Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2014., 09:47   #4301
Quote:
mali crvić kaže: Pogledaj post
Hvala Victora i to mi je vazno za znati!!! Samo me još zanima da li mi nekakav kolektivni ugovor ili bilo sto drugo moze osporiti moje pravo o zaposlenju na neodredeno?
ako je u različitim aktima različito definirano neko pravo, mjerodavno je ono povoljnije za radnika-tako da te ništa ne može "osporiti".
ali moraš razmisliti što time dobivaš, ugovor o radu na neodređeno ne znači da ne možeš dobiti otkaz.
nakon suđenja možda dobiješ plaće za period dok se ne riješi sudski spor i nakon toga otkaz ugovora o radu na neodređeno vrijeme sa pravima koje on nosi. ( ništa specijalno )

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Zašto se ne bi veselila? U najgoroj varijanti će sud donijeti presudu da je ugovor na neodređeno i morat će joj isplatiti sve plaće zaostatka
A na kraju - pa ne može joj nitko doći samo tako i reći da sutra ne mora doći, za ime boga
točno, a s druge strane zapošljavanje u školi ne može biti valjano ako ju školski odbor nije izabrao da radi, i ako školski odbor izabere nekog drugog i ta druga osoba ima valjan ugovor o radu na neodređeno za isto radno mjesto.

tako bi se škola mogla susresti sa jednom , možda i dvije tužbe... a stvar će kao i uvijek u školi biti riješena mimo suda i mimo zakona. ravnatelj i školski odbor su napravili grešku , a nagovorit će već nekoga da pretrpi posljedice te greške ili taj netko neće u skoroj budućnosti raditi u nijednoj školi u široj okolici
knjiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 10:47   #4302
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Zašto se ne bi veselila? U najgoroj varijanti će sud donijeti presudu da je ugovor na neodređeno i morat će joj isplatiti sve plaće zaostatka
A na kraju - pa ne može joj nitko doći samo tako i reći da sutra ne mora doći, za ime boga
Upravo tako. Narocito s obzirom na cinjenicu da se radi o skoli, tj. drzavnoj sluzbi. Kod privatnika bi bilo malo skakljivije...

Sent from my GT-S7500
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 11:26   #4303
A vraga ne može reći...gdje vi živite. Dođe i kaže: ah, pa nismo ni skužili da je tebi ugovor/rješenje isteklo. Ako pogledate, vidjeti ćete da je ona bila na zamjeni koliko....10 dana? Malo mi je to čudno, da se traži zamjena na tako kratko vrijeme...i ako su raspisali natječaj, očito misle uzeti nekog, može biti i nju, naravno, ali meni neki predosjećaj govori da su tu igre razno-razne u pitanju.

Slažem se ja da službeno/zakonski njoj pripada taj posao, samo treba biti realan. Nisu svi ni spremni navlačiti se po sudu, čak i kad imaju pravo (iz strahova razne vrste).
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 11:40   #4304
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
... Ako pogledate, vidjeti ćete da je ona bila na zamjeni koliko....10 dana? Malo mi je to čudno, da se traži zamjena na tako kratko vrijeme...i ako su raspisali natječaj, očito misle uzeti nekog, može biti i nju, naravno, ali meni neki predosjećaj govori da su tu igre razno-razne u pitanju...
tako to u školama ide, nastava ne smije patiti, uzima se zamjena nekad i na 1 dan, zato ravnatelj ima pravo zaposliti nastavnika do max 60 dana bez natječaja-baš radi brzine angažiranja zamjena, ako znaju da im je radno mjesto trajno nepopunjeno, u tih 60 dana dužni su okončati natječaj i imati redovnim putem zaposlenog nastavnika
sad će imati dva , blago poreznim obveznicima
knjiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 12:25   #4305
Joj isuse...

ZOR kaže da je sada u radnom odnosu na neodređeno - nema tu različitih akata, ni različitih tumačenja, ni šta god već ono bi

Može svima nama biti čudno ovo ili ono, ali žena je pitala šta znači njena situacija gledano s pravne strane - a s pravne strane je zaposlena na neodređeno.
A svakome se može dogoditi svašta nezakonito na poslu... i kaj to znači? Da svi trebamo konstantno biti u qurcu, jer ti se sutra može dogoditi neko sranje i nitko nije siguran? Ma dobro jutro...

Ostavite ženu da se veseli, jer se ima čemu veseliti... partibrejkeri
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 13:06   #4306
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Joj isuse...

ZOR kaže da je sada u radnom odnosu na neodređeno - nema tu različitih akata, ni različitih tumačenja, ni šta god već ono bi

Može svima nama biti čudno ovo ili ono, ali žena je pitala šta znači njena situacija gledano s pravne strane - a s pravne strane je zaposlena na neodređeno.
A svakome se može dogoditi svašta nezakonito na poslu... i kaj to znači? Da svi trebamo konstantno biti u qurcu, jer ti se sutra može dogoditi neko sranje i nitko nije siguran? Ma dobro jutro...

Ostavite ženu da se veseli, jer se ima čemu veseliti... partibrejkeri
Upravo tako.

I, kao što spomenuh, s obzirom da je to državna služba, problema jednostavno nema.Zaposlena je za stalno.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 14:27   #4307
Ljudi moji H V A L A V A M P U N O S V I M A na sudjelovanju i raspravi na ovu temu tj. moj problem. Meni je samo vazno da znam da ja po Zakonu imam pravo a sto ce se dalje desiti vidjet cemo!!!
Hvala jos jednom i pusa od malog crvića!!!
mali crvić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 15:24   #4308
Vezano za ugovor o radu na određeno - koliko znam, po zakonu vas firma mora zaposliti na neodređeno nakon 3 godine, međutim u firmi gdje radim, malo prije isteka tih 3 godine vas prebace u sestrinjsku firmu. Nakon par mjeseci vas opet vrate u firmu gdje ste se isprva zaposlili. Cijelo to vrijeme vi sjedite na istom mjestu i radite identičan posao.
Kad će država stati na kraj takvom načinu tretiranja zaposlenika gdje praktički nemate mogućnost zaposlenja na neodređeno?
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 16:05   #4309
Quote:
mali crvić kaže: Pogledaj post
Ljudi moji H V A L A V A M P U N O S V I M A na sudjelovanju i raspravi na ovu temu tj. moj problem. Meni je samo vazno da znam da ja po Zakonu imam pravo a sto ce se dalje desiti vidjet cemo!!!
Hvala jos jednom i pusa od malog crvića!!!
Sretno!
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 16:07   #4310
Quote:
Disperadun. kaže: Pogledaj post
Vezano za ugovor o radu na određeno - koliko znam, po zakonu vas firma mora zaposliti na neodređeno nakon 3 godine, međutim u firmi gdje radim, malo prije isteka tih 3 godine vas prebace u sestrinjsku firmu. Nakon par mjeseci vas opet vrate u firmu gdje ste se isprva zaposlili. Cijelo to vrijeme vi sjedite na istom mjestu i radite identičan posao.
Kad će država stati na kraj takvom načinu tretiranja zaposlenika gdje praktički nemate mogućnost zaposlenja na neodređeno?
Na žalost, nikada. To je modus operanti privatnih firmi.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 16:08   #4311
U radnom odnosu sam u istoj firmi već 15g. Pohvalno za "ova vremena". Nije sve tako sjajno a ni crno. Problematika je sledeća. Prvih 10g. sam radio na ugovor, po 6mj. 3mj. 1g....
Kad bi zatrebalo zakonski, promjenjeno bi mi bilo radno mjesto i to je to. Nakon tih 10g. dobijem ugovor na neodređeno. Naravno uz taj ugovor sa suzama u očima potpisujem bianco otkaz, odričem se svih prava... Prošlo je četiri godine od tada, firma mjenja sjedište, papirologije, sve fiktivno... Ponovno dobijem na potpis ugovor na neodređeno, ponovno i dokument o otkazu, nisam ništa potpisao, nisam htio, bio sam ljut... Ni ugovor o radu ni bianco otkaz. Prošlo je od tada nekih 10mj. Nitko ništa ne spominje u firmi. Ja teoretski radim bez ikakvog ugovora.
Zanima me dali je s obzirom na situaciju na snazi stari ugovor (ista firma, drugo sjediše), ili sam ja "slijepi putnik na brodu" i nitko to ne prepoznaje. Negdje sam pročitao zakon a glasi ovako, slično: "Ako radnik radi u poduzeću-firmi duže od tri mjeseca bez produženja predhodnog ugovora, pritom mu poslodavac uplaćuje sve doprinose... smatra se da je isti zasnovao radni odnos na neodređeno vrijeme."
Zanima me dali je to točno? Dali to sad znači da sam ja u stalnom radnom odnosu, bez zakonskog prava posladavca da me šutne ko zadnju krpu?

PS-Da se razumimo, nije meni u cilju dobit posao za stalno, biti kao lički medo (bez uvrede za medvjede) i ne raditi. Ja svoje obaveze izvršavam, radim najbolje šta znam...Želim samo biti čovjek.
__________________
Bolje šutiti da svi misle da si glup nego progovoriti i odagnati svaku sumnju!
indio34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 00:04   #4312
Quote:
Disperadun. kaže: Pogledaj post
Kad će država stati na kraj takvom načinu tretiranja zaposlenika gdje praktički nemate mogućnost zaposlenja na neodređeno?
Onog trenutka kad ti isti zaposlenici počnu to prijavljivati... kako bi to "država" trebala znati?

Quote:
indio34 kaže: Pogledaj post
Dali to sad znači da sam ja u stalnom radnom odnosu, bez zakonskog prava posladavca da me šutne ko zadnju krpu?
Ako je tako kako si napisao, onda jesi.

Zadnje uređivanje drot13 : 10.02.2014. at 22:16. Reason: brisanje citata premještenog komentara
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 15:01   #4313
Pravo na otpremninu ili nešto treće.?

Pozdrav,

Evo ovako da vas pitam.U pitanju je gospodin koji radi kod privatnika kao bravar u jednoj firmi već 5 ipo godina .Sada bi da prestane da radi i zanima ga da li ima pravo na otpremninu za to vrijeme provedeno na radu.
Pošto je gazda firme povezan sa svim i svačim od policije ,inspektorata i svih mogućih službi treba biti pažljiv što da učini i kako .

U pitanju je jedan bahat,bezobrazan i bezobziran poslodavac.Zadnjih par radnika koji su bili najavili otkaz su prošli svakako.

Jedan od radnika je našao posao u drugoj firmi i kada je najavio da će da odradi otkazni rok ,šef ga je isterao iz kancelarije rekavši mu marš van.Poslao mu radnu knjižicu i pošto je znao gdje ide da radi ,nazvao njih i napričao svašta da ovaj ne dobije posao .Međutim dobio je ipak posao(hvala bogu) ipak ima normalnih poslodavaca.

Drugi slučaj radniku padne metalni panel i razdere mu lice imao je oko 24 šava po licu.Radnik je dobio neku minimalnu odštetu tipa keš u ruke i da se ne buni,u pitanju je oko 8000kn.....

Platne liste nikad ne dobiju u firmi niti se kada potpisuju na istu,povrat poreza nikada nemaju ni 3 kn ...

Redovito se dere na njih ,viče,tlači,ponižava...

Radno odjelo dobiju tek nakon dva mjeseca od toga safety oprema npr rukavice,hlače,kecelja za varenje,cipele itd.Do dva mjeseca ništa ne daje.

Godišnji odmor im ne daje ali moraju da potpišu papir da su uzeli godišnji ,on im daje riješenje i nastavlja se sa radom tokom odmora.

Oni koji su zatražili odmor su dobili otkaz već sutra ujutro...

Jednom su morali da idu da orezuju voćnjak na njegovu vikendicu ,jedan radnik je odbio i dobio je otkaz,ovaj mu rekao dobro ti ne moraš da ideš ako ti se ne ide.Sutradan je dobio knjižicu kad je došao da radi.U pitanju su sve bravari,varioci itd....

Jedan od radnika ima zadatak da vozi kombi kad rade na terenu i prije 4 god je sletio s ceste i napravio štetu 40 000 kn .Vozilo je bilo kasko osigurano znači osiguranje plaća svu nastalu štetu.A gazda je sve odbio radniku od plaće tih 40 000 kn i ovaj mu je plaćao na ruke kad dobije plaću.

Malo sav vam dočarao o kakvom gadu od poslodavca se radi,da ne pominjem da je uzimao samo one sa biro i držao ih zbog poticaja ima i toga tonu...

Dakle ovaj radnik dobija plaću uvijek 20-og u mjesecu (na banku)i da li da uzme bolovanje pa kad treba da se vrati da otkaz?tj da kaže da ne može da nastavi sa radom zbog bolova itd...Ili da se vrati sa bolovanja pa 3 dana ne dođe da radi pa nek mu da otkaz.
ILi da mu najavi otkaz a da ne ide na bolovanje ako ima pravo na otpremninu,ali onda će ga ovaj zeznuti i dati mu odmah otkaz?

Ja sam mu rekao da ode na bolovanje i da nakon 42 dana kaže da više neće da radi...
Šta je najpametnije da uradi a da preduhitri poslodavca?

Hvala na svakom odgovoru........
mali mrav 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 19:21   #4314
Jedno pitanje, ovako, malo priglupo...

Zašto niste prijavili? Zašto to trpite?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 22:05   #4315
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje, ovako, malo priglupo...

Zašto niste prijavili? Zašto to trpite?
Zato što prethodne prijave nisu urodile plodom,vlasnik firme poznaje sve važne ljude u gradu gdje živi i nemože mu nitko ništa.Kome da prijave kad mu je sin uhićen zbog posjedovanja droge pa pušten jer mu je načelnik dobar prijatelj.I još
se hvali........
Sve ranije prijave su završavale u kanti za smeće.......Grad Osijek.........
mali mrav 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 00:11   #4316
Quote:
mali mrav 007 kaže: Pogledaj post
Sada bi da prestane da radi i zanima ga da li ima pravo na otpremninu za to vrijeme provedeno na radu.
Nema pravo na nikakvu otpremninu.
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 00:15   #4317
Molim pojašnjenje ako tko zna. Po novom ZOMO-u od 01.01.2014 može se zaposliti umurovljenika do 4 sata dnevno. Treba obračunati sve doprinose kao i za redovnu plaću , bez osobnog odbitka, ali ne znam što je s porezom i prirezom.
Kako to regulira umirovljenik sa poreznom?
veronika04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 14:28   #4318
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Onog trenutka kad ti isti zaposlenici počnu to prijavljivati... kako bi to "država" trebala znati?
A kako je zakonski to riješeno? Kako to uopće dokazati bez da se otvoreno suprostaviš poslodavcu? A kad to napraviš, znaš da ti slijedi ili ne produljenje ugovora o radu ili da više nemaš mogućnost napredovanja...
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 19:38   #4319
Quote:
Disperadun. kaže: Pogledaj post
A kako je zakonski to riješeno? Kako to uopće dokazati bez da se otvoreno suprostaviš poslodavcu? A kad to napraviš, znaš da ti slijedi ili ne produljenje ugovora o radu ili da više nemaš mogućnost napredovanja...
Ako radnici prijave poslodavca inspekciji onda ta inspekcija dolazi u firmu i pregledava papirologiju i uzima izjave radnika.
Ako inspekcija pronađe npr. da poslodavac nema dokaz da je isplatne liste uručio radnicima, ako nema ispravne evidencije radnog vremena, ako nema sve ono što u skladu sa zakonom mora imati onda inspekcija podnosi prijavu protiv poslodavca. I slijedi kazna.
Inspekcija uzima i izjave od radnika. I ukoliko se izjave radnika poklope s onim što su od papirologije našli (ili nisu našli) onda se ide s konkretnom prijavom i dalje sve ovisi o sudu.

Ali ako inspekcija uvidom u dokumentaciju utvrdi jedno, a radnici od straha istinu prešućuju i govore kako je sve sjajno i bajno onda tu dalje stvari ovise o tome kako će inspektor procijeniti konkretnu prijavu.
Tada će inspektor, vrlo vjerovatno, podnjeti prijavu samo za ono što se konkretno može dokazati, odnosno ono za što poslodavac neće imati osnove za kasniju žalbu.
Sve ovisi o konkretnim situacijama, kakva je prijava, što inspektor pregledava, što od dokaza pronađe, što radnici izjave.
Uglavnom se rasplet takvih situacija događa na sudu.

Sudske presude mogu se vidjeti na netu, kad se malo bolje pročačka stekne se otprilike uvid u to kako se stvari mogu eventualno razvijati.
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 22:10   #4320
molim pomoc hitno

ovako ljudi ko zna sta da napravim najbolje...ovako u radnom odnosu sam bila od 24.10.2012g znaci do 4.1.2014 sam otisla na bolovanje stim da me je poslodavac prisilno natjerao na bolovanje,koristila sam go u 2013g sedam dana u sedmom mj sedam dana u osmom mj.ostalo mi je jos 14 dana godisnjeg sto sam s poslodavcem dogovorila da mi ostatak pise poslje bolovanja tih 14 dana go,sto naravno nije ispunio nego me je odjavio s 21.1.2014g. naravno da mi ni to nije javio nego je slucajno naletio u zdrastvenom na mene pa mi je rekao taj dan odmah da me je odjavio,ugovor mi je dao kao tehnoloski visak sto nisam jos potpisala,na bolovanju sam bila do 19.1.2014g,stim da mi je danas kak ti dao placu i listu platnu u iznosu 1599kn,sto naravno na listi nema obracunato bolovanje niti go nego 123 kao sata rada....Molim vas ako mi iko moze pomoc sta da napravim da idem na inspekciju rada...i jos ugovor je bio na odredeno vrijeme...pomozite....
sanja 32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.