Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2013., 14:01   #81
S Lokosima u ponediljak

Blay is offline  
Old 17.07.2013., 14:09   #82
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Dežulović
http://www.e-novine.com/stav/49026-S...iri-lopte.html pa i da više nikad ništa ne napiše
Yurinov is offline  
Old 17.07.2013., 14:22   #83
ovaj naš bili brod lipo plovi

samo da se proguramo u tu europu, to je ono šta nama triba da uvatimo zraka u svim segmentima rada kluba

da nas bar srića pomazi, ako ništa bar jednom da nam ne fali "1 gol", da nam "upadne" sad kad triba, da se proguramo u skupine
__________________
no comment.
EbE is offline  
Old 17.07.2013., 14:27   #84
bija san maloprin na poljudu, ocekujen bar 350 - 400 prodanih pretplata danas

ide prodaja sve bolje.
Magiko is offline  
Old 17.07.2013., 14:31   #85
Ne mogu virovat da ima ljudi kojima je smradežulović dobar ,al ajde...

Jedno "povijesno" pitanje,vjerovatno za Insajdera 2 ,al ako neko zna nek slobodno odgovori
Kad je Hajduk uveja prodaju pretplata ,koje sezone ?
zagortenei is offline  
Old 17.07.2013., 15:02   #86
Quote:
zagortenei kaže: Pogledaj post
Ne mogu virovat da ima ljudi kojima je smradežulović dobar ,al ajde...

Jedno "povijesno" pitanje,vjerovatno za Insajdera 2 ,al ako neko zna nek slobodno odgovori
Kad je Hajduk uveja prodaju pretplata ,koje sezone ?
ima sigurno priko 10 godina šta znan osobno.

ma Hajduk je najviše i pokraden priko prodaje karata, em duplih, em prodaje istih ljudi iz Hajduka cin je veca utakmica švercerima, pa famozona krađa nakon derbija s dinamon di do dana danas nije otkriveno di su pare.

lani je protiv istre prodano 11 000 karata plus pretplate to je 15 000 i 600 komada. a na stadionu je bilo bar još 5000 ljudi. tih 5000 sigurno nije ušlo na bacene pretplate s vrha balkona i skalina na ulazima.

neko je to svih ovih zadnjih 20 godina radija, masno omastija brk i svima nan se naruga u facu.

meni je to gore od bilo cega, mrzin muktaroše gore nego četnike i ne znan koga vec.

imaš pretplatu za 270 kuna , to je po utakmici 15 kuna , ma i manje, i onda me tražiš da ti bacin pretplatu sa vrha, lani san se par puta zakrvija radi toga, i opet cu bojin se isusami. cekan da vidin nakon brojaca oce bit opet prevara kakvih.

sad san odma popizdija kad san se sitija tih karata i prodaje, iman osjecaj da godišnje par miljuna kuna pokrade neko na karte, al neman dokaze, jebiga.

i to najviše boli, da su miljuni , deseci miljuna pokradeni na karte koje bi svakon navijacu tribale bit svetinja.

sram nas bilo ! stoka od naroda !
Magiko is offline  
Old 17.07.2013., 15:08   #87
Quote:
Magiko kaže: Pogledaj post
ima sigurno priko 10 godina šta znan osobno.

ma Hajduk je najviše i pokraden priko prodaje karata, em duplih, em prodaje istih ljudi iz Hajduka cin je veca utakmica švercerima, pa famozona krađa nakon derbija s dinamon di do dana danas nije otkriveno di su pare.

lani je protiv istre prodano 11 000 karata plus pretplate to je 15 000 i 600 komada. a na stadionu je bilo bar još 5000 ljudi. tih 5000 sigurno nije ušlo na bacene pretplate s vrha balkona i skalina na ulazima.

neko je to svih ovih zadnjih 20 godina radija, masno omastija brk i svima nan se naruga u facu.

meni je to gore od bilo cega, mrzin muktaroše gore nego četnike i ne znan koga vec.

imaš pretplatu za 270 kuna , to je po utakmici 15 kuna , ma i manje, i onda me tražiš da ti bacin pretplatu sa vrha, lani san se par puta zakrvija radi toga, i opet cu bojin se isusami. cekan da vidin nakon brojaca oce bit opet prevara kakvih.

sad san odma popizdija kad san se sitija tih karata i prodaje, iman osjecaj da godišnje par miljuna kuna pokrade neko na karte, al neman dokaze, jebiga.

i to najviše boli, da su miljuni , deseci miljuna pokradeni na karte koje bi svakon navijacu tribale bit svetinja.

sram nas bilo ! stoka od naroda !
Ajd, barem je neko napisal istinu...
Najgora stvar je u tome kaj su Hajduka pokrali njegovi ljudi
__________________
One United
keano16 is offline  
Old 17.07.2013., 15:11   #88
a i redarima bi da papra , ugovor sa zaštitarskon tvrtkon mora bit potpisan ka šta ga je ultra music festival potpisa.

jel imaš na proliće 12 456 ljudi na placu. ok od toga su 5456 pretplatnici koji su došli na utakmicu. sine mili, ako nema prodanih karata 7000 točno, za tu utakmicu se ne isplacuje redarskoj službi placa i točka. pa cemo vidit oce pojedini redari stavit po 100 eura u žep ako je interventna na škalama labava !

kaže mi čovik da ce ovi redari dobit k a ne pare kad ultra prigleda kamere i sve sta je bilo na koncertu.
Magiko is offline  
Old 17.07.2013., 15:13   #89
Quote:
keano16 kaže: Pogledaj post
Ajd, barem je neko napisal istinu...
Najgora stvar je u tome kaj su Hajduka pokrali njegovi ljudi
boli me kurac oce ko dilat drogu, oce se jebat u šupak, oce na ultra zaradit miljun , oce ne znan sta , al voljeni klub se ne smi krast, smrtna kazna odma.

moš minjat ženu, curu, vjeru, popa, mater , bičvu, sve al klub se ne minja !
Magiko is offline  
Old 17.07.2013., 15:14   #90
Quote:
Magiko kaže: Pogledaj post
ima sigurno priko 10 godina šta znan osobno.

ma Hajduk je najviše i pokraden priko prodaje karata, em duplih, em prodaje istih ljudi iz Hajduka cin je veca utakmica švercerima, pa famozona krađa nakon derbija s dinamon di do dana danas nije otkriveno di su pare.

lani je protiv istre prodano 11 000 karata plus pretplate to je 15 000 i 600 komada. a na stadionu je bilo bar još 5000 ljudi. tih 5000 sigurno nije ušlo na bacene pretplate s vrha balkona i skalina na ulazima.

neko je to svih ovih zadnjih 20 godina radija, masno omastija brk i svima nan se naruga u facu.

meni je to gore od bilo cega, mrzin muktaroše gore nego četnike i ne znan koga vec.

imaš pretplatu za 270 kuna , to je po utakmici 15 kuna , ma i manje, i onda me tražiš da ti bacin pretplatu sa vrha, lani san se par puta zakrvija radi toga, i opet cu bojin se isusami. cekan da vidin nakon brojaca oce bit opet prevara kakvih.

sad san odma popizdija kad san se sitija tih karata i prodaje, iman osjecaj da godišnje par miljuna kuna pokrade neko na karte, al neman dokaze, jebiga.

i to najviše boli, da su miljuni , deseci miljuna pokradeni na karte koje bi svakon navijacu tribale bit svetinja.

sram nas bilo ! stoka od naroda !
Nije samo pokraden od strane bivših uprava i njihovih ljudi ,nego i dosta ajmo reć "ekipe" koja ide na utakmice ne plaća karte ,ulazi na tuđe pretplate ,zna čovika na ulazu i slične sheme sve pod krinkom šta ću ja davat svoje pare lupežima ili kao nema se ,a onda navečer izađe i spraši par stotina kuna
zagortenei is offline  
Old 17.07.2013., 15:15   #91
Quote:
Magiko kaže: Pogledaj post
cekan da vidin nakon brojaca oce bit opet prevara kakvih.
Bit će, ne brini. Splitski muktaroši su gori od žohara, preživit će sve.
Al bar će bit puno manje
nero is offline  
Old 17.07.2013., 15:17   #92
Moze li se uzet pretplata bez osobne? Posla bi nekog po to, a do ned necu bit u ST
__________________
Mamić viri Mišku iz, hm stražnjeg dijela, od kada je ovaj došao u HNL. Sjetite se samo kako je bio oduševljen kada ga je Scoria sa bunkerom pregazio na Kantridi.Odnosi snaga u HNL su zauvijek promijenjeni svidjelo se to vama ili ne. (c) bioshock
HRJAX is offline  
Old 17.07.2013., 15:18   #93
Quote:
HRJAX kaže: Pogledaj post
Moze li se uzet pretplata bez osobne? Posla bi nekog po to, a do ned necu bit u ST
Može, koliko ja znan
nero is offline  
Old 17.07.2013., 15:20   #94
mislim da ti je u vezi prve pretplate bilo na navijačima pisalo,sezona 95/96,ako griješim neka me neko ispravi,a šta se tiće ovih St muktaroša ma bit će kurac manje,jebe se njima i za Hajduka i za sve njima najvažnije da se kurče kako su besplatno ušli i prejebali redare
jole87 is offline  
Old 17.07.2013., 15:20   #95
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Može, koliko ja znan
isto ka i clanarina za NH?
__________________
Mamić viri Mišku iz, hm stražnjeg dijela, od kada je ovaj došao u HNL. Sjetite se samo kako je bio oduševljen kada ga je Scoria sa bunkerom pregazio na Kantridi.Odnosi snaga u HNL su zauvijek promijenjeni svidjelo se to vama ili ne. (c) bioshock
HRJAX is offline  
Old 17.07.2013., 15:21   #96
Quote:
HRJAX kaže: Pogledaj post
isto ka i clanarina za NH?
jesi ima oboje prije već?
nero is offline  
Old 17.07.2013., 15:21   #97
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Bit će, ne brini. Splitski muktaroši su gori od žohara, preživit će sve.
Al bar će bit puno manje
Istina, nemreš se sam tak rješit te "ekipe". S druge strane mislim da je tak u svim klubovima, barem na "ovim prostorima".
Uvijek imaš muktaroša... nema ti tu lijeka.
__________________
One United
keano16 is offline  
Old 17.07.2013., 15:22   #98
Quote:
Magiko kaže: Pogledaj post
ima sigurno priko 10 godina šta znan osobno.
Ja san u sezoni 92/93 ima mac karata sličan ovome sad, a to sigurno nije ni onda bija neki novitet. Mac je ukinut krajen 90-ih, mislin u sezoni 97/98. i uvedene su kartice.

Složija bi se za ovo s redarima, samo bi in tribalo omogućit situaciju da in se ne skupi 20 ljudi na onin vratima odjedanput di oni više nemaju izbora nego pustit debila da uđe. A i pandurija bi tu tribala dat ruke, samo jebiga, oni imaju pametnijeg posla, uvodit rodijake i trenirat strogoću okolo na pizdarijama.
Blay is offline  
Old 17.07.2013., 15:25   #99
Quote:
HRJAX kaže: Pogledaj post
Moze li se uzet pretplata bez osobne? Posla bi nekog po to, a do ned necu bit u ST
Ako si bio pretplatnik prosle ili pretplosle sezone triba samo ime i prezime a ako nisi onda tribaju svi podatci. Broj osobne, oib, datum i mj.rodjenja, adresa, broj mob..osobna kao dokument ne triba..
etnaMa is offline  
Old 17.07.2013., 15:27   #100
nemogu virovat da se i pandurija priziva hahaha
ćiket is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.