Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2010., 15:27   #4961
Thumbs up POZDRAV

Bok svima,
potpisujem sve što je JA napisao, inače druže pozdrav i tebi i drago mi je da si dobro.
Ja sam već preko mjesec dana na PSO-EX ulju i CRNI KIM IMUNO kapima i apsolutno bez ikakvog efekta tako da možete uštediti novac ako uopće ne probate:-)
Molim mladog gospodina KLIK-a koji se tu i tamo javi sa nekom "pametnom rečenicom" da si uzme par minuta vremena i napiše konkretan post o tome što zna i što nudi odnosno da opiše AKADEMIJU od prijatelja i načine na koje funkcionira a ne da se javlja sa nedefiniranim rečenicama koje se mogu krivo shvatiti kao "navlačenje" kojih smo do sada dosta imali tu na forumu.

Želim Vam svima sretne i ugodne blagdane te što manje točkica u NOVOJ GODINI!!!!!!!!

Pozdrav!
dalmatinac28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 22:45   #4962
Quote:
frci kaže: Pogledaj post
nesto izmedzu crvene i smedze vako lici na smolu,samo pitaj od koga si dobila cemu sluzi,ja opet ponavljam da su meni rekli da se sa tim topovske cijevi podmazuju, ona je kao grumen,ja onda po stavim u teglu, a vamo u serpi stavim vodu da kljuca, i onda teglu ubacim u vodu da to malo omeksa, i onda mazem..poz
Hvala imam i tu mast možda ću idaprobam
maxers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 02:30   #4963
Quote:
maxers kaže: Pogledaj post
Hvala imam i tu mast možda ću idaprobam
ja bi bio jos sretniji,ako i tebi pomogne
frci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 08:39   #4964
nema iste psorijaze,zato se i rade pretrage,mislim da je najbolje koristiti ono što ti liječnik prepiše,a svaka čast onima koji experentiraju, a da se inficira ili još jaće proširi,krivili bi liječnike,sigurno nebi rekli da su sami to pokušavali maknuti.
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 22:05   #4965
pozdrav svim

kod mene nista novo nazalost sve je po starom, sva sam u flekama ima i ljuska dosta, jako me zateze koza, svrbi.,,ma koma
svi nalazi ok osim Ast sa 640 prije cca 1.5 mj sada je 320.
Nego jel netko koristi ono sa cime se cisti oruzje ne znam kak se to tocno zove kakvi su rezultati bili
hvala
dancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 23:14   #4966
Ja sam time mazala, naravno OPET bez rezultata, bar dugoročnih. Plus to je totalna pljačka, platila sam malu kutijicu cca 150ml 150 Kuna a zamišljam da se u originalu, pošto se radi o masti za podmazivanje topova, nalazi u bačvetinam.
Modra Lasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 11:02   #4967
Quote:
Ja!! kaže: Pogledaj post
vidin ode ima masu vas novih,kojih nije bilo ni vidit ni ćut prije godinu, dvi dana,baš recimo ad san ja bija pun crvenila i još nekolicina sa foruma,neke san i osobno upozna pa se znamo površno.dakle,nema mista di po sebi ja nisam ima, leđa, trbuh i noge, skoro nije bilo čiste kože na meni koliko san ima, ruke, uši, vlasište,skoreno bi mi znalo bit da me bolilo kad bi se okreta u krevetu dok spavan.tako da ode vjerovatno ima vas jako malo koji imate nekog kredita ić u rasprave samnom koji san se svega naživija sa ovin sranjem.i ja kategorički tvrdim, šta mogu potvrditi neki sa foruma, da melem i med od kajtezović uistinu djeluje.ja san slike stavlja moga stanja pa jednostavno prosudite šta pomaže a šta ne.ne želin da ispadne da ja njih reklmairam nego želin na svom primjeru,koji je bija jako gadan reć da melem njihov djeluje i da je prirodni sastojak i ja ga koristim i danas kad god mi se pojavi koja nova točkica.i pomoga mi je 2 puta, al ta 2 puta su bila toliko gadna da neznam šta bi uopće moglo skinit svo to crvenilo kad bi čovik iša realno gledat.nasjea san i ja onom izličenom iz srbije koji nam je uvalija neku splačinu za 30, 40 eura ali kajtezović melem je djelotvoran i nije industrijski.i meni jedne godine uopće nije tija nimalo pomoć, al nek vam bude jasno da veliku ulogu igra prerana i dali pušite, pijete kave ,slatkiše jedete i salame i masno.tako da netriba očekivat čuda a da si i sami ne pomognete koliko možete.zahvaljujući kajtezoviću ja san prošlo lito nosija i kratke rukave i kratke gaće i moga ić slobodno na kupanje jer mi je očistija i zadnju točkicu.sad mi je stanje dosta dobro iako se pojavilo malo crvenila na par mista al opet mogu reć da san čist i koliko mi je drago eto da postoji nešto konkretno ka taj melem koji mi je pomoga.a iman ovo sranje od 6 godine i proša i proba san svega.zato nemojte mi tu previše filozofirat i kukat kad van se pojavi jedna il dvi točkice i odma ste u sranju,triba očito vas masu još proć bitki i ratova sa psorijazon da bi nešto naučija i moga imat stav koji drži vodu.pozdrav svima i zdravi bili šta prije i šta duže vam trajalo
jel ima kupit taj melem igdi na području Splita?

unaprijed hvala
101% is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 14:54   #4968
Quote:
Ja!! kaže: Pogledaj post
vidin ode ima masu vas novih,kojih nije bilo ni vidit ni ćut prije godinu, dvi dana,baš recimo ad san ja bija pun crvenila i još nekolicina sa foruma,neke san i osobno upozna pa se znamo površno.dakle,nema mista di po sebi ja nisam ima, leđa, trbuh i noge, skoro nije bilo čiste kože na meni koliko san ima, ruke, uši, vlasište,skoreno bi mi znalo bit da me bolilo kad bi se okreta u krevetu dok spavan.tako da ode vjerovatno ima vas jako malo koji imate nekog kredita ić u rasprave samnom koji san se svega naživija sa ovin sranjem.i ja kategorički tvrdim, šta mogu potvrditi neki sa foruma, da melem i med od kajtezović uistinu djeluje.ja san slike stavlja moga stanja pa jednostavno prosudite šta pomaže a šta ne.ne želin da ispadne da ja njih reklmairam nego želin na svom primjeru,koji je bija jako gadan reć da melem njihov djeluje i da je prirodni sastojak i ja ga koristim i danas kad god mi se pojavi koja nova točkica.i pomoga mi je 2 puta, al ta 2 puta su bila toliko gadna da neznam šta bi uopće moglo skinit svo to crvenilo kad bi čovik iša realno gledat.nasjea san i ja onom izličenom iz srbije koji nam je uvalija neku splačinu za 30, 40 eura ali kajtezović melem je djelotvoran i nije industrijski.i meni jedne godine uopće nije tija nimalo pomoć, al nek vam bude jasno da veliku ulogu igra prerana i dali pušite, pijete kave ,slatkiše jedete i salame i masno.tako da netriba očekivat čuda a da si i sami ne pomognete koliko možete.zahvaljujući kajtezoviću ja san prošlo lito nosija i kratke rukave i kratke gaće i moga ić slobodno na kupanje jer mi je očistija i zadnju točkicu.sad mi je stanje dosta dobro iako se pojavilo malo crvenila na par mista al opet mogu reć da san čist i koliko mi je drago eto da postoji nešto konkretno ka taj melem koji mi je pomoga.a iman ovo sranje od 6 godine i proša i proba san svega.zato nemojte mi tu previše filozofirat i kukat kad van se pojavi jedna il dvi točkice i odma ste u sranju,triba očito vas masu još proć bitki i ratova sa psorijazon da bi nešto naučija i moga imat stav koji drži vodu.pozdrav svima i zdravi bili šta prije i šta duže vam trajalo
Ja imam psorijazu samo po vlasistu i par točkica na tijelu , skoro zanemarivo ali sam uzela ovaj med i psorex da probam. Ali su mi tamo rekli da kao u prvih 10 dana korištenja može doći do blagog pogoršanja prije nego što to se raščisti pa me zanima koliko je to pogoršanje i koliko traje?
greeneyez21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 15:37   #4969
Thumbs up

Quote:
greeneyez21 kaže: Pogledaj post
Ja imam psorijazu samo po vlasistu i par točkica na tijelu , skoro zanemarivo ali sam uzela ovaj med i psorex da probam. Ali su mi tamo rekli da kao u prvih 10 dana korištenja može doći do blagog pogoršanja prije nego što to se raščisti pa me zanima koliko je to pogoršanje i koliko traje?
zasto ne stupite u kontak sa gos.kajtezovic na email[email protected].
buugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 13:42   #4970
Quote:
dalmatinac28 kaže: Pogledaj post
Bok svima,
potpisujem sve što je JA napisao, inače druže pozdrav i tebi i drago mi je da si dobro.
Ja sam već preko mjesec dana na PSO-EX ulju i CRNI KIM IMUNO kapima i apsolutno bez ikakvog efekta tako da možete uštediti novac ako uopće ne probate:-)
Molim mladog gospodina KLIK-a koji se tu i tamo javi sa nekom "pametnom rečenicom" da si uzme par minuta vremena i napiše konkretan post o tome što zna i što nudi odnosno da opiše AKADEMIJU od prijatelja i načine na koje funkcionira a ne da se javlja sa nedefiniranim rečenicama koje se mogu krivo shvatiti kao "navlačenje" kojih smo do sada dosta imali tu na forumu.

Želim Vam svima sretne i ugodne blagdane te što manje točkica u NOVOJ GODINI!!!!!!!!

Pozdrav!
ono što znam je kako se koža sastoji od 7 slojeva...gornja dva se mogu tretirati izvana, to su te kreme koje koristite!
onih donjih 5slojeva može se samo tretirati iznutra...isto kao što niti jedna krema ne može uništiti celulit, jer se nalazi iznutra...tako se ni vaša upala ne može sanirati, ako se ne saniraju onih 5 slojeva kože iznutra...a to se može napraviti samo balansiranom prehranom, uz tretiranje kože izvana (za gornja dva sloja)...

moj prijatelj ima volje pomoći svakome tko želi...svoje informacije ne naplaćuje...tko želi, može doći ih čuti, te odlučiti za sebe "je li to za njega"? već je puno ljudi sa vašom bolesti bilo kod njega, te su se upalni procesi na koži povukli...
KLiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 14:15   #4971
Quote:
KLiK kaže: Pogledaj post
ono što znam je kako se koža sastoji od 7 slojeva...gornja dva se mogu tretirati izvana, to su te kreme koje koristite!
onih donjih 5slojeva može se samo tretirati iznutra...isto kao što niti jedna krema ne može uništiti celulit, jer se nalazi iznutra...tako se ni vaša upala ne može sanirati, ako se ne saniraju onih 5 slojeva kože iznutra...a to se može napraviti samo balansiranom prehranom, uz tretiranje kože izvana (za gornja dva sloja)...

moj prijatelj ima volje pomoći svakome tko želi...svoje informacije ne naplaćuje...tko želi, može doći ih čuti, te odlučiti za sebe "je li to za njega"? već je puno ljudi sa vašom bolesti bilo kod njega, te su se upalni procesi na koži povukli...
Odlično,
hvala ti na opširnijem postu i molim te pošalji mi kontakt od prijatelja na PM ja ću probati s obzirom da je istina da se PSO može učinkovito riješiti samo iznutra.
Javit ću svima kako se razvija situacija a ako bude uspjeha priložit ću i slike.

Pozdrav!
dalmatinac28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 14:57   #4972
Quote:
101% kaže: Pogledaj post
jel ima kupit taj melem igdi na području Splita?

unaprijed hvala
pa jebemu misha jel zna iko??
101% is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 15:16   #4973
Smile re - pso ex

[QUOTE=dalmatinac28;30637136]
Ja sam već preko mjesec dana na PSO-EX ulju i CRNI KIM IMUNO kapima i apsolutno bez ikakvog efekta tako da možete uštediti novac ako uopće ne probate:-)

Evo još jednog dokaza da sve masti ne djeluju na svakoga isto.
Ja sam ovu kombinaciju počeo prije 10 tak dana i nije uopće loša. Koža mi je tanja, ne svrbi me i puno se manje ljušti.
Inače za crni kim piše da se treba piti 3-6mjeseci da postigne najbolji učinak.
Čak su mi bolji rezultati od Kajfezovićeve masti, ali to ne znači da je ovo bolje, nego da meni bolje odgovara.
__________________
rođo
rođo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 21:53   #4974
Srecan i blagoslovljen Bozic!
__________________
Rano sam procvjetao
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 22:30   #4975
Quote:
101% kaže: Pogledaj post
pa jebemu misha jel zna iko??
Možeš naručiti i poštom kontaktiraj tel. .
maxers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 22:35   #4976
[QUOTE=rođo;30705859]
Quote:
dalmatinac28 kaže: Pogledaj post
Ja sam već preko mjesec dana na PSO-EX ulju i CRNI KIM IMUNO kapima i apsolutno bez ikakvog efekta tako da možete uštediti novac ako uopće ne probate:-)

Evo još jednog dokaza da sve masti ne djeluju na svakoga isto.
Ja sam ovu kombinaciju počeo prije 10 tak dana i nije uopće loša. Koža mi je tanja, ne svrbi me i puno se manje ljušti.
Inače za crni kim piše da se treba piti 3-6mjeseci da postigne najbolji učinak.
Čak su mi bolji rezultati od Kajfezovićeve masti, ali to ne znači da je ovo bolje, nego da meni bolje odgovara.
To što si naveo će napraviti svaka krema, dakle omekšat će kožu i manje će se ljuštiti.
Kad govorimo da neka krema ili preparat ima učinka govorimo o skidanju crvenih fleka a to ova terapija definitivno ne čini.
S obzirom da CRNI KIM + ULJE košta oko 150 kn onda za isti učinak bolje kupi DOVE mlijeko za tijelo za 19 kn!!!
Zar nije tako ???
Pozdrav!
dalmatinac28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 22:37   #4977
Quote:
101% kaže: Pogledaj post
pa jebemu misha jel zna iko??
Nema u ST kupiti proizvoda od KEJTEZOVIĆA.
Najbliže gdje možeš osobno kupiti je BiH (tomislavgrad) ili naruči poštom imaš već objavljen i e-mail i telefone

Pozdrav!
dalmatinac28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 23:35   #4978
Ljudi ne najedajte ne kupujte nikakve meleme od nikoga, kao nti proizvode od Kajtezovića. One novce koje potrošite na razne masti i meleme kod kod raznih travara ja ih nazivam prevarantima, jer još jednom kažem da sam to osjetio na vlastitoj koži, bolje i puuuuuno korisnije je da kupite i pijete "ribasan forte". Molim "sunce ćaćino" kada dođe u Maslenicu da se javi.
ive2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 02:09   #4979
Quote:
101% kaže: Pogledaj post
pa jebemu misha jel zna iko??
email [email protected], tel.037 312 604,mob.061 299 756
buugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 18:28   #4980
Quote:
dalmatinac28 kaže: Pogledaj post
Nema u ST kupiti proizvoda od KEJTEZOVIĆA.
Najbliže gdje možeš osobno kupiti je BiH (tomislavgrad) ili naruči poštom imaš već objavljen i e-mail i telefone

Pozdrav!
Vec sam jednom pisao,Kajtezovici imaju registriranu prodaju u Hr,odnosno u Zg.nazovite 091 5365695,recite sta trebate,ostavite adresu i stize vam za dva dana.Ja sam tako kupio Psorex mast.
Davor 68 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.