Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2007., 23:35   #1001
Lubenice, čestitam...
maraleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:36   #1002
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
curke evo javlja vam se gđa lubenica

ja sam se udala u subotu i bilo je sto milijuna puta ljepše nego što sam mislila, kao u snu.... a tako će biti i vama.... eto, sretno vam želim i hvala na svim postovima podrške
Moje čestitke, a gdje je bilo vjenčanje?
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:39   #1003
Čestitam lubenice!!!
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:48   #1004
u opatiji, crkva sv. jakova a poslije villa ariston... ma bilo je pregenijalno i zaista ne mogu naći niti jednu jedinu zamjerku.... s obzirom da smo trebali biti u vrtu, bila sam malo nervozna rdi vremena i neizvjesnosti pa čak i pomalo tužna kad smo dogovorili da ćemo ipak biti unutra ali na kraju je to ispao pun pogodak, između pljuskova smo bili u vrtu a ostalo unutra,.... klopa božanstvena, posluga nevidljiva a savršena... sve je bilo spontano i bez nekog presinga... ma eto moj dan iz snova...
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:57   #1005
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
u opatiji, crkva sv. jakova a poslije villa ariston... ma bilo je pregenijalno i zaista ne mogu naći niti jednu jedinu zamjerku.... s obzirom da smo trebali biti u vrtu, bila sam malo nervozna rdi vremena i neizvjesnosti pa čak i pomalo tužna kad smo dogovorili da ćemo ipak biti unutra ali na kraju je to ispao pun pogodak, između pljuskova smo bili u vrtu a ostalo unutra,.... klopa božanstvena, posluga nevidljiva a savršena... sve je bilo spontano i bez nekog presinga... ma eto moj dan iz snova...
Ajme ja sam htjela tu crkvu, čak sam i proplakala zbog nje. Ali morala sam odustati od nje zato jer mi je dragi rekao da bi se previše vozali pa sam nevoljko popustila, ali nikad je neću prežaliti.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:10   #1006
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Ajme ja sam htjela tu crkvu, čak sam i proplakala zbog nje. Ali morala sam odustati od nje zato jer mi je dragi rekao da bi se previše vozali pa sam nevoljko popustila, ali nikad je neću prežaliti.
a da ti onda niti ne pričam o divnooom svećeniku i govoru o ljubavi koju je držao, pol crke je šmrcalo i cvililo... ma divno, mi izlazimo iz crkvice o ono sunce, razmakli se oblaci, išli na slikanje i nakon toga u vilu, čim smo tamo došli počela kiša... ma ko da su nam se Bogovi osmjehnuli... ma divnooo
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:13   #1007
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
a da ti onda niti ne pričam o divnooom svećeniku i govoru o ljubavi koju je držao, pol crke je šmrcalo i cvililo... ma divno, mi izlazimo iz crkvice o ono sunce, razmakli se oblaci, išli na slikanje i nakon toga u vilu, čim smo tamo došli počela kiša... ma ko da su nam se Bogovi osmjehnuli... ma divnooo
Baš mi je drago zbog vas . Mi ćemo u crkvi na Trsatu, ako nam bude upola divno kao vama, bit će super.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:17   #1008
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago zbog vas . Mi ćemo u crkvi na Trsatu, ako nam bude upola divno kao vama, bit će super.
uu pa i -trsat je krasan, ali kako smo mi htjeli villlu ariston, onda nam je bilo predaleko vući goste s jednog kraja na drugi,... ma biti će sve pet, kad se sve zarola nećeš biti niti svjesna..... misliti ću na tebe
sretno
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:19   #1009
villa ariston...mislim da znam jednu curu koja ti je bila na vjencanju
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:22   #1010
Quote:
zubic_vila kaže: Pogledaj post
villa ariston...mislim da znam jednu curu koja ti je bila na vjencanju
mali je svijet
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:23   #1011
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
uu pa i -trsat je krasan, ali kako smo mi htjeli villlu ariston, onda nam je bilo predaleko vući goste s jednog kraja na drugi,... ma biti će sve pet, kad se sve zarola nećeš biti niti svjesna..... misliti ću na tebe
sretno
Hvala ti, ali ima još vremena do 29.09.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:25   #1012
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Hvala ti, ali ima još vremena do 29.09.
ma to će ti proći dok kažeš keks, mi smo počeli planirati u siječnju i prohujalo je za čas....
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:30   #1013
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
ma to će ti proći dok kažeš keks, mi smo počeli planirati u siječnju i prohujalo je za čas....
I mi smo u siječnju počeli, htjela sam sve lijepo u miru bez žurbe. Jedva čekam da to prođe da nestane sva ta napetost i strah dal će sve bit u redu. Najviše me strah kako ću ja izgledat, jer uvijek kad se vidim na slikama ili na snimci, odvratna sam si.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 08:24   #1014
čestitke lubenica...od srca...
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:25   #1015
lubenice čestitke molimo slikice
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:37   #1016
vecer curke

evo i mene. novo mjesto i novi prikljucak za internet
mi smo sad sve rijesili (osim zahvalnica). tortu uzimamo u hemingwayu a kolace na resetarima za 50 kn/kg
odjelo smo dali sivati u petak i jedva cekam prvu probu ako ste vidjele lijepe smedje cipele, vicite
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:17   #1017
ej gdje si našla kolače za 50 kn može broj na pm ako nije tajna i kakve su torte u hemigwayu meni su kolači na krku 80 kn kg
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:41   #1018
tima, gdje šijete odijelo? javi kako ste zadovoljni!
sad si me sjetila..moram do hemingwaya...jesi ti sve dogovorila kakvu ćete tortu? oblik, okus?
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:45   #1019
jeb...server me zeza
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:42   #1020
mimimimi ej draga , odijelo sivamo u amoru. imaju super smedji materijal pa smo odmah ostali kod njih
a za tortu jos nismo nista tocno odlucili. ima dosta toga pa cemo otici jedan dan i sve tocno definirati

marina nemam ti broj jer mi je to usput pa sam se danas 'najavila' za svoj datum. kad budem isla na daljnji dogovor cu ih pitati za broj ako ti treba. ma i ovdje su po 80/90 kn po kili ali eto ovi su super povoljni i kolaci nisu nista losiji od onih skupljih.
tima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.