Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2008., 10:34   #1
Visoka škola Zrinski

http://www.zrinski.org/našla danas u novinama da su upisi u tijeku, jel ima neko kakve informacije o toj školi ili pozna nekog da ide tamo? Bilo kakva informacija je dobro došla.
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 17:35   #2
Dižem temu iz mrtvih...

kolko sam vidla tamo primaju 10 ljudi godišnje?!
Štaaaaa, pa to ti nije ništ, a još i plaćaš?!
Suludo mi je, uzmi kojeg više, zaradi kunu više.
Samo je zajeb... ak nisam dobro pročitala

A osim toga imaju izvanredne studente!!! tooooooooo...
Ja bi to bila, to mi je san iz djetinjstva
Uglavnom, fora je da možeš raditi i studirati jer je nastava petkom i subotom, al ono kasno navečer

ak ko ima kaj neg zucne, makar sumnjam da će se tih 10 ljudi tući da bi došlo do izražaja ovde
Lava_plava is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 16:08   #3
pozdrav!
kao friško upisana (III. god), molila bi nekog također sa III. god da mi se javi...
trebala bi malu pomoć..
hvala puno!
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 13:06   #4
Quote:
J&B kaže: Pogledaj post
pozdrav!
kao friško upisana (III. god), molila bi nekog također sa III. god da mi se javi...
trebala bi malu pomoć..
hvala puno!
ja razmišljam da se upišem, pa imam par ipatnja ako može? na mail ili... plizzzzz
sunny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 12:52   #5
Visoka škola Zrinski

Imam problem!!! Studiram na Zrinskom i uvijet za upis u 3. godinu (koju bi ja trebala započeti za 2 dana) je riješeni svi ispiti iz 1. godine i jedan semestar ili 30 bodova iz druge, kod mene je stvar takva što ja imam riješenu cijelu drugu, iz 1 mi fale 3 ispita. I šta sada? Imali itko o tome pojma? Ja uopce neću moć upisat 3 dok ne riješim ova 3 makar to trajalo još 5 godina ili? Kako ovi na državnom faksu znaju bit 3 godina pa imaju još ispita iz 1.? Pomoziteeee
angel_broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 02:19   #6
Smile

Quote:
angel_broken kaže: Pogledaj post
Imam problem!!! Studiram na Zrinskom i uvijet za upis u 3. godinu (koju bi ja trebala započeti za 2 dana) je riješeni svi ispiti iz 1. godine i jedan semestar ili 30 bodova iz druge, kod mene je stvar takva što ja imam riješenu cijelu drugu, iz 1 mi fale 3 ispita. I šta sada? Imali itko o tome pojma? Ja uopce neću moć upisat 3 dok ne riješim ova 3 makar to trajalo još 5 godina ili? Kako ovi na državnom faksu znaju bit 3 godina pa imaju još ispita iz 1.? Pomoziteeee



Zdravo, ja sam trenutno na trecoj godini na Zrinskom i imala sam isti problem kao ti. Sve sto trebas napraviti je napisati zamolbu i stvar rijesena, kolegiji koji su ti ostali iz prve god ces morati poloziti do drugog mj.
forkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 21:41   #7
evo neke novije info. o obrazovnoj grupi zrinski i spomenutoj visokoj školi... možda nekome dobro dođe...
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 23:56   #8
Zna možda netko dal bu bio još koji prijemni ispit ove jeseni za Visoku školu NŠZ? Fala
griezman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 13:10   #9
studiram kao izvanredni student na Zrinskom i faks mi je odlican - jer je prilagodjen osobama koje istovremeno rade i studiraju.
topla preporuka svima koji razmisljaju o upisima na fakultet. profesori su vecinom odlicni, znanje se moze prakticno primjeniti i vecina ispita se moze kolokvirati i prije sluzbenog ispitnog roka.
__________________
...I got mean things, I got mean things on my mind...
lina.lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2021., 14:22   #10
Ima li netko da još studira tamo? Možda po novom online načinu rada? Kako je općenito stanje na faksu?
AnaKala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2021., 08:20   #11
Quote:
AnaKala kaže: Pogledaj post
Ima li netko da još studira tamo? Možda po novom online načinu rada? Kako je općenito stanje na faksu?
Savršeno..... platiš i nakon nekog vremena stigne šara.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2021., 08:20   #12
Ok, itko drugi? S konkretnim odgovorom iz osobnog iskustva?
AnaKala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.