Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2017., 17:29   #2241
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Evo vam jedan friški primjer s tindera..i kako neces bit lud haha

Match-amo se on i ja. Lik ima jednu sliku, ali mi je zgodan na toj jednoj pa reko ajde..idem probat. Sinoc ja prva uletim (da, ima nas..i nije mi prvi put), spika super..zajebancija..lik ocito spominje sex i da mu se svidjam..sve u nekim normalnim granicama pa nastavljam.

Ja imam 5-6 slika sigurno dakle lik zna kako izgledam.

On jos sinoc spominje da se nadjemo. I sad malo prije kaze ajmo se nac veceras. Ja mu govorim da mi posalje jos koju sliku jer imam samo jednu. Na kraju krajveva ocu viditi s kim cu na pice. Ne mozes slati slike na tinderu daje mi lik ime i prezime svoje da ga nadjem na fejsu. Nemogu spojiti ime i prezime sa postojecom slikom koju imam. Prvi alarm xD. Ali ajde.. Dajem ja njemu svoje ime, on kaze da me dodao, a ja vidim da nije. Znajuci jednu curu koja se zove i preziva isto kao ja, kazem mu da je krivo doda..lik se smije..dakle on i dalje ide..

ne odgovara neko vrijeme,pa ne triba mu valjda toliko da klikne drugi profil..pitam ja njega di je zapelo..i cekam..odem opet na profil..nema ga..izbrisa naš razgovor..dakle nestao je ?!

Neznam od cega je mogao pobici, moja profilna slika na fejsbuku je ista ko i na tinderu?!

Dakle lik je totalno fejk?! Ne kuzim sto bi drugo moglo biti?! Nije imao od cega ‘pobjeci’ sve je bilo transparentno s moje strane?!

I sad ti vise reci ko je tu lud kad me pitaju zasto nisam nikod ‘nasla’ preko interneta? hahaha



Sent from my iPhone using Tapatalk
Gdje je problem u biti najveci? Sta vecina ljudi realno ne vrijedi jednako i ne mogu ponuditi svi isto. Neki vise, drugi manje. Te, kada kakti imas sta za dati isto trazis ili bar slicno za povrat. Logicno je nekako. Kao npr. tu na forumu svi su divni, krasni, najbolji i imaju dick od minimum 23cm na dalje Tako i na tim aplikacijama.

Problem je sta nikako ne mozes saznati kakv je tko dok ne padna real life cuga, a i onda je upitno ako je netko dobar glumac. Realno, sve se sazna kad tad ali opet mozda prekasno za neke bitnije odluke.

Ljudi magicno dobe muda i rade stvari koje se ne bi usudili raditi u real life. Jer vecina su picke i tesko im je prici curi te zapoceti razgovor. Pa idu onda online i prave se, a problem je kada dode moment da pokazu ta muda kao sta si ti rekla sa tvojim primjerom onda se uspapce i pobjegnu jer su lagali i supendare su kao got okrenes... Tako da u biti jedino tuzno je sta te zajebavao i trostio tvoje vrijeme sta je na kraju dosta frustirajuce i pitas se realno wtf?!

Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Sto je to normalni put? Ja uzivo ne upoznajem nikog novog..izadjem tu i tamo, idem na razne aktivnosti..vanka sam..nije da sam doma zatvorena..
Zato sam online..jer inace šipak haha

Sto se tice izgleda..pa hebemu misa naravno da ti osoba mora biti privlacna da bi htio biti s njom?! Zasto toliko forsirate temu izgleda i da je to problem? Jesi ti s curom jer ti je ruzna i neprivlacna? Mos mislit..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bingo, totalno se slazem sa ovim. Normalno? To je u danasnje doba neki abstraktan pojam, jer ruku na srce nije sve kao u doba nasi staraca, a jos manje dide i bake tako da...
Takoder imam slicne situacije u zivotu i shvacam totalno sta pricas.

Sta se tice izgleda super mi je kada te cure svajpaju u right na aplikacijama gdje samo to rade po cinjenici izgleda pa onda kazu da je njima izgled nebitan. Hahahah dobar dobar, sta to znaci onda da svako dobi right sjap? Mislim ono ljudi moji, sta cu sve glupoga cuti jos...
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Old 25.10.2017., 18:09   #2242
Quote:
Tako da u biti jedino tuzno je sta te zajebavao i trostio tvoje vrijeme sta je na kraju dosta frustirajuce i pitas se realno wtf?!
Upravo to..nakon takvih 2-3 situacije si vise lud i kako nakon toga kad ti uleti neko potencijalno normalan, ostat normalan haha kad si u situaciji haha
bougedefunkk is offline  
Old 25.10.2017., 18:14   #2243
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Nisu samo likovi, smješne su i ženske kaj vise na aplikaciji na kojoj svaki drugi lik pokazuje six pack i svaka druga ženska instagramuša s sisama na izvolte, pa onda tu kukulele kak se hrpa oženjenih javlja, likovi šalju dick pix, hrpa gym likova, žene uopće ne odgovaraju itd. Kaj onda radite na tom na prvom mjestu?
Vec sama arhitektura aplikacije, minimalni profil + lijevo/desno swipe ti kaze u kom smjeru to ide. E sad, to sto ljudi naseg podneblja briju kak je to ono dejting app, njihov problem.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 25.10.2017., 18:25   #2244
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Sto je to normalni put? Ja uzivo ne upoznajem nikog novog..izadjem tu i tamo, idem na razne aktivnosti..vanka sam..nije da sam doma zatvorena..
Zato sam online..jer inace šipak haha

Sto se tice izgleda..pa hebemu misa naravno da ti osoba mora biti privlacna da bi htio biti s njom?! Zasto toliko forsirate temu izgleda i da je to problem? Jesi ti s curom jer ti je ruzna i neprivlacna? Mos mislit..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovisno što tražiš odnosno očekuješ od nečega

Našim ljudima definitivno fali informatičke pismenosti,kao i općenito učenja i čitanja za što neka aplikacija služi.

Ako ti je namjera započeti neki normalni odnos s nekime,onda Tinder baš nije najbolji izbor

Slažem se da su ljudi dosta zatvoreni i sve više virtualni,kao i da postoje ljudi (i sam sam donekle takav) koji nije prosječan mladac da ide po klubovima i sl. i da mi je s te strane ograničen broj ljudi i eventualno potencijalnih partnera /prijatelja.

Ali mislim da je bolja opcija kroz neke zajedničke aktivnost-interese,putovanja i sl.Eventualno neke aplikacije,možda Badoo za početak razgovora
Tomgold is offline  
Old 25.10.2017., 18:26   #2245
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Neka je! Ali me vidija na tinderu, pa zna je s kim prica..svejedno ne mislim da je to razlog ghost-anja
Who you gonna call? Ghostbusters!

E al daj si za svaki slučaj pogledaj postavke privatnosti na fejsu.
Ja sam jednu curu bio pitao za broj i ona mi da ime i prezime da ju nađem na fejsu.
Odem na fejs i gle čuda nema je
Prvo sam mislio da mi je lijepo metnula, al dva-tri dana kasnije probam opet i pojavi se profil. Imala je privatan profil il tak nešto...

Tak je možda i ovaj tvoj, upisao ime i nije ništa našao il je našao samo onu tvoju dvojnicu. Još ako ima mentalitet: "Neće ta bougedefunk radit klauna iz mene" te izbriso i razgovor i tinder Možda i osvane ljuti post na ovoj temi kak su sve žene na tinderu navlakuše
~R/\>< is offline  
Old 25.10.2017., 18:51   #2246
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Evo vam jedan friški primjer s tindera..i kako neces bit lud haha

Match-amo se on i ja. Lik ima jednu sliku, ali mi je zgodan na toj jednoj pa reko ajde..idem probat. Sinoc ja prva uletim (da, ima nas..i nije mi prvi put), spika super..zajebancija..lik ocito spominje sex i da mu se svidjam..sve u nekim normalnim granicama pa nastavljam.

Ja imam 5-6 slika sigurno dakle lik zna kako izgledam.

On jos sinoc spominje da se nadjemo. I sad malo prije kaze ajmo se nac veceras. Ja mu govorim da mi posalje jos koju sliku jer imam samo jednu. Na kraju krajveva ocu viditi s kim cu na pice. Ne mozes slati slike na tinderu daje mi lik ime i prezime svoje da ga nadjem na fejsu. Nemogu spojiti ime i prezime sa postojecom slikom koju imam. Prvi alarm xD. Ali ajde.. Dajem ja njemu svoje ime, on kaze da me dodao, a ja vidim da nije. Znajuci jednu curu koja se zove i preziva isto kao ja, kazem mu da je krivo doda..lik se smije..dakle on i dalje ide..

ne odgovara neko vrijeme,pa ne triba mu valjda toliko da klikne drugi profil..pitam ja njega di je zapelo..i cekam..odem opet na profil..nema ga..izbrisa naš razgovor..dakle nestao je ?!

Neznam od cega je mogao pobici, moja profilna slika na fejsbuku je ista ko i na tinderu?!

Dakle lik je totalno fejk?! Ne kuzim sto bi drugo moglo biti?! Nije imao od cega ‘pobjeci’ sve je bilo transparentno s moje strane?!

I sad ti vise reci ko je tu lud kad me pitaju zasto nisam nikod ‘nasla’ preko interneta? hahaha



Sent from my iPhone using Tapatalk
Našao je bolju...
mužjak is offline  
Old 25.10.2017., 18:54   #2247
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Koliko traje lajk kad ga nekom daš?
Traje dok te ne dislajka.
AngryNomad is offline  
Old 25.10.2017., 18:58   #2248
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Traje dok te ne dislajka.
Znači, neku lajkaš ove godine, ona tebe za godinu dana i onda ste match?
mužjak is offline  
Old 25.10.2017., 19:06   #2249
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Dajem ja njemu svoje ime, on kaze da me dodao, a ja vidim da nije.
Ajde, evo dodat ću te ja na fejsu da baš sve ne propadne.
saucer is offline  
Old 25.10.2017., 19:51   #2250
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Našao je bolju...
Nije nego ga je žena ulovila
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 25.10.2017., 19:52   #2251
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Znači, neku lajkaš ove godine, ona tebe za godinu dana i onda ste match?
Tako je.
AngryNomad is offline  
Old 25.10.2017., 20:01   #2252
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Ajde, evo dodat ću te ja na fejsu da baš sve ne propadne.
lovac u mutnome
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 26.10.2017., 23:38   #2253
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ili pričaš lovačke što je 99% ili jedina mogućnost da je od te svoje love od manekenstva uplatio sve moguće pretplate i jasno na slikama dao curama sličnog profila do znanja da je maneken, tj. da ima status, do samog izgleda nije sigurno, niti se sponzoruše hvataju na izgled.

Btw. svatko normalan i čist u glavi.
je... pričam lovačke po forumu
whitepowder is offline  
Old 27.12.2017., 14:36   #2254
vrijedi li taj tinder ista?
i ovdje cu stavit upozorenje za FLERTKONTAKT da je prijevara.
lazni zenski profili salju poruke ,tj osnivaci pljackaju ljude..10 kn poruka i brisu se bilo kakvi podaci u poruci koji mogu ostvariti kontakt izvan sajta ,,PLJACKA ,trazim bolje sajtove..
hvala .
kikokiko is offline  
Old 27.12.2017., 17:09   #2255
Quote:
kikokiko kaže: Pogledaj post
vrijedi li taj tinder ista?
i ovdje cu stavit upozorenje za FLERTKONTAKT da je prijevara.
lazni zenski profili salju poruke ,tj osnivaci pljackaju ljude..10 kn poruka i brisu se bilo kakvi podaci u poruci koji mogu ostvariti kontakt izvan sajta ,,PLJACKA ,trazim bolje sajtove..
hvala .
A to je isto aplikacija taj flertkontakt, ili?
meghana is offline  
Old 28.12.2017., 14:01   #2256
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Predajem se. Nema tamo ništa za mene.

Kažu da to koriste ljudi koji nemaju puno slobodnog vremena. Meni djeluje da to koriste ljudi koji ne znaju kud bi sa sobom i ne žele ništa ozbiljno ili su fanatici koji bi se odmah ženili jer imaju nekih problema sa sobom.

Zadnji pokušaj mi je dosadio prije nego je počeo. FWB koji nema smisla, djetinjasti odnos i natezanje, ali i dosada.

Kako vama ide tamo? Jeste uspjeli ikad ući u kvalitetnu vezu s nekim otamo?
Treba se čovjek naoružati maksimalnom odlučnošću i hrabrošću, onda postaje nebitno dal je real life ili Badoo. Hrabrost te uglavnom dovede do željenog cilja na najčudnije načine, koje sam/a nikada ne možeš isplanirati.
rolandus is offline  
Old 28.12.2017., 14:04   #2257
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Treba se čovjek naoružati maksimalnom odlučnošću i hrabrošću, onda postaje nebitno dal je real life ili Badoo. Hrabrost te uglavnom dovede do željenog cilja na najčudnije načine, koje sam/a nikada ne možeš isplanirati.
Možeš li konkretizirati svoju parolu? Molim te bar jedan primjer hrabrosti na app. Hvala!
Skitaljka is offline  
Old 28.12.2017., 14:05   #2258
valjda ako naide na ruznu i staru zenu?
ZgSash is offline  
Old 28.12.2017., 14:34   #2259
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Možeš li konkretizirati svoju parolu? Molim te bar jedan primjer hrabrosti na app. Hvala!
Nebitno da li je app ili real life. Postati beskompromisno hrabar je krajnje jednostavna, ali i teška odluka. Ako odlućiš biti beskompromisno hrabar stvari će ti se same kazati. Hrabar čovjek razmišlja instinktima, oni se brinu da nađu načina da rade u korist vlasnika.

Hrabrost će ti 'reći' da li da pristupiš lažući, ili ćeš biti iskren/a, pošteno, prikriveno, proračunato itd. Hrabrost radi isključivo u tvom interesu. Hrabrost ne znači ne obmanuti druge pritom, već sebi dati prednost.

Dakle da ne bude zabune, hrabro i pošteno ne idu uvijek zajedno. Ali često završi korektno za obje strane (cilj opravdava sredstava, ako je cilj korektan). Hrabrost čini čuda, ali se većina nas ne usudi postati hrabar jer iziskuje dosta napora. A mi volimo put najmanjeg otpora.
rolandus is offline  
Old 28.12.2017., 14:39   #2260
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Nebitno da li je app ili real life. Postati beskompromisno hrabar je krajnje jednostavna, ali i teška odluka. Ako odlućiš biti beskompromisno hrabar stvari će ti se same kazati. Hrabar čovjek razmišlja instinktima, oni se brinu da nađu načina da rade u korist vlasnika.

Hrabrost će ti 'reći' da li da pristupiš lažući, ili ćeš biti iskren/a, pošteno, prikriveno, proračunato itd. Hrabrost radi isključivo u tvom interesu. Hrabrost ne znači ne povrijediti druge pritom, već sebi dati prednost.

Dakle da ne bude zabune, hrabro i pošteno ne idu uvijek zajedno. Ali često završi korektno za obje strane (cilj opravdava sredstava, ako je cilj korektan). Hrabrost čini čuda, ali se većina nas ne usudi postati hrabar jer iziskuje dosta napora. A mi volimo put najmanjeg otpora.
Ha? Ovdje ne iscitavam niti jedan konkretan primjer, vec samo hrpu parola.
Skitaljka is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.