Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2008., 08:16   #1
Najgori fijasko vašeg upada – i vaša reakcija?

Dakle, radi se o onim situacijama u disku, kafiću, bilo gdje, kad ste upali osobi koja vam se sviđa, a dobili konkretni negativni odgovor, na grub način.

Situacija je krajnje neugodna u tom trenutku, al isto tako kasnije je zanimljivo i smješno.

Da se prvi „pohvalim“;

Mjesto radnje disko klub u Makarskoj, ja blaženo nacvrcan sa nekoliko piva, montiram sebe i prijatelja kraj jedne crnke opasne, kosa zalizana u rep, naušnice ciganske okrugle, suknjica, čizmice, da ti pamet stane.

Srče cigaretu nervozno ko da je sve u njoj.

Kraj nje prijateljica, isto super, al ova je bila avion.

Stojim je kraj nje, bacim neobaveznu šprehu;

„Alo curo lipo si se sredila“

Ona drsko „Hvala.“

Ja opet, „Kako mi se zabavljaš večeras?“

Ona: „Nikako.“ i okrene glavu prema prijateljici i počne pričat s njom.

Ja ostanem ono nedorečen, počnem nešto da ću reć prijatelju, a to ispadne „a šta, ma kako, šta ti radiš..“ on mi zavari od smija jer je vidija kako sam popušija.

Posli sam plesa na podiju sa jednom lipom plavušom, i doslovno se nabijala na mene.

Kad god sam uhvatio priliku, namignuo bi onoj žestokoj šta me prije odbrusila, preko plavušinog ramena.

Čisto da je zezam.

Izgleda da joj je to bilo too much, skupila je prijateljicu i otišla ća.




Koja su vaša iskustva?
__________________
"Take my hand.. Were off to never never land"
splico_26 is offline  
Old 17.09.2008., 08:24   #2
Nemam baš nekog prevelikog iskustva,ali do sada mi niti jedna nije na grubi način rekla ne.Ona koja me odbila je rekla da nažalost ima dečka.Mislim da me muljala
Možda je to napravila,jer sam je prvi put vidio i pred svim frendicama sam joj rekao da mi se sviđa i da bi htio da izađemo van.Jebi ga možda joj je bilo malo neugodno
Kad meni cure upadaju vani, a ja sam s frendovima,onda samo kratko odgovaram,ali ne odrješito, nego joj suptilno kažem da me ostavi na miru dok sam s frendovima i pijemo pivu.Ne treba se oskvrnaviti takav trenutak
mahatma_tesla is offline  
Old 17.09.2008., 08:52   #3
Poslao sam PM jednoj forumašici koja mi je odgovorila "kada se budem htjela naći s tobom, javiti ću ti se". I dvije godine niti slova od nje.
Lastane, Lastane - da li me odjebala?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 17.09.2008., 09:12   #4
Nije, samo joj treba vremena
__________________
"Take my hand.. Were off to never never land"
splico_26 is offline  
Old 17.09.2008., 09:18   #5
Ali... Ali... JA JU VOLIM!!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 17.09.2008., 09:30   #6
Mene ni jedna nije odbila...
M_A_R_K_O is offline  
Old 17.09.2008., 09:36   #7
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Poslao sam PM jednoj forumašici koja mi je odgovorila "kada se budem htjela naći s tobom, javiti ću ti se". I dvije godine niti slova od nje.
Lastane, Lastane - da li me odjebala?
I bolje da ni slova nisi dobio od nje, stvarno. Ako ne zna ispravno tvoriti futur I, ionako nemaš o čemu s njom razgovarati.

Ako si ipak jako zainteresiran, predlažem da provjeriš je li ono bio odjeb. Pošalji joj poruku i provjeri nije li možda samo jako zaposlena, pa da je u gužvi smetnula s uma svoju želju da se nađe s tobom. A kad joj već pišeš, provjeri i je li u međuvremenu naučila futur.
Lastan is offline  
Old 17.09.2008., 09:38   #8
Quote:
M_A_R_K_O kaže: Pogledaj post
Mene ni jedna nije odbila...
Znam još ljudi koji su se tako hvalili.

Nijedan nikad nije ni pokušao uletjeti.
Lastan is offline  
Old 17.09.2008., 09:54   #9
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
I bolje da ni slova nisi dobio od nje, stvarno. Ako ne zna ispravno tvoriti futur I, ionako nemaš o čemu s njom razgovarati.

Ako si ipak jako zainteresiran, predlažem da provjeriš je li ono bio odjeb. Pošalji joj poruku i provjeri nije li možda samo jako zaposlena, pa da je u gužvi smetnula s uma svoju želju da se nađe s tobom. A kad joj već pišeš, provjeri i je li u međuvremenu naučila futur.
Hvala ti, Lastane, na savjetu. Poslao sam joj poruku. Drži mi fige.


Edit:
OMG, pun joj je Inbox i nije primila poruku!! Što sad?!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 17.09.2008., 10:04   #10
Ne chatat...
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 17.09.2008., 10:09   #11
Quote:
splico_26 kaže: Pogledaj post
...

Mjesto radnje disko klub u Makarskoj, ja blaženo nacvrcan sa nekoliko piva, montiram sebe i prijatelja kraj jedne crnke opasne, kosa zalizana u rep, naušnice ciganske okrugle, suknjica, čizmice, da ti pamet stane.

...
ovo ti je sigurno ublažilo šok...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 17.09.2008., 13:14   #12
evo situacija.... ajmo plesat! Ajmo! I ono mi pusti Škoro-Milo moje techno remix... a ja probam nekakav pokret nabacit na to. Ova me gledala kao da je vidila zgradu koja nakon što se posere ne pusti vodu! Ali ipak je pala... na šta?.... pojma nemam!!!!
Zujoo is offline  
Old 17.09.2008., 13:32   #13
najluđi ulet meni je bio kada me sin od vjeroučitelja u disku pitao koliko
imam iz vjeronauka, i ako mi treba protekcija da mu se javim!
Nana99 is offline  
Old 17.09.2008., 13:39   #14
najgori su uleti kao tvoj, kad netko komentira kako sam se sredila, kako sam lijepa..bla bla
predosadno.


ulet: da si led, rastopio bih te.
plesali smo i ismijali se dobro tu večer.
đelata is offline  
Old 17.09.2008., 14:10   #15
izgleda da šta se više neki tip trudi oko uleta,to jadnije ispadne. slatki,jednostavni uleti najčešće pale,bez sumnje. muški ne shvaćaju da nisu oni jedini nervozni kad ulete,i ona je sva bidna isprepadana,dovoljno je reći hej i predstavit se,gledat je svo vrime u oči i pustit da se snađe..prava žena zna šta hoće,ako je snimila nešto šta joj se sviđa,i gleda te po ure preko pola kafića,kluba,itd,to onda znači da kreneš.sve je u pogledu,tko kaže da se moraš ocrnit?prvo je dobro prouči,pa onda priđi.a ne ono kao majmun,na prepad,pa jadna mala i ne zna drugo nego da pobjegne..
sarahwho222 is offline  
Old 17.09.2008., 14:54   #16
Neki lagani dance, popilo se vec dosta i dolazi neka cura, malo i ona plese i bas kad je trebao zapocet razgovor kaze ona - a da ti lagano proseces.........
kokos bijeli is offline  
Old 17.09.2008., 15:01   #17
Uuuuuu, to boli
__________________
"Take my hand.. Were off to never never land"
splico_26 is offline  
Old 17.09.2008., 22:01   #18
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
I bolje da ni slova nisi dobio od nje, stvarno. Ako ne zna ispravno tvoriti futur I, ionako nemaš o čemu s njom razgovarati.

Ako si ipak jako zainteresiran, predlažem da provjeriš je li ono bio odjeb. Pošalji joj poruku i provjeri nije li možda samo jako zaposlena, pa da je u gužvi smetnula s uma svoju želju da se nađe s tobom. A kad joj već pišeš, provjeri i je li u međuvremenu naučila futur.
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Znam još ljudi koji su se tako hvalili.

Nijedan nikad nije ni pokušao uletjeti.
Ti bas imas smisao za humor a? Lastane ti si car...
M_A_R_K_O is offline  
Old 17.09.2008., 22:10   #19
Pokraj izlaza iz jednog kluba plešu dvije prijateljice. Dođem do njih, upoznam se i počnem se upucavati ovoj zbog koje sam im isprva i prišao.

JA: "Smijem li te ukrasti na par minuta tvojoj prijateljici da popričamo vani?"
ONA: "Ne znam. Moram pitati svoju prijateljicu."
JA: "A ti inače za sve u životu pitaš svoju prijateljicu?"
ONA: "Pa uglavnom za sve."
JA: "Pitaj je onda jesam li ja pravi čovjek za tebe!"
ONA: "To ti mogu i sama reći. Nisi."
Renard du Lac is offline  
Old 17.09.2008., 22:20   #20
Quote:
Renard du Lac kaže: Pogledaj post
Pokraj izlaza iz jednog kluba plešu dvije prijateljice. Dođem do njih, upoznam se i počnem se upucavati ovoj zbog koje sam im isprva i prišao.

JA: "Smijem li te ukrasti na par minuta tvojoj prijateljici da popričamo vani?"
ONA: "Ne znam. Moram pitati svoju prijateljicu."
JA: "A ti inače za sve u životu pitaš svoju prijateljicu?"
ONA: "Pa uglavnom za sve."
JA: "Pitaj je onda jesam li ja pravi čovjek za tebe!"
ONA: "To ti mogu i sama reći. Nisi."

uuuuuuuu frende, ovaj je gadan
kokos bijeli is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger