Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2021., 22:31   #1
Answear.hr

Answear stigao je Hrvatsku.


answear.hr


PLAĆANJE
Ili prilikom dostave pošiljke plaća se dostavljaču, ili online plaćanje preko sistema PayU

DOSTAVA ROBE
Trošak dostave 25 kn. Za kupnju preko 300 kuna, dosava je besplatna.
Dostavu vrši Overseas.
Narudžbe koje su kreirane od pon do pet do 10:30 šalju se isti dan, a idući radnih dan su na dostavi.

POVRAT
Mogućnost povrata putem Overseasa (ako je narudžba preko 300 kuna!) te o vlastitom trošku.
Rok za povrat je 30 dana.

Više
______

15% popusta na prvu kupnju: www.answear.hr/newsletter
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2021., 08:10   #2
U cetvrtak narucila 3 haljine, jucer stigle
Svaka cast za brzinu dostave, a narucenim proizvodima sam super zadovoljna.
Po meni puno bolji izbor nego na about you
alili is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2021., 19:01   #3
Prevara!

Povrat priznat, ali novci nisu vraćeni! Zašto??
Nitab is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2021., 23:32   #4
Quote:
Nitab kaže: Pogledaj post
Povrat priznat, ali novci nisu vraćeni! Zašto??
Koliko dugo čekaš novce?

Nisam nikad naručivala s te stranice, prvi (i jedini) put sam nedavno od frendice čula za nju, idem malo proskrolati da vidim što nude...
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2021., 18:37   #5
Quote:
Nitab kaže: Pogledaj post
Povrat priznat, ali novci nisu vraćeni! Zašto??
I mene zanima koliko već čekaš povrat. I kod aboutyou i zalanda (i svih ostalih) čekaš da im stigne roba natrag i još da banka obradi povrat. Pretpostavljam da nije prošlo ni tjedan dana... Stranica je legit, imaju dobre stvari i ok popuste. Al ajmo brže bolje popljuvat
slonić dumbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2021., 20:17   #6
Ako je na mail stigla informacija da će novci biti uplaćeni u sljedeća TRI radna dana, onda su i ČETIRI puno, a ne 7 radnih dana. Radi se o povećem iznosu. Kontakt koji je naveden na stranici: [email protected] je nedostupan, povratna info je da ta domena ne postoji, a na obrazac za kontakt za koji navode da odgovaraju u roku 24 h ne odgovaraju.
Netko možda ima lijepo iskustvo, ja ne.
Nitab is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2021., 17:48   #7
Predala robu za povrat 24.11., dobila mail s potvrdom povrata 26.11., a lova je danas na mom računu. Dakle, super su brzi.

Inače pisalo u mailu - uplata love za 5 do 14 dana.

Odlična firma. Npr. imaju i više modela gležnjača svog brenda Answear Lab, od prave kože, lijepe su i cijena prava sitnica - 319,99 kn
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2021., 21:51   #8
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Predala robu za povrat 24.11., dobila mail s potvrdom povrata 26.11., a lova je danas na mom računu. Dakle, super su brzi.

Inače pisalo u mailu - uplata love za 5 do 14 dana.

Odlična firma. Npr. imaju i više modela gležnjača svog brenda Answear Lab, od prave kože, lijepe su i cijena prava sitnica - 319,99 kn

Bas sam gledala njihove gleznjace, dali si kupovala? Dali su im realne veličine?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Under the motteld shell of the old tortoise beats the heart of a young dancer. She dreams of twirlin on the table-tops,turning cartwheels,kickin up her heels at the Carnival Ball. "Oh,who will kiss my cold and wrinkled lips,and set my dreaming spirit free?"
bambi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2021., 22:39   #9
Kažu dobiješ kod -15% za prvu kupnju ako se prijaviš na newsletter.
Ok, prijavim se, prva mi je kupnja i naravno da kod ne prolazi jer sitnim slovima piše da taj kod ne vrijedi na snižene stvari, a realno sve su snižene.

Ništa, idem drugu soluciju, nude -10% (kod: EXTRA) ako kupiš preko aplikacije sad za cyber monday.
Skinem app, upišem EXTRA i ne vrijedi, kaže "kod EXTRA moguće je iskoristiti samo u mobilnoj aplikaciji na odabrane proizvode".

Preloše...
khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2021., 12:29   #10
Quote:
bambi05 kaže: Pogledaj post
Bas sam gledala njihove gleznjace, dali si kupovala? Dali su im realne veličine?
Jučer sam naručila ove, ali još nisu stigle
https://answear.hr/p/answear-lab-kozne-gleznjace-232495

Prema tablici veličina meni bi trebale 38,5. A uz model daju opis za broj 37- da je duljina tabanice 24. Tako da bi meni možda bile dobre i 38. Ipak naručila 39, pa ću vidjeti kad dođu. Tricky je kupovati cipele on line jer jako puno ovisi o kalupu. Npr. imam čizmice Rieker broj 39 i te su mi ok, jer kalup dosta mali.

Quote:
khm kaže: Pogledaj post
Kažu dobiješ kod -15% za prvu kupnju ako se prijaviš na newsletter.
Ok, prijavim se, prva mi je kupnja i naravno da kod ne prolazi jer sitnim slovima piše da taj kod ne vrijedi na snižene stvari, a realno sve su snižene.

Ništa, idem drugu soluciju, nude -10% (kod: EXTRA) ako kupiš preko aplikacije sad za cyber monday.
Skinem app, upišem EXTRA i ne vrijedi, kaže "kod EXTRA moguće je iskoristiti samo u mobilnoj aplikaciji na odabrane proizvode".

Preloše...
Ovo sam primjetila, ali mene ne smeta, jer su im sve u svemu dobre cijene. Npr. imaju lijepe duge zimske jakne Answear Lab za povoljnu cijenu. Prošle godine kupila dosta skuplju kod About You, toplu, debelu i super izrade, ali nije tako dugačka.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2021., 13:52   #11
Answear.hr su super brzi i u dostavi i u vraćanju love kod povrata. Imaju i dobru robu.

Međutim jedan je veliki zajeb u vezi s njima. Neke stvari uopće ne možeš vratiti! Sve iznad 300 kn je besplatna dostava i povrat i sve ide kao po špagici. Ali ono što košta manje od 300 kn, a plaćeno je pouzećem - to se ne može ni o svom trošku vratiti.

I da, nema šanse ni da ih na telefon dobiješ ni da ti odgovore na mail. Dobiješ samo automatski odgovor da su primili upit i da će što prije odgovoriti.

Tako ja sad imam dva para vrlo sličnih gležnjača, jedne su mi malo tijesne, ali ne mogu ih vratiti. Da ne govorim da mi ni ne trebaju dva para, nego sam htjela oba modela isprobati i mislila jedne ću vratiti, kako to biva na About You.

Inače su to gležnjače od prave kože njihove marke Answear Lab i stvarno su odlične, lijepo izrađene i cijena prava sitnica, pogotovo na popustu.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2021., 15:44   #12
Odgovorila sam ti na drugoj temi, ali odgovaram i ovdje ako netko bude imak istu neodumicu:

Nisam nikad kupovala na answear, ali nemoj se dati izvozati, moraš imati pravo na jednostrani raskid ugovora u roku 14 dana od primitka robe kupljene online, imaš obrazac za to, fino spakiraj i vrati. Jedino što šalješ o svom trošku, ali vidim da se šalje u HR pa ne bi trebalo biti skupo!

P.s. U obrazac upisuješ broj računa na koji ti vraćaju lovu

https://answear.hr/uploads/OBRAZAC_ZA_POVRAT.pdf
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2021., 17:20   #13
Toliko imaju agresivnu marketinšku kampanju a toliko lošu ponudu. Ne lošu, prelošu.

I ne znam u čemu je fora da u zadnje vrijeme HR tržište doslovno preplavljeno s poljsko-češkim online dućanima koji su doslovno svi na istu foru, nude gotovo iste proizvode, dizajn weba im je vrlo sličan, način poslovanja identičan (nabiju cijene u startu pa ko fol daju neke popuste a opet ni približno povoljno kao kod zapadnjačkih dućana)... znači od Modivo.hr, Gomez.hr, Bibloo.hr, eCipele.hr, Footshop.hr (meni još najbolji ali je isto češki), ima ih sigurno još 10tak ali mi ne padaju na pamet sad, ali da i Answear.hr je - poljski
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 14:20   #14
Ne znam zašto imaš primjedbe na kvalitetu njihovog asortimana.

Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Odgovorila sam ti na drugoj temi, ali odgovaram i ovdje ako netko bude imak istu neodumicu:

Nisam nikad kupovala na answear, ali nemoj se dati izvozati, moraš imati pravo na jednostrani raskid ugovora u roku 14 dana od primitka robe kupljene online, imaš obrazac za to, fino spakiraj i vrati. Jedino što šalješ o svom trošku, ali vidim da se šalje u HR pa ne bi trebalo biti skupo!

P.s. U obrazac upisuješ broj računa na koji ti vraćaju lovu

https://answear.hr/uploads/OBRAZAC_ZA_POVRAT.pdf
Jest, hvala ti, poslala sam jučer.

Moram se svima ispričati na svom prethodnom postu. Glupava sam i nisam skužila. Dakle, proizvod jeftiniji od 300 kn se mora poslati poštom.

A onda sam se sjetila da su i bolji od About You glede toga. Oni proizvode skuplje od 300 kn i dostavljaju besplatno, a besplatan je i povrat, Overseas dođu po njega.

Eto, jučer sam se prisjetila kako je s About You jer je jedna cura baš slala jedan paket za njih i imala je problema. Kod About You uvijek šalješ natrag sam bez obzira koliko proizvod koštao.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 15:41   #15
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto imaš primjedbe na kvalitetu njihovog asortimana.



Jest, hvala ti, poslala sam jučer.

Moram se svima ispričati na svom prethodnom postu. Glupava sam i nisam skužila. Dakle, proizvod jeftiniji od 300 kn se mora poslati poštom.

A onda sam se sjetila da su i bolji od About You glede toga. Oni proizvode skuplje od 300 kn i dostavljaju besplatno, a besplatan je i povrat, Overseas dođu po njega.

Eto, jučer sam se prisjetila kako je s About You jer je jedna cura baš slala jedan paket za njih i imala je problema. Kod About You uvijek šalješ natrag sam bez obzira koliko proizvod koštao.
Ovo je naprosto hrpa netočnih podataka.
Na About you je besplatna dostava i povrat za sve narudžbe.
Može se zatražiti prikup paketa s adrese i u tom slučaju "poštar" dolazi po paket.
Meni osobno to ne odgovara pa svaki put sama odnosim paket u Poštu.

Nadam se da se Overseas u Zagrebu popravio jer zapravo su oni jedini razlog zašto još nisam ništa naručila s Answeara. Prije se s njima ništa nije moglo dogovoriti pa se sad bojim kako bi uopće prošao povrat.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 15:52   #16
Jest, jest, u pravu si. Zato i ja uvijek nosim na poštu, sad sam se sjetila.

Bez brige naruči s Answear, Overseas dobro radi u Zagrebu, nevjerojatno brzo dostave, a na dan kad će dostaviti na vrijeme najave dolazak. Što se prikupa za povrat tiče, naprave ga uredno na dan kad si prikup naručila.

Naručivala sam tri puta do sad.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2021., 12:19   #17
Jučer ujutro naručeno, danas ujutro dostavljeno
Jako su brzi, brzo vraćaju novce, imaju opciju Obavijesti me.
slonić dumbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2021., 12:22   #18
Dali je sva roba original tamo?
Filjach is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2021., 14:11   #19
Je. Ozbiljna stranica, a ne kao oni shipgratis prevaranti, ako ih se sjećate. Ili oni čudni Modetalente.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2021., 06:41   #20
ako naručim danas, ima li šanse da mi dođe do ponedjeljka?
Idem na put pa me nema većinu tjedna u zg
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.