Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2003., 21:36   #61
TAKO JE
histeria is offline  
Old 27.04.2003., 21:39   #62
Quote:
Originally posted by Lubenica
Pa nisam, imas pravo. Dal je plav ili crn mi stvarno nije ni malo bitno, dlakavost nije nesto cime razbijam glavu, a sto se tice ruznih muskarca, upoznala sam ih nekoliko u zivotu koji su bili skoro ko Quasimodo, pa su bili sarmantniji i privlacniji od sto drugih "apolona"..... So don't roll your eyes at me, missy!
a kaj ak je onak FULL dlakav, da ga frendovi zovu "monkey boy" ?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 27.04.2003., 21:40   #63
Čemu lažno moraliziranje....u takvom svijetu stereotipa obitavamo...visina je bitna...kao i "ljepota"....

Treba priznati.....
Marakana is offline  
Old 27.04.2003., 23:25   #64
Quote:
Originally posted by Lubenica
Pa nisam, imas pravo. Dal je plav ili crn mi stvarno nije ni malo bitno, dlakavost nije nesto cime razbijam glavu, a sto se tice ruznih muskarca, upoznala sam ih nekoliko u zivotu koji su bili skoro ko Quasimodo, pa su bili sarmantniji i privlacniji od sto drugih "apolona"..... So don't roll your eyes at me, missy!
Dakle bitno ti je JEDINO da bude visi od 180 cm?! Paaa, ne trazis ocito puno... gdje je problem?! u tome da ne nalazis tipove iznad te visine?! Pa vecina ih je iznad 180 cm!
dora is offline  
Old 27.04.2003., 23:28   #65
Quote:
Originally posted by Marakana
...kao i "ljepota"....
Sad ja postavljam tebi pitanje: Sto je lijepo a sto ruzno?!

Osobno, s mojim ukusom rijetko bi se koja slozila ili npr. rekla da su "lijepi", al meni su odlicni... pa onda sto je kriterij odredivanja ljepote? Jel postoji upoce gradacija na lijepe i ruzne ljude?! Mislim da ne.

Hmmm... cini mi se da sam se odmakla od prvobitne temice..
dora is offline  
Old 27.04.2003., 23:29   #66
Quote:
Originally posted by slafko
a kaj ak je onak FULL dlakav, da ga frendovi zovu "monkey boy" ?

I na plazi mu vicu: "Skini dzemper!!!"...
dora is offline  
Old 28.04.2003., 00:43   #67
Quote:
a kaj ak je onak FULL dlakav, da ga frendovi zovu "monkey boy" ?
a kaj ak je tak glup da ga zovu mankiboj?
Drito Konj is offline  
Old 28.04.2003., 06:18   #68
a da ja vas pitam da li decko moze biti previsok i kaj onda....

ja imam nekih 192, ali nisam previsok (ja se barem tak ouvjeravam )....

ali cist me onako zanima...
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Old 28.04.2003., 14:17   #69
a zasto ti niski decki hoce visoke zenske?
****** is offline  
Old 28.04.2003., 19:25   #70
Nije da mi hoćemo visoke, meni visina nije važna, ovu temu sam postavio zbog jedne stvarne osobe, pa sam htio čuti mišljenje više ljudi.
Inače izašao je članak u jutarnjem listu o nekom znanstveniku koji je istraživao razlike u visini i on u svojoj teoriji tvrdi da žene prirodno traže više muškarce i da je neka idealna razlika u visini 13 centimetara u korist muškarca.
Meni je ta teorija malo glupa ja mislim da je idealno kad su podjednako visoki jer ako nekom glupo izgleda kad je žena viša od muškarca 15 centimetara meni jednako glupo izgleda i kad je muškarac puno viši od ženske baš sam nedavno vidio jedan takav par on je viši bar 20 centimetara to je već smiješno.
 
Old 28.04.2003., 19:28   #71
meni samo bitno da nije previsoka, da mogu jebat z guza.........za druge me poze ne jebe njena visina......ma i to bi se dalo, sa nekog bančića il niz stepenice,,,,,,,,

cure inače žele, visočije i jače muskarce, samo zato, da bio mogle uspjesno biti silovane........



baš me zanima sta na ovu temu i ovaj post imaju za reći, emnacipovane feministkinje......
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Old 28.04.2003., 19:32   #72
Moj je susjed nizhi od svoje zhene pola glave...on onako pitomo dezhmekasto izgleda, ima nos malo na superhika i roshastu kosu i brkove ona je totalna kamila s veeelikom chibuljom na lijevom obrazu i oni kravljeglupim pogledom.

Kad idu u shetnju, on njoj nosi torbicu.

Ja mislim da ona njega zlostavlja.
magic is offline  
Old 28.04.2003., 19:37   #73
__quote___________________________
Ja mislim da ona njega zlostavlja.
_________________________________


nije,to ti je moderna balkanka...
croft is offline  
Old 28.04.2003., 19:40   #74
Quote:
Originally posted by dora

I na plazi mu vicu: "Skini dzemper!!!"...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 29.04.2003., 23:18   #75
Pa sad. Iskreno? Visina je vazna, jer je po meni smijesno vidjeti zenu koja je veca od muskarca. Ja sam relativno visoka (1,75) i volim visoke decke. Evo to mi je naj vazniji kriteri: mora biti visok. ovim putem pozdravljam sve visoke decke
 
Old 30.04.2003., 01:46   #76
Re: Da li je visina važna?

Quote:
Originally posted by N-1
Molim žene na forumu da mi odgovore da li bi bile s dečkom koji je
desetak centimetara niži od njih
nije vazna ofkors!
ak ti zena pocne srat zbog visine to ti sigurno nije glavni razlog zasto ti sere! odjebi to i idi dalje!
laki is offline  
Old 27.05.2003., 23:26   #77
Ja imam 1.65 cm. Ne znam tocno sto odgovoriti i ono sto bih najvise volio je to da curama visina nije vazna, no nazalost... uvjerio sam se puno puta da im je i te kako vazna!! Nazalost, ima i druga strana gdje i one niske cure u vecini slucajeva gledaju visoke decke, a ne nas "sitne"!! Ah... Sada sam se jos samo bacio u bad... Najgore mi je sto nemam samopouzdanja kada idem van. Lud sam i nabrijan prije nego sto krenem, a kada dodjem negdje u disko, splahne mi raspolozenje upravo zbog visine!! Ja pozdravljam ovom prilikom sve, a posebno niske decke jer znam iz prve ruke kako se osjecaju!!
 
Old 28.05.2003., 00:01   #78
Ja sam uvijek volio piti puno mlijeka... neko vrijeme sam pio po 2-3 litre svaki dan i to još u osnovnoj...

I tako sam dogurao do 198 cm...

A što se tiče visine... kao i svi ostali fizički faktori... mislim da nisu toliko važni sami po sebi, već da je to ipak većim dijelom u glavi... usput, ni sam se ne mogu sjetiti koliko sam puta opizdio glavom o štok kada su vrata bila preniska...

Mislim da je tu ipak najvažniji personality... ili kako je Napoleon priprijetio jednom svom visokom generalu s kojim se nešto zakačio: "Vi možda jeste viši od mene za glavu, ali nastavite mi se protiviti i te razlike će nestati."

Zadnje uređivanje Patton : 28.05.2003. at 13:37.
Patton is offline  
Old 28.05.2003., 07:50   #79
Quote:
Lubenica kaže:

Ne znam.Strasno mi je neprirodno vidjeti cure sa deckima koji su puno nizi od njih...Imas osjecaj da gledas mamu i sina. A sama ta asocijacija mi je izuzetno odbojna ....



ja osobno volim visoke decke, pa još ako imaju široka ramena, ma joj ljudi...



da definitivno visoki, no dobro moja frendica voli niže (uljevaju joj povjerenje...??!!)

Ono što ti je rekao lucky vojager - definitivno nije problem u visini (da si malo viši...i šta bi onda - glupost, glupa cura, mogla je smislit bolji odgovor ili ti je htjela baš zbičit)
 
Old 30.05.2003., 14:35   #80
NIKAD ne bih mogla biti s deckom koji je nizi od mene. To mi je ful ruzno kad vidim da je cura veca od svog decka. Brrr. Prvo sta gledam kod decka je dal je vsok i visi od mene.
Visoki decki od 185 cm na dalje
Alyssa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.