Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2013., 16:41   #61
Imam opciju "odaberi" kada gledam za medijski dizajn znaci ostalo je valjda za jesenak roki, pa me zanima od onih koji to vec studiraju ako moze vise info u inbox
Shadawing is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 11:40   #62
ej ljudi. ovako, zavrsavam kairos preddiplomski i zanima me da li je netko sa sličnog veleučilišta prešao na diplomski u varaždinu? kakva su iskustva, profesori, predmeti? posebno me zanima za odjel pr i poslovna ekonomija. kako to općenito funkcioira? pa ako se nađe dobra duša sa iskustvom i malo slobodnog vremena, nek se slobodno raspiše
lijenistudent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2013., 12:22   #63
Možeš poslati mail u referadu, žene su stvarno bile uvijek super ljubazne i pomogle oko nekih stvari što mi je trebalo. One bi ti mogle reći najtočnije informacije oko toga svega.
__________________
Drink coffee, create things and sleep.
BriggiteBardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 13:36   #64
Evo...položila prvu godinu preddiplomskog na MS - smjer novinarstvo. Ono kaj mogu reći da smo svi muku mučili s rasporedom...šest dana u tjednu...posebice oni koji rade jer su predavanja za izvanredne počinjala u 15 sati....sad se za izvanredne smanjila satnica za 50 posto, pa očekujemo ležerniji raspored od listopada...Sve pohvale za curu u referadi i tajnicu fakulteta, ljubazne, stoje na raspolaganju svima.....kaj se tiče profesora..odlični i sama predavanja....nagasak se odmah stavlja na praktični dio...primjerice već od prvog semestra učite kako napisati agencijsku vijest, proširenu.....i novinari su podigli dvije radijske emisije koje se emitiraju svaki tjedan po 30 minuta, plus mjesečni newsletter....svi zainteresirani mogu se uključiti...popis literature, skripte profesori će vam reći.....sretno....
Toruk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 16:56   #65
Ima tko namjeru tijekom rujna ići do faksa? Po potvrde i ostale stvari.
I da - xice dobivamo tjedan dana nakon početka predavanja, right?
__________________
Drink coffee, create things and sleep.
BriggiteBardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 09:09   #66
frendica ide na faks tu, kaže da dobimo nekih dva tjedna nakon predavanja xice, ali nemamo novce na njima jer još faks nije ugovor potpisal nekakav (ono za javno sveučilište blabla ako si pratila u medijima kaj se događa); oni su prošle godine dobivali nekakve subvencije za hranu u menzi mimo xice. ali nadajmo se da će se to srediti ove godine

i da, zar nisu rekli da ćemo potvrde i ugovor dobiti na početku akademske godine?
shadowplay19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 16:24   #67
Prilikom upisa pitala sam gospodičnu u referadi i rekla je da mogu doći tijekom 9.mjeseca kad god hoću po potvrde, jer mi treba potvrditi papire za HŽ, za subvenciju grada i ostalo i trebam to obaviti prije početka predavanja.
__________________
Drink coffee, create things and sleep.
BriggiteBardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 16:40   #68
Evo ja sam ove godine upisala novinarstvo i sad tražim stan pa jel netko traži cimericu?
wintershadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 21:38   #69
Za one koje zanima - potvrde s faksa mogu podići bilo koji dan između 8 i 16h - ne moraju čekati početak predavanja.
__________________
Drink coffee, create things and sleep.
BriggiteBardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 16:22   #70
bok ljudi, mene zanima diplomski studij "odnosi s javnostima"..izvanredno. neko ima kakve informacije kad su upisi, koliko košta studij, kak su predavanja itd? hvalaaa
Aliena13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 19:17   #71
Školarina za izvanredne studente je 5500kn. Predavanja, u ovoj akademskoj godini, počinju 9.listopada.
Inače, koliko znam, predavanja za izvanredne studente su bila popodne svaki dan, mislim da nekad i subotom.
Ostatak ne znam, to će ti reći netko tko studira kao vanredni student.
__________________
Drink coffee, create things and sleep.
BriggiteBardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 14:12   #72
Hvala ti. bila sam u referadi u KC gdje mi je rečeno da su predavanja za izvanredne studente u Varaždinu i da polažem 5 predmeta razlike. (završila sam stručni dodiplomski studij na drugom fakultetu i stekla zvanje bacc. ing.) negdje sam naletjela na informaciju da predavanja za izvanredni studij diplomskog počinju u veljači. sa visinom školarine sam također upoznata. mislim da ću zvati u referadu,jer mi na mail isu odgovorili.
Aliena13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 12:30   #73
Možda odgovore, znam da sad non stop je netko u referadi i stalno (brucoši k'o brucoši) netko nešto treba
Držim fige da dobiješ sav info koji trebaš.
__________________
Drink coffee, create things and sleep.
BriggiteBardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 17:03   #74
Bokić...

Nisam sigurna postoji li još netko aktivan na ovoj temi,ali vrijedi pokušati...
Naime,četvrti sam razred gimnazije,prolazim sa 4,pišem A razinu hrvatskog(ostalo B plus filozofija) i želim upisati smjer novinarstvo.

Zanima me ..pa sve...Kakve su mi šanse za upad,kakvi su profesori,kakav je raspored,jel teško pronaći smještaj u Koprivnici....itd. Ne postoji nešto kao višak znanja...
__________________
Neka bude tako, nisam taj ti nisi ta...
TinaVedder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 12:13   #75
Pozdrav, mislim se upisati ove godine na medijsko sveuciliste jos nezman medijski dizajn ili novinarstvo pa bih molio vas sa medijskog dizajna da mi kazete kakva vam je bila dodatna provjera znanja, i opcenito kakav je fax, predmeti, profesori itd..( ovo se odnosi i na vas sa novinarstva )
MrtviJarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 22:37   #76
Hej Evo ja studiram poslovanje i menadzment u medijima i za sad je super Profesori su okej, pristupačni,neki su zanimljivi,a neki znaju biti i dosadni(primjerice povijest novinarstva xd ) Evo predmeti koje svi smjerovi u prvom semestru imaju su povijest novinarstva, informatika, uvod u medije, komunikologija, strani jezik ... kolokviji su onako.. ako se pripremaš i par dana prije, prolaziš za ispite javim u 3. mjesecu ;D
Cijene smještaja kreću se od 60 - 150 eura.
Nama je nastava popodne ,ali gradi se kampus koji se vjerojatno otvara najesen, tako da se raspored mozda promijeni...
Evo ja sam imala iz mature hrvatski A-4, engleski A-3, matematika B-2 i upisala se među prvih 10

BTW. Prodajem kopirane knjige sa prve godine, pa ko treba, se javi
riri94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 12:33   #77
ja cu pisati sve B razine pa sta mislis hocu li upasti?
MrtviJarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 13:31   #78
Thumbs up

Da
riri94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 12:37   #79
odlicno hvala
MrtviJarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 19:55   #80
A netko sa novinarstva ?! Kako je tamo...
__________________
Neka bude tako, nisam taj ti nisi ta...
TinaVedder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.