Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2013., 15:34   #21
Ne, ne volim štikle na visokim curama, a nije baš da i previše volim visoke cure. Ja sam ipak ljubitelj džepnih venera I smatram da je sve preko 10 cm pretjerivanje i preseravanje.
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 15:40   #22
Nisam visoka (167cm), ali ni ne nosim štikle. Volim se osjećat maleno. Jedine cipelice na petu koje imam imaju petu od 3-4cm, i to je samo za svečane prilike.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 15:44   #23
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Nisam visoka (167cm), ali ni ne nosim štikle. Volim se osjećat maleno. Jedine cipelice na petu koje imam imaju petu od 3-4cm, i to je samo za svečane prilike.
Ja sam 170 pa se svejedno osjećam malo u štiklama kad su svi oko mene 190+

Volim vidjeti štikle na bilo kojoj curi ako ih zna nositi. No ako je cura zaista visoka onda to lijepo izgleda samo ako je manekenske građe i ima jebene noge.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 15:49   #24
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
pa dao sam odgovor, a on glasi da ego kaze isto ono sto kaze superego/id (ovisi koji je jaci u tom trenutku). mozda sam to malo nespretno napisao, ali na to sam mislio.

pa cim znas za ego, ne ostavljas takav dojam.
Ego se koristi i izvan psihoanalitičkih krugova, svi znaju za njega.

Pa pitam te, koji redovito pobjeđuje?
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 15:49   #25
Meni štikle nisu privlačne jednostavno. Ima cura kojima to genijalno stoji i znaju hodat i vole to, al to jednostavno nije za mene. Nemrem si zamislit da lupkam tak uokolo.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 16:10   #26
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post
I smatram da je sve preko 10 cm pretjerivanje i preseravanje.





Svatko nek nosi što hoće, nemam mišljenje o ljudima u štiklama.
Kome se to sviđa, nek nosi, koliko god bio visok.

Mene osobno to baš ne privlači i imam drugačiji stil, pa ne nosim štikle. Nemam se potrebe ni povisiti jer sam dovoljno visoka. Imam nekoliko pari štikli za nekakve svečane prilike i to je to.
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 16:41   #27
Quote:
bozichnk1 kaže: Pogledaj post
Što mislite o visokim curama u štiklama?
Da su kurve
__________________
jao što sam pametan
Estimator is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 19:36   #28
To je to.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 20:11   #29
Quote:
Estimator kaže: Pogledaj post
Da su kurve
No, no!! Malo preteska rijec za nositeljice stikla, ali ima nesto u tome, mozda su mi bas zato i privlacne cure u vrtoglavim stiklama!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 20:15   #30
Volim gledati cure u štiklama...
...kako ne znaju hodati u njima...
...a pogotovo kako padaju.
Iz jebene zlobe uživam u prizorima kad im se osvećuje loš ukus, kad se osramoti misleći da će s tim sranjima na nogama biti ne znam kako krasne.

Inače, ne volim štikle u nikakvom smislu, nikakvoj prilici i prigodi, ne mogu ih smisliti kao komad obuće.
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 20:18   #31
Samo neka ih nose al previsoke cure ionako ne volim
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 20:31   #32
ja obozavam stikle i 168 sam visoka tako da mi je to taman..al isto mi je granica nekih 12cm.mislim da je sve vise od toga jako neudobno i malo cura zna hodat u 15cm visokim stiklama a i one nakon sat vremena kukaju da ih bole noge..
mali-zeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 21:23   #33
Obožavam vidjeti štikle na curama.To mi je uz tenisice nešto najbolje.
I svejedno mi je koliko je cura visoka i kolike štikle nosi jer sam visok 193.
__________________
There is no faith but what we make for ourselves
Cruces is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 00:15   #34
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post




micek, štikle se ne nose zbog visine.
Mozda Da al kad visoka cura obuce stikle ti moras stajat na prstima Da bi ju poljubio, a ne ona :O uz sve to osjecas se mali :P

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk 2
__________________
Always belive in yourself, even when you fall, get up and continue...
gabric98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 10:37   #35
Štikle vam ne stoje. Koliko god vi mislile da znate hodat u njima, ne znate i izgledate u najmanju ruku čudno dok hodate u njima. Još k tome da ne velim koliko ljepše cure izgledaju kad nose normalne tenisice ili nešto di im je komplet stopalo u istoj ravnini s podom ili po čemu već hodaju. Neprirodan i isforsiran položaj noge gdje se morate skoncentrirati do ibera da ne trusnete, a ni nisam siguran da vas noge ne bole nakon kaj vam ta peta cijelo vrijeme tandrči po stopalu..
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:04   #36
Moj susjed nosi stikle.Ubiti su to cipele od 5cm ali ga povise ko stikle.
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 10:47   #37
Quote:
Jimmy_Leppard kaže: Pogledaj post
Štikle vam ne stoje. Koliko god vi mislile da znate hodat u njima, ne znate i izgledate u najmanju ruku čudno dok hodate u njima. Još k tome da ne velim koliko ljepše cure izgledaju kad nose normalne tenisice ili nešto di im je komplet stopalo u istoj ravnini s podom ili po čemu već hodaju. Neprirodan i isforsiran položaj noge gdje se morate skoncentrirati do ibera da ne trusnete, a ni nisam siguran da vas noge ne bole nakon kaj vam ta peta cijelo vrijeme tandrči po stopalu..
Ja nosim wedgesice (zatvorene) i znam hodati u tome, uđe u podsvijest nakon nekog vremena, kao vožnja bicikla.

Malo me smeta moja visina, pogotovo ako odlučim izaći; sve cure su u štiklama, momci obično visoki i osjećam se malo. Još imam taj čudan krug ljudi dvometraša. Jeb'o te led, što bih dala za još deset centimetara.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 13:59   #38
Imam prijateljicu koja zna odlično hodati u štiklama, kad ju čovjek vidi, pomislio bi da je u ravnom, a ne na potpeticama od 14 cm. Hodanje u štiklama je vještina koja se može svladati vježbom. Iako naravno ovisi od cipele do cipele. Neke su manje, neke više stabilne. I neke su žene više, a neke manje spretne.
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 16:59   #39
Da, taj hod puno ovisi o štiklama. Imam jedne od 15 cm koje su jako stabilne i udobne (kolko to štikle mogu biti), a imam i jedne od kojih 12 cm u kojima sam se rastepla nakon 2 metra u sobi.
Van većinom idem u starkama ili martama (ovisno o godišnjem dobu), ali kad me pukne i kad znam da ćemo bit samo na jednom mjestu, znam izaći u ovome.
Ljeti često nosim platformice (ali one su stvarno udobne i stabilne i mislim da bi svatko bio sposoban hodati u njima).
Nemam niš protiv visokih cura u štiklama, niti mi ih je ružno vidjeti. (Ja sam neka sredina - 170 cm)

I prodajem dušu Vragu za Iron Fistice
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 20:10   #40
Quote:
Estimator kaže: Pogledaj post
Da su kurve
Ka i sve
__________________
jao što sam pametan
Estimator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.