Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 21:02   #21
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
tim prije što su kćeri odrasle i samostalne
Pročitaš li ikad post na koji replyas?

Navodne kćeri navodno imaju petnaestak godina. "Samostalne" su samo utoliko što im ne mora guzicu brisat.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:12   #22
Ja sam sigurna da možeš upoznati nekoga tko će ti pružiti više od seksa. Ali dok ova vrata ne zatvoriš, druga se neće otvoriti tj.nekog drugog nećeš primijetiti.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:00   #23
Meni ovo pari ko onaj ljubavni roman iz Glorije, ali bez sretnog završetka.

@janolina Ako je ovo uopće istina, to što si bila psihički i fizički zlostavljana ti ne daje pravo da se ovako ponašaš. Meni u cijeloj priči nema ništa romantično ni lijepo, već najniže strasti pomiješane s nekom krizom zbog izgubljenog vremena. Sama si odabrala svoj put, nauči se nosit s njim zbog te dvije curice kojima si vjerojatno uzor.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 23:56   #24
Quote:
janolina kaže: Pogledaj post
..Što ja točno želim u cijelom priči ne znam ni sama. Jasno mi je i svjesna sam da jedan mladić od 20 i kusur godina nema što tražiti samnom, ženom od 40 koja iza sebe ima više emocionalne prtljage od ne znam ni sama koga. Osim toga imam i djecu. On iza sebe nema ništa, a ispred sebe ima cijeli svijet. Ja sam ta koja mu je ponudila zabavu, on ju je prihvatio. Zašto me onda sve ovo toliko boli? Što trebam napraviti da mi bude bolje?
želiš ljubić i hepiend, ne možeš to racionalizirat stvarnošću. nisi robot.

boli te jer si sluđena seksom i zaljubljena, zato ne može bit samo zabava.
neki su difoltno mazohisti, to je i tvoj bug. vidi si prošlost. nauči to prepoznat kod sebe i aktivno se odupri kad te situacija počne usisavat.

za početak, prestat ga idealizirat. tip nije nikakav blistavi princ već malo kvarno govno; i prema tebi, jer vidi u kojem si stanju a gusla i dalje, i prema toj nesretnici sa kojom živi. ako treba, stavi to na papir, činjenice.
to kad osvijestiš doći će prezir, zatim zgađenost. a to ti je put bez povratka iz zaljubljenosti i napaljenosti.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:03   #25
Jano ajde priznaj otkud si to prepisala? Iz kojeg romana? Predivna priča. Meni se sviđa najviše ova rečenica. Tako je klasična i klišeizirana:
Sve do onog trenutka kada se pojavio on!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:05   #26
Bio sam u sličnim situacijama u svojim dvadesetima. I najbolje što ti mogu reći je da ga se kloniš. Ovo što se događa između vas nije za osudu, ali bilo bi sebično od tebe tražiti nešto više. Dečko je tek počeo živjeti i u vezi je sa curom sa kojom bi jednog dana mogao izgraditi obitelj... Zapitaj se možeš li mu ti to pružiti.? Bilo bi nepravedno razarati nečiju vezu, zbog malo sexa, ma koliko dobar bio. Oboje će te imati uspomenu koje će te se sjećati, a život ide dalje. On je ostvario san svojih vršnjaka i poševio je dobar MILF, a ti si se nakratko vratila u mladost i zasladila gorčinu koja je ostala iza tvog braka. Pusti ga, on mora prevaliti drugi put da bi postao tebi ravan..
Tom Bombadil is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:12   #27
Dugo nisam vidio kvalitetniji trol post. Svaka čast, teta Janolina!
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:52   #28
Nažalost, ne radi se o troll postu. Volim pisati i nekad sam bila dobra u tome, a situacija je klišejizirana pa možda stvarno ispada kao da je prepisano iz nekog ljubića iz Glorije. Još jednom kažem, nažalost nije. Kamo sreće da je.
janolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:55   #29
Quote:
janolina kaže: Pogledaj post
Nažalost, ne radi se o troll postu. Volim pisati i nekad sam bila dobra u tome, a situacija je klišejizirana pa možda stvarno ispada kao da je prepisano iz nekog ljubića iz Glorije. Još jednom kažem, nažalost nije. Kamo sreće da je.
Ma joj nema veze. Samo ti piši kaj je više moguće. Prezabavno je bilo čitat! Ako imaš još kaj za nadodat na široko samo ožeži! Nebitno je uopće o čemu se radi!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 07:04   #30
koji decko od 20 nebi uzeo stariju zenu koja mu se ponudila na tanjuru? trgaj se iz toga kako god znas i cim prije jer nebu dobro zavrsilo i nebute "zivjeli sretno do kraja zivota". oboje ste vec zaglibili do grla.sam naslov kaze "opsjednuta".dala si odgovor u pitanju.znas sto znaci opsjednutost.(demoni,zli duhovi,inkubus,sukubus i sl).javi se na pp mozda ti mogu pomoci.
Landrolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 10:30   #31
Quote:
Landrolas kaže: Pogledaj post
javi se na pp mozda ti mogu pomoci.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 10:32   #32
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post


mozda je i on kuvar pa racuna kad je festa.... ?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 10:42   #33
Quote:
janolina kaže: Pogledaj post
Nažalost, ne radi se o troll postu. Volim pisati i nekad sam bila dobra u tome, a situacija je klišejizirana pa možda stvarno ispada kao da je prepisano iz nekog ljubića iz Glorije. Još jednom kažem, nažalost nije. Kamo sreće da je.
Ma samo ti deri mladog Karapandju.
Tako je i teta Brizit u tvojim godinama zapikirala mulca od 17, skandal, rastava, tristo cuda a nu, vidi je danas, u 60 i kojoj - prva dama Francuske.

Kad ces ako ne sad, gdje ako ne tu, nije da postajes mladjom.
Spoji ugodno s korisnim, nek ti mladac umjesto slatkih rijeci sapuce male tajne velikih majstora kuhinje pa ces umjesto prosjecne, postati - ako ne vrhunska, a ono bar vrlo dobra kuharica.
Onda ce i tebi poslodavci bacati novac pod noge i svi zaposlenici stiskati ruku na domjencima za osoblje.

Nego, janolina, u kojem se restoranu mogu probati delicije tvog kuharskog vunderkinda?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 11:07   #34
Quote:
Landrolas kaže: Pogledaj post
koji decko od 20 nebi uzeo stariju zenu koja mu se ponudila na tanjuru? trgaj se iz toga kako god znas i cim prije jer nebu dobro zavrsilo i nebute "zivjeli sretno do kraja zivota". oboje ste vec zaglibili do grla.sam naslov kaze "opsjednuta".dala si odgovor u pitanju.znas sto znaci opsjednutost.(demoni,zli duhovi,inkubus,sukubus i sl).javi se na pp mozda ti mogu pomoci.
Istjero bi iz nje lose i utero dobro op:

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:45   #35
Quote:
janolina kaže: Pogledaj post
Nažalost, ne radi se o troll postu. Volim pisati i nekad sam bila dobra u tome, a situacija je klišejizirana pa možda stvarno ispada kao da je prepisano iz nekog ljubića iz Glorije. Još jednom kažem, nažalost nije. Kamo sreće da je.
I sto ces poduzeti? Ljudi su ti dali svoje misljenje, savjete.. ako se povuces bez ikakvog glasa, fakat si trol.
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 13:31   #36
Nevezano izmišljotina or not, Nikad mi nije jasno kako možeš idealizirati zauzetu osobu koja razbija same temelje i ono čemu težiš (čitaj ljubav, povjerenje) dok se zabija u tebe kako ti kažeš.

Dok ste u krevetu zagrljeni:
Ti: Joj ljubavi hvala ti na pruženoj ljubavi i što se brineš o meni, nikad nisam upoznala tako brižnog muškarca.
On: Ups, moram javiti curi zašto nisam došao doma, imaš koji savjet što da joj slažem?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:09   #37
Quote:
janolina kaže: Pogledaj post
Što ja točno želim u cijelom priči ne znam ni sama. Jasno mi je i svjesna sam da jedan mladić od 20 i kusur godina nema što tražiti samnom, ženom od 40 koja iza sebe ima više emocionalne prtljage od ne znam ni sama koga. Osim toga imam i djecu. On iza sebe nema ništa, a ispred sebe ima cijeli svijet. Ja sam ta koja mu je ponudila zabavu, on ju je prihvatio. Zašto me onda sve ovo toliko boli? Što trebam napraviti da mi bude bolje?
pomakni fokus s njega na nekoga drugoga i sagledaj ga kao jednu premosnicu, koja ti je trebala da se trgneš iz svakodnevice.
tvoje reakcije su zapravo normalne, jer je logično da imaš i neke osobne emocionalne potrebe, da se osjetiš poželjnom ženom. životna priča ti je nabila presing na vrat i nije ti bilo na kraj pameti drugo i sada kada je egzistencijalni pritisak smanjen i cure su pomalo odrasle, počela si reagirati u drugom smjeru.

muškaraca kao što je on ima puno, vjerujem da će se poklopiti da pronađeš nekoga tko će bolje pasati tvojim potrebama bez puno muke.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 15:06   #38
Quote:
janolina kaže: Pogledaj post
U ranim četrdesetima sam, nisam fakultetski obrazovana iako sam u svoje vrijeme bila godinu dana udaljena od diplome na komparativnoj književnosti, međutim sve se promijenilo kad sam upoznala budućeg supruga. Zaljubili smo se, a on je od mene tražio da odustanem od fakulteta i budem kod kuće jer je to za njega bio jedini način na koji može funkcionirati. Pristala sam. Sve znam, bila sam glupa. Još uvijek sam glupa, nepopravljivo glupa, ali taj trenutak i ta odluka su me vjerojatno osudili na ovo dno života u kojem mi trenutno prolaze mjeseci.

Prošlo je nekoliko godina tijekom kojih je on dobro zarađivao i tijekom kojih smo radili na djetetu, ali nije išlo. Nakon pet godina smo dobili prvo dijete, preslatku curicu. Nakon šest godina smo dobili drugu curicu. Nakon sedam godina je on dobio otkaz i počeo piti.

Kako se otpremnina počela trošiti i kako on nije mogao naći novi posao jer mu je bilo ispod časti raditi posao gori od onog koji je radio prije, tako sam počela shvaćati da ću brzo morati naći novi posao. Završavanje faksa više nije dolazilo u obzir jer bi to trajalo najmanje nekoliko godina pa sam uzela ono što mi je bilo pri ruci, a to je rad u kuhinji.

Zaposlila sam se kao peračica suđa, ali sam usporedno radila prekvalifikaciju za kuharicu. Kako sam ja mijenjala kuhinje, a da odmah budemo iskreni i jasni, nisu to bile neke kuhinje nego se uglavnom radilo o menzama i radničkim kuhinjama, tako je i moj suprug sve više propadao. Već sam spomenula alkohol s kojim je sve počelo, a koji je potaknuo prvo psihičko pa nakon njega i fizičko zlostavljanje. Da ne idem u detalje, bilo je tu svega, od stiskanja zgloba na ruci preko šamara otvorenim dlanom i udaraca stisnutom šakom pa sve do silovanja.

Razveli smo se prije sedam godina. Ja sam dobila obje curice za koje on ni dan danas ne pita i za koje nije platio ni kunu alimentacije, ali sve je to mala cijena u zamjenu za slobodu koju sam dobila onog dana kad je on više manje zauvijek otišao iz naših života.

U međuvremenu sam čak i napredovala na poslu, dobila mjesto na neodređeno u hotelu s četiri zvjezdice i iako nikad nisam bila ništa više od sasvim prosječne kuharice, počela zarađivati novac od kojih nas tri sasvim pristojno živimo i ne fali nam baš ništa.

Tako je prošlo dosta vremena, tko god se bavio ovim poslom zna da se za privatni život baš i nema previše vremena i ja sam bila ok s tim. Ne izgledam loše, pazim na liniju, nemam ružno lice i bilo je tu i tamo nabacivanja od strane kolega, što mlađih što starijih, ali ja zbog traume koju mi je ostavio bivši muž jednostavno nisam željela imati nešto ni sa kime.

Sve do trenutka kad se pojavio on.

Jedno prijepodne sam se dogovorila za večernju kavu s možda i najboljom prijateljicom. Kolegicom koja je prije koju godinu radila samnom u kuhinji hotela u kojem sam bila zaposlena prije sadašnjeg radnog mjesta. Došla sam do stražnjeg ulaza u kuhinju i pozvonila na vrata. Nakon minute čekanja, vrata su se otvorila i s druge strane su me gledale najplavije oči koje sam ikad vidjela. U trenutku nisam znala gdje sam, nisam znala po što sam došla i nisam znala što reći. Samo sam gledala njegove oči i usne kako se razvlače u osmijeh i pitaju kako mi može pomoći. Jedva sam se nekako pribrala i mucajući objasnila zašto sam došla. Uveo me u kuhinju i tamo me s njim upoznala moja prijateljica, danas njegova kolegica.

Pričekala sam da im završi smjena i oboje su istovremeno izašli van. On nas je pozdravio i sjeo u auto, a nas dvije smo otišle i sjele na par stotina metara udaljenu terasu. Više od ičeg sam ju htjela pitati više o njemu. Ma ne više nego sve, htjela sam znati baš sve. Nisam se tako osjećala sigurno desetljećima, a možda i nikad u životu. No nekako sam se suzdržala jer nisam htjela biti toliko očita, ali sam kroz šalu o tome kako radi s mladim kolegom i kako joj se sigurno teško suzdržati od njega saznala neke detalje.

Jedan od najmlađih glavnih chefova za koje sam ikad čula, stažiranja po vrhunskim restoranima diljem svijeta, poslodavci mu praktički bacaju novce pod noge. Ima nešto preko 20 godina i ispred sebe nevjerojatnu budućnost. Saznala sam i da živi u istom nizu zgrada u kojem živim i ja. Nisam ga nikad vidjela u blizini stana, ali ništa čudno s obzirom na posao koji oboje radimo i koji nam baš i ne ostavlja puno vremena za upoznavanje ljudi u susjedstvu.

Nekoliko dana nakon toga sam ju odlučila nenajavljeno posjetiti u kuhinji samo da ga vidim makar na minutu i pokušam uhvatiti koju riječ s njim. Prilikom izlaska iz kuhinje sam rekla kako žurim i kako se nadam da mi autobus nije pobjegao na što je moja prijateljica rekla ''joj pa on živi blizu tebe, možda te može odbaciti''. Tako me on vozio kući, nažalost nije duga vožnja nego se radi o samo desetak minuta, ali bilo je dovoljno da mu ispričam sve o tome kako radim u hotelu u blizini i kako bi bilo super kad bi se mogli tako voziti svakog dana jer meni smjena završava samo pola sata prije njihove pa bih ga mogla čekati i podijeliti troškove prijevoza s njim. Na moje oduševljenje, pristao je i rekao da mu sve zvuči super.

Tako smo se nas dvoje tjednima vozili kući baš svakog dana. Nije se dogodilo ništa osim što sam kroz razgovor počela malo po malo skupljati kompletnu sliku o njemu. Načitan je, osim kuhanja ima desetke drugih interesa, razmišlja naprednije od ogromne većine klinaca njegovih godina. Iako tako mlad, već je stan. Ima curu. Zajedno su tri godine. Žive zajedno u njegovom stanu. Imaju psa. Ne razmišljaju o braku, još im je prerano. Možda se nikad neće ni ženiti, zašto mijenjati nešto što funkcionira.

Nakon tih par tjedana zajedničke vožnje sam shvatila da od nas nikad neće biti ništa i smislila sam neki bijedni izgovor zašto više ne želim da me vozi kući. Tako je ostalo još par mjeseci. Tako je trebalo ostati zauvijek. Ali nije.

Prijateljica me pozvala na domjenak za osoblje koji je organizirao njen hotel. Nakon duljeg razmišljanja sam odlučila da ću ipak doći, iako sam znala da će on biti tamo. Stvarno čudan osjećaj, znala sam da će on biti tamo i istovremeno sam zbog toga i htjela doći, ali i ostati kod kuće. Imam preko 40 godina i dvoje djece, a ponašam se kao zaljubljena srednjoškolka. Ne znam ni kako ni zašto, ne mogu ni objasniti koji je bio motiv iza toga jer se stvarno ničemu nisam nadala, ali otišla sam na depilaciju. Prvi put u životu. Otišla sam kupiti seksi donje rublje. Prvi put u životu sam nosila haltere. Obukla sam crne samostojeće čarape. Nikad ih nisam nosila ni za muža. Prvi put nakon više od 20 godina, kupila sam novu haljinu za izlazak. Osjećala sam se kao da imam 15 godina.

Došla sam na domjenak i prvo pozdravila nju, ali odmah nakon nje i njega. Poljubac u obraz iniciran s moje strane, jako prijateljski. Hrana je bila fantastična, prvi put sam jela nešto što je on spremio. Ljudi u hotelu ga obožavaju. Baš svi. Od čistaćica pa do direktora. Svi mu stišću ruku, svi ga vole. Zvijezda je večeri. Ništa manje nisam ni očekivala.

Cijele večeri nisam skidala oči s njega, naravno da je to jako brzo primjetio. Čekala sam da ostane sam i izađe u hodnik kuhinje. Iz hodnika se izlazi u mali parkić gdje kuhari obično parkiraju aute. Našla sam ga tamo naslonjenog na zid kako gleda u mrak. Došla sam ispred njega, stavila mu ruku na obraz i bez riječi ga poljubila u usta. Uopće nisam razmišljala što bi se moglo dogoditi, nisam razmišljala što ću napraviti ako me odbije. Sljedećih nekoliko trenutaka je prošlo brzinom svjetlosti. Mislim da smo se ljubili možda i pola minute, ali meni je prošlo u stotinki sekunde. U jednom trenutku je on rekao ''Ali teta Janolina, vi znate da ja imam curu''. Meni ništa nije bilo bitno, samo sam ga htjela imati. Bez obzira na posljedice, bez ikakvog dugoročnog razmišljanja. Rekla sam ''To što imaš curu ne znači da se ne možemo zabaviti''. Uzeo me za ruku i odveo u hotel, vodio me hodnikom do neke sobe. Prigušio je svjetlo skoro do potpunog mraka, zaključao vrata, bacio me na krevet i pružao mi najljepšu noć u cijelom životu. Seksali smo se vjerojatno i pet puta, ni sama ne znam koliko sam puta svršila. Čak i danas kad zatvorim oči mogu osjetiti njegov jezik na vratu, njegovo tijelo među mojim nogama. Od same pomisli na njega kako se zabija u mene dok su mu moje noge omotane oko leđa mi i danas trne cijelo tijelo.

Ne znam ni sama što sam očekivala od svega, ionako sam ja ta koja je njemu obećala samo zabavu i ništa više. Razmijenili smo brojeve i tu i tamo mu se javim da me vozi doma s posla. Kad se to dogodi, parkiramo se negdje na putu i poseksamo u autu ili mu ga ja samo popušim, ovisno o tome kakvog sam raspoloženja.

Problem je u tome što ne mogu misliti o ničemu osim o njemu. Imam dvije predivne curice od 15tak godina i više mislim o njemu nego o njima. Je li to normalno? Očito da nije. Jesam li se pretvorila u lošu majku? Je li moguće da mi je komad ku*ca toliko pomutio razum da sam počela zaboravljati na ono što mi je najbitnije na svijetu, vlastitu djecu? Sad je 5:45 ujutro, a ja pišem ovaj post od 3:00. Znate li zašto? Zato jer od ponoći čekam u mraku na prozoru samo da vidim njega i njegovu curu kako u 2 ujutro šeću psa i prolaze pokraj moje zgrade. Nakon toga sam sat vremena histerično plakala i onda odlučila napisati ovaj tekst.

Što ja točno želim u cijelom priči ne znam ni sama. Jasno mi je i svjesna sam da jedan mladić od 20 i kusur godina nema što tražiti samnom, ženom od 40 koja iza sebe ima više emocionalne prtljage od ne znam ni sama koga. Osim toga imam i djecu. On iza sebe nema ništa, a ispred sebe ima cijeli svijet. Ja sam ta koja mu je ponudila zabavu, on ju je prihvatio. Zašto me onda sve ovo toliko boli? Što trebam napraviti da mi bude bolje?
Priča ima dobar uvod za erotsku priču. Mogla bi zaraditi na ovome.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:19   #39
Taman htjedoh reć, piši erotske romančiće, šta.

Uglavnom, ne ne mogu zamislit da žena koja je prešla četrdesetu ne razumije drogiranost postkoitalnim oksitocinom koji uzrokuje uvjerenje da smo naišli na eksploziju života i ljubav neslućenog svemira koju nitko ne može razumjet jer je to nešto toliko jako.

Ne. Nije. Dugo si bila u stagnaciji, u lošem braku, napokon si se pošteno poseksala sa mladim komadom, oslobodili su ti se zapeti hormoni. Uživaj na tom valu, isto kao što bi uživala da si uzela LSD i jaši po tom valu, a ne da on jaše tebe. Pun intended. I shvati da to nije stvarnost, nego fenomenalna sumaglica u kojoj se fino okupaš i osvježiš. I ideš dalje.

Također, pripazi na radno mjesto, kao samohranoj majci to bi ti trebao bit prioritet. Nikad neću razumjet ljude koji se petljaju na poslu i kako im se to da, ali dobro, kužim. Dešava se. Pametno s tim.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:27   #40
Oće to celibat napraviti. Ili loš seks u braku/vezi. Kad se kasnije pošteno pojebeš s nekim tko zna što radi, lako se to pomiješa sa zaljubljenošću. Pogotovo u ovakvom skoro kroničnom slučaju.

Nije realno maštati o happy endu s balavcem koji vara curu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.