Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2004., 22:15   #81
Quote:
PrittPen kaže:
pola ulja za sunačanje - pola maslinovo da ne smrdi previše
Mi smo stavljali pola maslinovo, pola kantarionovo ili lavandu...

...ali meni ne pomaze ni to
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 22:21   #82
maslinovo ulje ne miriše ali izuzetno njeguje kožu
__________________
ako sam veslo sisala nisam brod progutala
nivle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 22:53   #83
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Mi smo stavljali pola maslinovo, pola kantarionovo ili lavandu...

...ali meni ne pomaze ni to
meni pričaš, ja sam snjeguljica totalna.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 07:26   #84
Hvala hana i piccola
Danas sam stavila neku nijansu smeđe i boja višnje i preko toga sjajilo pa puno bolje izgleda.Inače svjetli ruževi i sjajila mi definitivno ne stoje, to sam davno isprobala.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 17:10   #85
Quote:
piccola kaže:
ja inace zimi koristim rozo sjajilo, onako prozirnasto , nasla sam jedno i stalno ga kupujem
koje? baš tražim neko takvo
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 21:54   #86
Quote:
goldberry kaže:


Ali, napomena žene, - to nema zaštitni faktor!!! Ja brzo i lako tamnim, ali svejedno se pribojavam malo tih štetnosti sunčevih...pa si vi odvažite svaka sa sobom što vam je važnije - zdrava koža ili super tamna boja.
Da, ja sam jebeno izgorila jednom kad sam se samo time mazala (inače sam svijetle puti), a frendica, koja mi je i preporučila mazanje maslinovim, je bila crna u dve minute, al ona ima tamniju put.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 23:08   #87
Quote:
Kya kaže:
koje? baš tražim neko takvo
bourjois br 97, nekad stavim malo pearl & shine labella ispod bude odlicno ,
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 16:53   #88
Quote:
piccola kaže:
bourjois br 97, nekad stavim malo pearl & shine labella ispod bude odlicno ,
thanks
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 20:52   #89
Quote:
Hana_ kaže:
ma gdje?

pretrazila sam cijeli dm i nema

sutra idem do mullera
nema ga nigdje
tog hawain tropica

cijeli muller sma pretrazila, isprobala sve kreme od kokosa, koje su odvratne i smrde

pretrazila pol zagreba zbog tog mirisa

ak koja od vas ima doma nekaj od kokosa nek mi proda..
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 01:26   #90
Koju podlogu na +50?

Cure, što stavljate na lice sada kad je ogavno vruće, a na poslu očekuju da budeš "pristojno" našminkana?
Ima li kakav tonirani gel ili neka light emulzija, sad sam već toliko očajna da miksam sve moguće ne bi li dobila što lakšu teksturu.
__________________
...a, kao, nije možda?...
evil_faerie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 09:37   #91
ja zaista shvacam da je sminka tj. podloga potrebna stvar... ali nekad se zamislim i smrznem od pomisli kakvu si stetu sve radimo nashoj koži trackanjem svim i svacim i to jos u kombinaciji sa suncem...

ja se od srca trudim (sa svojih 34 godinice, za prijatelje 29 ), ne shminkat se... a cak me i rodjena majka nekad moli da se malo 'opituran'... mene se i zimi i ljeti po danu redovito vidja bez shminke... ali dobrih krema i kozmeticara se ne odricem i bas zato sto se ne shminkam, pribjegavam svim dozvoljenim neinvazivnim metodama pomladjivanja...

sva ta kemija + sunce na nashim licima ne moze bit dobro...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 10:30   #92
ja isto baš nisam za tonu šminke po ovoj vrućini. ja imam 25, prijatelji mi daju 22 ali opet to može izgledati gnjusno kad vrućina sve otopi. kako imam masnu kožu, zadnje vrijeme stavljam hydra-gel od Collistara za masnu kožu, fantastičan je. na eventualne flekice ili prištić ako izbije stavim korektora i malo maskare i to je to. od sunca sam dobila krasnu boju i nije potrebno se piturati na to.

nema čarobne formule po ovakvoj vrućini, najbolje što manje toga i špricat lice vodom ili sl.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 10:46   #93
Quote:
LadyInRed kaže:
špricat lice vodom ili sl.
jooooj... dje me nadje...
znas ono kad pechesh odojka u pecnici pa ga podlijevash vodom pri kraju da mu koža bude hrskava... da mu se onako korica stvori... e...zato ja izbjegavam one sve sprejeve sa vodom za lice
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 10:49   #94
Quote:
Claire kaže:
jooooj... dje me nadje...
znas ono kad pechesh odojka u pecnici pa ga podlijevash vodom pri kraju da mu koža bude hrskava... da mu se onako korica stvori... e...zato ja izbjegavam one sve sprejeve sa vodom za lice
luda si
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 11:03   #95
ja se vozim i radim pod klimatizacijom pa nemam frke sa znojenjem. koristim vichyev normaderm koji steze kozu pa inace znoj manje probija.
sminkam se uobicajeno, oci jace, usta laganije.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 04:20   #96
sto je laganije to se bolje otapa i brise...ja recimo koristim 8 hour make up,i uvjek ispod stavim primer-on pomaze kod tih + 50!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 10:42   #97
Quote:
AFRODITA69 kaže:
sto je laganije to se bolje otapa i brise...ja recimo koristim 8 hour make up,i uvjek ispod stavim primer-on pomaze kod tih + 50!
cura je tražila što laganiju teksturu a ne 8-satni make-up koji skidaš s acetonom kasnije
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 13:39   #98
Re: Koju podlogu na +50?

Quote:
evil_faerie kaže:
Cure, što stavljate na lice sada kad je ogavno vruće, a na poslu očekuju da budeš "pristojno" našminkana?
Ima li kakav tonirani gel ili neka light emulzija, sad sam već toliko očajna da miksam sve moguće ne bi li dobila što lakšu teksturu.
ja 364 dana u godini ne stavljam nista na lice nego ga pustim da dise, to je najbolji nacin. uvijek namazem oci: maskara, sjenilo, mozda olovka, neko sjajilo za usnice ili ruz i skorz je ok, pristojno nasminkana! nemoj si to raditi na tako visokoj temperaturi - zatvarati pore na licu, neka koza dise, sto je cesce moguce!
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 13:41   #99
Ovako...
po ovim nesnosnim vručinama ja na svoje ličeko ne stavljam ništa sem kremice rano ujutro

A tko voli i može podnijeti podlogu+puder,
za podlogu predlažem Vichy-eve kremice jer su zaista lagane i brzo se upijanju i odlične su za podlogu.

__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 18:13   #100
[QUOTE]LadyInRed kaže:
cura je tražila što laganiju teksturu a ne 8-satni make-up koji skidaš s acetonom kasnije [/QUOTE
]

e sad mozda vase 8-satne skidas sa acetonom,ali one koje ja kupujem,idu dole kao i svaki drugi lagani make-up.lagan je,prozracan ali je napravljen tako da ti ne curi ,bas za takve probleme...

a to je opet-bas posto trazi LAGANI moj odgovor!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.