Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2012., 20:51   #61
Quote:
Torpedo74 kaže: Pogledaj post
Hvala za link.
rtkalcec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 14:08   #62
Quote:
021 kaže: Pogledaj post
To je oko 10 evra jeftinije nego najpovoljniji servis ovde u Srbiji.
Izgleda da cemo na prvi servis u Hrvatsku.
Kad se plati benga do HR na kraju na isto dođe
Jari is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 09:31   #63
Evo decki Exhaust sređen,preporucam vam Lastovčića ako zelite napravit si nes slicno,no jos cu ic da mi skinu taj srednji lonac,kako bi dobio jos jaci zvuk

Mini Filmic

Gledati u 720p radi kvalitetnijeg zvuka

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=o1rtFrfbahA
GodFathers is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 11:51   #64
Ja bi tebe zajedno s tim Lastovčićem strpao u ludaru na neodređeno. I to bi napravio ludaru samo za takvu ekipu i smjestio ju pored glavnog kolodvora da vam vlak stalno zvoni, cvili, trubi pa da malo uživate umjesto da maltretirate pošten svijet. Kupite si nekog šestaka pa ćete onda imati pravi zvuk ali od motora.
__________________
Pravo je znanost? :lol: :rofl: :kidaseodsmijeha: :rigo:
Hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 12:28   #65
Može li netko potvrditi da je naručio presvlake za sjedala s e-baya i da su ok, da pašu prorezi za air bagove?
Zvao sam danas servise u središnjoj HR i svuda su oko 800 kn + montaža.
Na e-bayu se prodaju do 80 USD s dostavom.
tomtraubert is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 12:33   #66
Po meni si vise od zvuka dobio na - izgledu.Ovak iz odredenog kuta baca na auspuhe iz ove mislim cak zadnje S klase
sto se zvuka tice, da bolji je nego serijski, al da je vrijedno nekih vecih novaca , osobno mislim da nije, tj nije sad neki zvuk da bi se okrenuo, mislim motor je takav kakav je , ne 4 cilindredni mlinac za kavu.

Al dobro, KR table , west gate , maglenke upaljene , jos je to dobro kakvog tuninga ima , ovo bar ima estetsku funkciju, a i bolje se cuje od originala.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 12:57   #67
Imaš praf. KR tablice su ključne. Kada vidim auto sa KR tablicama mičem se čim dalje mogu jer se automatski pali senzor za uzbunu i crveno svjetlo za evakuaciju
__________________
Pravo je znanost? :lol: :rofl: :kidaseodsmijeha: :rigo:
Hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 15:12   #68
evo kak se to treba cut

http://www.youtube.com/watch?v=9viWy...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=rgkkS...eature=related

neznam koji je to model ovaj prvi (nekak se predobro cuje za 1.6 4 cilindra al valjda je tak), al ovaj drugi je valjda 1.6 LS

ovaj prvi nema uopce zadnji lonac za prednji neznam zato je preglasan, al problem je kaj su ti lonci kod lastovcica svi priguseni vidi se po tijelu lonca, imao sam ja njihov takav auspuh na drugom autu al mi je bio nekak pretih i prigušen, onda sam uzeo drugi lonac kod isap-a sa okruglim tijelom i cuje se puno bolje

ak se saxo 1.0 koji sam cuo od jednog frenda super cuje sa remus loncem onda se 1.6 mora isto super cut

ak se skine prednji lonac skroz bice kaos u kabini od buke, bolje onda skinut katalizator

Zadnje uređivanje Jari : 28.05.2012. at 15:37.
Jari is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 09:37   #69
Eto bas radi takvih glupih komentara,nađe se netko pametan(Hrc),ko sigurno nema pojma o takvim stvarima, i pocne srackat bez veze,iz tog razloga bas necu vise postat nis o autu ovdje,ko zeli nek dođe na Chevrolet-Croatia.com ima deckiju tamo koji isto voze Cruzeve i koji ih sređivaju,a oni koji misle da su to luđaci,ocito nemaju blage veze o nicemu,Ja sam stavio radi onih koji zele to isto uradit,al neznaju kako ce zvucat,preporucam im neka otiđu kod Laste i decki ce sve sredit bez brige..hvala LP!

@Jari

zavisi od auta,mašine
Dal si uzeo poluprotočni lonac,full protočni i slicno,al to se sve da rijesit i zvuk se da dobit kakav oces..

Zadnje uređivanje GodFathers : 29.05.2012. at 09:51.
GodFathers is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 14:25   #70
GodFathers, ne sekiraj se. Pa ionako si to valjda radio zbog sebe, a ne zbog drugih.
__________________
cruze 2011, 1.6 LS+
021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 19:30   #71
I onda se pitamo zašto je servis skup. Dali su oni normalni da ovo ulje ovoliko košta. psc Osijek

Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 22:37   #72
Quote:
Slatky kaže: Pogledaj post
I onda se pitamo zašto je servis skup. Dali su oni normalni da ovo ulje ovoliko košta. psc Osijek

Stvarno su poludili. Pa to ulje u trgovini košta max 70kn.
Treba kupiti svoje ulje i donesti im ga kad rade servis pa nek se slikaju.
Torpedo74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 05:32   #73
Inaće sam jućer bio na servisu, i zbog banalne stvari mi još i auto zadrže. Naime pukao vijak na auspuhu što spaja cijev sa srednjim loncem tj DPF.om, ja ga našao u garaži da je pukao negdje vani nebih imao pojma. Vijak je brezon, jedan dio je ostao unutra pa se nisam htio sa tim petljat. Kažu da je to na dizelima čest slučaj na 40k i puca uvijek desni, ako puknu oba zapet će za nešto i može doći do oštečenja podvozja.
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 09:39   #74
Quote:
Torpedo74 kaže: Pogledaj post
Stvarno su poludili. Pa to ulje u trgovini košta max 70kn.
Treba kupiti svoje ulje i donesti im ga kad rade servis pa nek se slikaju.
Ja sam bio neki dan na drugom servisu diezel 125 Ks u Unikomerc Automobili d.o.o. evo cijene sa popustom :

1. GM0530-DPF ULJE ZA MOTOR 5W30 DPF - 618,80 Kn
2. BRTVA K BRTVA KRUŽNA /CEPA KARTERA - 3,90
3. 93743595 KOMPLET ULJNOG FILTERA MV DIESEL - 184,94 Kn
4. 13272719 FILTER ZRAKA - 212,02 Kn
5. 13271190 FILTER KABINE - 107,33 Kn
6. BRAKE-F BRAKE FLUID -ULJE ZA KOCNICE- LIT - 62,62 Kn
7. 0000 POTROŠNI MATERIJAL - 28,80 Kn
8. 0001 SERVISNI RADOVI - 384,00 Kn
Ukupno za platit = 2.003,03 Kn

Uz malo nepotrebnih uvjeravanja sa serviserom servis za preporučit.


Inače ulje košta 59 Kn ( http://www.kupi-ulje.hr/proizvodac/gm-opel/ )
__________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost
klin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 13:03   #75
Zdravo svima Novi sam na forumu pa se ne snalazim bas najbolje. Uglavnom doslo je vrijeme da se kupi novo auto i sa tim dosla je i moja nocna mora. Za oko mi je zapao novi Chevrolet Cruz 1.7 130ks. Prije svega Cruz izgleda fantasticno kako spolja tako i unutra, i to mi je mnogo bitno da auto lijepo izgleda da uzivam dok ga vozim. Ja sam vec vozio benzinsku verziju 1.6 124ks i auto mi se mnogo dopao kako se ponasa na putu, jeste da mu je ovaj motor slab ali to se da prezivjet jer ovo nije auto za trkanje nego za uzivanje (i da mnogo trosi sto nije za pohvalu). Na ljeto dolazi ovaj novi motor u Cruz-u dugo ocekivani dizel 1.7. Sve sto znam je da je taj motor Japanski Isuzu. On je sigurno kvalitetan jer je Japanski kvalitet na visokom glasu. Ali mene najvise buni jedna stvar jer bih taj auto vozio sledecih 10god i volio bi da me dobro sluzi. Sa tim motorom dolazi i start-stop tehnologija. I tu pocinju moje muke. Citao sam kako funkcionise taj sistem ali me interesuje koliko je on pouzdan prije svega ? da li se motor brze kvari? jer u gradu na svaki semafor motor ce da se gasi i pali svaki sekund. Da li to stalno paljenje gasenje skracuje zivotni vijek motoru i prouzrokuje vece kvarove i cesce posjete mehanicarima ? Ovaj motor 1.7 od 130ks da li trosi mnogo jer mi je i potrosnja mnogo bitna? Takodje me interesuje vase misljenje o start-stop tehnologiji da li je sigurna ili bolje da je zaobidjem? Nadam se da vam nisam postavio previse pitanja. Hvala puno na odgovoru.
Mashoni1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 13:06   #76
Chevrolet Cruz 2012 1.7 130ks?

Zdravo svima Novi sam na forumu pa se ne snalazim bas najbolje. Uglavnom doslo je vrijeme da se kupi novo auto i sa tim dosla je i moja nocna mora. Za oko mi je zapao novi Chevrolet Cruz 1.7 130ks. Prije svega Cruz izgleda fantasticno kako spolja tako i unutra, i to mi je mnogo bitno da auto lijepo izgleda da uzivam dok ga vozim. Ja sam vec vozio benzinsku verziju 1.6 124ks i auto mi se mnogo dopao kako se ponasa na putu, jeste da mu je ovaj motor slab ali to se da prezivjet jer ovo nije auto za trkanje nego za uzivanje (i da mnogo trosi sto nije za pohvalu). Na ljeto dolazi ovaj novi motor u Cruz-u dugo ocekivani dizel 1.7. Sve sto znam je da je taj motor Japanski Isuzu. On je sigurno kvalitetan jer je Japanski kvalitet na visokom glasu. Ali mene najvise buni jedna stvar jer bih taj auto vozio sledecih 10god i volio bi da me dobro sluzi. Sa tim motorom dolazi i start-stop tehnologija. I tu pocinju moje muke. Citao sam kako funkcionise taj sistem ali me interesuje koliko je on pouzdan prije svega ? da li se motor brze kvari? jer u gradu na svaki semafor motor ce da se gasi i pali svaki sekund. Da li to stalno paljenje gasenje skracuje zivotni vijek motoru i prouzrokuje vece kvarove i cesce posjete mehanicarima ? Ovaj motor 1.7 od 130ks da li trosi mnogo jer mi je i potrosnja mnogo bitna? Takodje me interesuje vase misljenje o start-stop tehnologiji da li je sigurna ili bolje da je zaobidjem? Nadam se da vam nisam postavio previse pitanja. Hvala puno na odgovoru
Mashoni1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 13:21   #77
O dileme.
Koliko znam svi auti sa start-stop tehnologijom imaju i gumbić s kojim to lagano ugasiš (ako ti stvara probleme).
Neznam kako je cijena kod nas, ali u UK je taj motor skuplji od 2.0 dizela što ona ispada potpuno neisplativa kupnja.
Corvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 13:33   #78
Onda koliko bi trosio taj dizel 2.0 125ks ? jer ja pretezno vozim u gradu..ako je preko 8, 8ipo L ne isplati mi se...a ovaj 1.7 ne bi smio trosit preko 8L...mozda budu manje cijene za ovaj novi agregat 1.7
Mashoni1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 14:18   #79
Dali se prodaje još 2.0 125 ks ja mislim da ne. Srđan ima takvog vozi, ako se ne javi potraži njegove postove puno je pisao o svemu.
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 14:38   #80
a ovaj od 163ks sig trosi preko 9L, a posto sam ja momak potrosnja mi je bas bitna, nemam para da sipam svaki dan gorivo jer je cijena goriva skupa bas.. a nadam se da ovaj 1.7 130ks nece bit preskup jer imam max 15000e da kupim auto.. :/ wazi potrazicu ih
Mashoni1991 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.