Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2009., 20:36   #201
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
ovo moram napisati

jedna glupčoza koju znam koristi za fiksator TAFT! da dobro ste shvatile,lak za kosu! kaže da ništa ne drži bolje od toga!


naspreja i onda napravi par grimasa da joj se lice otkoči i to je to! spremna za van...

dobro pa kak joj koža diš ispod tog???? meni bi instant prištevi izbili i nebi ih se nikad rješila više
5ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 00:10   #202
fiksator diego dalla palma
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 09:53   #203
Quote:
5ivy kaže: Pogledaj post

dobro pa kak joj koža diš ispod tog???? meni bi instant prištevi izbili i nebi ih se nikad rješila više
i odmah ima i face lifting pa izgleda mlađahno
ajme meni mila majko
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 15:57   #204
ej curke ima li u rijeci sephora?ako ne morat ću do trsta skočit jer je tamo u torrima.
bilo bi super kad bi napisale koju podlogu koristite,koji puder,koji u kamenu pa onda koji fixator.s čim ste najviše zadovoljne?
i šta koristite u ljetnim mjesecima?
black aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 08:54   #205
Quote:
black aurora kaže: Pogledaj post
ej curke ima li u rijeci sephora?ako ne morat ću do trsta skočit jer je tamo u torrima.
bilo bi super kad bi napisale koju podlogu koristite,koji puder,koji u kamenu pa onda koji fixator.s čim ste najviše zadovoljne?
i šta koristite u ljetnim mjesecima?
Nema u RI Sephore, najbliže su ti ili Trst ili AM u Zagrebu
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 22:42   #206
mene ste navukle da ga kupim..Sephorin..i ok je stvarčica...ja sam ga probala samo na puder našpricati i potapkati..i ajde nešto bolje i je držalo, ali meni još dodatna procedura tak ako ga netko želi tu sam
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 23:37   #207
Ja danas kupila u Kozmu fiksator od Catrice-a za 25 kuna pa ćemo vidjeti da li je čemu..
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 15:10   #208
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ja danas kupila u Kozmu fiksator od Catrice-a za 25 kuna pa ćemo vidjeti da li je čemu..
i jel je čemu?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 16:10   #209
Ma užas!
Bacila sam ga isti dan u smeće - špricao je svugdje samo po licu ne - kapao mi je po rukama i svašta - uglavnom KOMA
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 21:55   #210
e cure jel neke ovo kupio? jek dobro? http://www.vichy.com/HR-HR/htmlref/p.../FP000001.html
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 09:02   #211
Ja sam to imala u kompletu sa njihovim Dermablend puderom tekućim ali nije mi bilo dobro jer je praškasto i ostavlja bjelkast trag tako da sam oboje prosljedila prijateljici koja ima problema velikih s licem i ona kaže da je njoj to zakon
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 14:15   #212
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ja sam to imala u kompletu sa njihovim Dermablend puderom tekućim ali nije mi bilo dobro jer je praškasto i ostavlja bjelkast trag tako da sam oboje prosljedila prijateljici koja ima problema velikih s licem i ona kaže da je njoj to zakon
hmmm,meni to billo bas super, netreba meni neko pokrivanje,neg tek tolko da mi drzi puder i rumenilo cijeli dan,a tam pise 16 sati i otporan na znoj,i jako mi se to sviđa hehehe,al hm,joj ne znam! a di si kupila? ja nikak d anadjem u nijednoj ljekarni!
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 09:25   #213
U ljekarni na Kajzerici - u svom kvartu
A čuj - probaj ako voliš takav "efekt" ali meni nije normalno na licu imati nešto što ni znoj ne otapa 16 sati - to me malo užasava jer si odmah pomislim kakva je to kemija pobogu..
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 17:55   #214
Stalno sam u potrazi za savrsenim fixatorom . Mac je super, ali za svaki dan volim clinique pore minimizer Radila sam i sa ysl, a nedavno sam probala e.l.f. Face primer i jako je slicno, a razlika ogromna u cijeni!! Ima i dior dobar. Ddp i artdeco isto, ali clinique i ovaj elf za svaki dan, a mac za izlaske (može se preko interneta naručiti, neće biti preskup)
Lutka29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 18:17   #215
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
U ljekarni na Kajzerici - u svom kvartu
...
i mom kvartu.
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 18:17   #216
Fiksatori su proizvodi koji se nanose na šminku a ti pričaj o primerima - oni se nanose ispod šminke
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 12:38   #217
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Fiksatori su proizvodi koji se nanose na šminku a ti pričaj o primerima - oni se nanose ispod šminke
je... al primer je vrsta fiksatora...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 13:20   #218
Je ali ove koje je Lutka navela su primeri baš
Ja recimo fiksatore ne podnosim jer se mrzim štrckat po licu sa takvim preparatima odk "obične" primere mogu pregrmit
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 14:58   #219
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
je... al primer je vrsta fiksatora...
ali za primere imamo temu 'Podloge za make-up'
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 15:21   #220
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
ali za primere imamo temu 'Podloge za make-up'
istina...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.