Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2010., 21:56   #1
Siniša Vuco :D

Evo da ne duljim ,naša sam jedan text koji je copy paste ,jer mi se nije dalo istraživat po netu ,a vidin da ga nema na trešu dakle:

Siniša Vuco (1971, Split), hrvatski pjevač narodne i rock-glazbe.
Vokal rock-skupina Živo blato i Klanje ljudi.

Siniša Vuco jedini je izvodjač u Hrvatskoj koji svira svaki glazbeni pravac i vrlo je dobar u bilo čemu što napravi! Prva dva albuma "A gdje si ti" i "Vuco 2" Predstavljaju Vucine balade i zabavnu glazbu kojom se proslavio. Mješati bosanski rock(Merlin,Bijelo Dugme) s dalmatinskim prizvukom i u to umješati pokoju folk notu bio je pun pogodak. Naravno narod je prepoznao Vucinu vrijednost, što se ne može reći za razne radijske i TV urednike koji ga od prvih dana bojkotiraju i cenzuriraju upravo zbog folk prizvuka u nekim njegovim pjesmama što se tada tretiralo kao najveći šund i "srbizam". "Vuco 4" je album koji Vucu lagano uz pomoć velikog meštra balkanske muzike Gorana Bregovića priprema na ono čime će uzdrmati cijelu Hrvatsku javnost, dići ju na noge i podijelit na one koji vole i odobravaju i one koji mrze i ne mogu smisliti. Ljeto 1998g. izlazi Vucin nosač zvuka pod nazivom "Volim piti i ljubiti"i prodaje se u rekordnom broju te osvaja zlatnu ploču. Prvi hard folk album u Hrvata je stvoren a kojeg se nebi postidjeli ni najveće legende folk muzike u ex Yugoslaviji! Vuco je poharao od "Triglava do Đevđelije"!! Naravno što se tiče Hrvatskih Radio i TV stanica Vuco je bio ne postojeći a samim tim njihovim ignoriranjem on postaje još popularniji i ojačava masovno slušanje folka u Hrvatskoj."zabranjeno voće je naj slađe" i "bravo Vuco majstore" bili su najčešći komentari to vrjeme. Naravno bilo je i svakakvih gadosti prema samome Vuci a bogami i onima koji slušaju njegovu muziku od strane nekih "lažnih moralista" i "turbo domoljuba". Album 2001 je nastavak Vucine dobro utabane staze.Albumi se prodaju,diskoteke se pune,Vuco svojim osebujnim šarmom i jednostavnošću običnog i duhovitog čovjeka u raznim intervjuima diže često prašinu u javnosti! Tada se događa nešto zbog čega Vuco zaslužuje svake pohvale. Vuco izdaje Hard Rock album za svoju dušu. Predstavlja svoj alter ego General Vasilije Mitu i Grupu Živo Blato predstavio u jednom od najboljih izdanja i pokazao jadnoj i posustaloj rock sceni u Hrvatskoj kako se pravi rock album! Ovoga puta ni kritičari nisu mogli ostati ravnodušni prema Vuci nego su ga iznenađujuće obasuli pohvalama da je pravo iznenađenje i osvježenje na rock sceni. Događaju se još dvije stvari koje nisu baš prošle u javnosti. Vuco najvjerovatnije u šali osniva i treći bend "Klanje Ljudi" i daje si ime Admiral koljač sa pratećim bendom Krvožderni Hrvojem i Mačkom vaditeljem očiju.Na jednom takvom koncertu dogadja se gaf sa kozom.Na bini Vuco drži kozu za rep. Naravno sljedio je medijski linč a još više nakon što je planirao napraviti koncert na groblju.Jedna od neshvaćenih Vucinih epizoda. Nekako nakon tih zbivanja Vuco odlučuje da se iskuša na Amričkom tržištu te stvara jedinstven, osebujan i teško slušljiv za svakoga trash metal album naziva "Tales from Balkans" sa grupom "Quisksand". Pjesme "Help mi Amerika" i "Exploding sky" zaslužuju pohvalu jer nisu im ni do koljena kojekakvi slični MTV uradci. Naravno bilo je tu i Vucinog koketiranja s folkom tako da je obradio svoja dva folk hita na Engleskom jeziku što i ne zvuči tako loše koliko su to popljuvali. Nesreća je bila što je Vuco odabrao pogrešan tajming za plasiranje toga albuma u Ameriku,a to je bilo poslje rušenja tornjeva u New Yorku tako da su čuvši njegov uradak mislili da je neka provokacija te je neuspješno prošla Američka Vucina avantura. Njihov gubitak!!! 2005g. Vuco se vraća narodnjačkoj formi i izdaje album "Volim narodno" na kojemu se nalazi istoimena pjesma i duet sa velikom ex Yu folk zvijezdom "Vesnom Zmijanac" koje su postale veliki hit i potvrdile Vucin status kao vodećeg izvođača i tekstopisca na Balkanu. Siniša Vuco je često svojim osebujnim izjavama i istupima u javnosti dizao prašinu i kontraverzu oko sebe. Većinom kao promociju svojih albuma ali i bez nekog većeg razloga. Zbog raznih svojih"ispada" postao je u jednm djelu publike omražen i neshvaćen,dok njegovi fanovi uživaju u svakom njegovom javnom nastupu i s nestrpljenjem svaki put čekaju njegov novi glazbeni uradak u nadi da će ih Vuco ponovno iznenaditi. A nije ih malo vjerujte mi.....

Diskografija

1. A gdje si ti – 1993
2. Vuco II – 1995
3. Vuco III – 1997
4. Vuco IV – 1997
5. Volim piti i ljubiti – 1998
6. Najveći hitovi – 2000
7. Vuco 2001 – 2001
8. Vrati se, vrati – 2002
9. Megamix – 2003
10. Jesam! – 2004
11. Volim narodno – 2005

,pa krenimo
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 22:53   #2
vuco-zacetnik rodijackog trasha
nepresusan izvor prica,pricica,legendi,sve redom sokantne/trashantne

tako je na posljednjem koncertu u st dosa vidno pijan i po izlasku na binu otvoreno progovoria o st kriminalu.evo par izjava:
-zivija kriminal u splitu
-zivili kriminalci sa brda i plokita
-ajmo jedna za sve kriminalce iz splita i okolice
-nakon sta je razbija mikrofon:ma sjebali mi purgeri mikrofon
naon par minuta izbija tucnjava,privode fajtere,privode vucu i vlasnika kluba sa par grama koke.

par zanimljivih klipova di vuco pokazuje pare,govori o seksualnim navikama hrvata/srba i hvali se arsenalom oruzja

http://www.youtube.com/watch?v=4HMNztTNSIU

vuco i feminizam
tako jednostavno,tako mocno,epic...
http://www.youtube.com/watch?v=IYW1NDaWmVA

al zivo blato su bogovi


roden sam u splitu
popusi mi kitu
__________________
zasto ljudi uvijek stavljaju neke potpise sa mudrim izrekama,kao nesto porucuju,oni su produhovljeni,citiraju poznate mudrace,to bi njih kao trebalo opisati kao osobu.pa moj potpis je da se volim dobro posrat,bas izasrat,ono izgustat se ko covik,pa vi sad mislite o meni sta ocete.
Mr.Nice-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 22:55   #3
bila sam u zd na njegovom koncertu 2007-e u nekom manjem klubu.
*posvuduša*

čak i na stejđu bila.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 23:05   #4
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
bila sam u zd na njegovom koncertu 2007-e u nekom manjem klubu.
*posvuduša*

čak i na stejđu bila.
jel te barba vuco zva i u bekstejđ

e zaboravih vrh vucinog trasha
bija je u vezi sa nekon maloljetnom mulicon
i ovu su zajebavali u skoli
ka da joj je vuco momak,da bi ovaj sutradan dosa i natriska nekog lika iz razreda isprid cile skole.
vrh
__________________
zasto ljudi uvijek stavljaju neke potpise sa mudrim izrekama,kao nesto porucuju,oni su produhovljeni,citiraju poznate mudrace,to bi njih kao trebalo opisati kao osobu.pa moj potpis je da se volim dobro posrat,bas izasrat,ono izgustat se ko covik,pa vi sad mislite o meni sta ocete.
Mr.Nice-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 23:10   #5
Quote:
Mr.Nice-Guy kaže: Pogledaj post
jel te barba vuco zva i u bekstejđ

e zaboravih vrh vucinog trasha
bija je u vezi sa nekon maloljetnom mulicon
i ovu su zajebavali u skoli
ka da joj je vuco momak,da bi ovaj sutradan dosa i natriska nekog lika iz razreda isprid cile skole.
vrh
ma bježi
kasnije cijelo vrijeme piljio u mene.
i smješkao se.
dok ga neka klinka barila.
a ja bježim.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 23:31   #6
Quote:
Mr.Nice-Guy kaže: Pogledaj post
jel te barba vuco zva i u bekstejđ

e zaboravih vrh vucinog trasha
bija je u vezi sa nekon maloljetnom mulicon
i ovu su zajebavali u skoli
ka da joj je vuco momak,da bi ovaj sutradan dosa i natriska nekog lika iz razreda isprid cile skole.
vrh
nije ,kad je bija na regrutaciji za JNA ,bija je jako mršav mogu čak reč običan "metalčić" koji se šeta 80-tih po splitskoj rivi ,jako nezapažen u vlastitome društvu ,ima je jako dugu kosu (nešto kao i Angelica Houston u Adams Family -mada blondu) ,ali kad je doša u doba punoljetnosti zna je svirat i pivat po raznim baštama ,teracama po ST-u ima je dobar glas ,pa mogu čak reč i karizmu ,ali kako je bija iskomleksiran ,da se opet vratin na regrutaciju ,naime nije bija sposoban za vojsku ,jer je ima kokošja prsa ,tako da se tokom vrimena naždra janjetine i prasetine ,skužija da vuče korjene "razbijača" iz trilja ,pa umisto mangupa posta trash zlostavljač žena ,macho men i bokun se udeblja da bi izgleda bar malo opasno ,jebiga u djetinjstvu triba guštat ,a ne to gledat kao nešto negativno ,malo je reč da je u on stvari taj kojemu triba bar malo ljubavi...razumjevanja...
Mr.Nice-Guy daleko je on od vrha ,ali je totalni treš
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 16:31   #7
Quote:
oilseal kaže: Pogledaj post
nije ,kad je bija na regrutaciji za JNA ,bija je jako mršav mogu čak reč običan "metalčić" koji se šeta 80-tih po splitskoj rivi ,jako nezapažen u vlastitome društvu ,ima je jako dugu kosu (nešto kao i Angelica Houston u Adams Family -mada blondu) ,ali kad je doša u doba punoljetnosti zna je svirat i pivat po raznim baštama ,teracama po ST-u ima je dobar glas ,pa mogu čak reč i karizmu ,ali kako je bija iskomleksiran ,da se opet vratin na regrutaciju ,naime nije bija sposoban za vojsku ,jer je ima kokošja prsa ,tako da se tokom vrimena naždra janjetine i prasetine ,skužija da vuče korjene "razbijača" iz trilja ,pa umisto mangupa posta trash zlostavljač žena ,macho men i bokun se udeblja da bi izgleda bar malo opasno ,jebiga u djetinjstvu triba guštat ,a ne to gledat kao nešto negativno ,malo je reč da je u on stvari taj kojemu triba bar malo ljubavi...razumjevanja...
Mr.Nice-Guy daleko je on od vrha ,ali je totalni treš
pa vrh trasha san mislija

evo vuco govori o kilazama "pravog postenog covka"
1:30

http://www.youtube.com/watch?v=ohzsovj0io0
nek ima oruzja,nek nema mtrvih
ajde puknemo koji metak
samo smo ranjeni,nema mrtvih,ubijeni su samo ovi sta se drogiraju

rave,house,tuf-puf-tehno-mehno-pehno
__________________
zasto ljudi uvijek stavljaju neke potpise sa mudrim izrekama,kao nesto porucuju,oni su produhovljeni,citiraju poznate mudrace,to bi njih kao trebalo opisati kao osobu.pa moj potpis je da se volim dobro posrat,bas izasrat,ono izgustat se ko covik,pa vi sad mislite o meni sta ocete.
Mr.Nice-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 16:43   #8
Quote:
Mr.Nice-Guy kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=ohzsovj0io0
nek ima oruzja,nek nema mtrvih
ajde puknemo koji metak
samo smo ranjeni,nema mrtvih,ubijeni su samo ovi sta se drogiraju

rave,house,tuf-puf-tehno-mehno-pehno
majčice mila!! Zapravo bi Vuco i Goge bili idealan par, još da usvoje Modnog miceka - treš femili from hel!
_Naamah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 16:54   #9
Quote:
_Naamah_ kaže: Pogledaj post
majčice mila!! Zapravo bi Vuco i Goge bili idealan par, još da usvoje Modnog miceka - treš femili from hel!

ma jesi normalna
zamisli da je udre sakon,pa unakazija bi one lipe cube
i grubiju isto
__________________
zasto ljudi uvijek stavljaju neke potpise sa mudrim izrekama,kao nesto porucuju,oni su produhovljeni,citiraju poznate mudrace,to bi njih kao trebalo opisati kao osobu.pa moj potpis je da se volim dobro posrat,bas izasrat,ono izgustat se ko covik,pa vi sad mislite o meni sta ocete.
Mr.Nice-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 18:12   #10
Quote:
Mr.Nice-Guy kaže: Pogledaj post
ma jesi normalna
zamisli da je udre sakon,pa unakazija bi one lipe cube
i grubiju isto

Ma neeeee
Vuco bi nakon nekoliko mjeseci postao meka i podatna dušica. Grubek bi mu svakodnevno priređivao terapije modnih savjeta i homosexualnih demonstracija, dok bi Goge rozih ustašca pjevušila sirenu sa komadom pečene janjetine u istim.
Jedino na kog bi Vuco poželio dignuti ruku ili sačmaricu nakon nekog vremena je on sam.
_Naamah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 14:38   #11
simpatičan mi je vuco.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 16:05   #12
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
simpatičan mi je vuco.
...rece kraljica trasha
__________________
zasto ljudi uvijek stavljaju neke potpise sa mudrim izrekama,kao nesto porucuju,oni su produhovljeni,citiraju poznate mudrace,to bi njih kao trebalo opisati kao osobu.pa moj potpis je da se volim dobro posrat,bas izasrat,ono izgustat se ko covik,pa vi sad mislite o meni sta ocete.
Mr.Nice-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 16:16   #13


Sve treš od košulje, naočala pa do janjeta
_Naamah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 16:38   #14
Jeste mu vidili ženu?
Malo baca na Gogu po stilu oblačenja, šminkanju i boji kose.
__________________
Negdje uz put ja sam te izgubila
ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila
malaSplit87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 20:27   #15
Quote:
_Naamah_ kaže: Pogledaj post
Sve treš od košulje, naočala pa do janjeta
red neck of the year
btw nije janjetina nego prase
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 20:42   #16
Quote:
oilseal kaže: Pogledaj post
red neck of the year
btw nije janjetina nego prase
Jbmu brzoplete prste Dakle odojak!!
_Naamah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 22:28   #17
Vuco i žena, ima isti modni izričaj kao goga i pinky



http://slike.hr/slike/84601_22fab.jpg.html
__________________
Negdje uz put ja sam te izgubila
ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila

Zadnje uređivanje malaSplit87 : 07.01.2010. at 22:34.
malaSplit87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 23:16   #18
rodjen sam u splitu ,
popuši mi kitu
Jordi* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 13:45   #19


dinosauri u pustinji, ovo može istodobno i pod https://www.forum.hr/showthread.php?p...4#post24416144
_Naamah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 21:44   #20
http://www.youtube.com/watch?v=MT_SBPUuLTM
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.