Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 12:43   #61
previše voliš knjige da bi bio jebač. da li dižeš utege? kada si se zadnji put potukao? kako znaš da si muško? s druge strane ženka očito nije (još) zagrijana, ali dok si živ ima nade. predlažem klasične pritupe: poziv a ne sms, dirati je u svakoj prilici što većom površinom, grli je cijelim tijelom, ako ideš na leđa koristi i podlakticu i raširene prste, budi na rubu kaznene prijave ali nemoj ga prijeći, diranje je presudno i moraš imati fizički kontakt, makar joj stani na prste da vidi kako si težak i jak. otvarati samo lake i seksualne teme, biti mirišljav i čistih gaća, ako konzumira alkohol onda topnička priprema koktelima prije napada. ukratko, trebaš biti šarmantniji u nastupu pa ćeš imati manje problema s picama. molim.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 13:03   #62
Ne znam kolko je zrela ta djevojka. Ja sam npr "otpisao" u svom żivotu dvije djevojke koje su mi se jako svidjale i ja njima ali za vrijeme nekog sudara ili razgovora s njima (nismo spavali skupa) upalilo mi se je radi nećega crveno svjetlo i momentalno sam znao da od veze a gdje tek od sużivota nema niśta jer sam to ne żelim.
Prvoj sam otvoreno odmah rekao da możemo biti frendovi a od event veze nema niśta.
Drugoj nisam to rekao u lice jer sam se sjećao, kako je to utjecalo na prvu.

O zrelosti sam napisao zato, jer ja da sam koju od te dvije upoznao kao "spermić", prihvatio bih objerućno obje ali situacije sam imao poslije "sazrijevanja", dakle poslije stjećenog nekog żivotnog iskustva i kada sam već znao śta żelim u żivotu a śta ne.

Śto se tiće żenski opće je poznato da prije sazrijevaju od nas muśkih, pa możda to dotići i tu djevojku.

Dakle ili Te je od poćetka vidjela kao frenda i zato se je s Tobom dogovorila da idete u kino (pravi frendovi razlićitog spola znaju ćak i spavati u istom krevetu bez seksa) a kada je vidjela/osjetila da Ti żeliś neśto viśe ubacila je u rikverc, ili si s nećime u njoj upalio crveno svjetlo u vezi Vaśe event veze.

Preostao Ti je ili otvoreni razgovor s njom (pripremi se na gorćinu u ustima i "stisnutom" grudnom kośu) ili da joś izvjesno vrijeme lomiś glavu: "zaśto???"...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 17:20   #63
Quote:
zmay kaže: Pogledaj post
previše voliš knjige da bi bio jebač. da li dižeš utege? kada si se zadnji put potukao? kako znaš da si muško? s druge strane ženka očito nije (još) zagrijana, ali dok si živ ima nade. predlažem klasične pritupe: poziv a ne sms, dirati je u svakoj prilici što većom površinom, grli je cijelim tijelom, ako ideš na leđa koristi i podlakticu i raširene prste, budi na rubu kaznene prijave ali nemoj ga prijeći, diranje je presudno i moraš imati fizički kontakt, makar joj stani na prste da vidi kako si težak i jak. otvarati samo lake i seksualne teme, biti mirišljav i čistih gaća, ako konzumira alkohol onda topnička priprema koktelima prije napada. ukratko, trebaš biti šarmantniji u nastupu pa ćeš imati manje problema s picama. molim.
vidim, ti si od ''knjiga'' dobro izučio samo PUA metodu.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:24   #64
Quote:
zmay kaže: Pogledaj post
previše voliš knjige da bi bio jebač. da li dižeš utege? kada si se zadnji put potukao? kako znaš da si muško? s druge strane ženka očito nije (još) zagrijana, ali dok si živ ima nade. predlažem klasične pritupe: poziv a ne sms, dirati je u svakoj prilici što većom površinom, grli je cijelim tijelom, ako ideš na leđa koristi i podlakticu i raširene prste, budi na rubu kaznene prijave ali nemoj ga prijeći, diranje je presudno i moraš imati fizički kontakt, makar joj stani na prste da vidi kako si težak i jak. otvarati samo lake i seksualne teme, biti mirišljav i čistih gaća, ako konzumira alkohol onda topnička priprema koktelima prije napada. ukratko, trebaš biti šarmantniji u nastupu pa ćeš imati manje problema s picama. molim.
Hahaha, ja sam takve kako mu ti savetujes da se ponasa, redovno prikivala na stub srama... Daj ne savetuj pogresno decka, vidis da od obicne studentske saradnje napravi grcku tragediju.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:07   #65
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Preostao Ti je ili otvoreni razgovor s njom (pripremi se na gorćinu u ustima i "stisnutom" grudnom kośu) ili da joś izvjesno vrijeme lomiś glavu: "zaśto???"...
Pročitaj što sam napisao nekoliko postova gore, zaključak ovoga je došao nakon nekoliko mjeseci.

Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Hahaha, ja sam takve kako mu ti savetujes da se ponasa, redovno prikivala na stub srama... Daj ne savetuj pogresno decka, vidis da od obicne studentske saradnje napravi grcku tragediju.
Riknuo sam.
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger