Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2017., 11:27   #681
Od astmatičara do Iron Mana preko noći, samo uz izbacivanje makarona.
lyra777 is offline  
Old 06.08.2017., 12:29   #682
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
SRPSKI TENISAČ POD OPTUŽBAMA "Đoković je bio dopingiran i ima zaštitu ATP-a"

Ja sam svjetlonosa.
Uvijek ispred svog vremena i pod teskom artiljerijom.
Giordano Bruno who?


Ni Rafa hejteri nisu isli toliko nisko da provociraju index.hr clancima i izjavama anonimusa.

Zar vas Djokica i sad pressira ? Trajne posljedice
Luka3 is offline  
Old 06.08.2017., 12:39   #683
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post


Ni Rafa hejteri nisu isli toliko nisko da provociraju index.hr clancima i izjavama anonimusa.

Zar vas Djokica i sad pressira ? Trajne posljedice
Sta ti je ovo? Komentar na razini cetverogodisnjaka.

Koga se provocira primjecivanjem ocitog?
Tako su se neki nasli isprovociranim i kad se fejkera nazvalo fejkerom. Dok ne postade mainstream.

Aj nam onda ti objasni kako asmaticar koji nije mogao zavrsit mec, vise imao predanih nego zavrsenih, preko noci postaje bas Iron Man koji se buba po 5-6 sati da ni ne oseti. I onda isto tako naglo postaje opet tanano paukovo mudo.
Veselim se racionalnom objasjenju. Ili bar otkrivanju svemirskih tajni gluten free prehrane.
Solna Kiselina is offline  
Old 06.08.2017., 13:43   #684
Svako je nevin dok se ne dokaze suprotno. U Djokicinom slucaju nista nije dokazano.

Mogu i ja tako mlatiti, zasto Rafa pravi pauze, kako se Federer comebackao ove godine, kako je Serena tako snazna bla bla

Ali nisam provokator na nivou cetverogodisnjaka, pa necu
Luka3 is offline  
Old 06.08.2017., 13:49   #685
Izvini sto sam zakeljila link na temu o kojoj vasceli svet prica.

I ja ne mislim da je No5o (sta cemo s ovom peticom?) krsio pravila i dopingirao se, vec je samo koristio nesto iz carobne ruske (turske, kineske, whatever) kuhinje i prestao uzimati kada je carolija postala poznata i dospjela na listu zabranjenih supstanci. Pohvale za pracenje mailova.

I eto ga, staklen. A vec smo mu za 2018. upisali 20 slamova.
Solna Kiselina is offline  
Old 06.08.2017., 14:10   #686
Izvinjenje prihvaceno

I ja isto mislim, ali mislim da to rade svi profesionalni sportisti. Sta ces, takva vremena dosla, ne osudjujem.
Luka3 is offline  
Old 06.08.2017., 17:44   #687
Quote:
gradskodete kaže: Pogledaj post
nema opravdanja. drakonska kazna i kraj karijere. dovoljno je zaradila. i previse
Quote:
gradskodete kaže: Pogledaj post
izgorila je gore nego Lens Amstrong, pomirite se sa tim i krenite dalje! sto prije ovo sazvakate, lakse ce vam biti. sada cemo da vidimo pritisak na ITF da se ovaj skandal amortizira.

ja sam jako sretan. jedna prevara manje, iako iskreno, najmanje sam to od nje ocekivao obzirom kakav je profesionalac. ali...

sada cemo da vidimo ko je sljedeci. biti ce zanimljivo
karma is not a liar, she keeps receipts
Katy Perry, 2017
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 07.08.2017., 07:50   #688
Quote:
Pangloss kaže: Pogledaj post
I bit će gore, u tom je stvar. Ne znam preko koje stranice pratiš live ranking, no na ovoj mojoj (a, vjerujem, i na drugim stranicama) još uvijek mu nisu skinuti bodovi za Los Cabos jer se on prošle godine igrao tjedan kasnije nego sad, paralelno s OI u tjednu prije Cincinnatija, što znači da mu se tih 250 skida tek idući tjedan.

A još mu se i poklopilo da ne može braniti i Los Cabos i finale 500-tice u Washingtonu jer su ove godine u istom tjednu.
Uzeli mu 250 bodova i sad je 44.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 08.08.2017., 12:17   #689
Thumbs up

Sretan rodjendan najboljem igracu svih vremena, Roger Federer!
36
Travis Bickle is offline  
Old 11.08.2017., 17:22   #690
Čilić otkazao i Cincy
vabank is offline  
Old 11.08.2017., 23:07   #691
do prije dva dana bio je na jahti, a još nije pipnuo ni lopticu ni reket
jpm is offline  
Old 19.08.2017., 08:41   #692
Winston Salem je zadnji turnir pred US Open. Izašao je ždrijeb kvalsa, Škugor počinje protiv Koepfera, dok je pozivnicu dobio i Borna Gojo, vjerujem da će mu ovo biti premjerni ATP nastup, ako možda u Umagu nije igrao. On u prvom kolu ide na Bemelmansa. Gojo je inače na nekom njihovom koledžu ako se ne vram, pa je to razlog WC-a. Borna Ćorić je također trebao igrati kvalifikacije jer nije prijavio MD, no organizatori su mu na kraju uručili pozivnicu.

BTW. Viktor Galović je uspio ući u kvalifikacije US Opena
Luyindula is offline  
Old 20.08.2017., 13:37   #693
Gojo upisao top 100 pobjedu, pao je Bemelmans, stoti igrač svijeta. Protiv Bolta za glavni turnir. Škugor ispao.
Luyindula is offline  
Old 22.08.2017., 11:51   #694
Počinju kvale za US Open, ako sam dobro vidio imamo samo Galovića, kod cura Fett.

Danas igra Shapovalov, unatoč polufinalu mastersa i izbacivanju Nadala nije dobio pozivnicu za glavni turnir. Mora se reći očekivano, to je naprosto tako. Pretpostavljam da bi je dobio da je uzeo Montreal, iako iskreno ni tad ne bih dao ruku u vatru za to.

Također obratiti pažnju na još jedno ime, još jednog Kanađanina koji isto danas igra. Felix Auger-Aliassime igra svoj prvi meč na turniru najviše razine (GS ili ATP World Tour), dakako računajući i kvalifikacije. Prije neki dan je napunio tek 17 godina, a ovo ljeto uzeo prvi challenger, u Lyonu. Negdje sam pročitao da je po starosti osvajača challengera u top 10 svih vremena, između Nadala i Đokovića, a također je oborio još neke dobne rekorde ili je bar pri samom vrhu istih kad su u pitanju challengeri i ranking. Navodno najmlađi u top 250 još od Del Potra prije 12 godina. Ipak, bio je ozlijeđen zadnjih mjesec-dva, bio je dobio i pozivnicu za Montreal ali je morao odbiti zbog te ozljede, pa ne znam koliko se očekuje ovdje. Možda može dobiti Moriyu, ali Stakhovsky će vjerojatno biti previsoka prepreka. U svakom slučaju ovim tempom je pred njim velika karijera.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Old 18.09.2017., 18:03   #695
na NextGenu u Milanu neće biti linijskih sudaca, nego Hawk-Eye Live
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Old 18.09.2017., 18:21   #696
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
na NextGenu u Milanu neće biti linijskih sudaca, nego Hawk-Eye Live
Osim toga:

Quote:
An innovative number of rule changes will be introduced in 2017 including best of five sets, first to four games in each set, tie break at 3-All, no-ad scoring (receiver’s choice) and no lets. There will also be amended rules regarding time, the match will start 5 minutes from entry of second player onto court, a shot clock to ensure 25 second rule, a maximum of one medical timeout per player per match, limits on when coaches can talk to players and the public will be allowed to move around during a match (except at baselines).
Inače, Zverev je i teoretski siguran po bodovima, no on će plasirati i na seniorski završni masters pa mislim da bi ovo mogao i preskočiti. Slijede ga Rublev, Khachanov, Shapovalov, Borna, Donaldson i Medvedev. To je top 7. Osmi dobija pozivnicu. Inače Borna ima 876 bodova, osmoplasirani Chung 695, deveti Tiafoe 562. Vidit ćemo po kojem kriteriju će organizatori dati pozivnicu, najbolji Talijan koji ima pravo nastupa je Matteo Berrettini, 15. po redu, Quinzi je 46, na njega sam već i zaboravio, očekivalo se više. Inače, najbolji Hrvat poslije Borne na ovoj tablici je Nino Serdarušić na 59. mjestu sa 111 bodova.
Luyindula is offline  
Old 19.09.2017., 08:01   #697
Jeste culi za ova nova pravila sta ce uvodit klincima na zavrsnom turniru... zalosno! Da mjenjaju 10 ljudi sa jednim strojem je malo previse, a da ne spominjem da mjenjaju dva seta do 6 ili 7 sa 3 seta do 4 kao ni to da kada dodje do 40:40 ko dobi iduci poen uzims gem ko u parovima, igraci se nece tolko umarat, a svejedno ce biti preplaceni ko i danas sto nije posteno, karlovic bi u ovome sistemu stalno do 3:3 dolazio...preglupe promjene i nadam se da bar na grand slamovima i atp turnirima nece dirati broj setova i advantage, p.s. kazu biti ce dozvoljeno da publika hoda za vrijeme meca znaci kad ces sjedit u publici i pokusat nesto vidjet; neces moci jer ce ti netko stalno hodat pred nosom, isto tako pravilo da ce treneri moci biti stalno na klupi s igracima ko da su ovi bebe je takoder smijesno i morat cu prestat pratit tenis ukoliko se ova pravila i ostvare.
EarthExplorer is offline  
Old 19.09.2017., 14:49   #698
Vjerujem da većina tih pravila neće (uskoro) zaživit na ozbiljnoj razini tenisa, ali šteta mi je da su na ovom turniru odlučili to isprobavat, imao je potencijal, ovako ce vise djelovati kao nekakva egzibicija. No ono što mislim da će ostati su skraćeni setovi, ne naravno odmah, ali to je vrlo vjerojatno teniska budućnost iz čisto marketinških razloga. Ovo s linijama će isto kad tad vjerojatno nastupit, ali mislim da su skraćeni setovi prvi na redu, a da ćemo hawk eye tehnologiju gledati još uvijek neko vrijeme.
Luyindula is offline  
Old 22.09.2017., 12:55   #699
Idemo razbit ove Zemljane
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Old 22.09.2017., 16:14   #700
Jedno vrijeme na CH razini nije bilo neca. Kakav cirkus. Bome je bilo živciranja, pogotovo na break-loptama.
Kiseli is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.