Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2010., 18:08   #4841
Quote:
mary55 kaže: Pogledaj post
Postoji jedno kvalitetno i vrlo učinkovito prirodno ulje kod psorijaze-Hladno prešano nerafinirano suncokretovo ulje. Dosta ljudi je zadovoljno i rezultati su odlični. Meni osobno se psorijaza povukla u roku od 4 dana, svakim danom je bila sve manje vidljiva i na kraju ništa.Naravno držala sam se uputa s ove stranice i rezultati su postignuti stoga vam i preporučujem to ulje. Da ne bi sada ja o tome pisala, posjetite stranicu http://vitasoja.bloger.hr/ pa vidite! Nadam se da će vama pomoći koliko i meni. Sretno
hallo,molim te gdje se moze ovo ulje nabaviti,ja zivim u austriji neznam gdje da potrazim ima li adresa ili tel.
buugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 19:20   #4842
Quote:
buugi kaže: Pogledaj post
hallo,molim te gdje se moze ovo ulje nabaviti,ja zivim u austriji neznam gdje da potrazim ima li adresa ili tel.
najbolje im pošalji mail,tako sam i ja stupila u kontakt s njima
mary55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 18:01   #4843
Smile

Quote:
mary55 kaže: Pogledaj post
najbolje im pošalji mail,tako sam i ja stupila u kontakt s njima
hvala
buugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 23:30   #4844
Izliječio psorijazu

Je li netko informiran o gosp. Akifu Meši iz Fojnice koji uspješno liječi psorijazu, i autor je knjige "Kako sam pobijedio psorijazu"?
Slučajno sam surfajući otvorila ovu stranicu, molila bi mišljenje ili ako je netko informiran o tome

http://www.skibyusa.com/index.php?op...ic-izlijeio-na...
Twetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 19:28   #4845
POZDRAV!

Vidim da nam je forum skoro pa mrtav:-)

Ljudi što se događa.
Pišite bar kakvo vam je trenutno stanje i što koristite.
Evo ja sam bio nakon ljeta potpuno čist, a sada uhvatio nekakvu upalu grla i evo nje opet točkica po točkica.
Trenutno ne koristim ništa ali planiram sa melemom od borove smole probati.
Što se tiče ovoga gospodina iz bosne u postu poviše i ja sam ga mislio kontaktirati ali neko sa foruma mi je već rekao da je probao i bez nekog uspjeha pa sam odustao.
Kako ste vi ostali???

Pozdrav!
dalmatinac28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 23:28   #4846
Dalmatinaaac nekako sam vjerovala da bi mi ovaj čovjek iz Bosne mogao pomoći, znači sada i to pada u vodu, nakon Vaše informacije

Vidim ovdje po postovima da se ljudima psorijaza povuče tako da ju nemaju uopće, pa se ponovno pojavi. Kako se povuče, tretirate li ju čime, ili sama od sebe nestane?

Ja imam psorijazu tri godine, i nije prošao niti jedan dan da mi se povukla, stalno je u buknutom stanju. Stalno mi je puna kuća oljuštene kože, kao i radno mjesto, užas. Jedino mi pomaže belosalic, kojeg nisam stavljala na vlasište. Vlasište svaki drugi dan mažem uljem kako bi ogulila debelu ljusku, nisam našla što bi ublažilo psorijazu u vlasištu

Informirana sam da blatne kupke kao npr. kod solane na Pagu, dobro očiste psorijazu, koja se neće vratiti mjesecima i do godinu dana. Isto tako pomažu blatne kupke gdje god ih ima...

Ja ću uskoro u Naftalan u Ivanić, je li netko bio tamo, koja su iskustva?
Twetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 12:48   #4847
ODGOVOR TWEETY

Dakle,
si mi smo pronašli po nešto što nam pomogne.
Meni konkretno ljeti more i sunce skroz maknu psorijazu ali ostatak godine ju imam a do sada su mi najbolje pomagali UVB tretmani i PSOREX.

Nemoj odustajati od ovog gospodina ako imaš mogućnost otići do njega jer ne mora značiti ako nekomu nije pomoglo da neće ni tebi. Koliko sam čuo gospodin ima nekoliko knjiga ispisanih riječima i kontakt brojevima ljudi kojima je pomogao tako da nije da nema efekta.

Pozdrav i javi ako budeš išla!
dalmatinac28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 14:08   #4848
Thumbs up

DUGO NISAM BILA NA NETU PA SAMIM TIM NISAM NI NA FORUMU....POZDRAV ZA SVE STARE I NOVE CLANOVE. KUPILA SAM PRIJE PAR MJESECI NEKU KREMU OD NEVENA OVAKO IZGLEDA I JEFTINA JE .http://www.hygi.de/regina_ringelblum...1.html?mcid=11 JA JE REDOVNO MAZEM SVAKO VECE MALO MI JE SMANJILA PSORIJAZU A NE PREVISE ALI MI ZNACI BAR DA NEMA NASLAGA NIMALO PO KOZI.ZNACI KADA REDOVNO MAZEM NASLAGE SKROZ SPADNU I NIJE CRVENA KOZA SKORO KAO NORMALNA....PREPORUCUJEM JE DA SE PROBA NIJE SKUPA A POMAZE...NEZNAM STA VISE DA KAZEM AKO MOZETE NACI KUPITE I PROBAJTE A AKO JE VEC NEKO KORISTIO NEKA KAZE SVOJE MISLJENJE.......
DTRT is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 13.10.2010., 14:24   #4849
U mene je isti slučaj kao i kod Twetty- imam psorijazu tri godine po dlanovima,tabanima i vlasištu a malo i po licu i još mi se nijednom nije povukla skroz. Na vlasištu i licu mi se povuče nakon 2 do 3 mazanja elocomom,ali na tabanima i dlanovima-nikako,kao ni sa noktiju!
ćelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 14:23   #4850
Bio sam tvrdio da je u slucaju moje majke bila psorijaza u pitanju ali kad je pocela piti Xyzal 1 tabletu dnevno sto joj je dermatologinja prepisala da joj smanji podrazaj za cesanje uz mazanje Belogent mascu ( a trenutno Elocomom) stanje se pocelo popravljati i sad gotovo da nema vise rana po nozi,samo potkozno crvenilo tu i tamo, pokoji oziljak i slicno. Nevjerojatno.

No jos uvijek se ne zna razlog nastanka svega toga i da li ce se povratiti, vidjece se nakon nekog vremena. Zasad drzim palceve.
emerge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 19:18   #4851
Pozdrav svima,

Evo samo da kazem da nakon mazanja Psorcutanom Salbe psorijaza nestala na jednom mjestu (20 cm promjera), nema je vec godinu i po dana. Kad je nestala nisam vise nikad namazao to mjesto i nije se vratila.
Manoro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 20:17   #4852
Moj tata ima psorijazu (tezi oblik,po cijelom tijelu) kupujem mu u ljekarnoj ono ulje PSO EX
piše da će se stanje pogorsati,u slijed detoksacije .Pise tako i na proizvodu.
Ali maže se već punih 7 dana,nadam se da će mu se situacija ipak smiriti na kraju
Kupila sam mu i one kapi KIM IMUNO,poceo je i to piti dva puta na dan po 25 kapi.
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 00:26   #4853
Ja sam ovo ljeto bio primoran na belosalic i foliju, opet mi sve maknuo za 3 dana, plus sunce i kupanje, sve 5... Ali dok sam prestao s njim katastrofa. Gore nego ikad. Upaljeno, crveno i , po prvi put u 13 godina, svrbi neizdrzivo. A koza na tim mjestima kao u starca se istanjila i smezurala. Opet vise stete nego koristi...
Kupio sam PSOREX i Med Zivota da probam. Jos da pokupim par savjeta o tretmanu i krecem. Dosta je hemije bar do sljedeceg ljeta.
Psorry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 00:32   #4854
Quote:
DTRT kaže: Pogledaj post
DUGO NISAM BILA NA NETU PA SAMIM TIM NISAM NI NA FORUMU....POZDRAV ZA SVE STARE I NOVE CLANOVE. KUPILA SAM PRIJE PAR MJESECI NEKU KREMU OD NEVENA OVAKO IZGLEDA I JEFTINA JE .http://www.hygi.de/regina_ringelblum...1.html?mcid=11 JA JE REDOVNO MAZEM SVAKO VECE MALO MI JE SMANJILA PSORIJAZU A NE PREVISE ALI MI ZNACI BAR DA NEMA NASLAGA NIMALO PO KOZI.ZNACI KADA REDOVNO MAZEM NASLAGE SKROZ SPADNU I NIJE CRVENA KOZA SKORO KAO NORMALNA....PREPORUCUJEM JE DA SE PROBA NIJE SKUPA A POMAZE...NEZNAM STA VISE DA KAZEM AKO MOZETE NACI KUPITE I PROBAJTE A AKO JE VEC NEKO KORISTIO NEKA KAZE SVOJE MISLJENJE.......
Upravo istu takvu mazem po sakama evo vec 15-ak dana i mogu samo ponoviti sve sto si i sama rekla, zaista pomaze i to tek nakon 10-ak dana redovnog nanosenja. Odlicna za izbjeci medicinske preparate teze kategorije.
Psorry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 09:09   #4855
Quote:
Psorry kaže: Pogledaj post
Upravo istu takvu mazem po sakama evo vec 15-ak dana i mogu samo ponoviti sve sto si i sama rekla, zaista pomaze i to tek nakon 10-ak dana redovnog nanosenja. Odlicna za izbjeci medicinske preparate teze kategorije.
E baš mi je drago da imaš i ti isto dobra iskustva sa ovom kremom probajte i vi ostali nemože vam škoditi..........
DTRT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 10:44   #4856
Quote:
Psorry kaže: Pogledaj post
Upravo istu takvu mazem po sakama evo vec 15-ak dana i mogu samo ponoviti sve sto si i sama rekla, zaista pomaze i to tek nakon 10-ak dana redovnog nanosenja. Odlicna za izbjeci medicinske preparate teze kategorije.
A gdje u HR kupujete tu kremu???????
dalmatinac28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 00:54   #4857
Ima li ista da smanji ovaj svrab?
Psorry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 03:20   #4858
Quote:
dalmatinac28 kaže: Pogledaj post
A gdje u HR kupujete tu kremu???????
Ne ja u Republici Srpskoj kupujem a nadam se da ima i u Hrvatskoj....Kod nas ne samo da je ima u apotekama vec i u marketima....
DTRT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 10:34   #4859
Quote:
dalmatinac28 kaže: Pogledaj post
A gdje u HR kupujete tu kremu???????
potrazi u DM ja mislim da tamo ima jer je ovo njemacka krem.
buugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 13:32   #4860
Zdravi bili...!
...da malo oživim forum,javljam se nakon nekog vremena sa poprilično dobrim stanjem....
Moja stopala su već 2mj čista s tek pokojom ljuskicom,a dlanovi mi se redovno otvore i popucaju u prosjeku svaka 3 tjedna rada.Redovito koristim nevenovu mast(kupila u Kauflandu)-zemlja porijekla Njemačka.Na njoj sam od početka VII mjeseca i mogu reći da sam jako zadovoljna....Za Diprosalicom posegnem samo kad mi se otvori dlan,ali u malim količinama....
Dakle ,moja je ps tu negdje i pritajila se....do kada ,vidjet ćemo!...

Kako su mi Maxers,Dancika,Ja,Davor,Moj život,Sunce ćaćino....ljudi javite se...
Sa Ružom se redovito čujem...

Veeeeeeliki poz...svima
__________________
Biti sposoban pronaći radost u sreći drugoga:to je tajna sreće!
suzi86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.