Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2003., 22:02   #1
Mravi

Pozdrav,

kaj mislite o knjizi "Mravi" - procital sam ju na savjet frendice i totalno sam odusevljen. skroz luda ideja, molim vas za misljenje...

P.S. knjiga izradi totalno postovanje prema mravima, vise nema sanse da pregazim mravinjak...
Theoden is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 22:10   #2
Pročitala prošlog ljeta. Zanimljivo, zanimljivo, ali književno ne baš sad nešto. Morala bih je ponovno pročitat da napišem sad nešto konkretnije. Za čitanje mogu preporučiti, ali svejedno mislim da ne zaslužuje poseban topic, moglo je i na Recenzije. Ili ako te mravi intrigiraju, na Znanost, pa da još nešto i naučimo. To bi bilo interesantno.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 15:11   #3
Uuu, ja obozavam mrave . Cija je to knjiga?

(mislim, ko ju je napiso, da se nebi neki pametnjakovic javio i reko "pa od frendice, ona mu ju je posudila" )
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 15:46   #4
Ovak, pisac je Bernard Werber, knjiga je fenomenalna, svakako ju se isplati procitati.
Theoden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 22:30   #5
Ajde daj napisi nesto o knjizi!!!! Uopce nemam ni priblizne predodzbe o cemu se radi...(imam doduse, ali prilicno su bizarne...)
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 22:41   #6
Ma je bizarno. Necu ja sad pricat sadrzaj, neka Theoden odluci koliko ce o knjizi otkriti. Napeto je, radnja te povuce. Procita se knjiga u dva popodneva. Sigurno je ima u svakoj knjiznici. Ocito to nitko nije citao pa bi bilo dobro, tko ima vremena... da se imamo o cemu razgovarati.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 22:54   #7
Tak je! Fali nam tu na knjizevnosti malo diskusije...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2003., 08:54   #8
Kaj da ti pricam - ja sam knjigu procital u dva popodneva jer je uzasno zanimljiva... imas dvije radnje koje se odvijaju paralelno jedna s drugom i na kraju se "spoje", jednostavno te knjiga povuce - jos malo, pa jos malo, pa jos malo i onda shvatis da je 5 ujutro i da si procital knjigu do kraja knjiga opisuje zivot mrava do najsitnijih detalja, a istovremeno "na povrsini" se odvija skroz zanimljiva prica - i na kraju knjige to se sve spoji... odlicno stivo, moja iskrena preporuka
Theoden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.