Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2012., 16:37   #2141
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post

Za Klipana se nadam da će ga permabanirat što prije.
Nije mi jasna ta opsjednutost trolova sanitarnim čvorom, prvo Klipan i bideT pa onda misho-pisho sa detaljnim opisom različitih vrsta sranja, šta je sljedeće?
partyboy is offline  
Old 25.04.2012., 16:41   #2142
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
žao mi što nisam anketu vidjela prije, mogla sam biti faca na forumu ... naime, ja imam roletne bez potezanja, ne visi ništa na zidu niti se uvlači u zid, moje su roletne s motorom i nemam cijevi koje vire iz zidova
I meni je zal da nisam vidla prije.....da li je Klipan mozda trol?
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Old 25.04.2012., 16:48   #2143
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Nije mi jasna ta opsjednutost trolova sanitarnim čvorom, prvo Klipan i bideT pa onda misho-pisho sa detaljnim opisom različitih vrsta sranja, šta je sljedeće?
Vidis,ja sam samo napravio dokumentaciju za Hrvatsku publiku oko gradevinskog talijanskog zakona da svaka stambena kupaonica mora imati bidet. To se smatra po zakonu obavezna sanitraija. I ja napravio tu jednostavu dokumentaciju (jer base i nema dokumentacije na hrvatskom o temi) i dogodilo se sranje. Drugi su opsjednuti,valjda su ostali iztraumatizirani o dokumentaciji pa gdje bilo me spominju i stvaraju temu oko bidea.Gdje bilo nesto napisem, dode neki forumas i spomene bidet. I ovdje nisu mogli izbjeci temu...... Nisam ja sto sam opsjednut bideom,nego vi.
Klipan is offline  
Old 25.04.2012., 16:55   #2144
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
Vidis,ja sam samo napravio dokumentaciju za Hrvatsku publiku oko gradevinskog talijanskog zakona da svaka stambena kupaonica mora imati bidet.
sinko, piše u zakonu i koliko cementa moraju koristiti, koji profil armatura isl, pa opet nije kako u zakonu piše ... daj nađi neku drugu državu s kojom ćeš maltretirati Hrvate ... u Danskoj, Švedskoj i Norveškoj klima je malo friška, ali što im sve funkcionira - za razliku od Italije da se razumijemo.

Nego, koliko si ti godina već u Italiji?
Donata is offline  
Old 25.04.2012., 16:57   #2145
Donata,ja sam vec puuuuuuuno godina u Italiji i zato sam dobro upijo talijansku kulturu. Svakako, u Hrvatskoj postoji nedostatak literature i tako opce ne znanje o temama. U Italiji imamo bogatu literaturu o bideu


Gospodin Luciano Spadanuda,na primjer,je napisao knjigu o Povjesti Bidea. Problem je da u Hrvatskoj postoji nedostatak literature,fali dokumentacija. Ja pravi neku opcu dokumentaciju na hrvatskom i vi me izpljuvate. Smijesno.
Klipan is offline  
Old 25.04.2012., 17:03   #2146
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
Donata,ja sam vec puuuuuuuno godina u Italiji
Pitala sam te brojčano, koliko godina? Dakle, veliš da si se školovao u Italiji, ali si iz Zagreba, zanima me koliko je to godina u Italiji? Čisto da se znam orijentirati s kim diskutiram.
Donata is offline  
Old 25.04.2012., 17:03   #2147
dobro pa je ovo već tu

Trešception
__________________
When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way. You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise, what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had.
Miss Snješko is offline  
Old 25.04.2012., 17:12   #2148
Ne smim trolat na trešu Al vidim nije ni potrebno, carry on!
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Old 25.04.2012., 17:12   #2149
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Pitala sam te brojčano, koliko godina? Dakle, veliš da si se školovao u Italiji, ali si iz Zagreba, zanima me koliko je to godina u Italiji? Čisto da se znam orijentirati s kim diskutiram.
Donata,ja sam se jednostavno uklopio u sistem jer odesi jos kao malen iz Hrvatske,nisam pokupio puno jugoslavenskog mentaliteta i robotiziranja. I to bez uvrijede.Da ti i blentava zivite u Italiji a ne znate tko je Pietro Taricone mi izgleda van svjeta.On je bio stanar prvog talijanskog Big Brothera i to je 2000. ili tamo negdje bio jedan televizijski dogadaj jer je program bio sasvim inovativan. I sada ta vi ne znate takve stvari ziveci u Italiji mi nije jasno. Fali ti dokumentacija i zelja za otvaranje uma prema tudim kulutarama i znanjem.
Klipan is offline  
Old 25.04.2012., 17:17   #2150
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
Da ti i blentava zivite u Italiji a ne znate tko je Pietro Taricone mi izgleda van svjeta.On je bio stanar prvog talijanskog Big Brothera i to je 2000. ili tamo negdje bio jedan televizijski dogadaj jer je program bio sasvim inovativan. I sada ta vi ne znate takve stvari ziveci u Italiji mi nije jasno. Fali ti dokumentacija i zelja za otvaranje uma prema tudim kulutarama i znanjem.
ma ja sam ti sirota gastarbajterica, nemam ja vremena za takve veličine iz big brodera ... ja jedva skucam koji euro za posjetu nekom muzeju, izložbi, arheološkom nalazištu ... koja sam ja primitivka nit' gledam tv, nit' pratim BB


Nego koliko si ono godina u Italiji? Zašto ti je muka napisati broj?
Donata is offline  
Old 25.04.2012., 17:17   #2151
nemojte tako, čovjek je došao na vorum sa misijom kulturnog uzdizanja hrvata u korišćenju ovog čuda modernog svijeta.
asdfgh is offline  
Old 25.04.2012., 17:26   #2152
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
ma ja sam ti sirota gastarbajterica, nemam ja vremena za takve veličine iz big brodera ... ja jedva skucam koji euro za posjetu nekom muzeju, izložbi, arheološkom nalazištu ... koja sam ja primitivka nit' gledam tv, nit' pratim BB


Nego koliko si ono godina u Italiji? Zašto ti je muka napisati broj?
Ma nije meni muka napisati broj,ja sam ti u italiji od kad je izbio rat. A ti od kada si ? jer se o pietru tariconeu pisalo po novinama i to vise puta,to znaci da nisi gledala televiziju ali nisi citala ni novine. Ono,totalno iskljucena iz drustva.
A podnaslovlje one talijanske knjige o bideu je "veliki ideoloski kontejner / sadrzavac" (odnosi se bideu). Pa vidim da je....tu u forumu to je stvorilo neki ideoloski rat........
Klipan is offline  
Old 25.04.2012., 17:49   #2153
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
Vidis,ja sam samo napravio dokumentaciju za Hrvatsku publiku oko gradevinskog talijanskog zakona da svaka stambena kupaonica mora imati bidet. To se smatra po zakonu obavezna sanitraija. I ja napravio tu jednostavu dokumentaciju (jer base i nema dokumentacije na hrvatskom o temi) i dogodilo se sranje. Drugi su opsjednuti,valjda su ostali iztraumatizirani o dokumentaciji pa gdje bilo me spominju i stvaraju temu oko bidea.Gdje bilo nesto napisem, dode neki forumas i spomene bidet. I ovdje nisu mogli izbjeci temu...... Nisam ja sto sam opsjednut bideom,nego vi.
Klipane, primi moje iskrene isprike. Ja sam mislia da se ti samo zajebaješ a sad vidim da si tome ozbiljno pristupia. Čak se i razmišljam da ugradim bide, ipak se trebamo ugledat na zapadne zemlje.
partyboy is offline  
Old 25.04.2012., 17:49   #2154
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
...to znaci da nisi gledala televiziju ali nisi citala ni novine. Ono,totalno iskljucena iz drustva.
Već sam ti nekoliko puta ponovila da ne gledam tv - što je tu toliko teško za shvatiti? za lika sam čula tek kad mu se padobran nije otvorio, pa nisi mogao izbjeći da pitaš koji je taj.
A što se tiče pitanja koliko si dugo u Italiji, zanimalo me čisto okvirno, da vidim koliko tebi i Nini Morić treba da totalno zaboravite materinji jezik. To je poput nekog medicinskog sindroma, zahvati jedan dio populacije nakon preseljenja (ne samo u Italiju). Ja se još nedam, iako sam ovdje od 90-tih. Mislim da sam i muža počela pretvarati u Hrvata, više ni paštu ne jede svaki dan
Donata is offline  
Old 25.04.2012., 17:53   #2155
Ja imam bideT doma.. I to 2.. U svakoj kupaonici po jedan
Doduše, u ovom drugom uglavnom mačka spava kad joj je vruće
Zbunjevita :) is offline  
Old 25.04.2012., 18:05   #2156
Zar i ovdje?
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Old 25.04.2012., 18:18   #2157
Klipane jel se bidet po tvojoj dokumentaciji ukrasava ili treba biti sto jednostavniji?!
Planiram naime ici u italiju pa sebi kupiti jedan pa bi me zanimalo par prijedloga.
Hvala
dct4 is offline  
Old 25.04.2012., 18:56   #2158
donata,ja sam otisao iz Hrvatske malih nogu,skolovao sam se u italiji i zato mislim da je normalno da ne znam pisati vrhunski hrvatski.... nije da se salje djecu u skolu radi nekog vlastitog hira. Ja uopce nisam zaboravio hrvatski,ali mi se cini normalno da ne pisem ga vrhunski kada sam pohadao ovdje skolu.Pa ti valjda ne znas tako dobro talijanski jer si se skolovala u Hrvatskoj,sigurno ja ga znam bolje od tebe.
Klipan is offline  
Old 25.04.2012., 19:07   #2159
Ponekad si procitam Vjencanja da se malo nasmijem il da me izbavi iz rutine posla, i kraj ove izjave mi je bas

Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
To je u redu.
Svatko ima svoje prioritete.
Ja sam se radije odrekla medenog mjeseca u korist slika jer je to jedino što nam ostane nakon svadbe.
daria25 is offline  
Old 25.04.2012., 19:37   #2160
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
A daj, simplica, izbrisala si brokenin link na post u kojem ova eksplicitno piše da ne studira medicinu.

Za Klipana se nadam da će ga permabanirat što prije.


Ispričavam se. Izvrstan post za zaključak. Promaklo mi.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.