Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2010., 22:09   #21
ja ću još razmisliti oću im dati da išta gledaju

ipak je to MOJE a ne njihovo
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Old 25.10.2010., 22:18   #22
ja sam odnijela i mislim spavala tam dok je tip govorio...
sve ono što inače moramo napraviti za postavke interneta je on radio s nama...
napor...
samo da nas muče...
ali dvije stvari su mi uljepšale dan: FERovac koji je napravio u 20 dana 1,7 terabajta i kontraobavjest koja osvanula na vratima
__________________
say just words to me
slomljena01 is offline  
Old 25.10.2010., 22:25   #23
Quote:
slomljena01 kaže: Pogledaj post
ja sam odnijela i mislim spavala tam dok je tip govorio...
sve ono što inače moramo napraviti za postavke interneta je on radio s nama...
napor...
samo da nas muče...
ali dvije stvari su mi uljepšale dan: FERovac koji je napravio u 20 dana 1,7 terabajta i kontraobavjest koja osvanula na vratima



i što ste radili tamo? osim tih postavki
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Old 25.10.2010., 22:30   #24
Quote:
slomljena01 kaže: Pogledaj post
ja sam odnijela i mislim spavala tam dok je tip govorio...
sve ono što inače moramo napraviti za postavke interneta je on radio s nama...
napor...
samo da nas muče...
ali dvije stvari su mi uljepšale dan: FERovac koji je napravio u 20 dana 1,7 terabajta i kontraobavjest koja osvanula na vratima
KOji kralj, 1,7 terabajta Nego, misliš na onu kontra obavijest na prvom paviljonu ili je poljepljena na sve paviljone?

Inače, dali su vas nekako evidentirali? Na mom katu ekipa je masovno bojkotirala pozivajući se na ustavom zagarantirana prava
linkyyy is offline  
Old 26.10.2010., 09:23   #25
Ja tu obavijest uopće nisam skužila. I planiram se pravit luda i nadalje, nemam pametnijeg posla nego nosat' laptop okolo.
Scintilla is offline  
Old 26.10.2010., 10:23   #26
odakle njima pravo provjeravati imam li piratske ili original Windowse??
i odakle im pravo dirati moj laptop??

i idu mi neopisivo na živce što svako večer (na CVJETNOM) u 22h ugase internet na sat vremena i stave onu obavijest o postavkama za domski internet. naravno,
nekad se zajebu to iskljuciti pa mi stoji vec 3 dana ta obavijest.
ne mogu uopce koristiti google.

MRZIM IH!
pahuljica8945 is offline  
Old 26.10.2010., 10:45   #27
ak imaš dobro krekirane windoze (lol)
i sakriješ nekuda torretnte i nema ti on pravo kopat...
mislim samo da je probao dobio bi po prstima.
a evidentira te listom
ono kaj se diže na glavnoj recepciji
__________________
say just words to me
slomljena01 is offline  
Old 26.10.2010., 16:26   #28
Quote:
linkyyy kaže: Pogledaj post
Inače, dali su vas nekako evidentirali? Na mom katu ekipa je masovno bojkotirala pozivajući se na ustavom zagarantirana prava
Na onom papiru smo trebali napisati fizičku adresu računala i broj priključka u sobi. Navodno će po tome isključiti ostale priključke koji se ne upotrebljavaju ili ih ljudi nisu prijavili. Nisam sigurna u kojoj mjeri oni mogu to kontrolirati.
Neki ljudi koji su došli nisu napisali broj priključka jer nisu znali što to je, pa im je reko da samo fizičku adresu. Jedna cura nije imala legalan (il nije odavno updateala) i lik je reko da ima do idućeg tjedna sredit to jer će tada bit ozbiljno.
A sad, lik nije ništa kopao po tuđim lapovima, samo je pitao svakog koji datum je zadnji update, rekao ljudima kak nariktati lan postavke i za zaštitu i onda smo potpisali papir (ja i još neki smo već bili potpisali, reko je nema veze ) i ono, ništa strašno.
i reko je da kad se svi evidentiraju onda će se provjeravat ko ima viruse na kompu, pa onda ko ima legalne windowse i tek onda ko skida sa torenata.
sve u svemu bzvz. i nitko vam neće oteti kompove nit kopat po njima.
dharmica is offline  
Old 26.10.2010., 17:16   #29
di ću pročitat to brojčeko od priključka?
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Old 26.10.2010., 17:21   #30
Quote:
pahuljica8945 kaže: Pogledaj post
i idu mi neopisivo na živce što svako večer (na CVJETNOM) u 22h ugase internet na sat vremena i stave onu obavijest o postavkama za domski internet. naravno,
nekad se zajebu to iskljuciti pa mi stoji vec 3 dana ta obavijest.
ne mogu uopce koristiti google.
jesi sigurna da UGASE internet? jer ovdje ta obavijest stoji na google-u i nemogu koristiti google, ali mogu na druge stranice koje npr. su u mojim bookmarksima, kao forum.hr ili tak nešto.samo gore upišem gdje linkove upisujem...

Quote:
di ću pročitat to brojčeko od priključka?
broj priključka je na priključku - u sobi - na zidu...(valjda me ne zezaš)
dharmica is offline  
Old 26.10.2010., 17:23   #31
Quote:
dharmica kaže: Pogledaj post
broj priključka je na priključku - u sobi - na zidu...(valjda me ne zezaš)
nemam ga tamo, zato i pitam
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Old 26.10.2010., 17:39   #32
Quote:
very_confused1 kaže: Pogledaj post
nemam ga tamo, zato i pitam
ček, nemaš priključak za internet na zidu? ona bijela utičnica za lan kabele?
dharmica is offline  
Old 26.10.2010., 17:43   #33
Quote:
dharmica kaže: Pogledaj post
ček, nemaš priključak za internet na zidu? ona bijela utičnica za lan kabele?
ma ne nego nema nikakve oznake na njemu, bar ju ja ne vidim
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Old 26.10.2010., 17:51   #34
Quote:
dharmica kaže: Pogledaj post
i reko je da kad se svi evidentiraju onda će se provjeravat ko ima viruse na kompu, pa onda ko ima legalne windowse i tek onda ko skida sa torenata.
sve u svemu bzvz. i nitko vam neće oteti kompove nit kopat po njima.
otkud njemu pravo provjeravati jel netko ima legalne ili piratske windowse....a neki ih ni nemaju, imaju linux ili os x....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 26.10.2010., 19:22   #35
Pa ja ne vjerujem šta oni rade!!! Ja imam vipov stick i ja im neću nositi svoj laptop. Zaboli me. I imam torrente, ali ja to plaćam, ne oni. Uopće ne koristim taj spori net. Zasad

I nemam legalne windowse i šta, isključit će me zbog tog? Zaboli njih, ako im smeta - nek mi oni plate legalne 1000kn i dobro.

Jel to nose svi? Mislim, iz svih paviljona? Ja sam u 12. i nisam nigdje vidjela obavijest. A nigdje mi bome ne piše ni broj priključka
lanica is offline  
Old 26.10.2010., 19:28   #36
Quote:
lanica kaže: Pogledaj post
Pa ja ne vjerujem šta oni rade!!! Ja imam vipov stick i ja im neću nositi svoj laptop. Zaboli me. I imam torrente, ali ja to plaćam, ne oni. Uopće ne koristim taj spori net. Zasad

I nemam legalne windowse i šta, isključit će me zbog tog? Zaboli njih, ako im smeta - nek mi oni plate legalne 1000kn i dobro.

Jel to nose svi? Mislim, iz svih paviljona? Ja sam u 12. i nisam nigdje vidjela obavijest. A nigdje mi bome ne piše ni broj priključka
Oni s tobom nemaju ništa.
Ako ne koristiš domski internet, što se njih tiče ti niti ne posjeduješ računalo
Demona is offline  
Old 26.10.2010., 20:58   #37
zanima me imam li ja pravo na dom sljedeće godine, ako sam ove upisala ponavljanje druge godine, ali imam potvrdu da sam iz zdravstvenih razloga bila jednostavno onemogućena redovito polagati ispite? u pitanju je teža bolest koja je utjecala na moje učenje i sve to...pa, može li se u tom slučaju napraviti iznimka?
samo da napomenem, namjeravam izaći na državnu maturu i upisati drugi fakultet, a ne ostati na trenutnom...
hvala
Sad Eyes* is offline  
Old 26.10.2010., 21:28   #38
Quote:
Demona kaže: Pogledaj post
Oni s tobom nemaju ništa.
Ako ne koristiš domski internet, što se njih tiče ti niti ne posjeduješ računalo
A dobro, planiram ga početi koristiti kad mi istekne ugovorna obveza na vipu... Dakle, krajem 11.mj. Znači, tad ću im morati nositi ili? Ne bih baš da ukinu moj priključak
lanica is offline  
Old 26.10.2010., 21:52   #39
Quote:
BettyJean kaže: Pogledaj post
ej, ljudi s cvjetnog...ako koristim kabelsku koji mi prijemnik treba? neki poseban?
zasto bi trebo poseban ? mislim da ne, al provjeri ako mislis kupovat hah, al nevjerujem da to ima ikakve veze s tim gdje se nalazis


vi sa save a sta ako kazete da imate stolno racunalo i da ne namjeravate nosit 2 kilometra ko budale komp i monitor na ledjima

edit: ima li tko kakvih pametnih informacija u vezi citaonice/ucionice na cvjetnom. u kojem je paviljonu, preporucate li tamo ucit ili bolje u sobi, valjda nema buke . na lascini udjem u ucionicu lik se smije ko kreten pusi travu hehe

Zadnje uređivanje Fatalni_cevap : 26.10.2010. at 23:10.
Fatalni_cevap is offline  
Old 27.10.2010., 13:13   #40
Quote:
Fatalni_cevap kaže: Pogledaj post
zasto bi trebo poseban ? mislim da ne, al provjeri ako mislis kupovat hah, al nevjerujem da to ima ikakve veze s tim gdje se nalazis


vi sa save a sta ako kazete da imate stolno racunalo i da ne namjeravate nosit 2 kilometra ko budale komp i monitor na ledjima

edit: ima li tko kakvih pametnih informacija u vezi citaonice/ucionice na cvjetnom. u kojem je paviljonu, preporucate li tamo ucit ili bolje u sobi, valjda nema buke . na lascini udjem u ucionicu lik se smije ko kreten pusi travu hehe
stolna račulala provjeravaju u sobama..:/ majku im..
__________________
..dok je zdravlja, bit ce srece, a zaradit uvijek mogu..
kombaj_boy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.