Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2009., 11:06   #1
Fra Miroslav Bustruc: Ljudi, čuvajte se, u cjepivu je mikročip

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte se, u cjepivu je mikročip

Propovijed fra Miroslava Bustruca, održana u srijedu na blagdan sv. Martina u župi sv. Martina u Pridrazi, izazvala je niz kontroverzi. Donedavni franjevački pučki misionar i vrlo popularan propovjednik poručio je vjernicima da se ne cijepe protiv svinjske gripe jer će biti - mikročipirani!



Plan uništenja

- Postoji masovni plan za uništenje čovječanstva, a dijelovi tog plana su različite epidemije i zaraze. Samo cjepivo protiv svinjske gripe, koja sada izaziva masovnu histeriju, u sebi ima mikročip kojim nas se želi kontrolirati - kazao je, navodno, fra Miroslav Bustruc koji je na misnom slavlju gostovao kod kolege i prijatelja don Jure Zubovića, župnika Pridrage.

Dan poslije fra Bustruc je otišao iz Privlake, a don Zubović je novinare uputio na splitsko-makarskog i zadarskog nadbiskupa jer on bez dozvole ne može davati komentare. Bio je upoznat s činjenicom da su riječi s propovijedi dospjele u medije, ali se požalio kako su izvađene iz konteksta i tendenciozno prenesene.

- Ono što je fra Miroslav kazao bilo je rečeno na propovijedi i upućeno je vjernicima, a ne svim građanima. Svećenik je tu da brani načela Crkve, a zbog izrečenih činjenica o cjepivu, neki su ljudi već zatvoreni. Puno više će se znati za dva-tri tjedna, kada će se Sveta Stolica obratiti svjetskim državnicima - rekao nam je don Jure Zubović koji je time potvrdio da se slaže s onim dijelom propovijedi koji se odnosi na opasnosti koje prijete čovječanstvu od različitih epidemija.
Sve iz laboratorija

Da se općenito slaže s propovijedanjem fra Miroslava Bustruca, pridraški je župnik pokazao i time što ga je pozvao na proslavu nebeskog zaštitnika Pridrage.

Fratar, koji je u kolovozu slavio srebrnu misu i 25 godina zaređenja, bio je na ispomoći u susjednome mjestu. Riječ je o jako omiljenom propovjedniku i duhovniku koji, sudeći prema tražilici Google, svako malo gostuje i propovijeda diljem Hrvatske, ali i u inozemstvu, te predvodi seminare duhovne obnove.

- Bio sam na toj misi i tog svećenika držim najboljim propovjednikom u Hrvatskoj. Mislim da su njegove izjave izvađene iz konteksta, a ja sam shvatio da je htio reći kako su sve opasne boleštine, poput side, ptičje i svinjske gripe izašle iz laboratorija i da to nije slučajno - rekao je ravnatelj osnovne škole u Pridrazi Krste Zupčić.


http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...2/Default.aspx
~Razor~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 11:32   #2
Kasnis s vjestima...


Nikada od tebe dobar obavjestajni agent...











nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 11:40   #3
al dobro da je dignuto kao topic

ne znam kaj da si mislim. da li je čovjek malo brijao po netu pa zaključio što i mnogi, ili doista crkva ima neka saznanja? malo mi gotovo pa nevjerojatno zvuči njegova informacija da će se vatikan obratiti zemljama kroz koji tjedan vezano uz ovu tematiku. živi bili pa vidjeli, ako bi bilo tako, bit će interesantno. ovo što je on istupio samo po sebi nema neku preveliku težinu
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 12:38   #4
Baš sam mislio otvoriti temu o tome što crkva misli o cjepljenju. Svaka čast na temi
Nadam se, da će se svrstati na stranu onih koji su protiv cjeplljenja i tako pokazati dobrohotnost prema ljudima na ovoj planeti. Mislim da oni imaju sasvim dobre infomacije o toj tematici, samo je pitanje da li će to biti sporadično kao u ovom primjeru ili će istupiti kao institucija.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 12:59   #5
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Baš sam mislio otvoriti temu o tome što crkva misli o cjepljenju. Svaka čast na temi
Nadam se, da će se svrstati na stranu onih koji su protiv cjeplljenja i tako pokazati dobrohotnost prema ljudima na ovoj planeti. Mislim da oni imaju sasvim dobre infomacije o toj tematici, samo je pitanje da li će to biti sporadično kao u ovom primjeru ili će istupiti kao institucija.
Kako to da si ti protiv cijepljenja??? Pa covjek bi pomislio (bez uvrede) da si jedan od onih koji smatraju da su sve to gluposti i da to sve samo postoji u necijim ludim glavama...

Kaj se tice crkve tebi je tak ionak svejedno kaj ce reci kad nisi Kršćanin i Katolik kaj ne???

A i to je vrlo nezahvalno govoriti ljudima kaj da rade.... ako im kažes nemojte se cijepiti a gripa pohara svijet pljuvat ce po crkvi ako crkva kaže cijepite se a bude puno ljudi s posljedicama od cijepiva opet ce pljuvat po crkvi...

Po meni crkva bi trebala nesto reci samo u slucaju da je 100% sigurna u ono kaj govori... U suprotnom znamo da ce opet poceti pljuvanja...

Makar ce poceti pljuvanja i ako nista crkva ne kaze.... u stilu "zasto nisu upozorili ljude na opasnost"
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 13:05   #6
čuo sam da i uz ove tekuće nevidljive mikronanobotčipove, NWO stavljaju malo veće, rastezljive čipove u kondome. i kad spojiš dejstvovanje obaju seta čipova, oni ti mogu ući u misli i kontrolirati ih.

župnik mi je rekao.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 13:42   #7
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
čuo sam da i uz ove tekuće nevidljive mikronanobotčipove, NWO stavljaju malo veće, rastezljive čipove u kondome. i kad spojiš dejstvovanje obaju seta čipova, oni ti mogu ući u misli i kontrolirati ih.

župnik mi je rekao.
Daj nađi drugi podforum za trollanje....
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 14:56   #8
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Daj nađi drugi podforum za trollanje....
o čemu ti pričaš?
ili imaš dokaze protiv toga kaj mi je župnik Vinko rekao?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 16:28   #9
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Baš sam mislio otvoriti temu o tome što crkva misli o cjepljenju. Svaka čast na temi
Nadam se, da će se svrstati na stranu onih koji su protiv cjeplljenja i tako pokazati dobrohotnost prema ljudima na ovoj planeti. Mislim da oni imaju sasvim dobre infomacije o toj tematici, samo je pitanje da li će to biti sporadično kao u ovom primjeru ili će istupiti kao institucija.
Hm,... a kaj će oni istupiti? Mogli bi samo maknuti brbljavog fratra i pozvati ga na red!? Ovakvi istupi su kontra svih ustaljenih crkvenih pravila a to Vatican sigurno neće tolerirati!
Who am I is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 22:22   #10
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Kako to da si ti protiv cijepljenja??? Pa covjek bi pomislio (bez uvrede) da si jedan od onih koji smatraju da su sve to gluposti i da to sve samo postoji u necijim ludim glavama...

Kaj se tice crkve tebi je tak ionak svejedno kaj ce reci kad nisi Kršćanin i Katolik kaj ne???

A i to je vrlo nezahvalno govoriti ljudima kaj da rade.... ako im kažes nemojte se cijepiti a gripa pohara svijet pljuvat ce po crkvi ako crkva kaže cijepite se a bude puno ljudi s posljedicama od cijepiva opet ce pljuvat po crkvi...

Po meni crkva bi trebala nesto reci samo u slucaju da je 100% sigurna u ono kaj govori... U suprotnom znamo da ce opet poceti pljuvanja...

Makar ce poceti pljuvanja i ako nista crkva ne kaze.... u stilu "zasto nisu upozorili ljude na opasnost"
Što neznači da nema stvari u kojima se s nekom osobom može slagati pa makar bila i ateist, sotonist, kršćanin, musliman itd.

Ja sigurno nisam napustio Crkvu jer neznam ništo o njoj i jer nisam zainteresiran. Ja sam prvo prošo svo gradivo crkve i pravoslavne i protestantske jer sam sudjelovo u misama sve tri crkve i družio se aktivno s ljudima istih i poštovo njihovu tradiciju i na kraju sam napustio crkvu svijesno.
Dakle itekako sam upućen u Crkveno stajalište ali isto tako se neslažem sa mnogo toga i upravo zato sam se odvojio kako nebih bio dio crkve služebno a u RL se ponašao kontradikotorno. kužiš. Ima nas dosta takvih. Sad se ponašam onako kako mi je volja a imam poštovanje prema ostalima. To se zove tolernacija i liberalnost i uvjek je bolje pošteno se maknut nego biti licemjer.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 22:54   #11
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
čuo sam da i uz ove tekuće nevidljive mikronanobotčipove, NWO stavljaju malo veće, rastezljive čipove u kondome. i kad spojiš dejstvovanje obaju seta čipova, oni ti mogu ući u misli i kontrolirati ih.

župnik mi je rekao.
ovo je očiti dokaz kako su nas upropastile domaće humoristične serije ..

super je fora taman za nad lipom ,,

sry na off ali sve vise ima ovakvih smješnih fora po forumu pa mi je žao da tu pišu umjesto da se jave na novu ili rtl i zarade si kaj para
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:04   #12
Quote:
Who am I kaže: Pogledaj post
Hm,... a kaj će oni istupiti? Mogli bi samo maknuti brbljavog fratra i pozvati ga na red!? Ovakvi istupi su kontra svih ustaljenih crkvenih pravila a to Vatican sigurno neće tolerirati!
A čuj, čuda su uvijek moguća I ja mislim kao i ti da vatikan neće blagosloviti ovakve izjave, na žalost... Ali, lijepo mi je vidjeti i među crkvnenim djelatnicima nekoga kao što je ovaj fratar
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:33   #13
Quote:
Who am I kaže: Pogledaj post
Hm,... a kaj će oni istupiti? Mogli bi samo maknuti brbljavog fratra i pozvati ga na red!? Ovakvi istupi su kontra svih ustaljenih crkvenih pravila a to Vatican sigurno neće tolerirati!
Ti misliš da je unutra stvarno "mikročip" ?
Ockham's razor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:45   #14
Quote:
Ockham's razor kaže: Pogledaj post
Ti misliš da je unutra stvarno "mikročip" ?
NE! Ja mislim da ti imaš makročip. Sve ti podebljan strši iz postova
Who am I is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:50   #15
Quote:
Ockham's razor kaže: Pogledaj post
Ti misliš da je unutra stvarno "mikročip" ?
Realno, takvi mikrocipovi su sa nanotehnologijom danas moguci. Da li su zaista u cjepivu drugo je pitanje. Ne vidim nikakav sam po sebi podrazumljiv razlog da ti mikrocipovi nisu u cjepivu.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:53   #16
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
A čuj, čuda su uvijek moguća I ja mislim kao i ti da vatikan neće blagosloviti ovakve izjave, na žalost... Ali, lijepo mi je vidjeti i među crkvnenim djelatnicima nekoga kao što je ovaj fratar
A da, ma fratri su daleko od Vaticana. Oni su tek dno piramide. To je ko' ona benediktinka. Niš' od toga.

Evo, zanimljivih uputa - Dr. Blaylock’s List of suggestions on “How to Reduce the Toxic Effects of the A/H1N1 Vaccine,”

.
Who am I is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:56   #17
Quote:
Who am I kaže: Pogledaj post
NE! Ja mislim da ti imaš makročip. Sve ti podebljan strši iz postova
Da, pa kaj nisi čuo tko je izumio i programirao nanoboat-e, naravno ja i ostala ekipa s PZ-a da vas držimo pod kontrolom !.

LOL
Ockham's razor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 12:00   #18
Quote:
Ockham's razor kaže: Pogledaj post
Da, pa kaj nisi čuo tko je izumio i programirao nanoboat-e, naravno ja i ostala ekipa s PZ-a da vas držimo pod kontrolom !.

LOL
Naravno, ti i ekipa jaki ste Toliko ste jaki da od viška slobodnog vremena ne znate kud sa sobom pa u bolesnom kopiranju samih sebe i trolanju po temama zamišljate da vam je ovo onanilište. E, malo ste se zajebali Imate ga na tom "vašem" P(i)Z(do)-lizu
Who am I is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 12:04   #19
Quote:
Who am I kaže: Pogledaj post


Naravno, ti i ekipa jaki ste Toliko ste jaki da od viška slobodnog vremena ne znate kud sa sobom pa u bolesnom kopiranju samih sebe i trolanju po temama zamišljate da vam je ovo onanilište. E, malo ste se zajebali Imate ga na tom "vašem" P(i)Z(do)-lizu
Opa, malo smo bezobrazni, kaj si ti propali student PMF-a.
Ja te sigurno nisam s....o !
Čemu toliko mržnje ?
Ockham's razor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 12:08   #20
Quote:
Ockham's razor kaže: Pogledaj post
Opa, malo smo bezobrazni, kaj si ti propali student PMF-a.
Ja te sigurno nisam s....o !
Čemu toliko mržnje ?
Koja mržnja 'ajde ako nemaš ništa pametno reći na temi, odšetaj na "svoj" pdf i ne trolaj. Imate tamo onu "ozbiljnu" temu Large moron collider, pa se igrajte fizike!
Who am I is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.