Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2013., 21:23   #101
ženo,samo jedno razmisli,vrijedi li tih para bit sa nekim na kog ti se diže želudac
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 21:53   #102
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
hmm..bila sam napaljena, covjek mi je pruzao svu paznju i eto sad pljucajte po meni.
pažnja = nagrada

ljubav za nagradu = kurvarluk

kada si već u tome sklopi neki predbračni ugovor da poslije ne ostaneš bez nagrade
zaiv0201 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 22:59   #103
Ne mogu vjerovat da postoje ljudi koji razmišljaju na način koji si opisala (ovi koji te savjetuju da se udaš, jel).

Mislim da je za tvoju priču jako bitno što si napisala da on samo gleda svoju korist. Mislim da ti tu ne možeš zapravo puno 'izvuć' i da bi se uvalila u žešća sranja udajom za njega. Lik te sad mami nekim poklončićima, al kad te uhvati, mogao bi on vrlo brzo zatvorit pipu.
A i obzirom na tvoje postove - nemaš ti onaj pravi 'sponzoruški želudac'. Sve ovo te previše razjebava da bi mogla mirno živjet u takvom braku. Čini mi se da ipak nisi u istoj kategoriji ko tvoja frendica koja se jebe za posao i bolju plaću...

A ne znam ni što ti to treba? Napisala si da imaš dobar posao, da si zaradila za svoj auto... Reć bi da si sposobna i da se možeš pobrinut za sebe.
Mislim da je nastavljanje veze s tim frajerom velika pogreška.
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 02:41   #104
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Znaci, imam dobro placen posao, kupujem sama sebi krpice, imam pristojno auto...sama sam zaradila za to, ne sexom zasigurno.
I razmišljaš o "materijalnoj ponudi" stranca koji ti se gadi? Zar je strah i ne-povjernje u sebe toliko intenzivno i duboko?

Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Pitam samo ono sto mi drugi neki stariji ljudi govore, njihova iskusta.
Treba slušati što stariji kažu. Al treba znati filtritrati poruku po karakteristikama njezina nosioca. Ako su stariji ne znači da nisu priglupe bez-integritetne i ne-karakterne budale.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 02:53   #105
Možda se i ti njemu gadiš, ali čovjek računa - bolje išta, nego ništa
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 03:08   #106
Nemoj se udat za njega kad ti je tak odvratan. Ajde da ti se bar malo sviđa, barem fizički ili seksualno, ali ovo stvarno nema smisla i po meni nije vrijedno love. Ima i mlađih koji su bogati i zgodni. Je da ih je malo i jako ih je teško naći, al vjerujem da se može!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 03:14   #107
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Pisi, ne moras se ispricavati, znam kako forum funcionira i drago mi je da ljudi govore sto misle.

Ovo boldano, on zna da nisam zainteresirana za njega, sve je njemu recenu u cetiri oka, ali on jednostavno vidi nesto u meni i kako on kaze smatra da sam ja savrsena za njega i da ce se i dalje truditi...a da ja moram kako on to kaze "progledati i shvatiti da je on pravi za mene"
Nista ti ne moras, najbolje da sto prije okoncas ovu pricu ako si pametna. Pusti ti druge "savjetnike", takvi su uvjerljivo najgori. Tko zna koliko su oni ojadjeni kad se pogledaju u ogledalo (iako to ne pokazuju) pa to isto zele i drugima.

Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ka prvo isto ako si klon,
iskrena jesi
ne tajis i ne uljepsavas svoje greske itd.
Hvala na toj iskrenosti prema nama, ali vise zahvali sebi na vlastitoj dobroj reflekciji situacije i same sebe.

Pokusala si jer se trudio i to ti se dojmilo, ali je dalje odvratan.
Slusala si savjete frendica, ali je dalje odvratan.
Dobivala si poklone, a on dalje odvratan.
Seksali ste se, i ipak je odvratan (znaci nije ni nesto jebac).

Po meni nisi sponzorusa jer da jesi nebi to tako ovdje pisala.
Krenila si putem sponzoruse ali sama vidis da nemozes.
Nema tu srece, nego evo samo novca.

Naravno da ces ce kajati mozda nekada svakog 20. u mjesecu kada vise ne bude ostalo puno od place sta nisi ostala s njim zbog financiske sigurnosti.
Ali bolje se pitati od 20. do 1. ca. 10 dana to nego svaku noc kada spava kraj tebe "ali je moralo do biti?" A i e da samo spava kraj tebe!
Ne nego dira te sa odvratnim rukama,
ljubi te sa odvratnim ustima
i gura svoj odvartni ........ u tebe.

I nagurati ce toliko svoje odvratnosti u tebe dok budes sama sebi odvratna.

Pitanje je zelis li ziviti ili biti kupljena.
Nema ti tu koja godina biti s njim i otici. Ako se naviknes ziviit na drugoj novcanon raznini neces vise htjeti prestati s tim. I nekada ces otupiti da ti vise nece biti briga. Nacis ce ljubavnika kao i on ljubavnicu kada vise ne budes tako mlada i vitka itd. jer ako je mogao kupiti zenu moze i ljubavnicu.
Nije te osvojio sa svojim osjecajima, rijecima, duhovnosti, njeznostima nego te je kupio. Nije nista zajednicko izgradio nego je kupijo.
Vase zajednicko je njegov novac.

Ako iskreno nevjerujes da postoji nesto vridnije od novca, da ne postoji nigdje na svjetu musko s kojim bi mogla biti zaodovoljnija i sretnija. Netko tko ce osovojiti bez toliko novaca, koji nece kupovati tvoje zadovoljstvo osmjeh i tjelo sa novcom nego sa lipim rjecima, pogledima i iskrenim njeznostima.

Ako u to ne vjerujes nastavi put koji si krenila.

Ali iskreno receno znas da ne zelis, jer inace ne bi otvorila temu.
Skupi hrabrosti i kazi tim friendicima koje na tebe djeluju protiv tovg interessa koji ocigledno nije samo novac da shvatu da si pokusala i da nemozes. Nije onaj put koji oni smatranju naboljim tvoj put.

Pogledaj sebe u ogledalu i pitaj se:
kuda neman dovoljno novaca za sretan zivot?
Da li nije to sta trazim netko tko ce me praviti sretnijoj kada sam kraj njega?
A ovdje je sve receno i to je to, Amen.
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 03:17   #108
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
znaci odmah znam da cu zaliti, jer nekako mislim da nisam te srece da cu naci pravu i iskrenu ljubav, a ovo drugo je postalo toliko normalno i ucestalo da je to strasno.
smatran to pogresno misljenje.
zasto uvik dramatizirati itd.

Je normalno i ucesto da se veze razpadnu i ohladu i evo da sutra svoga uhvatim nakon 12 godina veze sa drugoj u krevetu itd. nebi kao neke mjesecima dugovala i samo trazila mane.

Imala sam 12 pretezno ljepih godina pune srece, smjeha, njezni trenutak i dobrog seksa uz to lipa zajednicka putovanja i koncerte jer oboj volim glazbu i putovati.

Naravno da ce me boliti, ali imala sam tih 12 godina, da idem sa prepostavkom kao ti nebi imala ni tih 12 godina.

Ti propustas nesto i naravno ces se kajati kao ponekad nakon svake odluke ali vjeruj mi da ce ti jedna iskrena ljubav dati toliko snage i volje za zivot itd. par jebiga pa neka je sam par godina ili mjeseci.
Ti ovdje naprajas kako ti se gadi itd, dali je to volja za zivotom i srecon?

Naravno mozes imati jos vise pogatstva itd. Ali mene nijedna moji Louis Vuitton torba nije jos dovela do orgazma. Niti me je moj BMW nasmijao posteno. Niti moj ipod mi kuha caj i njezno me pokriva ako sam bolestna.

Ne pitaj se dali si za ili protiv njega nego dali si za ili protiv sebe odnosno za ili protiv zivota! TO JE PITANJE!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 08:59   #109
ali i konkurencija oko tih mladih i bogatih je veća. Nema puno mladih i bogatih koji oko sebe nemaju velik broj zainteresiranih ženki.
__________________
We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.
danz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 09:17   #110
Ženo, svaka čast na želudcu, ubiti ja se divim takvim ženama kako mogu imati tako dobar želudac i pogaziti svoj ponos... Uglavnom, imaš 28, pa prema tome smatram da si mlada i sposobna da popuniš svoju imovinsku karticu, a ne da se udaš za nekog tko ti se gadi samo radi materijalnog zadovoljstva. No dobro, svatko je drugčiji, nekog veseli novac, nekog ljubav... I nemamo ti mi što propovjedati na tebi je da odlučiš. Uglavnom, zapitaj se kako će ti biti živjeti s tim čovjekom, pogledati se u ogledalo, spavati s njim.
Radje si nađi nekog tko nema toliko para, ali imati ćeš ono važnije od novaca, a to je partner kojeg voliš i poštuješ i s kojim ćeš izgraditi život... Toliko...
Sabrina86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 09:22   #111
Nemremo ti mi dati odgovora na to tko si ti i što si

Ako ti je novac važniji od ljubav ti se udaj za njega
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 09:52   #112
Ako ti je bitna materijalna sigurnost,fine krpice,status,titula,putovanja i sve to bez minusa na tekućem računu,go for it.

Ako ti je bitno da se stisnete prije spavanja i tako dočekate jutro,da ujutro zajedno pijete kavu i smišljate planove,da maštate o djetetu koje je pola ti pola on,da se držite za ruku dok hodate gradom,da se masirate,idete u kino...zajedno ostarite....ne moj se udati za njega.
Glo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 10:56   #113
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Naslov sve govori...

odvratan mi je bio na pravi pogled, a ako cemo iskreno trenutno mi je samo malo manje odvratan.

Ubrzo je pao sex. Nesto odvratnije u zivotu nisam dozivila i osjecala sam se kao zadnje smece

Nakon nekoliko dana, prekinula sam kontakt sa njim jer mi se jednostavno jos vise zgadio, kako fizicki, a posebno njegov nacin razmisljanja tj poslovanja gdje sve gleda kroz novac i vlastiti dobitak ( materijalni i emocionalni ).

Inace, sve ovo sto sam napravila mi se gadi, i sve ovo sto mi frendovi svakodnevno savjetuju mi se gadi, ali vec dugo vremena razmisljam o tome ne bih li trebala to zapravo i napraviti znajuci da necu biti sretna ali eto imati cu osiguran materijalni status do kraja zivota!?
Tvoj uvodni post! I onda se ti zgražaš nad našim moraliziranjem i sada preokrećeš pitanje da li bi žalila nad propuštenom prilikom???
Ma udaj se, samo molim te nemoj nikada imati djecu
ssuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 11:40   #114
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
znaci odmah znam da cu zaliti, jer nekako mislim da nisam te srece da cu naci pravu i iskrenu ljubav, a ovo drugo je postalo toliko normalno i ucestalo da je to strasno.
Tko kaže da ćeš žaliti?

Imala sam i ja sličnu priču, nije bio baš bogat (to mi i nije važno), ali je bio na sigurnom putu da se sredi, znači, kupio kuću, pokretao neki biznis, pouzdan, vrijedan. Totalno drukčiji od svih klošara bez lipe s kojima sam prije visila. Plus otvoreno govorio da se želi ženiti, srediti, sve.
I nije išlo, nije, jer sam se nakon prvog seksa skoro ispovraćala koliko mi nije valjao (osim što ga je istresao u mene, i još mi to nakon svega saopćio )

Prerezala sam to instantno, drugi dan.

Inače, ja imam neki talent za nać dečke bez previše para. Pa sam tako sad s jednim koji je užasno pametan i vrijedan, radi, al nit ima ikakvo nasljedstvo, niti je poduzetan, a kamoli bogat. Podstanari smo, i valjda ćemo uvijek biti.
Da, imali smo i imamo financijskih muka povremeno. Da, ponekad mi je i palo napamet kako bi mi bilo lakše da mi je bar frajer financijski pouzdan (obzirom da je moj posao po prirodi stvari nesiguran koliko god se ja borila), no da mogu reć da mi je žao - nije. Nije uopće.

Kad se sjetim tog "dobrostojećeg" - i dalje mi se u trbuhu javlja osjećaj gađenja. Nemrem ja život s lošim seksom provest, nema te šanse.

Babe oko sebe nikad nisam slušala, pa ni tada.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 11:40   #115
autorice reći ću ti samo jednu stvar, no smatram ju prilično bitnom,
sve ostalo je ionako tvoja stvar i tvoja odluka.
Tebi kraj takvih "prijatelja" neprijatelji zaista nisu ni potrebni
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 11:54   #116
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post

Inace, sve ovo sto sam napravila mi se gadi, i sve ovo sto mi frendovi svakodnevno savjetuju mi se gadi, ali vec dugo vremena razmisljam o tome ne bih li trebala to zapravo i napraviti znajuci da necu biti sretna ali eto imati cu osiguran materijalni status do kraja zivota!?
Nikad, ni u snu ne bih svojoj kćeri utjecala na izbor životnog partnera (kad za to dođe vrijeme), ali da makar i pomisli ovisiti o njemu, da odabere život u kojem neće imati svoju zaradu, ma kako sitna bila, prvo bih se dobro napila, a poslije, ne znam što bih ...

Autorice, želiš li ti sebi dobro?
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 12:03   #117
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Skolovana sam vanka, tako da sto se diplome tice, nemam problema sa pronalazenjem posla ( hvala Bogu ). On je zaista bezobrazno bogat, i ovo sto si navela vrlo vjerovatno bi i napravo, ali nemojte podcjenjivati ni mene...salim se sad.

Ajmo jednom zauvijek razjasniti, znaci pitanje je: da li cu zaliti za propustenim ili ne? Nista drugo.
da, vjerojatno ces zaliti, pogotovo ako ne postignes nekakvu financijsku sigurnost kojoj tezis, ako tezis

ali ako to napravis, opet ces zaliti zbog toga što si to napravila umjesto da si cekala nekakvu pravu ljubav

poanta je da ces zaliti na neki nacin sto god da odaberes
stoga bih ti savjetovala (znam da ne trazis da te savjetujemo,al moram malo) ako ti se sad gadi taj odnos, i biti tako bliska s nekim do koga ti nije stalo, kasnije bi to gađenje mogla usmjeriti na sebe ... and that's not good neces biti sretna...
tko kaze da ces se nakon nekog vremena razvesti i pruziti si priliku da nađes pravu ljubav... opet ce tu biti okolina koja ce te odgovarati od toga, vjerojatno djeca zbog kojih ces ostati u braku (mada je ovo pogresno da pogresnije ne moze biti), više neces biti mlada i jednakoizgledajuca, bit ce te jako strah i mislit ces kako ti je prosao voz i da je onda bolje da ostanes do kraja s njim,nego da budes sama, itd.... tako da stvarno mislim da to ne bi trebala uciniti zbog sebe same, neces bit sretna
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 13:19   #118
Nejebica cuda cini.
A osjetiti se pozeljnom i zeljenom je jace od najjaceg afrodizijaka.
Samo, razlika je u tome da ako sam sebe ne volis i ne smatras vrijednim da te netko voli - taj trigger moze pokrenuti i netko to ti je objektivno odbojan.

Dalje, ako nekoga dovoljno dugo gledas, otkrit ces lijepe stvari. Pitanje je samo - da li to zelis.

No, ono najvaznije je da sebi postavis kriterije 'sto je dobra prilika'.

I ne zivis u agoniji 'sto ako pozalim'. Nemoj. Odluke danas koje donosis, osvijesti da ih donosis s informacijama koje imas sad. I prihvati da je proslost - stvar proslosti.
Pa tako jednostavno u tvom zivotu nema sto raditi scena 'trebala sam ono, sad vidim da bi mi bilo bolje'. Jer ono, onomad, ovo i sad su totalno razlicite stvari.
To ne znaci da sutra neces uz nove informacije vidjeti da je neka stara odluka mogla biti drugacija, jel, nisi glupa, vidis vezu uzrok - posljedica.
No, vidjeti vezu i prihvatiti da si ti onomad radila sto je tebi tad izgledalo tebi tad najbolje uvazavajuci tebi tad poznate informacije - je ono sto radi razliku izmedju 'pojede me zivu' i 'stojim iza onoga sto radim' aka 'snosim posljedice svojih postupaka'.

Osobno, ako sad pomislim da bih mogla pozaliti ako nesto ne napravim - odem i napravim to. Ako pak pomislim da bih mogla pozaliti sto jesam napravila - onda ne napravim.

Svaka odluka koju donosimo - donosimo ju u ovom trenutku. Ne za 10 dana, nego sad.

U svakom slucaju, mrzim osjecaj 'sto bi bilo kad bi bilo' i generalne neizvjesnosti, pa ono, idem po odgovore sad i odmah.

Po ovom sto vidim, da, svatko pa i ti, ste osobe VRIJEDNE necije ljubavi.
Kao covjek, imas potrebu i za njeznosti i za paznjom, za osjetiti da si nekome bitna i vazna.

Poslovni uspjeh donosi odredjeni potreban boost, no, trebamo i emotivni.

Za pocetak, pardon my french, al ovo sto si navodila, ti nisu prijatelji.
Ja bih prvo 'poradila' na tome - aktivirala se oko upoznavanja novih ljudi i prepoznavanja tko su oni - koji me postuju i prihvacaju kao osobu kakva jesam, a ne kojoj inaju potrebu 'davati konsteuktivne kritike i savjete'.
Jebo odnos koji se svodi na pametovanje

Drugo, osvijestila bih da je sasvim ok imati potrebu biti emotivno i seksualno zeljen. I zeljeti. I da je sasvim ok pronalaziti energiju u razlicitim oblicima - dobro drustvo, dobar frend, dobar jebac, dobar mentor... I da to ne treba biti all-in-one...

Nesto sto ti se gadi danas, ne vidim kako se mozes bojati da je 'prilika za kojom ces zaliti' i za 5 godina?
Meni je osjecaj grca u zelucu odlican indikator da mi je vrijeme dici sidro.

I nikad, ali nikad, nisam 'zile rezala' sa 'trebala sam negirati sebe'.
Ne pada mi napamet. Ja sam jedino sto imam, i toga se necu odreci.

Nekad sam se micala tek po osjecaju, tek kasnije sam jasnije vidjela zasto je micanje bilo dobro, i najbolje sto sam sebi mogla napraviti.

Smatram to iskustvom ucenja. Tek kad bih ponovila nesto sto smatram losim - bih to smatrala greskom.

Poklon za kojeg se osjetis kupljeno nije poklon nego teret. Jer nosi sa sobom ocekivanja.
Zbilja, postoje ljudi koji u prvih par tjedana na tebe iskesiraju x tisuca kuna, a ne osjetis se kupljeno.
Ne kupuje nas novac, kupuje nas ocekivanje druge strane.

Od nekih ni kavu ne bih uzela for free. Od drugih sam uzela i skupe stvari, pogotovo kad se stave u kontekst 'koliko se dugo znamo'.
No, pitanje je cilja poklona - jel da me razveseli i pokaze mi paznju, da postanem jos vise warm & fuzzy i odnos nam je jos ljepsi i cvrsci.
Ili je to sve u neki cilj osvajanja.

Ono, ja nisam utvrda koju se moze osvojiti. Mozes napasti pa cu te zalijati vrucim katranom i zapaliti, a mozes reci 'ja bih se igrao s tobom, evo, pjescanik,a donio sam ti i jabuku ako ogladnis' i ja cu sama istrcati van na igru.

No, ako ja nesto ne zelim, mene se ne moze nagovoriti. Oni koji pokusavaju, bivaju promptno sterani u kurac.

I zato, moje glavno pitanje je - zasto mislis da je jedini 'preostali nacin' za tebe da dobijes emocije za kojima zudis - materijalni ciljani poklon....

Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Ovo boldano, on zna da nisam zainteresirana za njega, sve je njemu recenu u cetiri oka, ali on jednostavno vidi nesto u meni i kako on kaze smatra da sam ja savrsena za njega i da ce se i dalje truditi...a da ja moram kako on to kaze "progledati i shvatiti da je on pravi za mene"
od osobe koja te smatra maloumnom? I ne postuje tvoje 'ne'?

Da, pojebe covjek svasta iz raznih razloga, to ne znaci da s tom osobom zelim izac na sladoled.

I to je moje pravo.
Da raspolazem sa svojim tijelom, vremenom i emocijama kako JA to zelim.

Nemoj se bojati zauzeti se za sebe. Nitko drugi nece.
A to sto ljudi rade neke stvari i tebe nagovaraju na njih - uvijek i uvijek radi ono sto tebi pase.

Ne kupuj niciju ljubav.

Budi ju spremna dati onima koji te vesele, koji te ispunjavaju, pokloni i sebe i paznju... I ne ustrucavaj se povuci se ako vidis da te netko ne postuje.

Jebo njih, ti zivis svoj zivot.

Sasvim fantasticno se funkcionira uz ljude koji te postuju i prihvacaju, i taj 'sebi sam vazna' uopce nemas potrebu potegnuti - nema potrebe da se zalazes za sebe kad te okolina cijeni i postuje i ti nju, i sve se prirodno i glatko odvija i rjesava.
I poklon od par stotina kuna, se i da i primi cista srca i izazove samo veselje.

I nije nikakva kupovina ni ima ocekivanja dubljeg od 'nemoj me posrati jer sam ti poklonio nesto, moze se i pristojno reci da ti se ne svidja i nece se nitko ljutiti, znat cu za drugi put'.

Meni osobno pojam 'dobra prilika' nije materijalno opisljiv. Netko tko me nije privukao svojim mozgom, tko mi nije inspiracija, tko me ne pali - nije osoba kojoj bih htjela kavu skuhati, a kamoli razmisljati o planiranju neceg pod istiom krovom za neko vrijeme ili cak za 'zauvijek'.

No, ja sam osvjestila sve ovo o cem pisem i znala sam da mi ne pada na pamet 'pristati na manje', a pare same po sebi su mi nebitne - nasrecu nisam kruha gladna pa da trazim spasitelja iz tog sranja.
Zanimali su me uvijek samo ravnopravni. Mentalno i po sposobnostima.

Osvijesti sto ti je bitno, i nauci uzivati u onome sto dobijes od ljudi, uzivati u davanju i zivi po svojim ocekivanjima.
Ovi koji te tlace sa svojima, steraj ih u kurac

I za kraj - ja osobno nisam nikad zalila za stvarima i ljudima od kojih mi se zeludac okrece, makar zlatom premazani. Sretna sam da sam brzo shvatila da mi ne pasu i dala petama vjetra, i uzivam u svojem sada, disem punim plucima i zivo me zabole za sve one nekad cija ocekivanja nisam ispunila.

Oni nisu ispunili moje najvaznije - da me prihvate i vole kao osobu kakva jesam

-- phone --
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 14:31   #119
Quote:
ja osobno nisam nikad zalila za stvarima i ljudima od kojih mi se zeludac okrece, makar zlatom premazani. Sretna sam da sam brzo shvatila da mi ne pasu i dala petama vjetra, i uzivam u svojem sada, disem punim plucima i zivo me zabole za sve one nekad cija ocekivanja nisam ispunila.

Oni nisu ispunili moje najvaznije - da me prihvate i vole kao osobu kakva jesam
amen na ovo

mučnina u želucu može eskalirati samo do povračanja ne i u obrnutom pravcu
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 17:49   #120
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
ali vec dugo vremena razmisljam o tome ne bih li trebala to zapravo i napraviti znajuci da necu biti sretna ali eto imati cu osiguran materijalni status do kraja zivota!?
U tvojim godinama sam i ja doživjela sličnu stvar. Razlika je u tome što kod mene nije pao seks jer kad me dotični počeo dirati jednostavno nisam mogla i pobjegla sam glavom bez obzira
Ovaj moj je isto bio bogati stranac, prilično stariji od mene, udovac bez djece... nije mi bio odvratan, ali mi nije bio niti napet u bilo kojem pogledu
Uglavnom, NIKAD nisam požalila što nisam s njim završila; čak rađe biram samoću nego život s nekim tko mi se gadi. Nije u šoldima sve
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.