Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2011., 12:31   #201
a cuj, ako stvarno trosis tek 20-ak minuta mjesecno, svakako ti se ovo isplati...znaci 160kn bi ti bilo dosta za cijelu godinu.
a opet, vjerujem da tvoja zena trosi malo vise....pa ako ona nadoplati mjesecno bon od 40 kn moze ona tebe zvati besplatno i uzivati u duuuugim razgovorima(tj dugim monolozima, a i ti u slusanju, znam kako je to), a na kraju, tih 40 kn , ne mora nikada ni potrositi...moze ih skupljati na prepaid racunu
raky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 12:54   #202
Quote:
raky kaže: Pogledaj post
a cuj, ako stvarno trosis tek 20-ak minuta mjesecno, svakako ti se ovo isplati...znaci 160kn bi ti bilo dosta za cijelu godinu.
a opet, vjerujem da tvoja zena trosi malo vise....pa ako ona nadoplati mjesecno bon od 40 kn moze ona tebe zvati besplatno i uzivati u duuuugim razgovorima(tj dugim monolozima, a i ti u slusanju, znam kako je to), a na kraju, tih 40 kn , ne mora nikada ni potrositi...moze ih skupljati na prepaid racunu
2 bonbon broja već naručena

...čuj, da imam tu "sreću" da ona vodi takve monologe kupio bih samo jedan broj
nomadsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 09:06   #203
evo prebacio se na Extra Total tarifu M kod T-mobilea...kažu flat net, ali smanjenje brzine nakon iskorištenog uračunatog prometa naa 64 kbs pa me to pomalo brine...
__________________
Istina je moj motto
Kochis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 10:18   #204
eh, pa nije to tak strasno, nakon 512MB surfas ko na starom 56k modemu, u teoriji cak i brze, al u praksi bi to moralo biti to, s 0.facebookom neces ni primjetiti razliku
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 14:15   #205
Question i150 ili extra total m - koja je isplativija

pozdrav!

molim za pomoć...

trenutno imam tarifu i150 (T-mobile), ali mi premalo 1gb internet prometa mjesečno, pa me zanima da li mi se isplati ići na tarifu extra total M?
nešt sam čital da se smanjuje brzina nakon 500 mb...
mjesečni račun mi ne prelazi 200 kn...

unaprijed zahvaljujem na odgovorima!
sasser is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 20:31   #206
Ako ti je važniji podatkovni promet od razgovora/poruka, onda ostani na i150, jer se (dobro si čitao) nakon 512 MB u EXTRA total M brzina spušta na 64 KB/s; inače se isplati promijeniti tarifu (više minuta i SMS poruka)
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 09:12   #207
Za mobilni surfing je dovoljno, ali za tethering nije. A ja kačim iPhone ćesto na laptop. No, ipak je to pomak nabolje, netreba gajiti iluzije na ništa što se zove ''flat'' u Hrvatskoj Ovo mi je bolja opcija nego da me gule preko USB sticka.
__________________
Istina je moj motto
Kochis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 13:18   #208
Meni se vrti u glavi od ove usporedbe operatera... Moze li preporuka vipovih pretplatnika, kako su zadovoljni sa uslugom? Razmisljam da se tamo prebacim... I jos jedno pitanjce, ima li vip one nagradne bodove sa placenim racunima? Zahvalljujem
TresBien is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 12:22   #209
Ljudi, trebam preporuku. Trenutno imam 2 broja na bonbonu, jedan 097 i jedan t-mobile koji je prebačen u bonbon. razmišljam da taj 099 broj prebacim u neku pretplatu, pa si razmišljam između extra total s za 50 kn mjesečno (jer sam ispod 28 god), vip bez limita 100 (ako prenesem broj, 12 mj. plaćam u pola cijene, dakle 50 kn mjesečno) ili da ostanem u bonbonu? razmišljam o pretplati jer mi treba novi mob, s tim da mi vip nekako ima trenutno najbolju ponudu (mislio sam uzeti nexus s), dok t-mobile nema skoro ništa :/
paradoxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 12:45   #210
T- mobile ima ovo: http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-12...=SAGALAXYSPLUS
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 18:05   #211
hvala, proučit ću ga malo. ovako na prvi pogled mi se nexus čini kvalitetnijim :/
paradoxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 11:16   #212
Postavit ću pitanje i ovdje..

Molim za malu pomoć,

ovih dana mi izlazi dvogodišnji ugovor Tarifa 60, nikako ne stignem proučit ili otić u centar da vidim šta dalje...

uzela bih neku sličnu tarifu 50-80 kn pretplate-ne mora nužno bit t-mobile, znači može i vip itd.....koji uređaj mogu dobiti uz to a da max doplatim ca 400 kn - a da bude the best??????????

Mob ću dati kćerki tinejdžerici - samo uređaj........znači da ima dobru kameru...dobar za internet bla bla....
a meni je dakle bitna samo tarifa, 80% trošim na sms, malo na razgovore, internet uopće, za to imam laptop......
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 12:08   #213
gledaj tarifu 50 za novu pretplatu (12 ili 24mj)
http://www.tele2.hr/privatni-korisni...lack-red/d266/
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 14:09   #214
gotova t-mobile pretplata, molim preporuke

stanje mi je ovako:
31.12. mi ističe pretplata na t mobile extra obitelj tarifa 350, imam bodove i mogao bih kupiti uređaje, međutim ponuda je očajna i sve je prekoskupo...
čak su i taj popust s bodovima smanjili na 200 umijesto 400 kn.
tipa iphone 4s bi me došao 1000 kuna s 18 000 bodova kao nositelja, a moji drugi članovi ne bi imali nikakav popust,
nadalje, izbor jeftinijih a zanimljivih uređaja je katastrofalan...

pa vas molim da mi sugerirate daljnje rješenje s tim da nama mjesečni račun ne bi smio biti poviše 500 kn, tako nekako je i sad, pretplata 350 i ovo još malo šta se nadoda, imamo svi free internet. itd, potroši se cca 150 kn ostalog, osim te pretplate

jel ima ikakva druga pretplata u državi s kojom bi mogao imati bolje pogodnosti i kupiti jeftino dobre uređaje?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 11.12.2011., 18:21   #215
Pozdrav!
Naime, zelim kupiti prvi smartphone i da bih prosla sto "jeftinije", odlucila sam ga kupiti
preko pretplate. Da li mi se to uopce isplati i ne znam koju bih tarifu uopce uzela?
Na T-mobile-u sam vec 10 godina i do sad imala tarifu Zabava koja mi je odlicno odgovarala.
14 lipa poruke unutar mreze, jako malo trosim na razgovore i bon od 50kn mi traje oko 2 mjeseca.

Ubuduce bih internet koristila ugl za pregledavanje maila, face-a i eventualno koji portal, bez YT-a.
Ne znam koliko bi to prometa otprilike bilo mjesecno, ali mi se cini da bi na net otislo dosta novaca.

Ono sto se meni za sada najvise svidja je T-mobileova Extra Total S tarifa koju mogu dobiti
za 50kn mjesecno (imam 23 god), te uzmem li ugovor na 24mj i mobitel za 100-200kn. Jer nisam bas spremna
dati odjednom oko 1000kn za mobitel.. A opet, nisam bas ni zadovoljna time sto bi presla na pretplatu.

Postoji li jos kakva opcija za mene?
Rainbow7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 12:53   #216
Molim misljenje i preporuku!

Mobitel koristim iskljucivo za pozive i sms i uvijek gledam cijene prema ostalim mrezama. Ne zelim pretplatu nego na bonove, obicno nadoplacujem 50kn pa gledam doticne pogodnosti. Gledam iskljucivo poruke i pozive prema drugim mrezama.

Sad koristim tarifu od T-mobilea Zabava - pozivi 1,99, poruke 0,29, uspostava poziva 0,29 kn. (http://www.t-mobile.hr/1/10-10-10-00-00.asp)

Htio sam se prebaciti u Tele2, Smiley tarifa - pozivi 0,99, poruke 0,29, uspostavu poziva nema(?). (http://www.tele2.hr/privatni-korisni...na-bonove/t10/)

Ali sad je dosla Simpa tarifa pa me zanima jel itko ima kakvih iskustava s njom? (http://www.simpa.hr/opistarife.asp)
Pise da su pozivi nadoplatom od 50kn - 0,65, a poruke - 0,30 kn. Ne razumijem u cem je caka, jer bi se onda svi T-mobile korisnici na bonove mogli prebaciti na doticnu tarifu buduci da je jeftinija od ostalih. Ne razumijem sta im znaci ona kategorija osnovna cijena?
ludwig9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:14   #217
Caka je u tome da na toj tarifi ne možeš aktivirati opcije (Spika, Dugi razgovori, itd.) niti podatkovne pakete.
Osnovne cijene su one cijene koje su aktivne ako 30 dana nema nikakve nadoplate.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:42   #218
Hvala Tocno one informacije koje sam trebao.

Buduci da te opcije ne koristim jer 90% ljudi s kojima komuniciram je u drugim mrezama, cini se da je ovo idealna tarifa za mene, jos ne trebam niti prebacivati broj.
ludwig9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 16:25   #219
Budući da trebaš samo pozive i SMS, jeftiniji ti je tomato, a ako imaš mobitel zaključan na t-mobile, onda bonbon.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 22:24   #220
Ali neznam kakvi su glede odlaska u inozemstvo i u nekim stvarima, primjerice sa t-mobileom nikada nisam imao problema sa signalom ni na moru ni nigdje, a u slucaju da odem negdje van ne moram misliti o nekom rucnom podesavanju ili trazenju mreze i slicno, sve radi odmah. A opet, nije lose ni imati internet kao opciju, mada 99% vremena samo pozivi i sms. Mob je otkljucan
ludwig9999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.