Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2006., 00:29   #1
Shopping preko Weba i carina?

Nasao sam komad hardware-a u Amazonovom shopu skoro duplo jeftinije nego kod nas pa me zanima jel postoji bezbolniji nacin da se to dopremi do nas? Kolka je carina i jel se moze izbjeci nekako?
Mikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 10:36   #2
Quote:
Mikey kaže:
Nasao sam komad hardware-a u Amazonovom shopu skoro duplo jeftinije nego kod nas pa me zanima jel postoji bezbolniji nacin da se to dopremi do nas? Kolka je carina i jel se moze izbjeci nekako?

mislim da na informatičke komponente nema carine ( ali bolje si provjeri na www.carina.hr ili tak nekak ) tam imaš sve

a možeš ih i nazvat i pitat
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 21:59   #3
Kupovanje preko interneta, koliko je sigurno? Carina?

Svi govore da je stvarno jako sigurno, ali kako znate da vam netko neće spržiti karticu. Ako imate iskustva molim vas da ih podijelite sa mnom!
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 09:33   #4
Ne moraš se zabrinjavati oko toga. Online trgovine koriste ssl što znači da broj tvoje kartice do njih putuje u zaštičenom obliku. Naravno, ništa na svijetu nije 100% sigurno ali je takav način kupovanja puno sigurniji od klasičnog (u konzumu, restoranu itd).
Osim toga ako se i dogodi da neko neovlašteno upotrijebi tvoju karticu, sve što trebaš učiniti je prijaviti to na vrijeme (onome tko ti je izdao karticu).
Pozdrav
antonnio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 01:16   #5
Hey! Jel netko od Vas zna kolika bi bila carina (Ako je bude) ako moja narudžba stoji 650 kn ? Kako to ide s carinom?
AirAlex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 01:23   #6
Quote:
kupipixel kaže: Pogledaj post
Svi govore da je stvarno jako sigurno, ali kako znate da vam netko neće spržiti karticu. Ako imate iskustva molim vas da ih podijelite sa mnom!
uzmi karticu za web...stavljaš na nju koliko oćeš potrošit tako da nema frke da će ti maznit lovu...ja tako plaćam dosta toga

imam token i prebacujem s običnog na "web" račun
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 01:25   #7
Quote:
AirAlex84 kaže: Pogledaj post
Hey! Jel netko od Vas zna kolika bi bila carina (Ako je bude) ako moja narudžba stoji 650 kn ? Kako to ide s carinom?
zavisi o čemu se radi...

imaš 0800 - 1222 (besplatni tel carine)

[email protected]

pa pitaj
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 14:53   #8
Kupujem kozmetiku oko godinu dana i nema kraja mom oduševljenju. Uz visu electron naravno ni u ludilu kreditne kartice. Odi na forum kozmetika iskustva sa on line kupnjom imaš gomilu odličnih savjeta.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 16:08   #9
Imaš u Gospodarstvu sve o tome paypalu, ebayu, carini i tak to.

https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=33
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.