam htio da ona bude uz mene, a ne netko drugi uz nju.''
Miss Opium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 23:35   #212
Quote:
plavuša lalala kaže: Pogledaj post

Mislim da pravi prijatelji ne postoje, postoje samo ljudi koji ti odgovaraju i s kojima voliš provodit vrijeme, i postoje oni koji ti ne odgovaruju i ne želiš ih u svojoj blizini, a s nekima od njih se moraš družit
slazem se potpuno se slazem s tobom..
__________________
Live and enjoy...
Mrkvica2503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 00:26   #213
Quote:
ari21 kaže: Pogledaj post
njeno "ja,ja,ja i samo ja,uvijek ja,opet ja,ja ovo,ja ono,ja vamo,ja tamo" ne moš do riječi doći
To! I to što se ponaša kao da je nesposobna, ne može ići nikud ako joj dečko radi jer ju nema tko odvesti (a živi na 10 min pješice od faksa i svega ostalog, plus što joj je stanica za tramvaj pred nosom) , ako nema kave ili nečega doma izderava se na tog svog jadnička koji radi svaki dan po 10 sati jer ON nije kupio (super konzum također na 5 min od stana), pa općenito izderavanje na njega i ponižavanje pred ekipom (ne zanima me njihov odnos i ne kanim se petljati ali daj nemoj pred svima). I to što iskorištava dosta ljudi oko sebe pod izlikom kako je njoj bilo teško u životu.
skinny-love is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 19:13   #214
Quote:
plavuša lalala kaže: Pogledaj post
Mislim da pravi prijatelji ne postoje, postoje samo ljudi koji ti odgovaraju i s kojima voliš provodit vrijeme, i postoje oni koji ti ne odgovaruju i ne želiš ih u svojoj blizini
ovo je tako istina. ne volim bit sama, a opet kad mi neko ne paše-ignoriram ga.

al inače mrzim ljubomoru kod svojih frendica koja svako malo izlazi na vidjelo kroz
debilne komentare
zer001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 17:10   #215
živcira me što sama predloži kavu fiksno za npr četvrtak popodne pa je onda odgodi jer joj se neda do grada.
i to odgađanje je učestalo. toliko da uopće ne doživljavam ozbiljno dogovore.
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 22:32   #216
Mene je frendica s kojom se znam cjeli zivot skoro pokrala zlato od moje mame uzas i jos mi se usudi javit a stari joj je policajac
annemaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 23:13   #217
Živcira me frendica A zbog toga što nju živcira mljackanje i psovanje i onda svima očita bukvicu oko toga. Doslovno svima .
Živcira me frendica B (ujedno i cimerica) svojim iznenadnim zvukovima i viškom energije - ponekad glumi spajdermana po sobi. Ali dobro, super nam zabavno bude.
Živcira me frendica C koja se pravi nedostižna kada smo u nekom društvu. Uvijek vrti pramen kose i pravi se kao da je mogla biti na nekom boljem mjestu i extra se zabavljati, što ne bude slučaj.
To su samo trenutci, naravno, a i da ih nestane, bili bi mi čudno, moram priznati
Lucija222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 23:36   #218
Sebičnost. Fuj.
Galaktoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 01:25   #219
Sto gleda samo svoju guzicu, i non-stop kupi neke nove false prijatelje koji su joj u pocetku WOW, a kasnije (svaki put ista prica) ovakvi, onakvi.

Sve me vise ljudi zivciraju. Jesmo se mi kao ljudi na planeti promijenili, postali sebicni i bezobrazni bez onih pravih kvaliteta ili sam ja samo trenutno ljuta na sve sta hoda?
__________________
"A girl should be two things: classy and fabulous." - Coco Chanel ♥ my cosmetics
shopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 22:30   #220
Quote:
annemaria kaže: Pogledaj post
Mene je frendica s kojom se znam cjeli zivot skoro pokrala zlato od moje mame uzas i jos mi se usudi javit a stari joj je policajac
Taman je reci tati

Mene nervira depresivnost. Uzasno! Par njih je toliko depresivno da ne pamtim kad sam ih vidjela nasmijane.
Pri tom nemaju nikakvih ozbiljnih problema, naprotiv.
Moja Ti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.