Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2008., 11:17   #21
pa karneval je tej u 2. misecu ja cu glumit pijanduru
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:20   #22
Tema je općenito o idejama za maskenbal, ne nužno za maškare/karnevale krajem zime.
Pročitaj pitanje iznad svog posta, forumaš traži kostime za Noć vještica. I to isto spada pod maškaranje, šta ne?
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:24   #23
pa kaj se kod nas slavi noć vještica? pa to je američki praznik, kad klinci idu okolo maskirani po kućama. mi to imamo u veljači.
__________________
quod in corde sobrii, id in lingua ebrii.
Deirdre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:20   #24
A hvala bas pomazete puno.

Da sam htio studiju o Noci vjestica vs Fasnik, ne bi pitao gdje je moguce kupiti neke stvari

Fasnik i Noc vjestica uopce nisu iste stvari, isto kao sto Bozic i Uskrs nisu isti jer eto, i jedan i drugi ima nekakve veze sa istom osobom.
E sad, osobno ne 'slavim' niti jedan od ova dva i bas me briga i za Fasnik i Noc vjestica, ali:

Quote:
pa kaj se kod nas slavi noć vještica? pa to je američki praznik
Suprotno misljenju nekih u Hrvatskoj ne zive samo Hrvati. Netko me je pitao gdje se to moze tu kupiti, a s obzirom da niti ta osoba niti grupacija oko nje ne zive u Hrv (studiraju) pitam ovdje na forumu jer sam musko i shopping mi ni inace nije jaca strana, a kamoli neke specijalizirane trgovine
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 15:35   #25
Tema je preimenovana, dakle općenito o kostimima za maškare, maskenbale, Halloween, kostimirane zabave, rođendane, doček Nove godine i slično.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 15:55   #26
ja cu ove godine bit tinkerbell (ili ti ga zvoncica ) jos nemam blage kak cu kaj iskombinirat za sad imam carobni stapic
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 00:06   #27
ja ću biti vještica nije baš kreativno ali baš želim
jeeeej
Emmalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 01:31   #28
ja ću bit bubimir. ubijem vas ak me skopirate, osim ak ste van zg-a.
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 12:41   #29
nekak mi se čini da je topic započet s pitanjem gdje to kupit,a ne kaj ste sve do sad bili.osobno mi je zamorno slušat ista nabrajanja(em vila,em vrag etc.),više me zanima npr.gdje ste nabavili stvarčice za maskiranje(tipa haljina,ostali rekviziti...)?
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 14:04   #30
ja imam već haljinu, to mi je inače normalno što nosim (crna haljina do preko koljena) a kupila sam je ne znam ni sama gdje. Šešir mi je od prošlih maškara, šminka mi je dječiji baby puder i crveni ruž : /... to je manje više to
Emmalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 14:58   #31
Quote:
butterfly_lady kaže: Pogledaj post
nekak mi se čini da je topic započet s pitanjem gdje to kupit,a ne kaj ste sve do sad bili.osobno mi je zamorno slušat ista nabrajanja(em vila,em vrag etc.),više me zanima npr.gdje ste nabavili stvarčice za maskiranje(tipa haljina,ostali rekviziti...)?
Prošle godine smo frendica i ja bile Corpse brides iliti mrtve mlade. Ispalo je odlično, mada smo samo kupile obični bijeli materijal i od njeg sklepale haljinu (zihericama, trakama, itd), i tilo da nam posluži kao veo. Na par smo ju mjesta poderali i zapalili, pošpricali crvenim temperama da izgleda kao krv i stavili krvavi make up. Bile smo glavne face :reče skromno:
Ove godine planiramo biti Lidija&Bubimir. Ona će nabaviti crnu periku (ima ih svagdje) i sklepat crnu pelerinu (opet samo materijal). Ja sam si dala šiti prugaste hlače i majicu, ali ne za halloween već ovako za svaki dan. Pošto izgleda vrlo bubimirasto, na to ću samo nabacit crni sako, onu njegovu frizuru, jezivu šminku i povješat umjetne bube po sebi (to ću morat potražit, al za noć vještica bi ih trebalo imati po knjižarama i trgovinama s igračkama).
Jedino ne znam čime pofarbat zube ko da su mi jako pokvareni.
Pustiti mašti na volju i uopće se ne moraju izdvojiti velike pare da bi sve skupa super izgledalo.
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 20:45   #32
Quote:
StuckMojo kaže: Pogledaj post
Prošle godine smo frendica i ja bile Corpse brides iliti mrtve mlade. Ispalo je odlično, mada smo samo kupile obični bijeli materijal i od njeg sklepale haljinu (zihericama, trakama, itd), i tilo da nam posluži kao veo. Na par smo ju mjesta poderali i zapalili, pošpricali crvenim temperama da izgleda kao krv i stavili krvavi make up. Bile smo glavne face :reče skromno:
Ove godine planiramo biti Lidija&Bubimir. Ona će nabaviti crnu periku (ima ih svagdje) i sklepat crnu pelerinu (opet samo materijal). Ja sam si dala šiti prugaste hlače i majicu, ali ne za halloween već ovako za svaki dan. Pošto izgleda vrlo bubimirasto, na to ću samo nabacit crni sako, onu njegovu frizuru, jezivu šminku i povješat umjetne bube po sebi (to ću morat potražit, al za noć vještica bi ih trebalo imati po knjižarama i trgovinama s igračkama).
Jedino ne znam čime pofarbat zube ko da su mi jako pokvareni.
Pustiti mašti na volju i uopće se ne moraju izdvojiti velike pare da bi sve skupa super izgledalo.
za zube mozes u getrou/kauflandu/nekomtrecemtrgovacomcentru potrazit one lizalice sto farbaju jezik, jer redovito pofarbaju i zube i cijela usta...pa uzmi par zelenih ili plavih...
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 22:08   #33
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
za zube mozes u getrou/kauflandu/nekomtrecemtrgovacomcentru potrazit one lizalice sto farbaju jezik, jer redovito pofarbaju i zube i cijela usta...pa uzmi par zelenih ili plavih...
daaaa, nije mi palo na pamet! tnx!!
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:58   #34
koje cool ideje
Emmalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 21:36   #35
Quote:
StuckMojo kaže: Pogledaj post
Jedino ne znam čime pofarbat zube ko da su mi jako pokvareni.
upotrijebi crni lak za nokte. lako se skida s zubiju, provjerila par puta za maškare!
__________________
...
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 22:08   #36
lak za nokte je otrovan
Emmalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 01:34   #37
Quote:
Emma Lumina kaže: Pogledaj post
lak za nokte je otrovan
nema veze ak dobro izgleda. sigurno ima i nekih vitamina.
a kak skidam, ne valjd acetonom? Draga mi je caklina.

Ja bi noć vještica više puta godišnje.
Bila bi Amy Winehouse, a bila bi i hippie, kad ću sve stići?? Imam tak dobra 2 para ultrahippie naočala, vjerojatno i iz toga razdoblja (Hrelić), a vintage odjeće što na tavanu, što u Šlicu (vintage second hand u Frankopanskoj) i spomenutom hreliću. Traka oko glave, uzgojim dlake ispod ruku, smotuljak trave u ćube i ludnica.
pa eto budite vi štogod od tog kad ja već ne mogu.

Zadnje uređivanje StuckMojo : 20.10.2008. at 01:43.
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 23:52   #38
e da ipak neću biti vještica XD
Emmalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 00:04   #39
Quote:
Lady Punk kaže: Pogledaj post
Ja sam bila vrag, anđeo, vila zatvorenik rapper, mišica...

...ove godine sam smrt.
Ja sam to bila prije par godina. Najbolji kostim do sada. Stavila sam masku na facu i nitko me nije prepoznao pa sam se mogla glupirati i plašiti malu djecu Imala sam i kosu, of course
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 12:09   #40
Da li znate di bi mogla nabaviti rep za vraga i možda kakve zgodne osti da bockam ljude?
dea789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.