Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2013., 19:58   #2141
Bez problema ce izdrzati koji tjedan u hladnjaku u ladici za povrce, za konac je sada vec malo prehladno i vlazno.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 20:05   #2142
ak oš svježe stavi u plastičnu posudu (koja ima ono sranje da možeš izvuć zrak) i to je to (naravno izvućeš zrak )
buto2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 22:40   #2143
Ova je paprika na biljci koju sam dobio od kolege Andreja. Problem je što cijelo vrijeme ta biljka se vodi pod Douglah. Andreje mala pomoć? Yellow brainstrain, yellow moruga? (kažu da je žuta moruga tek sad stabilizirana)





A zahvaljujući ranojesenskom vremenu, sve biljke štancaju cvijetove i plodove, što me veseli pošto je u Puli cijela sezona za plakati. Posebno me veseli žuti rocoto, pošto nisam ni mislio da će moći zametnuti plod u mom kraju .



mememe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 00:01   #2144
Ajmo uzgojiti najljuće chili papričice - čuvena Bhut Jolokia i ostale

Nas kolega Semillas ponovno u akciji - kao sto mi je iz sjemenki koje su bile deklarirane kao 7Pot Primo izraslo nesto sto je pljunuti Douglah. Ali ovo definitivno vuce na Morougu ili nesto iz te ekipe.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 08:39   #2145
Quote:
mememe kaže: Pogledaj post
Ova je paprika na biljci koju sam dobio od kolege Andreja. Problem je što cijelo vrijeme ta biljka se vodi pod Douglah. Andreje mala pomoć? Yellow brainstrain, yellow moruga? (kažu da je žuta moruga tek sad stabilizirana)
I meni vuče na Morugu, makar bi i Brain Strain mogao biti, imaju zajedničke pretke


Quote:
A zahvaljujući ranojesenskom vremenu, sve biljke štancaju cvijetove i plodove, što me veseli pošto je u Puli cijela sezona za plakati. Posebno me veseli žuti rocoto, pošto nisam ni mislio da će moći zametnuti plod u mom kraju .
ja sam prije par tjedana mislio da je špica prošla, međutim, ovaj tjedan je bio ogroman ulov u zagorju. Zakačim sliku kasnije

A sudeći po prognozi još će se toga nakupit.

Rocoto Yellow, Orange Manzano, Rocoto Red CR... svi moji Pubescensi od lipnja rastu, cvjetaju i odbacuju cvjetove. Sad su se i kod mene ulovili prvi plodovi uz ogroman broj cvjetova. Kad sad to vidim, siguran sam da im je cijelo ljeto bilo prevruće.

Jedino mislim da neće stići sazrijet vani (sigurno će im trebat barem mjesec dana), morat ću ih unijet unutra ako želim zrele plodove probat.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 15:45   #2146
Bok ljudi!

Noćas sam naletio na topic i pročitao prvih 15-20 stranica, dalje nisam mogao više gledati
Evo mog slučaja, pa ako tko može dati koji savjet.

Ove sam godine od frenda koji u Istri uzgaja čilije dobio malo sjemena, trebale bi biti Habanero, Bhut Jolokia i Naga Morich, više ni sam ne znam točno koja je koja. Dosta kasno sam ih zasadio, kraj ožujka, niklo ih je cijelo brdo i nisam znao kamo s njima, pa sam odlučio dio podijeliti okolo, zbog čega sam ih većinu dosta dugo (puno predugo) držao u čašicama za jogurt. One koje sam odlučio ostaviti sebi sam presadio u veće tegle, ali ove druge stalno budu uzeli, ne budu, čuvaj mi, bla bla i naravno, budala sam ih tako držao sve do prije nekih mjesec i pol.

Tada mi je dojadilo, rekao nema više i sve presadio i ostavio sebi, ukupno 6 komada, trebale bi biti po 2 primjerka od svake sorte. Normalno, dvije su otišle u zrak i normalno rasle, dok su druge tek sada pravo počele rasti i naravno da su minijaturne. 25.9. je, a ja tek na najvećima imam otvorene prve cvjetove, eh. Prvi put ovo radim i pojma nisam imao ni o čemu, pa, jel, kaos Evo slika od danas:



Ono što me zanima je sljedeće - čitao sam konkretno o Habaneru da je to višegodišnja biljka i da uz pravilnu brigu više godina može davati plod, ali odmah ispod da se u umjerenoj klimi smatra za jednogodišnju?? Što s ovim biljkama sad kako dolazi zima, preživljavaju li zimu, mogu li ih držati negdje u kući na toplom i pod svjetlom ili pitaj boga što? Ili je to sad sve prvi mačiči, pa adio?

Jedan habanero kojeg sam na vrijeme stavio u vrt (u teglici je) je normalno išao i sada već dozrijevaju neke od oko 15-ak papričica. Čitanjem sam skužio da sam previše zalijevao na početku, zato ih je par otišlo u vječna lovišta, sad sam valjda skužio kako i šta, dosta ste toga svi napisali. Pa ako može koja informacija u vezi zime i mogu li one uopće normalno opstati u teglava veličine sa slike ili je selidba u veliku kantu ipak obavezna, bio bih zahvalan!

Zadnje uređivanje LaceSilver : 25.09.2013. at 16:59.
LaceSilver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 15:54   #2147
Opstati mogu u malim posudama ali da ce bas nesto uroditi - nece.
Tema prezimljavanja je temeljito opisana pa pogledaj postove od prosle jeseni.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 16:58   #2148
OK, dakle na kopanje. Da, to mi je bilo čudno jer taj habanero u vrtu je u teglici koja je doslovno za duplo manja od svih ovih sa slike, a na njemu je evo točno 12 papričica. Bumo vidli. Danke!

LaceSilver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 18:02   #2149
Ajmo uzgojiti najljuće chili papričice - čuvena Bhut Jolokia i ostale

Nesto se biljci dogodilo pa je ipak izbacila nesto plodova ali sve je to i dalje jako daleko od pravog uroda.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 20:03   #2150
OK, još malo i prošao sam cijeli topic, našao sam o prezimljavanju, zemlja, recikliranje, obrezivanje..
Ono što me samo muči je: što s ove 4 male?
Dvije veće imaju malo tog drvenastog dijela i vidim kako bih njih sredio, ali ove male su fakat tanašne biljčice i nisam siguran što s njima?

Za proljeće idu kante 50L i bok
Ovo u čemu su sad je čisti onaj humus kalifornijskih glista, pa vidim da bi to vjerojatno bilo dobro pomiješati sa zemljom za travnjake koju si spomenuo.
LaceSilver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 20:33   #2151
ima jedna nasa kolegica s foruma koja ima trometarske monstrume koji rastu iz case od jogurta, ali to je vec napredni kurs.

Prezimljavanje nije tesko. Moras paziti na vise cimbenika - svijetlost, temperatura, vlaga i areacija korjena. Ako poznajes engleski poslat cu ti link gdje je sve objasnjeno na jednom mjestu.
mememe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 20:42   #2152
Quote:
LaceSilver kaže: Pogledaj post
OK, još malo i prošao sam cijeli topic, našao sam o prezimljavanju, zemlja, recikliranje, obrezivanje..
Ono što me samo muči je: što s ove 4 male?
Dvije veće imaju malo tog drvenastog dijela i vidim kako bih njih sredio, ali ove male su fakat tanašne biljčice i nisam siguran što s njima?

Za proljeće idu kante 50L i bok
Ovo u čemu su sad je čisti onaj humus kalifornijskih glista, pa vidim da bi to vjerojatno bilo dobro pomiješati sa zemljom za travnjake koju si spomenuo.
Humus je prejak (stavljam max 1-2 dcl pod vecu biljku) te vrlo sklon stvrdnjavanju kad se navlazi pa davi biljku.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 22:49   #2153
@mememe - engleski učim od 4 godine Samo šalji, hvala ti!
@Andrej - da, u pravu si, šumske jagode sam miješao s tresetom, uopće nisam na to mislio kad sam čili sadio.
LaceSilver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 14:32   #2154
Evo i mene s par fotki

Ovo je neka cherry sorta (ne znam točno koja) u punom cvatu. Zakasnio sam dan-dva sa slikanjem, tada je izgledala stvarno lijepo.


Jalapeno uskoro na mom tanjuru


Ovo je scotch bonnet, jedini preživjeli, mjesecima već stoji ovako. Nastradao je na suncu, odbacio par listova, ali stavio sam ga unutra, oporavio se i stao. Zna li netko u čemu je problem i kako ga mogu pokrenuti?


Bilo je 5-6 plodova biskupske kapice i malo više nečega što ne znam što je (najsličnije što sam našao je little elf i ljuto je ko vrag), ali pojeo sam ih prije slikanja, čeka se druga runda

Zadnje uređivanje lef : 28.09.2013. at 14:45.
lef is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 17:16   #2155
Promijeni zemlju scotch bonnetu
mememe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 10:20   #2156
To je bilo prvo što sam napravio, prebacio ga iz čašice od jogurta u ovo. Ali vrijedi pokušati opet, nadam se da će se nešto dogoditi. Ima li smisla staviti ga pod lampu ili mu je ok na zapadnom prozoru?
lef is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 21:55   #2157
Quote:
lef kaže: Pogledaj post
To je bilo prvo što sam napravio, prebacio ga iz čašice od jogurta u ovo. Ali vrijedi pokušati opet, nadam se da će se nešto dogoditi. Ima li smisla staviti ga pod lampu ili mu je ok na zapadnom prozoru?

Možda je zemlja loša.
mememe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 23:18   #2158
Moguće, iako ne bi smjela biti. Ona Humovit za cvijeće je. Sad neka stoji ovako u promijenjenoj zemlji pa ću vidjeti što će se dogoditi. Baš me neće chinensisi. Fatalii mi je isto preživio samo jedan i vuče se. Visok je cca 5cm, ali izgleda super za tu visinu, zdravo i s puno listova
lef is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 11:54   #2159
Od prvih 5 zrelih habanerosa s one gore slike, samo jedan ljutkast i to blago :/
Ostalo sve ko obična paprika. Čini se da sam uzgojio rekordera u kontra smjeru

edit: sunce micika, sam vrh nije ljut, ostatak je, al ne baš jako, skoro sam 3 komada narezao u lonac

Zadnje uređivanje LaceSilver : 30.09.2013. at 11:58. Reason: update
LaceSilver is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 13:57   #2160
berba neki dan


jos otprilike tolko je ostalo, al prek vikenda ne stignem pogledati uopce, te grozdje te sljive te gljive, hrpa p*zdarija sad.
kad poberem ovo zadnje,mislim da cu ih orezati za spremanje unutra. ovi najavljuju temp oko nule u noci sa cet na petak, sumnjam da bu to paprikama bas pasalo. steta jer douglahi i scorpioni npr su krcati cvjetovima. mogla bi ona jedina dva u vecim posudama spremit na zatvorenu terasu pa nek cube tamo, nemaju bas puno svjetla (sjeverna strana) al bar se nece smrznut odma.

douglah sad, u maloj tegli
Aconite is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.