Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2017., 20:06   #6481
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Pa lako je. S obzirom da su generalno zene pasivnije. Dovoljno je malo se praviti glup.
Ovo je istina. Ako ti cura nije baš napeta nećeš se ni potrudit oko nje pa ako se ni ona ne potrudi oko tebe neće bit niš.
Ali to ne znači da bi je odbio ako te napaljena zaskoči.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 21:30   #6482
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ali to ne znači da bi je odbio ako te napaljena zaskoči.
Da, sunce im njihovo napaljeno, stalno nas zaskaču. To je već prešlo sve granice.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 22:14   #6483
Baš sam u fazi ff.
Ne treba tražiti dubinu tamo gdje je nema, treba se samo jebati s užitkom
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 00:50   #6484
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Znači li to da u početku ne znaš bi li curu za FF ili za vezu?
Da

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Muškarci da frendzonaju cure?
Ne kažem da toga nema, ali budimo realni, koliko je to čest slučaj.
4fun je objasnio, posto muskarci uglavnom sve to iniciraju, ne moras aktivno curu frendzonati, nego jednostavno nista ne poduzimas i odnosis se prijateljski prema njoj
Ako te zaskoci cura koja ti nije privlacna, vecina muskaraca ce je odbit, znam da ja hocu
Kao sto rekoh, ako je neko ocajan, ne moze do seksa dugo, onda nece.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Po meni ovo i je #1 razlog za FF. Seks u nedostatku adekvatnog partnera za vezu s kojim možeš imati i puno više od samog seksa.
Mislio sam ako neko ne moze do seksa onda ce spustit kriterije, a u ff se moze uci i kada nisi ocajan, i ne spustas kriterije, nego jednostavno iako je cura privlacna ne zelis nista vise od ff
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 07:06   #6485
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Svide se u smislu seksualne privlacnosti, ne zaljubljenosti.
Kao sto vec napisah, meni je besmisleno biti u monogamnoj vezi sa zenom u koju nisam zaljubljen, zato ostane samo na seksu
A kaj ako vec jesi usao u monogamnu vezu s nekom zenom, ali te prosla zaljubljenost (kao i svakoga) nakon xy mjeseci, ali ju volis? Znaci neces vise biti u monogamnoj vezi s njom?
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:33   #6486
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ako te zaskoci cura koja ti nije privlacna, vecina muskaraca ce je odbit, znam da ja hocu
Kao sto rekoh, ako je neko ocajan, ne moze do seksa dugo, onda nece.
Da, samo ako je netko očajan taj sigurno neće čekat da ga neka zaskoči nek će naskakat na svaku koja ima rupu. (malo karikiram, uvijek postoje neki minimalni kriteriji, ovisni o stupnju nejebice)

Što se privlačnosti i seksa tiče, kako objašnjavaš online dejting, tinder, badoo, forum ...?
Većina muškaraca tamo želi seks sa gotovo svima. Nemoguće je da su većina tih cura svima privlačne, niti da su svi toliko očajni jer i ti muškarci dođu do seksa ponekad.

Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
A kaj ako vec jesi usao u monogamnu vezu s nekom zenom, ali te prosla zaljubljenost (kao i svakoga) nakon xy mjeseci, ali ju volis? Znaci neces vise biti u monogamnoj vezi s njom?
A sljedeće pitanje je što ako nekog voliš a nisi nikad ni bio zaljubljen, to je isto samo za FF?

Iako mi orhidejin stav djeluje kao korektan, čini mi se da 90% veza ne bi postojalo da svi tako razmišljaju.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:56   #6487
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
A kaj ako vec jesi usao u monogamnu vezu s nekom zenom, ali te prosla zaljubljenost (kao i svakoga) nakon xy mjeseci, ali ju volis? Znaci neces vise biti u monogamnoj vezi s njom?
zaljubljenost = ljubav meni. Ne vidim zasto koristit 2 termina za iste osjecaje.
Na pocetku jesu jaci, kasnije se malo promjene, smire, ali govorimo o istoj emociji nazovimo je "romanticna ljubav"
Ako toga nema, ako ostane samo prijateljska ljubav, onda cu prekinut tu vezu i trazit drugu curu

Zadnje uređivanje orhidej107 : 04.11.2017. at 11:06.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 11:06   #6488
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Što se privlačnosti i seksa tiče, kako objašnjavaš online dejting, tinder, badoo, forum ...?
Većina muškaraca tamo želi seks sa gotovo svima. Nemoguće je da su većina tih cura svima privlačne, niti da su svi toliko očajni jer i ti muškarci dođu do seksa ponekad.
Da svi ti koji zele seks sa svima jesu ocajni, i tesko dolaze do seksa.
Najvise je takvih bas online jer nemaju hrabrosti da pridju uzivo, da imaju ne bi bili toliko ocajni
U ovom modernom svijetu muskarci izvuku deblji kraj u musko zenskim odnosima, i neki se ne znaju snaci, nemaju samopouzdanja, i imaju problema u odnosima sa zenama.
Zato i postoji PUA i slicne stvari.
To najvise dolazi do izrazaja bas tu na tim online dejting stranicama


Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A sljedeće pitanje je što ako nekog voliš a nisi nikad ni bio zaljubljen, to je isto samo za FF?
Ovo sam vec pojasnio, mislio sam na tu ljubav, zaljubljenost je prvi stadij osjecaja nazovimo ga "romanticna ljubav"
Ako toga nema, onda ne pristajem na monogamnu vezu
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 11:11   #6489
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Da svi ti koji zele seks sa svima jesu ocajni, i tesko dolaze do seksa.
Najvise je takvih bas online jer nemaju hrabrosti da pridju uzivo, da imaju ne bi bili toliko ocajni
Ali tam ima stvarno zgodnih muškaraca koji ne biraju puno, ako su i ti očajni i imaju problema sa ženama onda je svijet stvarno otišo u kurac.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 11:18   #6490
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ali tam ima stvarno zgodnih muškaraca koji ne biraju puno, ako su i ti očajni i imaju problema sa ženama onda je svijet stvarno otišo u kurac.
To je zato sto zenama nije samo izgled vazan , nego i karakter, osobenost, samopouzdanje i sl.
Ocigledno takvima nije sve poslozeno u glavi, jer da jeste, ako su stvarno zgodni, ne bi trebali imati ikakvih problema sa zenama
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 11:49   #6491
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
To je zato sto zenama nije samo izgled vazan , nego i karakter, osobenost, samopouzdanje i sl.
Ocigledno takvima nije sve poslozeno u glavi, jer da jeste, ako su stvarno zgodni, ne bi trebali imati ikakvih problema sa zenama
A i trebalo bi definirati "zgodni". Svašta se muškima čini oko muške ljepote, pa i obratno.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 12:26   #6492
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
A i trebalo bi definirati "zgodni". Svašta se muškima čini oko muške ljepote, pa i obratno.
Kad ti frendica kaže kako se "jebala sa prezgodnim tipom sa tindera", onda pretpostavljam da je taj lik ženama zgodan. A čuo sam dosta takvih priča.

Nisi nikad probala naći nekog brutalno zgodnog lika online za seks?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 23:32   #6493
Meni je nakon jednog takvog odnosa, ostao gorak okus u ustima.

Probala, nije za mene.
pacenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 01:13   #6494
Hoće to, ako ne gutaš. Ili ako on ne jede agrume prije
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 22:47   #6495
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Hoće to, ako ne gutaš. Ili ako on ne jede agrume prije
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 22:55   #6496
Vidi se tko zna znanje
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 23:20   #6497
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Hoće to, ako ne gutaš. Ili ako on ne jede agrume prije
Koliko znam, uvijek je ananas bio u modi
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 23:44   #6498
Ananas je najpoznatiji.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 00:02   #6499
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
To je zato sto zenama nije samo izgled vazan , nego i karakter, osobenost, samopouzdanje i sl.
Ne bih se složio. Ima svega. Nekima je bitno samo da ima kurac. Nije baš da sam primjetio da jebu samo zgodni. A i ljige umaču redovno. Bar po onom što vidim u širim krugovima u kojima se krećem.

Prestanite perpetuirati neke neosnovane mitove.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 22:24   #6500
Cure, imate li fuck frenda?

Čini se da je trenutno to jako popularno. Puno cura mi to priznalo.

A i objašnjava zašto je teže naći curu za ONS.

So, ima li nešto u ovome?
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger