Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2009., 21:48   #201
Quote:
rock srna kaže: Pogledaj post
Pa dobro nitko nije ni reko da zeli imati peticu ili sesticu, pretpostavljam da bi se svaka cura koja je ravna ko daska zadovoljila i s dvojkom.
Jer kad te prevelke sise pocnu visiti jedan dan...uzas
A ježi ga, da možemo birati... ja bi izabrala trojku.
A osobno sam vidla puno više manjih visećih nego velikih (ne govorim dok su mlade) . Valjda ove kaj nemaju povelike misle da ne moraju nosit stalno čvrst grudnjak pa im se objese.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:50   #202
poanta je da koji god komentar daš nije dobro

pa sve su cice lijepe na svoj način, mislim te spike da će se velike objesit il da su obješene, čemu to treba

kad bumo stare, kakve veze ima male velike, sve bu nam se objesilo, ne bumo razlikovali cice i kožu s lakta
lilith131 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 23:52   #203
kak nabacim koju kilu tak mi se cice povećaju...zato cure nemojte gladovati
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 01:25   #204
.cili život kukam da su mi sise male.dvojka.
.i idu u širinu..ogromnih bradavica..
neko je napisao da su grozne.(bradavice).nisu,ako ih dobro sakrijem s podstavljenim grudjakom
eeee..ali sad mjenjam mišljenje..ne vise mi...smišne su
.a dugo mi je tribalo
__________________
....život je crtež bez gumice za brisanje..
Veda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 02:47   #205
Quote:
rock srna kaže: Pogledaj post
A gle ne osjecaju se dovoljno zenstveno. Probaj razumjeti.
Ne mogu to razumjeti.
Za mnom! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 02:49   #206
Quote:
lilith131 kaže: Pogledaj post
a gle, samo se ženske s tim zamaraju.

pa nije baš i da im muške spike pomažu da se osjećaju bolje.
Jesu bitnije spike ili kako zbilja je? Da je po spikama, nijedna cura s malim cicama ne bi imala decka. A imaju ih sve.
Za mnom! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 16:07   #207
nemaju
chocoladica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 16:10   #208
Quote:
Za mnom! kaže: Pogledaj post
Jesu bitnije spike ili kako zbilja je? Da je po spikama, nijedna cura s malim cicama ne bi imala decka. A imaju ih sve.
Je,ja se s malima i udala!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 16:13   #209
Quote:
Za mnom! kaže: Pogledaj post
Kakve gluposti. S ovakvim glupostima se samo zenske mogu zamarati. Kakve veze ima ko ima kak velike cice? Nek mi jedna zenska ovdje na forumu kaze razlog zbog kojeg je frustrirana jer ima male cice. Na sto to utjece? Zasto bi zenske s velikim cicama trebale biti samouvjerene, a one s malim iskompleksirane? Zbog cega bi umjetno povecanje cica davalo dodatnu samouvjerenost zenama s malim cicama? Bile bi ljepse? Lakse bi dobile posao? Prije bi nasle decka? Brze bi trcale i vise skakale? Racunale bi integrale na pamet?
Ovo je istina...I ja sam htjela silikone ali kad bolje razmislim...Sto bih dobila s tim?Nije problem u mojim malim sisama nego u mojoj glavi a taj problem u glavi necu rijesiti nijednom operacijom!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:26   #210
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Ovo je istina...I ja sam htjela silikone ali kad bolje razmislim...Sto bih dobila s tim?Nije problem u mojim malim sisama nego u mojoj glavi a taj problem u glavi necu rijesiti nijednom operacijom!
Ma koje silikone. Daj nemoj bit luda. Kaj hoces imat veliki komad nekakve kemijske smjese u cicama i oziljke umjesto prirodnih cica takvih kakve jesu? Ja zensku s umjetnim cicama ne bi ni pogledao. Kakva je to zenska. Stoput je ljepse i zenstvenije malo i prirodno nego veliko i umjetno.
Za mnom! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:27   #211
Quote:
chocoladica kaže: Pogledaj post
nemaju
Ako i nemaju, problem sigurno nije u cicama.
Za mnom! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:39   #212
ajde ajde i ja sam imala jedva dvojku, pa počela piti cilest pa narasle na malo više od dvojke...pa ostala trudna i sad furam grudnjak 3-ce koji mi je jako mal a 4-rka velika...muka živa. I sad znam da mi je bilo perfektno s dvojkom, nisam morala preko ljeta nostai te ružne grudnjake na maje s bretelama i kupaći mi super stajao da ne moram frikati kad se sagnem da sve ne poispada. Muškarci su me gledali 50% više u oči a ne u sise,što je sad jebeno neugodno pogotovo na poslu. i tako to ima tu više - nego + kad su sike velike. Budite sretne jer male uvijek vizualno možete povečati a velike NIKAKO ne možete s,anjiti koliko god mi ti htjele
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 18:47   #213
Quote:
tepr kaže: Pogledaj post
Drage forumasice,
Imam male sise
(oni koji ce se smijat ovoj temi netrebaju ni pisat.)
čekat ću da narastu, ako ne narastu, kupit ću nove
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 19:54   #214
Kad se udebljan malo narastu, al onda mi se ne sviđa kako mi izgledaju noge pa opet smršavin i tako u krug. U prosjeku između 2-ce i 3-ce
__________________
"Skijanje je moderna verzija Sizifa" Frederick Beigbeder
barbie_girl333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 20:07   #215
najveće sise su mibile kad sam bila trudna i kad sam dojila.....al dobro me mogu uvek biti trudna i dojiti
ipak volim što imam manje grudi---dvojka.
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 15:46   #216
uvik vječna temaaaaa....gdje god se okrenem guzice i sise gledaju u u meneeeee...haha)) ja imam dvojčicu,nekad budu malo veće,ako se udebljam...nekad mi idu na živce,nekad sam nezadovoljna,a nekad ih baš volim,bitno da ih mogu istaknutkad oću,dignut ih iizbacit na neki mali dekolte...onda su mi baš lipe)))
MorticiaAdams18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 18:39   #217
Quote:
Za mnom! kaže: Pogledaj post
Jesu bitnije spike ili kako zbilja je? Da je po spikama, nijedna cura s malim cicama ne bi imala decka.
To je zato jer ima vise muskih na svijetu nego zena s velikim cicama, pa ne moze svaki uzeti ono sto hoce, nego ono sto mu preostaje.
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 21:47   #218
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Ovo je istina...I ja sam htjela silikone ali kad bolje razmislim...Sto bih dobila s tim?Nije problem u mojim malim sisama nego u mojoj glavi a taj problem u glavi necu rijesiti nijednom operacijom!
Ali neke stvari činiš zato što bih to voljela isto kao i što bih željela imati tetovažu jer mi se to sviđa a ne zbog nekih kompleksa, zašto ne, kad si skupim dovoljno love a to više i nije tako skupo, zašto si to nebih priuštila ako će me to učiniti sretnijom!
sretnasam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 23:30   #219
Ja obožavam svoje male sisice
marijana_bj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 23:41   #220
Quote:
Za mnom! kaže: Pogledaj post
Ma koje silikone. Daj nemoj bit luda. Kaj hoces imat veliki komad nekakve kemijske smjese u cicama i oziljke umjesto prirodnih cica takvih kakve jesu? Ja zensku s umjetnim cicama ne bi ni pogledao. Kakva je to zenska. Stoput je ljepse i zenstvenije malo i prirodno nego veliko i umjetno.
pa nisu svi ko ti al boli me briga ja se na te kretene ni ne obazirem....pa šta ako su male narasti će a ako i ne narastu ne bum se slikala za plejboj ja ih volim kao i svaki drugi dio svog tjela i sa dečkima nemam problema zbog cica niti ima itko drugi a oni huligani koji na to mare ne stavljam u rubriku "dečki" ...I love my self
taass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.