Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 22:40   #21
Evo da odgovorim...
NE jedna tema nije dosta
Svatko treba prijatelje a izlazila bih s njima da postoje Al izlasci za mene nisu klubovi nego do grada i crkva parkić i tak to
Ne, ne zelim ni pit ni pusit Al svi u mom razredu rade bar jedno od tog i da naglasim ja ne smijem pit i pusit jer imam hepatitis
I htjela bi da me dodaju jer bi i ja nekad s njima otišla u grad il poslije skole prosetat Al oni me ne zeli
Jel sad ok? Ste sad zadovoljni kad vidite da sam jadna? Uživate...? Onak, hvala na pomoći
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:43   #22
Tesko mi je... Cure u osnovnoj su me mrzila i cesto me tračale (njih 10) i znale me žuč kad bih isla doma iz skole. Družila sam se s dečkima ali nisam previse komunikativna. I mislila sam da ce sve nit bolje kad krenem u srednju. I bilo je dok se nisam razboljela i izgubila prijateljicu. Sad sam opet sama . Iskreno molim za pomoc
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:14   #23
Hmm, razmisli o pristupanju lokalnom šahovskom klubu, tamo se nađe drugačijeg društva. S obzirom na tvoje stanje to je jedna od rijetkih mogućnosti. Moraš naći nešto čime ćeš se baviti kao hobijem, ako je to nekakva grupna aktivnost time rješavaš dva pitanja odjednom.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:59   #24
Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
Evo da odgovorim...
NE jedna tema nije dosta
Svatko treba prijatelje a izlazila bih s njima da postoje Al izlasci za mene nisu klubovi nego do grada i crkva parkić i tak to
Ne, ne zelim ni pit ni pusit Al svi u mom razredu rade bar jedno od tog i da naglasim ja ne smijem pit i pusit jer imam hepatitis
I htjela bi da me dodaju jer bi i ja nekad s njima otišla u grad il poslije skole prosetat Al oni me ne zeli
Jel sad ok? Ste sad zadovoljni kad vidite da sam jadna? Uživate...? Onak, hvala na pomoći
Nekad treba to izbacit iz sebe na glas da vidis stvari kakve jesu. Iskreno ako te ne zele u drustvu ne znam kolko ima smisla da im se pokusavas ubacit jer cak i ako se pocnu druzit s tobom moguce da ce te iskoristavat ovisno o tome kakve su to osobe, a ti ces to trpit jer ih ne zelis izgubit. Opcenito ljudi vole otvorene i duhovite ljude, ako kazes da nisi bas komunikativna onda ti to govori dosta toga jer prijateljstva se temelje na komunikaciji i zafrkanciji. Zasto se bas zelis druzit s tim odredjenim curama? Zasto ne s drugim curama iz razreda? Ili su bas sve u jednom drustvu osim tebe?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 07:24   #25
Pa zelim se druzit s njima jer u razredu nema drugih. Dvije žive na jednom kraju pa su stalno zajedno,dvije žive blizu skole pa su stalno zauedno, dvije su iz jednog sela pa su stalno zajedno i tak da ne nabrajam... ova jedna 'frendica' me fkt uvijek ostavi na izletima i u sobi samu al prije to nije bilo tak... ja sam si sa svima dobra ali s nikim najbolja. Družim se i s ljudima iz drugih razreda i s njima sam si ok, Al kazem nisam s nikim najbolja, sto bih htjela. Mozda vi tog niste svjesni jer to oduvijek imate, ali niti ne možete shvatiti koliko je tesko da sa 16 ne mozes nikome nista povjeriti, poslije skole malo ostati i prošetati, nazvati PRIJATELJICU pa nekad čak i malo tračati s njim nekoga. Zelim se moći i naljutiti na nju i sve ono sto nosi prijatelkstbo,a ja to ne mogu... i nikad necu moci,ocito
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 07:29   #26
A nisam komunikativna u tom smislu da sam onak vođa drustva, ne volim pricat na glas niti glasno se smijati. Volim uciti i imam pristojne ocjene i volim ići u crkvu. Ne pušim i ne pijem, a zbog bolesti ne smijem u zadimljene prostore i piti alkohol. Vise sam jutarnji tip, idem spavati u pola 10, Al budim se u 6. Ne volim klubove al ja bi isto htjela s nekim pričati i setati. S nekim se dopisivati poslije skole, ali vidim da to ocito nije poželjno te ak neces bit ko drugi, nisi nista
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 09:51   #27
Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
A nisam komunikativna u tom smislu da sam onak vođa drustva, ne volim pricat na glas niti glasno se smijati. Volim uciti i imam pristojne ocjene i volim ići u crkvu. Ne pušim i ne pijem, a zbog bolesti ne smijem u zadimljene prostore i piti alkohol. Vise sam jutarnji tip, idem spavati u pola 10, Al budim se u 6. Ne volim klubove al ja bi isto htjela s nekim pričati i setati. S nekim se dopisivati poslije skole, ali vidim da to ocito nije poželjno te ak neces bit ko drugi, nisi nista
Kaj nema u crkvi kakva Frama ili zbor da se s njima družiš?
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 10:12   #28
Oo ima zbor i idem od 1. razreda osnovne u njega, sad sam u zboru mladih al živim u selu i druže se u zboru iste generacije, a od mojih nikog nema. A iz zbora cure su prilično bezobrazne i nisu zainteresirane za nis. Znam da sve izgleda ko da je problem u meni i ja ne kazem da nije, aal fkt sam sve probala i ne ide. Doduše sve cure iz zbora znam i većina ih je na faksu i ne družimo se u zboru. Nez kak da objasnim Al tam niko nije neki prijatelj...
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 22:19   #29
Nisu ni trolovi sto su nekad bili.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 00:30   #30
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Nisu ni trolovi sto su nekad bili.
They used to be fun sad su samo lame
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 11:33   #31
Znaci, odjebite... nit sam troll nit spam neg zelim savjet. Ajde vi živite s 25 kila viska i bez prijatelja i decka sa 16 i samo učite iako i dalje padate jedan predmet. Ak vam se rasprava ne svida jednostavno nis ne pišite, ignorirajte. Trebam pomoć a vi mislite da je meni glavni cilj uništit vam forum? Fakat ste jebeni debili bez mozga...
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.02.2017., 13:13   #32
kao prvo vrijedjanje je kaznjivo s dosta bodova, kao drugo nisi jedina, rekoh ti da ti nije previse bitno trenutno stanje ako zavrsis na studiju u zgu, onda se maknes iz selendre i upoznas normalne ljude i gg, kao trece otvaras 55 tema pa zato su ljudi sumnjivi na trolanje
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 11:06   #33
Bez dečka sa 16? Curo, opusti se, probaj naći neko svoje društvo, sigurno ima netko sličan tebi. Uostalom, možeš izlaziti s tim curama ako ti paše njihovo društvo, nitko te neće tjerati da piješ/pušiš.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 11:18   #34
Unhappy

Prvo, hvala na savjetima. Cijenim svačiju pomoć i iskreno misljenje ❤ Ali malo natrag u realnost... Ja niti ne znam kada oni idu van i nikad me ne zovu. Znam, znam,... reci cete da nisam onda poželjna i da se ne guram jer ce me samo iskorištavat, ali nitko se u razredu ne zeli družiti sa mnom poslije skole. Sa svima sam si okej ali ni sa kim nesto posebno... Zapravo, mislim da mi nitko je može pomoći ali nadala sam se čuti da ima jos takvih ljudi i da nisam ja nesto izopačeno i nenormalno. Ahh onda valjda jesam... hvala svejedno
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 11:49   #35
krivo si svatila sve, najgore ti je ako o sebi mislis sve najgore onda ni drugi nece bolje misliti, treba te bolit kurac u zivotu i trebas gledat sebe onda tek druge, kak sam rekel ako u skoli ima previse debila, a vjeruj mi puno ljudi ima takva iskustva, onda se potrudis da se maknes iz takve sredine, jos par godina i odes na studij i to je to
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 23:35   #36
Ahh, hvala ❤️ Mislim da niti sama ne znam sto zelim. Htjela bih da me NETKO razumije ali tesko je to. Nisam od izlazaka, Al kj zato ne zavrijeđujem frendicu??? Tesko mi je Al fkt je...
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:09   #37
Ako si ti OK s tim, onda jeste.
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 20:25   #38
Prvo moras poradit malo na sebi. Ako se sama sebi ne svidjas, onda se neces ni drugima svidjeti.

U zivotu ces uvijek dobiti ono sto zelis tek kad ti to nesto prestane biti prioritet u smislu da zudis za tim i trgas samu sebe.
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 13:27   #39
O bože tek ti je 16 godina, nije da imas 26 pa si cijelog zivota ucila i da si primjetila da nikada nisi izasla van sa društvom.. makar danasnji klinci rade stvari kaj smo mi radili sa 20, ali opet pred tobom je tek život gdje ces upoznati milju ljudi i milju momaka...
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:16   #40
Strah koji ne mogu nikome priznati 😐

Imam jedan problem, koji ne bi bio tako veliki da ne odrastam u zatucanom mjestu. Idem u 8 razred znaci imam 14 godina. Ubrzo cu upisati srednju skolu a nikada nisam imala decka, a dugo niti prijatelja. Tek sam se ove godine sprijateljila s curom koja mi je bila BFF 1. i 2. razred a onda me 'ostavila'. Jednom sam u životu izašla i osjećam se nenormalno. Odlična sam učenica i volim učiti, a taj me društveni zivot nekad privlačio a sad mi je odbojan. Sestra mi je u 2. srednje (gimnazija) i nema nikakvo društvo jer sa 16 ne izlazi i nema decka, a sad ni prijatelja. Ja ne volim gledati neke hororce niti imam ikakvu želju odrasti. Volim putovati ali samo s obitelji. Shvatila sam da se ja zapravo ne zelim odvojiti od obitelji i ostaviti ih i naći neko društvo. Nit to mogu a ni ne zelim. Volim obiteljske filmove i crtiće a vrijeme obožavam provoditi s obitelji i igrom na zraku. Imam dosta kila previse i mrzim zapravo to sto je nenormalno živjeti onako kako voliš. Htjela bih o tome pričati ovak anonimno, bez predrasuda. Ak je neko raspoložen za razgovor, samo nek tu piše 😊
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.