Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2012., 22:08   #81
Quote:
Sandy Cheeks kaže: Pogledaj post
Ajde, molim te, potkrijepi ovo nečim... Primjerom nekim. Jesi li to doživio, čitao negdje, gledao na filmu? Pričali su ti "veliki"?
LOL, ne znam u kakvom se krugu krećeš pa da ne vidiš takve situacije. Nije da sam samo čuo, vidio sam sigurno više od 5 slučajeva, a i doživio dva puta dok sam bio mlad i naivan.

Ne kažem ja sad tu da se treba ponašati skroz primitivno, ali ne treba otvarati srce, biti jako dobar, prati suđe (slučajan primjer ) i pokušavati curi sve pružiti. S vremenom jednostavno nestane seksualna privlačnost. To je tako, nestane ta napetost. Mogu cure reći da nije tako, da trebaju takvog dečka, ali znamo da to nije tako. Takav dečko će izgubiti status alfa mužjaka. Status alfa mužjaka danas i nije toliko važan kao u neka prošla vremena, ali ljudska/ženska psiha i dalje tako djeluje. Traži se zaštita od dominantnog mužjaka. Takav dečko će u većini slučajeva na kraju izvisiti ili biti samo prijatelj. Čim prije to nauče, to bolje za njih.
Milanista is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 22:27   #82
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ako govoris o nepoznatim zenama npr. u nekom kaficu i slicno, vecina muskaraca ne prilazi. Drugo je u nekom drugom okruzenju, recimo tecaj nekog jezika, ili na faksu, ili kada zna curu preko nekoga itd..
Ali totalnim strancima mali broj ljudi prilazi,u nasim krajevima ja bi rekao negdje oko mozda 30% muskarca, to jest svaki treci.

Da li to znaci, da ono sto ti hoces reci je da 70% muskarca u nasim krajevima ima ogromne isjuze sa zenama i nisu sposobni biti dobri partneri ?
Možda će ti biti lakše ako kažem da ne mislim na klasične ulete. Ne razviju se sve veze iz "hej mala, štaš popit".
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 22:40   #83
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Istina! Zato, imao si pravo, koliko naših wannabe PUOvaca vozi BMW X6 ?

Dakle, otpadaju im i trešerice

Ima onih što ne voze BMW, jer je prespor već često moraju avionom, metroom, itd...
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 22:45   #84
Zahvaljujući PUA došao sam do 3. baze sa jednom od moderatorica. I to nakon 2 dejta.
Biggus Dickus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 22:46   #85
Quote:
Biggus Dickus kaže: Pogledaj post
Zahvaljujući PUA došao sam do 3. baze sa jednom od moderatorica. I to nakon 2 dejta.
igrate bejzbol ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 23:06   #86
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Možda će ti biti lakše ako kažem da ne mislim na klasične ulete. Ne razviju se sve veze iz "hej mala, štaš popit".
Da,ja govorim o klasicnim uletima, i da vecina muskaraca nema muda za to, medjutim nisam mislio na seljacki primjer koji si ti navela.

Moze se to na mnogo bolji nacin uraditi.

Ne znam sta si uopste htjela reci sa onim postom o "isjuz" ako ne govorimo o upoznavanju sa nepoznatim curama, pa da vecina muskaraca je toliko normalna da ce moci progovorit sa curom koja sjedi pored njih na predavanju,ili na nekom tecaju, ili kada ga neko upozna sa nekom curom itd...

Besmisleno je uopste i spominjati da neko ko ne moze uopste komunicirati sa zenama, da ima isjuz i da vjerovatno nije najbolji partner.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 09:28   #87
Quote:
Milanista kaže: Pogledaj post
LOL, ne znam u kakvom se krugu krećeš pa da ne vidiš takve situacije. Nije da sam samo čuo, vidio sam sigurno više od 5 slučajeva, a i doživio dva puta dok sam bio mlad i naivan.

Ne kažem ja sad tu da se treba ponašati skroz primitivno, ali ne treba otvarati srce, biti jako dobar, prati suđe (slučajan primjer ) i pokušavati curi sve pružiti. S vremenom jednostavno nestane seksualna privlačnost. To je tako, nestane ta napetost. Mogu cure reći da nije tako, da trebaju takvog dečka, ali znamo da to nije tako. Takav dečko će izgubiti status alfa mužjaka. Status alfa mužjaka danas i nije toliko važan kao u neka prošla vremena, ali ljudska/ženska psiha i dalje tako djeluje. Traži se zaštita od dominantnog mužjaka. Takav dečko će u većini slučajeva na kraju izvisiti ili biti samo prijatelj. Čim prije to nauče, to bolje za njih.
Rekla bih da se krećem u krugu normalnih ljudi.
Ne kužim što znači biti jako dobar (izuzev pranja suđa ).
I ovaj dio, curi sve pružiti... Molim te da mi to malo objasniš... U kojem smislu sve? Materijalnom? Seksualnom? Emotivnom?
Mnogo generaliziraš i mislim da nisi u pravu. Seksualna napetost može nestati zbog bezbroj različitih razloga, ali da nestaje jer je muškarac dobar, to još nisam čula.
Preporučujem ti da baciš pogled na onu temu o muškarcima koji rade kolače
Ja želim vjerovati da moj mužjak može biti itekako dominantan kad treba i zaštitnčki nastrojen, ali i da me može Sacher tortom oboriti s nogu. Naravno da to nije uvjet, samo hoću reći da je sve pitanje balansa
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 09:34   #88
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da li bi osvajanje žene uopće smjelo biti izučena disciplina i zašto?
tipična ženska tema

tip bi istovremeno trebao znati zavoditi ali i ne bi trebao znati

spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 10:00   #89
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ali definitivno su rasprave o PUA-i i inačicama tog smjera stvorile popriličan raskol između muškaraca i žena. Većina tipova ne vidi u tome ništa loše i solidan broj ih tvrdi da im je baš takva literatura pomogla da iz nerdova stasaju u aktivne seksane, većina žena to doživljava predatorštinom i smatra se izigranom.
Raskol postoji i bez te "discipline". Moderno doba donosi sve više opcija komota i udobnosti, pa je ljudima jednostavno neprihvatljivo staviti vlastito dupe u rizičnu situaciju poput mogućnosti da će biti odbijeni prilikom zavođenja. Stoga dolazi do raznoraznih racionalizacija i uvjeravanja sebe i društva kako postoje točno definirane uloge međuljudskih odnosa...naravno samo dok im takva perspektiva odgovara.

Quote:
Šta doista mislimo o tome?
Susreo sam se sa tim tekstovima. Po meni, trebalo bi eventualno primjeniti neke koncepte koji su navedeni, nikako šablonizirane postupke. Iz svega se da ponešto naučiti i samo to treba uklopiti u svoju percepciju/ponašanje. Ali da ćeš prateći step by step upute uspjeti, možda, ne znam.

Quote:
Da li je možda takva "mentalna disciplina" ipak samo neutralno oruđe čija dobronamjernost zavisi o tome u čijim je "rukama"?
Sve se može koristiti za dobro i zlo, ovisno o kutu iz kojeg gledaš.

Quote:
Da li smatrate da bi trebala postojat i ženska verzija ovakve discipline ili je to "muški posao"?
Općenito ne dijelim takve stvari po spolovima. Iako, neki muškarci i žene smatraju da je takvo dijeljenje nužno. Žalosno je što takve opcije limitiraju ponašanje i izražavanje pojedinaca. Tko zna, možda se u nekoj curi krije kreativna muza međuljudskih odnosa, ali je ona sve to svela na bivanje lijepim statistom kojeg treba osvojiti. Pa dobro, svaki izbor nosi svoje posljedice, bile one dobre ili loše.

Quote:
Oćemo podijelit iskustva?
Ne

Quote:
Da li bi osvajanje žene uopće smjelo biti izučena disciplina i zašto?
Bilo bi bolje da svatko nauči nešto o sebi jer to je poanta ljudskih odnosa, upoznaj druge ali i samog sebe kroz druge. Šalabahteri mogu pomoći da taj put prođeš ispit, ali da li ćeš nešto naučiti?

Previše drame oko međuljudskih odnosa. Neke žene su si malo podigle nosiće u nebo a neki muškarci smatraju da baš oni moraju biti ti koji će im skrenuti pogled na sebe. I onda ako im to ne uspije krivi su im drugi, pa izmišljaju sve i svašta umjesto da pogledaju sebe. Kako bi rekao Balki Bartokumus: "Get out of the city!"
ljudoliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 12:45   #90
Uspjela sam dobiti odgovore na pitanje oko tijeka dopisivanja i famoznog broja od 5 poruka, koji zajamčeno vodi do spoja.

Post #86, LJES tema o 'Facebook knjizi', autor Eusebio:

Quote:
Ja naravno NISAM uspio sa svakom ženom koju sam pokušavao osvojiti, jer je to nemoguće, zamisli :=) ajmo reći da sam sa nekih 20-30% posto njih završio na dejtu, što je wauu, više nisam ni očekivao. Moglo je biti i više, ali izgubio sam interes kod nekih.
Quote:
Netko me lijepo pitao, pa evo odgovaram...

Ulet , tj prva poruka koja se šalje mora biti u skladu s onim koji ju šalje. Ne možeš biti zadnji taliban koji šalje poruku koja nije u skladu s profilom, koji pak mora iskreno oslikavati tvoju pozitivnu osobnost. ako je nemaš, gradi je, knjiga te i u tom smjeru upučuje. To je u principu isto kao i u realnom životu, možeš pričat što hoćeš, ako iza toga ne stojiš ti, ako ti je neverbalna komunikacija loša, ispadaš lažof.
Quote:

Šablona za prvi poruku bi bila:


1. Započeti razgovor da se napiše nešto kratko što ima veze sa nečim što ima veze sa profilom dotične djevojke, a da to nije fizički izgled, pošto su cure već oguglale na to "lijepa si", "oćemo li na piće" i slične ulete kojima su im obasipani profili. To može biti neki njezin hobi, njezin specifičan outfit, bilo što.

2. izazvat ju. To ide u smislu da postaviš stvari tako da se vidi da imaš kriterije i da se uistinu nadaš da način na koji se ta ženska predstavlja bude iskren, da nije glumica, jer ti glumice ne voliš.

3. pokazat razumijevanje o činjenici da si svijestan da žene dobivaju milijon glupavih poruka
"bok", "ćao" i "što radiš".

Dakle, recimo (ovo je moj primjer naravno): " kužim da dnevno dobivaš 128 poruka sve na istu shemu "bok", "ćao" , "što radiš", pa ću pokušat biti osvježenje - ko sladoled po zimi "

4. Napisat ću nešto o sebi, o svojim kvalitetama, ali čisto kratko, nehvalisavo, posredno komunicirajući karakteristike koje su privlačne i koje je nužno razvijati, ne samo zbog žena, već zbog uspjeha generalno u životu.


5. Pokazat joj da ne ovisiš, da nemaš žurbe, da se ne namećeš,
da imaš izbora, da nema niti grča i da ako sve neslavno završi da uvijek možete biti dobri frendovi. jebiga, ko ne vjeruje u m ž prijateljstva neka preskoči ovo.


6. napisat da bi volio ju upoznat u živo i otići na kavu s njom.
Quote:
dakle, ovo nije sajns fikšn, poruka je bitna da pokažeš kako imaš kriterije, što nudiš ukratko, a i da komunicira da ti je profil točan.

Ako odgovori, ideš na poruku broj 2, ako opet odgovori, već pričate na telefon, pa onda dejt.

Ako ne odgovori, šalješ poruku predviđenu za tu situaciju, a isto tako ako ne odgovori pa poruku broj 2, imaš i poruku za tu situaciju.

Quote:
Uglavnom, ovo je igra brojeva, nema gubljenja vremena, čisti interes, nema dopisivanja do unedogled i rezultati su barem meni fantastični.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 13:33   #91
Meni je ta knjiga promijenila život! Danas bez nje ne idem ni u pekaru. Dovoljno je osjetiti blizinu te čudotvorne literature i pretvaram se u neodoljivog zavodnika kojem teta preko reda daje najtopliji kruh sa sezamom ispisanim broj telefona..

A samo nekoliko mjeseci unatrag bio sam uštogljena sjena mračnih kutova noćnih klubova.
Oh.. nikad neću zaboravit tog mladića kad mu je iz stražnjeg džepa ispala ta magična knjižica! I danas me peče savjest što mu je nisam vratio, ali samo kad se sjetim ružičnjaka rosnih vagina u koji sam upao, pronađem tisuću opravdanja.

Preporučujem svima! Bar dva primjerka! Ostati bez nje znači ostati bez ljubavi!
Easyman II is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 13:55   #92
Slušajte Easymana! Kad nije u fazi da mrzi sve žene jer ga je cura ostavila, zna biti prilično šarmantan

Ja ću kupiti knjigu! I ja želim biti Pick up artist!
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 14:07   #93
PUA materijali su kao i self- help knjige, to je čisti biznis na račun osnovne ljudske potrebe i frustracije. Te stvari su postale tako glupe da su postale predmet sprdnje, pa se tipovi koji to još uvijek pišu moraju domišljati novim pristupima i proizvodima. Mystery method je odavno zastario, a u trendu je natural pristup. Naravno, potrebno je kupiti knjigu i ići na seminar koji će te naučiti kako da budeš natural...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 14:09   #94
Uvijek su najbolje prolazili tipovi koje elegantno zaboli ćufta za ljudska mišljenja i koji su pritom istinski, i bez straha, obožavali ženski rod.

Kako'š to naučit na seminaru majke ti mile.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 14:12   #95
Quote:
Easyman II kaže: Pogledaj post
Meni je ta knjiga promijenila život! Danas bez nje ne idem ni u pekaru. ..
:
I koliko si pekarica zbario dosad?
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 14:15   #96
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Uvijek su najbolje prolazili tipovi koje elegantno zaboli ćufta za ljudska mišljenja i koji su pritom istinski, i bez straha, obožavali ženski rod.

Kako'š to naučit na seminaru majke ti mile.
Tako je potpisujem sve receno

Meni je sama pomisao da postoji tecaj za zavodjenje morbidna!
just curious is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 14:16   #97
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Uvijek su najbolje prolazili tipovi koje elegantno zaboli ćufta za ljudska mišljenja i koji su pritom istinski, i bez straha, obožavali ženski rod.

Kako'š to naučit na seminaru majke ti mile.
Potpisujem od A-Ž. Ovo boldano je jako bitno. A tu PUA pada u vodu jer ih u inner game uči isključivo kako da "spuste" žene u svojoj glavi kao metodu rješavanja straha. A to ne rade pravi znalci i to se vidi u njihovom pristupu.

I zato, što više razmišljam, čak niti PUA inner game ne valja ništa. Cijela PUA je veliki shit.
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 14:31   #98
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Potpisujem od A-Ž. Ovo boldano je jako bitno. A tu PUA pada u vodu jer ih u inner game uči isključivo kako da "spuste" žene u svojoj glavi kao metodu rješavanja straha. A to ne rade pravi znalci i to se vidi u njihovom pristupu.

I zato, što više razmišljam, čak niti PUA inner game ne valja ništa. Cijela PUA je veliki shit.
Bok, Kolumbo

Ne znam kako itko može to ozbiljno shvatiti. Pa ne može te knjiga i tečaj pretvoriti iz nesigurne u sigurnu osobu. Život ne funkcionira po šabloni. Ako uopće ne znaš kakvu ženu želiš, kako da ikad zbariš nekog koga tražiš?
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 14:41   #99
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Slušajte Easymana! Kad nije u fazi da mrzi sve žene jer ga je cura ostavila, zna biti prilično šarmantan

Ja ću kupiti knjigu! I ja želim biti Pick up artist!
Da sam imao taj priručnik ranije, i dalje bi bio u vezi.. samo ne znam kako bi se ona nosila sa konkurencijom
Kupi obavezno i počet ćeš prilazit svima, od 1.55 m na dalje.
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Uvijek su najbolje prolazili tipovi koje elegantno zaboli ćufta za ljudska mišljenja i koji su pritom istinski, i bez straha, obožavali ženski rod.

Kako'š to naučit na seminaru majke ti mile.
Da. I najgore na kraju kad istinski obožavaju jedan primjerak tog roda.
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
I koliko si pekarica zbario dosad?
Sad bi se trebao hvalit? PUA mužjaci se ne hvale, ali reći ću ti da jednu nisam U posjedu je PUA Blockera 2000.
Easyman II is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 14:47   #100
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Bok, Kolumbo

Ne znam kako itko može to ozbiljno shvatiti. Pa ne može te knjiga i tečaj pretvoriti iz nesigurne u sigurnu osobu. Život ne funkcionira po šabloni. Ako uopće ne znaš kakvu ženu želiš, kako da ikad zbariš nekog koga tražiš?
Ja sam jedan od najvatrenijih protivnia PUA-e na forumu Samo mi se učinilo da eventualno od inner dijela može biti nešto korisno. No sve si mislim da i ne.

Ali ne bih se složila da se na nesigurnosti ne može raditi i putem čitanja literature ili tečajeva - samo ne PUA literature i tečajeva.


Quote:
Easyman II kaže: Pogledaj post
Da sam imao taj priručnik ranije, i dalje bi bio u vezi.. samo ne znam kako bi se ona nosila sa konkurencijom
Kupi obavezno i počet ćeš prilazit svima, od 1.55 m na dalje..
Kako sad to? PUA te ne uči kako zadržati ženu, samo kako je privući. (LOL) U tome i je problem


Quote:
Sad bi se trebao hvalit? PUA mužjaci se ne hvale, ali reći ću ti da jednu nisam U posjedu je PUA Blockera 2000.
Ispričaj nam priču o toj pekarici s PUA blockerom? Kako li je odoljela tvom šarmu?
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.