Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2017., 15:57   #1141
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
i onaj tko te želi vidjeti će naći vremena.
amen.
Dodala bih još: zvat će sam.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:00   #1142
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
i onaj tko te želi vidjeti će naći vremena.
amen.
to mi je životni poučak od jučer.
Tako je,sve ostalo su glupi izgovori.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:23   #1143
Najviše me kod frendica može iznervirati kašnjenje (više ne čekam duže od 10 min). Ne želim niti reći koliko sam dugo čekala neke svoje frendice. Možeš kasniti nekoliko puta, ali baš svaki put?! To mi je baš nepoštivanje mene i mojeg dragocjenog vremena. Sada nakon 10 min se samo pokupim, ne zanima me. Moje frendice već znaju koliko to ne podnosim tako da to više ne rade.
Također, kod jedne moje frendice me smetalo (više se ne družimo toliko) što se uvijek javljala samo kada joj je bilo teško u životu i kada joj je trebalo rame za plakanje. To bi se većinom događalo kada bi prekinula s nekim dečkom. Kada bi prohodala s nekim drugim, ne bi se više javljala niti pitala kako sam ja i da li je sa mnom sve ok.
GretaLouise is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:29   #1144
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
i onaj tko te želi vidjeti će naći vremena.
amen.
to mi je životni poučak od jučer.
Amen. Osim ako nema opravdan medicinski razlog
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:57   #1145
može donijeti ispričnicu
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:59   #1146
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
i onaj tko te želi vidjeti će naći vremena.
amen.
to mi je životni poučak od jučer.
ali uvijek je tako, sa svime, zar ne?
za prioritete imaš volje i vremena.

što je bilo jučer?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 17:09   #1147
pa je, samo je stvar toga kako se tumači.

ma ništa, pozvana sam negdje u zadnji tren, ubrzala sam svoje, obukla se, ispostavilo se da nemam prijevoz i nisam otišla jer mi se ne da hodati pol sata, pošto smo imali na raspolaganju 3, 4 dana da se vidimo i zbilja smo se mogle lijepo dogovoriti- za bilo što.
prije bih to napravila, sad jednostavno radim na tome da prestanem skakati na svaki poziv.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 11:06   #1148
Sve mi je jasno osim toga da se mladoj, zdravoj osobi neda hodati pola sata.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 16:12   #1149
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Sve mi je jasno osim toga da se mladoj, zdravoj osobi neda hodati pola sata.
Meni je to savrseno jasno.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 16:18   #1150
I meni
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 18:45   #1151
Ja dnevno prehodam bar sat vremena uz ostali prijevoz. Normalno mi se je kretati vlastitim nogama pogotovo u smjeru dobrog drustva.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:56   #1152
Meni je iz konteksta posve jasno zašto se Isadori nije dalo hodati tih pola sata. To su oni frendovi koji te uvijek trpaju u zadnji čas i u neke nemoguće termine i lokacije, dovodeći te bez imalo obzira pred gotov čin. A ti budi dobar frend pa skači i žrtvuj se. Ja sam takve isto odavno prestala smatrati vrijednima žrtve.

Nego, meni svi idu na živce u zadnje vrijeme. Točnije, frendice iz mog grada, već sam pisala o tome. Sve ko neke babe, ako budem na pivi morala opet slušati o postavljanju laminata i drugim glupostima, ubit ću se. Nigdje se ne ide niti približno spontano jer su strašno zauzete/postavljaju laminat/kupuju frižider. Opsjednuti su sa tim stvarima koje su meni - banalne. MM i ja smo u sličnoj fazi života gdje se kućimo i sl, ali daleko od toga da mi je to prioritet i da ču sve žrtvovati radi toga. I dalje mi je prioritet druženje i zabava, dok još uvijek svi možemo i većina nema klince. Strah me pomisliti što će biti tada...

Naprosto u zadnje vrijeme imam osjećaj da dijelimo različite vrijednosti i imamo različit mentalni sklop. I da su one redom upale u neku klopku kao i naši roditelji, samo kupuj i živciraj se oko kuće, auta, stvari... Ne sviđa mi se takav stav i smatram ga površnim. S ekipom sa faksa nemam takav problem, oni su još uvijek mladi u duši i lakše nekad sa njima dogovorim druženje iako smo u različitim gradovima.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:43   #1153
To što ima skoro 27 godina, a mamici i tatici ne može reći ne.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:44   #1154
^ ja želim neki primjer ove situacije.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:56   #1155
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Sve mi je jasno osim toga da se mladoj, zdravoj osobi neda hodati pola sata.
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ja dnevno prehodam bar sat vremena uz ostali prijevoz. Normalno mi se je kretati vlastitim nogama pogotovo u smjeru dobrog drustva.
a mene nose na nosilima

ne, ne da mi se hodati tih pola sata koje sam uvijek i bez iznimke prehodala. jer se očekuje da ostavim sve što u tom trenutku radim i doletim. jer to druženje nije bilo toliko incognito i jer mi je mogla javiti ranije. jer kad smo x i ja par dana prije predložile ajmo ovo, ajmo ono, ajmo na piknik, onda je bilo uh, ružno vrijeme (a vani toplo, samo nema sunca) i ti prijedlozi su prilagođeni djeci, iako naravno da meni nije vrh društvenog života biti u dječjem parku, pa šta. prilagodim se. al' ružno je vrijeme. al' ne zna se šta će biti sutra. jer i ja imam kuću kojoj se može doći.
a meni se ne može javiti unaprijed jer sam debil koji uvijek doleti. tko mi je kriv, nitko osim mene.

ja doslovno nekad putujem 2 sata da bi popila kavu s frendicama 3 sata u stanu i vratim se natrag kući.
samo neki vraćaju na isti način, a neki ne jer su komotni u svojoj koži i ok, takve ih prihvaćam, nisam bez mana, ali jednostavno ne mislim više uvijek skakati. i to ću teškom mukom promijeniti jer moja zadnja poruka kako dolazim u zagreb, pa se onda možemo vidjeti (tako da se ja rastepem preko pola grada) i dalje stoji nepročitana. a napisala sam je u naletu grižnje savjesti jer sam propustila to famozno druženje, pa želim nadoknaditi.

tako da ne, neću hodati pola sata ako je to način da sama sebe naučim da ne moram uvijek stalno svima biti na raspolaganju. nitko me ne treba toliko.

Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Meni je iz konteksta posve jasno zašto se Isadori nije dalo hodati tih pola sata. To su oni frendovi koji te uvijek trpaju u zadnji čas i u neke nemoguće termine i lokacije, dovodeći te bez imalo obzira pred gotov čin. A ti budi dobar frend pa skači i žrtvuj se. Ja sam takve isto odavno prestala smatrati vrijednima žrtve.

Nego, meni svi idu na živce u zadnje vrijeme. Točnije, frendice iz mog grada, već sam pisala o tome. Sve ko neke babe, ako budem na pivi morala opet slušati o postavljanju laminata i drugim glupostima, ubit ću se. Nigdje se ne ide niti približno spontano jer su strašno zauzete/postavljaju laminat/kupuju frižider. Opsjednuti su sa tim stvarima koje su meni - banalne. MM i ja smo u sličnoj fazi života gdje se kućimo i sl, ali daleko od toga da mi je to prioritet i da ču sve žrtvovati radi toga. I dalje mi je prioritet druženje i zabava, dok još uvijek svi možemo i većina nema klince. Strah me pomisliti što će biti tada...

Naprosto u zadnje vrijeme imam osjećaj da dijelimo različite vrijednosti i imamo različit mentalni sklop. I da su one redom upale u neku klopku kao i naši roditelji, samo kupuj i živciraj se oko kuće, auta, stvari... Ne sviđa mi se takav stav i smatram ga površnim. S ekipom sa faksa nemam takav problem, oni su još uvijek mladi u duši i lakše nekad sa njima dogovorim druženje iako smo u različitim gradovima.
nije čak uvijek, znamo se mi naći i dogovorno i na brzinu.
nije tragedija, više neka šira slika, što sam napisala gore.

možda su te tvoje jednostavno međusobno potpirile takve priče pa se međusobno podržavaju i uzgajaju tu dosadu od priče, a proći će ih kad se skuće.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 01:23   #1156
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
^ ja želim neki primjer ove situacije.
Kako mamica i tatica kažu, tako bude.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 02:02   #1157
Jel joj biraju i dečka?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 09:12   #1158
Jel pod njihovim krovom?
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 15:09   #1159
Živciraju me odgađanja planova i nalaženja 10 minuta prije nego što trebam izaći van.
Nema mi ništa gore nego kad se spremim i napiše mi se da ne može ići, sa razlogom tako prozirnim da u tom trenutku ne znam što bih rekla takvim osobama.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 15:17   #1160
Pa to toleriraš jednom, drugi put već prigovoriš, a treći put napraviš ti njoj
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.