Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2012., 22:57   #21
Zna li netko što je s nedavnim natječajima za marketingaše u Grawe i Corbisu? Ili info o firmama..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 20:16   #22
Grawe

Večer svima!

Idem na psiho test za GRAWE osiguranje.Jel netko išao i znate li išta o tome?

Hvala unaprijed
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 22:53   #23
Jesu te zvali ili javili mailom i kada? Thanks!
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 10:29   #24
Grawe osiguranje

Svojedobno sam bila na testiranje i to je izgledalo ovako.
Psihološki test, test ličnosti, neki mali iq test odnosno nastavi niz, dopuni kućici i sl.
Par matematičkih zadataka (postoci, kamate, standardna devijacija, mislim da je bio i jedan integral?) i par pitanja iz područja za koje se prijevljuješ (mislim da su meni bila 2-3).

I mali excel test. Bio je prtsc jednog sheeta sa označenim brojevima i ispod pitanja tipa koje brojeve redom trebaš kliknuti ako hoćeš uzlazno sortirati stupac B.

Nakon što se prođe testiranje ide se na razgovor sa psihologom. Prvo vam objasni (ukoliko vas zanima) vaša psihološka analiza a onda slijede pitanja tipa kada ste se zadnji put osjećali povrijeđeno i opišite situaciju. Kada ste se s nekim posvađali zadnji put i opišite situaciju. Uglavnom za svako pitanje morate ispričati događaj koji ga opisuje.
Komunikativni ste? Kada se to pokazalo i kako ste to iskoristili.

Nakon tog razgovora razgovor sa direktorom/direktoricom i još nekim iz odjela. Pitaju malo općenito o vama o struci. Šta vam je bitno na radnom mejstu, šta vas motivira, zašto grawe osiguranje. I zadnje su me posjeli ispred računala i rekli da otvorim neki excel file i da u njem neš napravim.

Mislim da je to otprilike to.

Sretno svima!
__________________
SmallG makes stuff
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 22:51   #25
Pozdrav, jel ima ko kakve informacije o GRAWE OSIGURANJU kao zastupnik? Plaća, uvijeti bilo kakva informacija
rose28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 14:11   #26
Molim vas neka mi se netko javi ako možda radi u Grawe osiguranju, interesiraju me uvijeti i plaća, Ako mi netko može dati tu inf...
pantera69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 12:51   #27
vidim da tema već neko vrijeme nije aktivna...ali zanima me ima li netko trenutnih iskustava rada u graweu?
kakvi su uvjeti i plaća?
sismis19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 22:52   #28
Exclamation Zastupnik u prodaji osiguranja u alianzu

Mene zanima kakav je to posao ako nađes stranku kako rijesavas papire ili to dalje rade ljudi u kacelarijama ili ti ides u firmu napravit papire,ako je tako dali imas svoj stol u firmi ili radis sve u hodu
Joony is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 10:32   #29
re

mene zanima isto to , samo za Velebit osiguranje. Kako je raditi kao zastupnik (početnik)? Imaš li fiksni dio plaće ili je sve samo provizija?
vesnasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:52   #30
Da li je netko bio nedavno na psiholoskom testiranju u Grawe osiguranju?pozvana sam sljedeci tjedan.
Trebalo bi trajati cca 3 sata.
Radno mjesto suradnik za obradu osiguranja.
Hvala
bluemoon05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 13:23   #31
Uvjeti, radno vrijeme, plaća?
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 00:03   #32
Ovo je dobronamjerno-nemojte se nikako zapošljavati u Grawe u Rijeci, kako lažu prodajne predstavnike tako varaju i klijente. Znam iz prve ruke, mnogi se žale...
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2019., 15:33   #33
Radu prodaji u Zg? Kakvi su uvjeti, radno vrijeme, plaća? Rad je samo u uredu ili i po terenu? Hvala
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2019., 16:35   #34
Nitko??
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2020., 20:18   #35
Na razgovoru se cini brda i doline sve divno krasno ali i nije baš tako. Posao sam radio 2 tjedna i dao otkaz...
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2020., 23:57   #36
Quote:
crni_sam kaže: Pogledaj post
Na razgovoru se cini brda i doline sve divno krasno ali i nije baš tako. Posao sam radio 2 tjedna i dao otkaz...
Može malo konkretnije jer se mislim javiti na oglas za posao u Split!
Pajdoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2020., 14:47   #37
Unazad god.dana 3x oglas za istu poziciju..čudno...
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2021., 13:25   #38
Online testiranje

Suradnik u odjelu za korisnike osiguranja.. pozvana na testiranje online...jesu se nekome već javili sa rezultatom
lilly007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2021., 14:54   #39
?? Online testiraje....mjesto rada Ri

Quote:
lilly007 kaže: Pogledaj post
Suradnik u odjelu za korisnike osiguranja.. pozvana na testiranje online...jesu se nekome već javili sa rezultatom
?
lilly007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2023., 09:44   #40
Mene isto zanima Suradnik u Odjelu za korisnike osiguranja (ž/m)-prijavio sam se za to radno mjesto, po onome što piše izgleda više manje kao neka korisnička služba pa ako ima tko kakva iskustva s tim, molio bih da javi.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.