Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2012., 14:44   #21
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Nema dugo da mi je jedna forumašica kroz razgovor spomenula kako se nada da se neće zaljubiti u nekog zgodnog lika zbog (pre)duge seksualne apstinencije.

Mislite li da je tako nešto moguće?
Zaljubimo se i na taj način "opravdavamo" gašenje seksualne želje.
Ne, nije mi se tako dogodilo da imam gašenje želje al' cu se lakse zaljubiti ako je sex prejeben nego ako je krevet mlak.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:49   #22
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Sad ispada da se zaljubite nakon seksa.

To vas diskvalificira iz interesne skupine ove teme.
pa taj dio ili pojaca vruci tus ili sve ispere hladnim
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:50   #23
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Sad ispada da se zaljubite nakon seksa.

To vas diskvalificira iz interesne skupine ove teme.
A ti kupis auto bez da ga provozas?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:54   #24
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A ti kupis auto bez da ga provozas?
Jel sad ti tvrdiš da se nikad nisi zaljubio, ni malo, prije seksa.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:56   #25
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Jel sad ti tvrdiš da se nikad nisi zaljubio, ni malo, prije seksa.
Naravno da jesam, bez daljnjega. I onda je bilo hladno buđenje nakon sexa. Tak da auto ipak provozam danas.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:30   #26
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
pa super po tebe, to je bolje

znači nikad nisi bila zaljubljena u nekoga s kim sex i nije baš bio najispunjavajući?
ja jesam, nažalost.
jesam, naravno. ali kad neke stvari doživiš, jednostavno se ne možeš vratiti na manje/lošije. odnosno, više ne možeš/ ne želiš pristati na manje. jebiga, jače je od tebe.

Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Sad ispada da se zaljubite nakon seksa.
u ovim godinama, sasvim sigurno da. osobu gledam kao jednu cjelinu sastavljenu od dijelova. želim da me "lože" svi dijelovi, ako me bereš. i mozak, i karakter i temperament, ali i čuna

osim toga, ja ionako ne mogu duljiti sa tom fizičkom komponentom.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne, nije mi se tako dogodilo da imam gašenje želje al' cu se lakse zaljubiti ako je sex prejeben nego ako je krevet mlak.
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa taj dio ili pojaca vruci tus ili sve ispere hladnim
evo, meni su ovi citati bliski.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:41   #27
Promašili ste poantu teme.

Ja tražim postoji li korelacija između zaljubljivanja i seksualne apstinencije.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:44   #28
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Promašili ste poantu teme.

Ja tražim postoji li korelacija između zaljubljivanja i seksualne apstinencije.
ja brijem da sam te ubrala. pitaš jel nam se znalo dogoditi da si ubrijremo da smo se zaljubili jer smo zagorili, a on se tako dobro (ili manje dobro ) ševi? ono, ne. čak ni kad mi je bilo 15. a u postovima iznad sam objasnila zašto.

ako mi osoba paše samo dijelom (sebe), ne mogu se zaljubiti. mora mi sjest sve.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:45   #29
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
ja brijem da sam te ubrala. pitaš jel nam se znalo dogoditi da si ubrijremo da smo se zaljubili jer smo zagorili, a on se tako dobro (ili manje dobro ) ševi? ono, ne. čak ni kad mi je bilo 15.
Ako je to bilo pitanje, odgovor je isto ne.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:50   #30
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
jesam, naravno. ali kad neke stvari doživiš, jednostavno se ne možeš vratiti na manje/lošije. odnosno, više ne možeš/ ne želiš pristati na manje. jebiga, jače je od tebe.
ma slažem se, naravno
nisam ni rekla da su to sretne zaljubljenosti.

ali to nije tema, općenito smo svi fulali temu, tema je osoba koja će se zavarati da je zaljubljena samo da bi se mogla poševiti
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:56   #31
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
ali to nije tema
sves, molim te, dođi i lijepo nam nacrtaj temu
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:59   #32
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
... ono, ne. čak ni kad mi je bilo 15. a u postovima iznad sam objasnila zašto.
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ako je to bilo pitanje, odgovor je isto ne.
E sad, da li to znači da u periodu kad nema osobe koja vam je posebno draga:
a) apstinirate
b) seksate se?

Ovo pitam iz razloga jer je prvobitna teza bila da osobe ne ulaze u seksualne avanture, jer im je seks nešto posebno i ne prakticiraju ga s "bilo kim".
Dakle, ako jedan takav period apstinencije potraje posebno dugo, hoće li vam to pomoći da se "zaljubite" i na taj način sebi "opravdate" seksualni odnos.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:09   #33
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
...ali to nije tema, općenito smo svi fulali temu, tema je osoba koja će se zavarati da je zaljubljena samo da bi se mogla poševiti
Stvarno mi ne ide danas, idem spavati.

Eto indian je na tragu teme.
Može biti riječ i o pravoj pravcatoj zaljubljenosti, mene samo zanima da li duga apstinencija tu zaljubljenost može potaknuti ili čak biti njen uzrok.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:12   #34
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
E sad, da li to znači da u periodu kad nema osobe koja vam je posebno draga:
a) apstinirate
b) seksate se?

Ovo pitam iz razloga jer je prvobitna teza bila da osobe ne ulaze u seksualne avanture, jer im je seks nešto posebno i ne prakticiraju ga s "bilo kim".
Dakle, ako jedan takav period apstinencije potraje posebno dugo, hoće li vam to pomoći da se "zaljubite" i na taj način sebi "opravdate" seksualni odnos.
ovako , ne seksam se s "bilo kim", što znači da mogu apstinirat stoljećima i uglavnom to činim, ali, čovik san, i naravno, ako sve skupa baš potraje, pokleknem. s kim? s nekim tko mi je dovoljno simpa da sve skupa ne naliči na drkanje u dvoje. da ipak postoji par dodirnih točaka.

al dobro, nisam još toliko evoluirala da takav seks mogu održavat u nedogled zato mi i jest probavljiviji ons nego ff. dobro, imam samo jedno iskustvo ff-a, i to ono u kojem sam se ekšueli, zaljubila u lika jebeno
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:35   #35
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
ovako , ne seksam se s "bilo kim", što znači da mogu apstinirat stoljećima :...
Ok, znači ne treba ti "opravdanje" da bi se poseksala, dovoljno je da je već krajnje vrijeme.

Zapravo dosta slično po tom pitanju funkcioniramo, moguće da su nam motivi malčice drugačiji.

Quote:
al dobro, nisam još toliko evoluirala da takav seks mogu održavat u nedogled zato mi i jest probavljiviji ons nego ff. dobro, imam samo jedno iskustvo ff-a, i to ono u kojem sam se ekšueli, zaljubila u lika jebeno
Znači ne zaljubiš se poradi nejebice, već zbog seksa. Zanimljivo.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:59   #36
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Ja tražim postoji li korelacija između zaljubljivanja i seksualne apstinencije.
Ne

Mislim, to bi značilo da će se osobe koje dobivaju teže zaljubiti, bilo u osobu koja daje ili u neku treću osobu. A mislim da to nije slučaj. Ono, možeš imati odličan FF odnos i upoznati nekoga tko će te - bam! pomesti s nogu. Ili se možeš zaljubiti u fb-a, ali ne vjeurjem nekako da je to opravdavanje seksa
A možeš i apstinirati godinama i ne zaljubiti se (apstinencija može, ali i ne mora, biti uzrokovana nepronalaskom odgovarajućeg predmeta čežnje).

Barem ja to tako vidim
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 00:20   #37
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Ok, znači ne treba ti "opravdanje" da bi se poseksala, dovoljno je da je već krajnje vrijeme.

Zapravo dosta slično po tom pitanju funkcioniramo, moguće da su nam motivi malčice drugačiji.
ne, ne trebam opravdanje. pokušavam se sjetiti jesam li ga ikad trebala. mislim, ono pred samom sobom, jel'? problem je neke druge prirode. ne znam se (ne mogu) bezgranično prepustiti u seksu ako nije u pitanju nešto jako kvalitetno i dublje, a takva sam jedino sama sebi "dobra", a vjerujem i onom partneru koji zna "vrednovati stvari", a ne samo umakati


koji su tvoji?

Quote:
Znači ne zaljubiš se poradi nejebice, već zbog seksa. Zanimljivo.
ma ne, bene u tom slučaju sam imala peh (iliti, nisam imala sreće ) jer sam apstinenciju išla rješavati s "pogrešnim" likom. osim što je seks bio prejeben na obostrano zadovoljstvo , s vremenom se ispostavilo da mi ustvari paše u svim meni bitnim stavkama i da mi je full dobro, i da sam sebi nekako bolja, ljepša, prirodnija, potpunija...i tako to, i eto, zaljubih se. na svoju nesreću, jel. ipak je to bio samo jedan ff
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 01:18   #38
apsolutno istina, zaljubim se u svaku bolju žensku na ulici, jer
bi ju karao

i onda kad naleti prava, preuzjeban si, i žuriš, siliš, uživiš se previše
jednostavno..damn, treba to naučit kontrolirat
ZeleniZ35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 03:49   #39
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je to slučajno ili ne, ali sve moje najveće blamaže i "gdje mi je mozak bio" veze su se rodile, o kako prikladno, baš u proljeće
Pridružujem se.

Doduše, strašno sam ponosna na sebe jer sam se iskontrolirala nedavno i nisam išla uvalit jezik u usta osobi kojoj jako ne bih trebala uvalit jezik u usta. A želja je bila jaka!
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Zašto bi seksualnu želju koju imam prema nekoj osobi upakirao u zaljubljenost?
Jer si žensko, okruženo muškarcima i svi skupa ste odrastali u patrijarhalnom društvu gdje je poševit se jer ti se ševi, užasno i grozno. Ispašćeš drolja!
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 04:10   #40
I onda svi koji su se ikad zaljubili u patrijahalnom društvu, zaljubili su se zbog nejebice. Kako krasno, mnogo ljepše od zaljubljenosti.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.