Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2008., 10:13   #21
Definitivno Solaris.(Hotel Ivan)

1)čista plaža i more
2)puno hladovine
3)šetnica duž plaže
4)sadržaji za djecu
5)u hotelu Ivan (unutarnji i vanjski bazen)
6)hrana na bazi samoposluživanja, veliki izbor, za svačiji ukus i način ishrane
__________________
16.02.2001. 20.11.2003. 16.08.2009.
ivana33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 13:46   #22
Quote:
kismo kaže: Pogledaj post
Makarska rivijera je krasna, ali je grozna guzva. Prestrasno!Mi smo bili i u Tucepima i u Baskoj Vodi i moras ujutro loviti ono malo mjesta u hladu sta ima. Nije bas za ici s malom djecom.
Makarska rivijera je duga preko 40 km..
najveca guzva je bas u b.vodi i tucepima pa ti je to ispao peh..inace cak i u brelima se nađe prazna plaza a da ne nabrajam da nema guzve ni u bratusu, krvavicama, zaostrogu, pocetku podgore, zivogoscu itd itd itd..i to usred spice sezone..
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 12:49   #23
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Makarska rivijera je duga preko 40 km..
najveca guzva je bas u b.vodi i tucepima pa ti je to ispao peh..inace cak i u brelima se nađe prazna plaza a da ne nabrajam da nema guzve ni u bratusu, krvavicama, zaostrogu, pocetku podgore, zivogoscu itd itd itd..i to usred spice sezone..
Makarska rivijera je prelijepa (bila par puta u različitim mjestima) ali šta je je, u osmom mjesecu svugdje je gužva, osim ako se ide na neke udaljenije i skrovitije plaže (ali to onda nije za ići s malim djetetom i tonu stvari).
mamasunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 18:03   #24
Samo podižem temu
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 21:56   #25
Quote:
MAJA155 kaže: Pogledaj post
Samo podižem temu
Samo bolje rečeno spamaš temu.
__________________
MOJ KOMP: CPU AMD Athlon 64 X2 6000+, Matična : Gigabyte GA-MA770-DS3, sAM2, Mema: 2 X 2GB PC6400 (800MHz), Kingmax, HDD Seagate ST3320620AS, 320 GB 16MB, Grafička : Gigabyte 8800 GTS 320 MB, napajanje: OCZ 600W. + Prijenosno računalo : HP 6735s
Miha© is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 18:07   #26
Quote:
mihael1990 kaže: Pogledaj post
Samo bolje rečeno spamaš temu.
Neznalico.
Idem s djetetom od 5 godina na more pa me zanima da li je bolje da idem u Zadar u hotel Donat ili u Šibenik Solaris.
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:32   #27
Ljetovanje sa malom djecom (Skupna tema)

Evo mene zanima jel netko io u Biogradu il Pakoštanima, naime imam djecu od 3 god i 8 mj., što je bolje za njih od toga, što se tiče plaža i sadržaja? Namjeravam ići ovo ljeto a ne mogu se odlučiti?

aircanada: Ocito je da se nekima veze ljetovanje na podrucju prikladno za malu djecu, pa cu u tu svrhu otvorit i ovu temu. Odnosi se na SVE destinacije unutar Hrvatske.

Zadnje uređivanje aircanada : 26.04.2009. at 01:15.
piligrami is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 17:49   #28
biograd je pravi gradic, veci od pakostana, urbaniziraniji, uređeniji od pakostana ..biograd ima vise sadrzaja a i plaze su ok..ima jednu veliku sljuncanu plazu sa hladom ali je guzva kad je sezona..pakostane isto ima nesto sljuncanih plaza al je u biogradu ljepsa plaza..mislim da je biograd bolji izbor (iako i u biogradu i u pakostanima guzva preko ljeta, a di nije, uostalom)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 22:17   #29
Ja bila dva put u Biogradu, al davno. Zapamtila gadne ježeve u pličaku. Kupanje- nemoguće.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 22:24   #30
to sa ježevima je stvarno bilo jako davno...nemaš brige ježeva nema
mi smo u biogradu svako ljeto u kampu već 30-tak i kusur godina, sad imamo 3godišnjakinju i ona tamo uživa ....
Tajeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 23:28   #31
Quote:
Tajeto kaže: Pogledaj post
to sa ježevima je stvarno bilo jako davno...nemaš brige ježeva nema
mi smo u biogradu svako ljeto u kampu već 30-tak i kusur godina, sad imamo 3godišnjakinju i ona tamo uživa ....
Počistili su ih?? Onda super. Bila zadnji put neke 90'. Bili u hotelu, maturalci, al plaža, strašno.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 17:35   #32
Odi u BnM. Bolje za klince nego Pakostane.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 17:51   #33
mislim da biograd ima više sadržaja za zabavu,pogotovo za djecu
narnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 19:09   #34
Ljetovanje s malim djetetom - kuda

Imamo sincica od 11mj.
Zena i ja trazimo hotel all inclusive, uvjet je da je u gradu (ili blizu nekog grada),
da nije otok i da je plaza prikladna za dijete - pijesak ili sljunak.

Ostalo i nije tako bitno.

Ima li netko ideju gdje otici na more?
66ind is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 19:14   #35
Quote:
66ind kaže: Pogledaj post
Imamo sincica od 11mj.
Zena i ja trazimo hotel all inclusive, uvjet je da je u gradu (ili blizu nekog grada),
da nije otok i da je plaza prikladna za dijete - pijesak ili sljunak.

Ostalo i nije tako bitno.

Ima li netko ideju gdje otici na more?
Npr. Mošćenička Draga to mi je prvo palo na pamet. Pogogglajte malo, možda vam se svidi. Meni je to baš sinonim za obiteljski odmor, blizu je Opatija i Istra, pa se to moze lijepo iskombinirati za neke kratke izlete, a mjesto je mirno i lijepo.
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 19:46   #36
Quote:
suncana75 kaže: Pogledaj post
Npr. Mošćenička Draga to mi je prvo palo na pamet. Pogogglajte malo, možda vam se svidi. Meni je to baš sinonim za obiteljski odmor, blizu je Opatija i Istra, pa se to moze lijepo iskombinirati za neke kratke izlete, a mjesto je mirno i lijepo.
Prosao sam cijelu istru ali uglavnom na plazi kamenje i nije bas pogodno za djecu.

Ciljam na nesto od Zadra pa do Makarske.
66ind is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 20:33   #37
potez split-makarska ima samo jedna pješčana plaža (duće)koliko znam, al to ti ne bih nikako preporučila jer se do plaže prelazi vrlo prometna cesta, a pješačkog bas i nema...

otoci ti ne igraju?
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 20:34   #38
Možda Brela?
Meni su ona nekako idealna za obiteljski turizam.
*Leanne* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 01:29   #39
Bilo gdje na Makarskoj rivijeri su predivne plaže.
ivankica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 14:37   #40
Letovanje sa tako malim detetom ravno je paklu.
Govorim iz ličnog iskustva.
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.