Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2003., 11:59   #41
Moj je skoro 30 cm viši (dobro, oko 27)...

Ja to volim jako, jako... ustvari obožavam kad je tak velik pa se onak nadvije nad mene..

Možda bi psiholozi tu mogli svašta reći, al znate kak je kad si nemoš pomoć...

Ne volim male dečke, što ne znači da sam 100% isključiva. No nisam ni ja previsoka (171) pa teško da je ikoji niži od mene. Ipak preferiram 1,80 i kusur pa na gore...

Al ja ionako nisam neko mjerilo... To dokazuje brdo sretnih parova oko mene.. U kojima je on niži..
Tinchi is offline  
Old 18.04.2003., 12:18   #42
Čudno je kad je dečec manji od cure, al ak to njima ni bitno, onda ni bitno i točka.
Pa Nik je 6,5 cm manji od mene, i iako bi bilo bolje da je viši...it's not that big thing
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 18.04.2003., 14:55   #43
Quote:
Originally posted by GothicA
Pa Nik je 6,5 cm manji od mene, i iako bi bilo bolje da je viši...it's not that big thing
....haha....not a big thing....definitivno nije..... ....sorry, nisam mogao izdržati.....
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Old 18.04.2003., 22:22   #44
Quote:
Originally posted by Gianluca Vialli
....haha....not a big thing....definitivno nije.....
a mozd i jesam big thing.... he he

nisi ti mene vidio

da, al jesam nizi... pa tako, dosta.... sto nije bas problem (dok ima stepenica u blizini)
Nikola is offline  
Old 18.04.2003., 23:29   #45
Quote:
Originally posted by Nikola


da, al jesam nizi... pa tako, dosta.... sto nije bas problem (dok ima stepenica u blizini)

A šugavo je, al kaj sad...ljubav nije briga za to
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 18.04.2003., 23:38   #46
Quote:
Originally posted by Bell@ Baggins *
Tesko da bi cura od 160 hodala s 10 cm nizim deckom
Ta sam. U stvari, 159 cm. Čuj, da tip ima 149 cm, to više ne bi bila stvar estetike ili osobnog ukusa nego endokrinologije
Ispričavam se ako sam povrijedila nekog niskog dečka
kamala is offline  
Old 18.04.2003., 23:56   #47
Quote:
Originally posted by GothicA
ljubav nije briga za to
Nikola is offline  
Old 19.04.2003., 00:41   #48
Quote:
Originally posted by kamala
Čuj, da tip ima 149 cm, to više ne bi bila stvar estetike ili osobnog ukusa nego endokrinologije

LOL...taj bi već dobio hobitsko ime
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Old 19.04.2003., 13:23   #49
Quote:
Originally posted by kamala
Ta sam. U stvari, 159 cm. Čuj, da tip ima 149 cm, to više ne bi bila stvar estetike ili osobnog ukusa nego endokrinologije
Ispričavam se ako sam povrijedila nekog niskog dečka



Doduse, 149 cm bi FAKAT bilo prenisko (cak i za mene)...
dora is offline  
Old 20.04.2003., 14:25   #50
Quote:
Originally posted by Bell@ Baggins *
vjerojatno je tvoje pitanje upuceno curama koje imaju minimalno 180. Tesko da bi cura od 160 hodala s 10 cm nizim deckom
teško da od cure od 160 ima 10cm niži dečko...
da ima, sigurno je zaposlen kao vrtni patuljak.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 20.04.2003., 18:26   #51
Eh da, ja sam 162 cm visok. I to mi predstavlja problem. Žene koje ovdje pričaju kako to njima nije problem lažu kako bi ispale nevinašca.... I ne nisam to umislio, dosta puta mi je kakva rekla: Da si koji centimatar viši......
Hallon is offline  
Old 20.04.2003., 18:32   #52
Pa je Hallone, problem je... Pogotovo ovakvima poput mene (kojima je visina skoro jedini kriterij)

Ali... Sestričnin dečko je tu negdje ko ti visok, ona je par cm viša... usto i pravi komad, svi za njom sline.. A ona njega obožava... I ja skup s njom jer je dečko zakon...

Ja mogu reć u svoje ime da je to problem, al znam da mnogima nije... Nije moja sestrična osamljen primjer...
Tinchi is offline  
Old 20.04.2003., 18:54   #53
Quote:
Originally posted by Hallon
Eh da, ja sam 162 cm visok. I to mi predstavlja problem. Žene koje ovdje pričaju kako to njima nije problem lažu kako bi ispale nevinašca.... I ne nisam to umislio, dosta puta mi je kakva rekla: Da si koji centimatar viši......
Oke, lazem...
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 21.04.2003., 01:52   #54
naravno da visina nije važna--
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Old 21.04.2003., 11:05   #55
cuj ja imam 178 a moj decko je par cm nizi. i nista mi ne smeta
plavva is offline  
Old 21.04.2003., 22:23   #56
Naravno da je vazno, pa necu frajeru valjda jesti s glave. Bezveze. Najniži je bio moje visine i to je bilo shit. Kaj je je
 
Old 23.04.2003., 09:07   #57
Visina mi je vazna, to je zapravo jedina fizicka predispozicija koju mi je izuzetno bitna kod partnera.....da bude barem 2,3 cm visi od mene.....i zato sam u velikoj banani jer imam 1,80 cm....Recimo, 1 od 6 frajera koje upoznam je moje visine.....Oni visi su jos puno rijedji...I onda kad se setam gradom i vidim neku metar-i-sumska-jagoda kako sece ruku pod ruku sa nekim krsnim dvometrasom dodje mi zlo...Malecke, imate OGROMAN izbor...Dajte ostavite ove bas jako visoke nama lojtrama, jer su nasi izvori jako ograniceni..
Ne znam.Strasno mi je neprirodno vidjeti cure sa deckima koji su puno nizi od njih...Imas osjecaj da gledas mamu i sina. A sama ta asocijacija mi je izuzetno odbojna ....

Decki a sto vi mislite? Jel vise volite visoke cure ili niske? Ja imam osjecaj da decki uglavnom vise vole one male, dzepne jer su sladje i njeznije, ali mozda se varam.
Ja sam slatka, al sam jako visoka i imam osjecaj da me se decki boje. A jos i pete obozavam. Bar 5 centimetara
__________________
Tko umije, njemu dvije.
Lubenica is offline  
Old 23.04.2003., 09:35   #58
Evo upravo je ispred mene prošetao moj kolega s posla koji je oko 1,70, a cura mu također radi s nama u firmi i ima 1,66. Svaki put kad ih vidim izmame mi osmijeh jer su tako slatki. Oboje su lijepi ali u umanjenoj verziji. Ne mogu reći da bi mi bilo jako bitno da je dečko iste visine kao ja ili par cm niži,bitno je srce u svemu, ali je činjenica da bi mi bilo čudno da mu jedem sa tjemena (kak je netko rekao). Ako mogu birati onda ipak hoću višeg od mene. Volim osjećaj da me sa mojih 1,65 ima netko za štititi, maziti i paziti. Bez obzira na svu današnju emancipiranost, paše mi barem taj privid muškarca zaštitnika koji onda naravno treba biti viši.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Old 23.04.2003., 17:32   #59
Quote:
Originally posted by Lubenica
Visina mi je vazna, to je zapravo jedina fizicka predispozicija koju mi je izuzetno bitna kod partnera.....da bude barem 2,3 cm visi od mene.....i zato sam u velikoj banani jer imam 1,80 cm....Recimo, 1 od 6 frajera koje upoznam je moje visine.....Oni visi su jos puno rijedji...I onda kad se setam gradom i vidim neku metar-i-sumska-jagoda kako sece ruku pod ruku sa nekim krsnim dvometrasom dodje mi zlo...Malecke, imate OGROMAN izbor...Dajte ostavite ove bas jako visoke nama lojtrama, jer su nasi izvori jako ograniceni..
Ne znam.Strasno mi je neprirodno vidjeti cure sa deckima koji su puno nizi od njih...Imas osjecaj da gledas mamu i sina. A sama ta asocijacija mi je izuzetno odbojna ....

Decki a sto vi mislite? Jel vise volite visoke cure ili niske? Ja imam osjecaj da decki uglavnom vise vole one male, dzepne jer su sladje i njeznije, ali mozda se varam.
Ja sam slatka, al sam jako visoka i imam osjecaj da me se decki boje. A jos i pete obozavam. Bar 5 centimetara
Jedina fizicka predispozicija koja ti je izuzetno bitna?! Zanimljivo... a tipa jel debeo, mrsav, dlakav, plav, crn, lijep (tebi), ruzan... to ne igra ?! Paaa, nisi bas zahtjevna .

Ja imam 178 cm i nisam primjetila da ih "plasi" moja visina . A pete... najmanje 8 cm.

Osobno, kao sto vec rekoh, pucam na hobitske velicine . Liliputanci rulz!!!
dora is offline  
Old 27.04.2003., 20:33   #60
Quote:
Originally posted by dora
Jedina fizicka predispozicija koja ti je izuzetno bitna?! Zanimljivo... a tipa jel debeo, mrsav, dlakav, plav, crn, lijep (tebi), ruzan... to ne igra ?! Paaa, nisi bas zahtjevna .
Pa nisam, imas pravo. Dal je plav ili crn mi stvarno nije ni malo bitno, dlakavost nije nesto cime razbijam glavu, a sto se tice ruznih muskarca, upoznala sam ih nekoliko u zivotu koji su bili skoro ko Quasimodo, pa su bili sarmantniji i privlacniji od sto drugih "apolona"..... So don't roll your eyes at me, missy!
__________________
Tko umije, njemu dvije.
Lubenica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.