Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2011., 11:25   #61
Svakako preporucavam Makarsku rivijeru ali po meni je idealna Krvavica koju jos ne napadaju masovno turisit, udaljena je od Makarske 5 minuta voznje a ima jako puno borova i nesto malo sadrzaja za djecu.

U Makarsku se ispalti ici ujutro na plazu i zauzeti mjesto sa sugamanima u suncu i na hladu, tako inace svi pametni rade i onda dodu na plazu kad ih volja i uvijek imaju mjesto.

Naravno ogromna je guzva u srcu sezone ali ujutro do 11:30 skoro nema nikoga na plazi.

Igraliste je tik do plaze kao i kafici da mame i tate odmore.
sara77777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 23:07   #62
Nigdje zbog sunca
pif kolektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 14:03   #63
Quote:
pif kolektor kaže: Pogledaj post
Nigdje zbog sunca
Pa valjda svak noramalan zna kad se bebu moze izlagati suncu kad ne
sara77777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 13:01   #64
Quote:
pif kolektor kaže: Pogledaj post
Nigdje zbog sunca
koje gluposti
pa imas plaza di ima hlada koliko hoces.
ali slazem se sa sara77777, krvavica i makarska rivijera je odlican prijedlog
tamo je teze naletiti na plazu bez hlada od borove sume nego na plazu sa hladom..plaza sa debelim hladom koliko hoces.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 20:40   #65
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
koje gluposti
pa imas plaza di ima hlada koliko hoces.
ali slazem se sa sara77777, krvavica i makarska rivijera je odlican prijedlog
tamo je teze naletiti na plazu bez hlada od borove sume nego na plazu sa hladom..plaza sa debelim hladom koliko hoces.

Djaba hlad kada prolaze stetne zrake kroz njega po meni je to sebicno ako imas malu bebu onda se treba posvetiti samo njoj...
pif kolektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 16:24   #66
Prošlo ljeto smo bili s bebom od 4 mjeseca u Tučepima. Plaža je divna, šljunčana i u hladu, šetnica duga, također u hladovini. Sve smo obavljali pješke (s kolicima). Išli smo u 6. mjesecu kad nisu gužve, a opet je more bilo dovoljno toplo da se i beba u njemu okupa. Ma divota!
Ove godine idemo u Makarsku, opet u 6. mjesecu zbog gužvi.
snjegović is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 16:25   #67
Quote:
pif kolektor kaže: Pogledaj post
Djaba hlad kada prolaze stetne zrake kroz njega po meni je to sebicno ako imas malu bebu onda se treba posvetiti samo njoj...
Tvoj prijedlog je .. ljeto provesti zatvoren u 4 zida ili ...?????
snjegović is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 16:34   #68
Quote:
snjegović kaže: Pogledaj post
Tvoj prijedlog je .. ljeto provesti zatvoren u 4 zida ili ...?????
Apsolutno treba se posvetiti bebi netreba biti sebican bebu tu nitko nista nepita a mozes se setati ujutro i navecer.
pif kolektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 09:40   #69
Quote:
snjegović kaže: Pogledaj post
Prošlo ljeto smo bili s bebom od 4 mjeseca u Tučepima. Plaža je divna, šljunčana i u hladu, šetnica duga, također u hladovini. Sve smo obavljali pješke (s kolicima). Išli smo u 6. mjesecu kad nisu gužve, a opet je more bilo dovoljno toplo da se i beba u njemu okupa. Ma divota!
Ove godine idemo u Makarsku, opet u 6. mjesecu zbog gužvi.
Odlican izbor, u Makarsku vam nije kasno doci ni u drugoj polovici 6 mjeseca jer se tek guzve naprave od 1.07.
sara77777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 11:40   #70
...Marina je baš pravo mjesto za mlade obitelji s djecom ...

...sve je blizu, svega ima, hlada pod maslinama, a malo dalje pod borovima...

...na kraju mjesta plitka pječćana plaža, igra sa žalom djeci je najdraža

...12 km od Rogoznice a isto toliko i od Trogira, ako je kome do guževe , šušura i nemira...

...ambulanta radi u 2-je smjene, ako vas još kakva detalj zanima pitajte mene

...pozzzzzzz
udica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 18:49   #71
Ljetovanje u HR sa malim klincima

Molim moderatore ako ima tema da me prebace.
Tražim smještaj po mogučnosti sa polupansionom ili ALL u apartmanu, bungalovu , mora biti u blizini plaže , bez prelaska ceste, po mogučnosti u borovoj šumi.Idu 3 obitelji sa ukupno 8 klinaca do 5 godina, tak da je bitno da nema ceste i bar malo hlada, da nemamo svaki dan seobe naroda po 2 puta dnevnoBili prošle godine u Omišu -Sagitti super sve ali poskupili za 2000kn po obitelji
Dakle ako netko je slučajno u prolazu vidio ili bio u tak nekom naselju slušam prijedloge.Osim Tisnog zbog festivala
__________________
arvveen Galerija korisnika/ce kenai
arvveen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 19:05   #72
Niste napisali ono najbitnije , do koliko novaca ste spremni izdvojit po apartmanu .
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 19:36   #73
Bilo bi super kad bi bilo po obitelji do 6000-6500 kn sa hranom ili do 50 eura najam apartmana.Recimo prošle godine nas je odmor sa 2 klinaca 1-3god. u bungalovu 2+1 ležaj usluga ALL koštalo 6200kn sa taksama
__________________
arvveen Galerija korisnika/ce kenai
arvveen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 19:54   #74
Do 50 eu najam apartman za 5 osoba jako blizu plaze ? Sretno..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 20:33   #75
arvveen, tema ti je spojena...
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 22:02   #76
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Do 50 eu najam apartman za 5 osoba jako blizu plaze ? Sretno..
Nije za 5 osoba, 2 odrasle i klinci 1,5 i 3 godine, 3 ležaja nam trebaju.Uglavnom tražim apartmansko naselje, ne privatni smještaj jer su cijene nabrijane.Ne tražim luksuzni smještaj , bitno daje čisto, da nema tepiha i da ima bar minikuhinju.Ima u Tisnom Rastovac 50 eura najam ali je taj festival pa nam je to prebučno.Sagitta je super, smještaj solidan, ali sve ostalo super za klince.Auto u hlad na 7 dana i samo odmor, dobila ponudu za 7400 ALL u bungalovu.Ak ne nađem ništa do kraja mjeseca idemo opet tamo
__________________
arvveen Galerija korisnika/ce kenai
arvveen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 09:40   #77
Podižem prastaru temu! :-) Ne zamjerite.

Evo, ja trebam roditi u svibnju, a sat vremena od kuće imam dostupan apartman uz more. Tamo imamo sve potrebno, trgovine u zgradi, ljekarnu, plažu sa slamnatim suncobranima... u jesen ne mogu ići jer mi drugo dijete kreće u prvi razred, pa mi je šteta (najviše radi nje) ne otići na more... Mislim, nije da moramo ostati ako nam bude prevruće ili bebica bude nervozna. Lako nam je vratiti se.
Na plažu bismo išli od 7 (8) do 9 (10), pa opet predvečer iza 18h, malo u šetnjice večernje i tako.
Što mislite, da li je to izvedivo?
anjabooklover is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 14:54   #78
A zašto ne bi bilo
Naročito ako imate apartman.

Pa na kraju krajeva, djeca se i na moru rađaju i odrastaju

Zato opusti se i uživaj sa svojom bebicom
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 14:33   #79
Evo podizem temu jer me zanima gdje bi mogla na kvarneru ljetovati sa bebom od 3 mj? Jako mala beba , tek se rodila, planiramo ici u 9 mj. kad beba malo oskoci, imamo jos jedno dijete. Zanimam me neki povoljan hotel? Koje mjesto je najblize Osijeku? Ne zelim da beba puno putuje, a i starije dijete povraca u putu. Znaci povoljan hotel, blizu ili na samoj obali plaze?
Stefani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 22:47   #80
Ako ste iz Osijeka,bilo bi vam najbolje otići kroz Bosnu do makarske rivijere jer su tamosnje plaže prepune debelog hlada od borove šume (idealni za spavanje u hladu) a i bolje je vrijeme nego na Kvarneru u rujnu...u Crikvenici se daju naći jeftinji hotelski aranžmani. I u Novom V. A i na Krku bi se dalo naći.

Najbliže mjesto u Kvarneru bi bila Opatijska rivijera jer autoput je do same Opatije. Možda da odete do Mosc.drage, ima d;vne plaže, malo mjesto ali ima sadržaja i za djecu, savršeno čisto more.
Od Opatije (tj.silaska s autoceste) do Mosc. Drage ima 12 km, pa bi valjda starije dijete izdržalo toliko..a do Crikve isto autoput i još nekih 10 km ravna cesta do Crkve (i ja kao dijete bila užasno osjetljiva i povraćala u zavojima)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.