Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2012., 17:05   #21
počinjem sa kaznenim u ponedjeljak (nakon što pokupim knjige iz knjižnice, nadam se da ih imaju jer ja imam one iz 2007.)
jel imate kakav savjet

probala bi izaći na prvi rok u 6.mj. di se moraju znati samo određena poglavlja iz posebnog dijela
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 17:07   #22
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
počinjem sa kaznenim u ponedjeljak (nakon što pokupim knjige iz knjižnice, nadam se da ih imaju jer ja imam one iz 2007.)
jel imate kakav savjet

probala bi izaći na prvi rok u 6.mj. di se moraju znati samo određena poglavlja iz posebnog dijela
Udžbenike rijetko imaju jer ljudi posuđuju, ali možda ti se posreći.

Za kazneno i nema nekog savjeta. Opći dio naučiti što je bolje moguće, a posebni lakše ulazi u glavu i možeš kalkulirati s poglavljima. Dakle, nauči opći dio i imaš 80% ispita u malom prstu
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:13   #23
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Nisam inače ovako pesimistična, ali pukla me neka depra u petak. Računala sam da će taj izborni biti u srijedu popodne (uzeli su mi ovako 2 dana učenja). Za društva sam nekako priželjkivala Petrovića, kojeg očito neću dobit. I tak...nisam neko dobro društvo i ne vjerujem da ću biti do srijede
Ajde Barbie, ma bude to okej, kak god da ispade. Ako slučajno i padneš, imaš laganini vremena do 6.mj. da sve to utvrdiš i nadopuniš, ovak-ionak si sad možeš malo dati oduška kad imaš još samo jedan ispit do kraja i ne radi se o nekom uvjetu koji može značit pad godine i sl. Makar naravno, kužim da ti je prioritet da se toga čim prije riješiš da napokon možeš odahnut
Držim vam svima fige s tim društvima
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:26   #24
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Ajde Barbie, ma bude to okej, kak god da ispade. Ako slučajno i padneš, imaš laganini vremena do 6.mj. da sve to utvrdiš i nadopuniš, ovak-ionak si sad možeš malo dati oduška kad imaš još samo jedan ispit do kraja i ne radi se o nekom uvjetu koji može značit pad godine i sl. Makar naravno, kužim da ti je prioritet da se toga čim prije riješiš da napokon možeš odahnut
Držim vam svima fige s tim društvima
Ne znam ni sama zašto sam odjednom odlučila tako sve ubrzat i ići na društva u 4. mj. Bezveze sam se izložila stresu Znam i sama da se nemam gdje žuriti

Ti ideš na ustav? Ako da, držim fige
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:43   #25
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Ne znam ni sama zašto sam odjednom odlučila tako sve ubrzat i ići na društva u 4. mj. Bezveze sam se izložila stresu Znam i sama da se nemam gdje žuriti

Ti ideš na ustav? Ako da, držim fige
Pa dobro, ovak bar imaš šanse da se toga prije riješiš... Treba i riskirat nekad, pa možda i upali

Ma idem, al malo sam ga podcjenila tak da se nisam baš najbolje pripremila Vraćam se sad učenju da bar još nekaj upijem
Fala ti
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:52   #26
znači ništa od mog otvaranja teme?
Špigeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:55   #27
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Pa dobro, ovak bar imaš šanse da se toga prije riješiš... Treba i riskirat nekad, pa možda i upali

Ma idem, al malo sam ga podcjenila tak da se nisam baš najbolje pripremila Vraćam se sad učenju da bar još nekaj upijem
Fala ti
Slažem se s tobom. Znam da bi mi bilo žao što nisam probala u 4. mj i dala sve od sebe (jer inače uvijek dam) pa barem nisam razočarala samu sebe. Nemam nikakva očekivanja pa se neću previše razočarat

Ma bit će ok s ustavom. Nije možda ultra lagan ispit, ali ipak nema velikih problema s tim. Javi kak je prošlo
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:57   #28
Quote:
Špigeta kaže: Pogledaj post
znači ništa od mog otvaranja teme?
Pretekla te kolegica. Nisam mislila otvarat novu temu do utorka/srijede, ali kad je već tu...

Kak ide gp1 (ako sam dobro zapamtila da to spremaš)?
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:37   #29
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Udžbenike rijetko imaju jer ljudi posuđuju, ali možda ti se posreći.

Za kazneno i nema nekog savjeta. Opći dio naučiti što je bolje moguće, a posebni lakše ulazi u glavu i možeš kalkulirati s poglavljima. Dakle, nauči opći dio i imaš 80% ispita u malom prstu
optimist sam do ponedjeljka dok ne odem u knjižnicu možda mi se posreći

tnx na savjetu
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:31   #30
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Pretekla te kolegica. Nisam mislila otvarat novu temu do utorka/srijede, ali kad je već tu...

Kak ide gp1 (ako sam dobro zapamtila da to spremaš)?
Ne znam što bih ti rekao. Na trenutke sam zadovoljan s naučenim i uvjeren u prolaz, a na trenutke me uhvati panika, jer neke djelove nisam dobro prošao (npr. prvih sto stranica, znam da su uglavnom gluposti tamo tipa odnosi gp s drugim granama prava, pojam gp, one podjele stvari i slično, but still )
I još ima fakat dosta ljudi na ovom roku, pa se bojim da stavu neki zeznuti pismeni opet.. Al valjda ću proći. Napišem preksutra kako je sve prošlo
Špigeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 10:42   #31
Mene zanima dal je istina da ako ne napisemo seminarski rad u ovoj akademskoj godini nemozemo upisati sljedecu, cak i ako damo sve ispite?
emma47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 12:24   #32
Quote:
emma47 kaže: Pogledaj post
Mene zanima dal je istina da ako ne napisemo seminarski rad u ovoj akademskoj godini nemozemo upisati sljedecu, cak i ako damo sve ispite?
A čuj, u pravilu moraš napisat jedan sem. rad po akademskoj godini, no uglavnom se to pri upisima ne pregledava. Neki profesori imaju praksu u index napisati da je sem. rad predan, no neki to ne rade tako da može ispasti kao da nisi pisala rad, a zapravo jesi
Znam neke ljudi koji su se bez beda upisali, a da nisu pisali rad. No ja se radije ne bih kockala da si slučajno ne zeznem upise
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 12:53   #33
Quote:
Špigeta kaže: Pogledaj post
Ne znam što bih ti rekao. Na trenutke sam zadovoljan s naučenim i uvjeren u prolaz, a na trenutke me uhvati panika, jer neke djelove nisam dobro prošao (npr. prvih sto stranica, znam da su uglavnom gluposti tamo tipa odnosi gp s drugim granama prava, pojam gp, one podjele stvari i slično, but still )
I još ima fakat dosta ljudi na ovom roku, pa se bojim da stavu neki zeznuti pismeni opet.. Al valjda ću proći. Napišem preksutra kako je sve prošlo
Koliko se sjećam, Hano i Nikšić pitaju te podjele stvari. Ostali ne tolko.

Držim fige da prođe super! Prošli rok je bio nešto teži pa će valjda sad biti lakše

Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
A čuj, u pravilu moraš napisat jedan sem. rad po akademskoj godini, no uglavnom se to pri upisima ne pregledava. Neki profesori imaju praksu u index napisati da je sem. rad predan, no neki to ne rade tako da može ispasti kao da nisi pisala rad, a zapravo jesi
Znam neke ljudi koji su se bez beda upisali, a da nisu pisali rad. No ja se radije ne bih kockala da si slučajno ne zeznem upise
Također znam ljude koji su bez rada uspjeli upisati sljedeću godinu. No, ne znam čemu se toliko kockat. Kao da je rad ne znam kolko teško napisati
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 13:38   #34
Ja isto idem na građansko na ovom roku,u 2.mj sam pala

Nadam se da će ovaj put bit lakši ispit,dugo sam ga spremala.
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 13:41   #35
Quote:
Sanja Enola kaže: Pogledaj post
Ja isto idem na građansko na ovom roku,u 2.mj sam pala

Nadam se da će ovaj put bit lakši ispit,dugo sam ga spremala.
Gp1 ili gp2? Sretno u svakom slučaju
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 14:00   #36
gp1

Hvala
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 18:24   #37
sretno svima - ja sam danas ocajna, trebalo bi 2 tjd za ponoviti drustva
medisecer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 19:11   #38
Quote:
medisecer kaže: Pogledaj post
sretno svima - ja sam danas ocajna, trebalo bi 2 tjd za ponoviti drustva
potpis

a tako mi se spava, najradije bi sad otisla spavat i probudila se sutra poslije ispita..
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 20:16   #39
Ja pomišljam o tome da se uopće ne pojavim i da prespavam utorak. Barem bih si uštedila 2 dana stresa Držim fige svima koji odgovarate sutra Napišite dojmove, pitanja i ako saznate kaj o tome tko ispituje u utorak
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 20:34   #40
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Ja pomišljam o tome da se uopće ne pojavim i da prespavam utorak. Barem bih si uštedila 2 dana stresa
Barbie, nemoj me ljutit
Nemoj to doživljavat kao stres, ja bih na tvom mjestu izašla, zamislila si da ću 150% pasti tako da bih mogla ležerno odgovarat, jer kao ''idem samo ispitat situaciju i čut pitanja'' Možda bi mi se čak posrećilo pa bih i prošla
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.