Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 15:59   #41
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
a sta sad s tom jednom dvije da radi covjek? da prekine komunikaciju zato sta ona nema muske frendove?
Ne. Ona treba upotpunit svoj privatni zivot, a ne vezat se samo za njega i 24h misliti o tome kaj on radi. Kad je covjeku dosadno onda misli samo na gluposti.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:00   #42
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Dopisuj se i ti s drugarima pa ces malo zaboraviti na njega.
Dobra ideja i jesam,samo da vidim kako ce se on tada osjecat,ali njemu je to normalno i ne pokazuje znkove ljubomore..

Zadnje uređivanje depresivnaaaa : 08.11.2017. at 16:20.
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:02   #43
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ne. Ona treba upotpunit svoj privatni zivot, a ne vezat se samo za njega i 24h misliti o tome kaj on radi. Kad je covjeku dosadno onda misli samo na gluposti.
ok, al onda bi valjda vise smisla imalo da joj je receno da upise neki tecaj, nadje hobi, a ne "ako se on dopisuje s prijateljicama, nadji i ti muske za dopisivanje pa nek vidi kako je to hehe".
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:02   #44
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Pa upoznaj te prijateljice - tada ćeš vidjeti imaš li realnog razloga za ljubomoru

I primi se više svog života,ispravi ono što ti se ne sviđa na tebi, a može se ispraviti -očito nisi zadovoljna , a to rađa nesigurnost.
Nezelim ih upoznavat jer se snjima ni n druzi samo se dopisuju sto meni uzasno smeta..

Zadnje uređivanje depresivnaaaa : 08.11.2017. at 16:21.
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:02   #45
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ovo.

Mozda su ruzne i debele pa nemas razloga za brigu.
Da bar,sve ljepse od mene

Zadnje uređivanje depresivnaaaa : 08.11.2017. at 16:21.
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:04   #46
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Osveta je imati prijatelje i popuniti privatni zivot kako joj ne bi bilo dosadno i kako ne bi stalno razbijala glavu time kaj on radi

Ili je to ono, normalno je da musko ima prijateljice, ali ne i da ona ima prijatelje?
Osveta je ici nesto raditi iz principa, a ti joj to predlazes.

Na taj nacin bi sve veze propale.

Spomenuh vec, ljudi uglavnom teze harmoniji ili kaosu i lako se prepozna tko cemu naginje vec po sitnicama.


Ovo tvoje je naginjanje kaosu i tak se bilo koji problem tesko rijesi.
Najcesce se jos produbi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:04   #47
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Totalno si neobjektivna, niti postoji idealna veza, niti je to vasa, niti su ''lepe reci'' toliko bitne, niti su mu to samo drugarice.
Kad smo skupa nama je prelepo..samo sam to htjela rec

Zadnje uređivanje depresivnaaaa : 08.11.2017. at 16:22.
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:04   #48
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ok, al onda bi valjda vise smisla imalo da joj je receno da upise neki tecaj, nadje hobi, a ne "ako se on dopisuje s prijateljicama, nadji i ti muske za dopisivanje pa nek vidi kako je to hehe".
A ne mora se svima sve crtati, jel.

I, nisam napisala nek on vidi.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:07   #49
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Ja imam dvije prijateljice. Koje su bas prijateljice prijateljice. Svaka potencijalna cura je u njima vidjela prijetnju što mi je shvatljivo. Odmah sam rekao da imam Danijelu i Valentinu s kojima sam samo frend i s njima se čujem i družim vec 7 godina i upoznat cu te s njima da vidis da su kul. Imam i ovak "obične" prijateljice s kojima se prestanem čut kada uđem u vezu.

Uglavnom ako ih skriva i dopisuje se skrivajući to i ne želi te upoznat, mogao bi biti problem. Ako ti je odmah rekao za njih i upoznao te mislim da je to sasvim okej. IMHO
Nije me upoznao sa njima jer se dopisuje sa curama koje je pije 2-3 godine upoznao vani i ne druzi se snjima privatno nego samo preko poruka..

Zadnje uređivanje depresivnaaaa : 08.11.2017. at 16:23.
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:10   #50
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Yep. I eto problema



+1

OT: nije te upoznao s frendicama?
Vraćanjem milo za drago nećeš ništa postići, pa niste djeca
I zašto tebe uopće smetaju te poruke, dal pretjeruje? Vi se nađete a on stalno tipka s frendicama ili? Pojasni nam malo..
Jednostavno mi smeta jer ja kada sam u vezi ne dopisujem se nikim osim sa frendovima sa kojim sam svaki dan,a on se dopisuje sa curama koje mu nisu bas tako dobre prijateljice i ne vida se svaki dan kao ja sa svojim drustvom..btw zna svakog mog frenda i upozno ga je i druzili smo se svi skupa.

Zadnje uređivanje depresivnaaaa : 08.11.2017. at 16:23.
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:12   #51
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Gdje ima dima, ima i vatre!

Rješenje za tvoj problem je samokontrola.
Isključi emocije i upotrijebi glavu.

Ako on ima prijateljice a tvrdi da nisu fuck frendice, dobro ga ispitaj. Vjerojatno laže. Muškarci lažu.
Ako ga jako voliš i ne želiš upropastiti vezu, trpi to i ignoriraj i javi se svojim starim jebačima.
Ili, nađi novog jebača, potraži ljubav drugdje, nađi i ti prijatelja pa se igraj "prijateljica".

Pazi, muškarac zaista može imati prijateljicu koja ga sexualno ne uzbuđuje ali to je jako rijetko, gotovo nemoguće.
To je više laž nego mit.

Igraj po njegovom, kopiraj ga i prati ponašanje i sve će ti biti jasno!
Upravo to i zelim napravit,samo nikad ga nebi prevarila niti povrijedila makar on mene dosta puta je..

Zadnje uređivanje depresivnaaaa : 08.11.2017. at 16:23.
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:13   #52
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
bog te ubio, izgleda da mi je bolje ne nac nikad curu ako mislim ostati dobar s dvije dugogodisnje prijateljice.
DUGOGODISNJEE!!! on nepozna dovoljno dobro curr sa kojima se dopisuje.

Zadnje uređivanje depresivnaaaa : 08.11.2017. at 16:23.
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:15   #53
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Da mu je zaista stalo do tebe, ne bi te iritirao svojim dopisivanjem ili bi ga smanjio. Ne mora odmah da pokida sve svoje veze poznanstva, ali moze da ti pokaze svojim ponasanjem da nemas razloga za ljubomoru, a ne samo da prica, pa posle sedne za kompjuter i satima pise sa drugim zenama. Kada muskarac ima tu potrebu, on je izrazito nesiguran i na taj nacin dize sebi ego, svejedno da li su one nevine poznanice ili bivse ili ga jure. Razumljivo je da to svakoj zeni smeta, razumljivo je i da njemu smeta kvakanje njegove devojke o tome. Ne savetujem ti da cutis i gutas ako ti se nesto ne dopada, niti da mu stalno prigovaras, nego da najozbiljnije porazgovarate o tome. Nemoj da mu pretis konsekvencama, reci mu samo tacno sta osecas, ovako kako si ovde napisala. Pokusajte naci neki kompromis, ako je on bas zapeo da su mu one vaznije od tebe. Inace bi sam prekinuo nesto za sta milion posto zna da ce da te napravi ljubomornom ili bi bar smanjio dopisivanje sa njima da tebe ne povredi. Pa i sam je rekao da je ranije imao problema zbog toga. Znaci, cim ti je rekao za njih dve i vezu preko dopisivanja sa njima, on te je namerno napravio ljubomornom, kako ne bi imala mir i sigurnost pored njega, nego uvek bila u strahu. Na taj brutalan, sadisticki nacin, on tebe vezuje uz sebe. Sta ce ti takva osoba? NIje lako kada si zaljubljen, onda razmisljas drugacije i trazis neki izlaz, ali ako on ni posle jos jednog razgovora o tome i dalje drzi prijateljice, a tebe pusta da se kuvas, onda znas sta ti je ciniti.
Svaka cast na komentaru!!!
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:19   #54
Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
DUGOGODISNJEE!!! on nepozna dovoljno dobro curr sa kojima se dopisuje.

Poslano sa mog OV-qualcore 1021 3G koristeći Tapatalk
To je drugi par opanaka onda.

To je obicno nepostivanje tebe u tom slucaju i trebate ozbiljno porazgovarati.
To se ne radi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:26   #55
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
To je drugi par opanaka onda.

To je obicno nepostivanje tebe u tom slucaju i trebate ozbiljno porazgovarati.
To se ne radi.
Uredu,moze li mi neko pomoc kako da mu kazem sve ovo sta sam napsala ovdje,jer puno je lakse napisat ovdje nesto i citat savjete od nepoznatih ljudi nego mu to saopstit u lice..
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:34   #56
Kaj se moze desiti ako mu to kazes..
Reci ce, da u pravu si, prestat cu s tim. Hoces li mu vjerovati? Ili ces onda sumnjati da ce nastaviti potajno?
Mozda ce reci da je njemu to normalno i da ne zeli prestati. Kaj ces u toj situaciji?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:34   #57
Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
Uredu,moze li mi neko pomoc kako da mu kazem sve ovo sta sam napsala ovdje,jer puno je lakse napisat ovdje nesto i citat savjete od nepoznatih ljudi nego mu to saopstit u lice..

Poslano sa mog OV-qualcore 1021 3G koristeći Tapatalk
Za početak nemoj napadati u stilu "opet se dopisuješ..." Posjedni ga i otvoreno mu reci da te to smeta i da ne vidiš razloga da provodi toliko vremena u dopisivanju sa curama koje ne pozna dovoljno. Reci mu da, iako on ne vidi problem u tome, da to utječe na kvalitetu vaše veze koja naposlijetku može rezultirati tvojim nezadovoljstvom i eventualnim prekidom. Nemoj napadati i nemoj kopirati njegovo ponašanje kao što su ti neki sugerirali. Nemoj braniti bilo kakvu komunikaciju. Daj mu opciju da se može čuti ponekad radi nekog "catch up-a", ali ne svakodnevno. U protivnom reci da takvu vezu ne želiš i da ćeš otići
SnakeDoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:36   #58
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Inat i milo za drago je jednako nezdravo kao i ljubomora.
Ovo. Fore i savjeti iz trećeg be.

Čovjek možda želi tu i tamo popričati s nekim s kim se može opustiti, bez da mu se diktira kaj da radi, i s kim.

Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
Upravo to i zelim napravit,samo nikad ga nebi prevarila niti povrijedila makar on mene dosta puta je..
Kaj je? Varao ili te povrijedio? Ili oboje? Aj' malo objasni.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:36   #59
Toliko sam znatiželjna da me jako puno ljudi zanima. S onima čiji mozak me zainteresira ću pričati i više. Zašto je to tabu? Ne pričam o tome što ćemo raditi jedno drugome u hotelskoj sobi nego o temama koje me ljudski zanimaju. Razgovaram puno i sa svojim muškarcem. I to sad znači da bi moja znatiželja trebala biti podmirena i trebala bih zauvijek izgubiti interes za razgovor s nekim drugim (nebitno kojeg je spola)?

On s druge strane ne razgovara sa svakim, ne zanimaju ga ljudi toliko koliko mene. A začudo, ne smeta mu moje piskaranje s nepoznatim ljudima. Ponekad se i nadovežem na neku od tih tema pa ih zajedno ispredamo. Vjeruje mi kao i ja njemu.
Iako on nije kao ja i ja nisam kao on, nismo ni približni...opet (i više nego) šljakamo.

Hoću reći, nije svaka situacija ista. Netko će komunicirati specifično s pripadnicima suprotnog spola u svrhu podizanja svog ega. Netko i ne.

Autorice, priča li on sa svojim muškim prijateljima isto često? Jesi li ga pitala možeš li vidjeti o čemu priča s njima?
Ako "upadneš" dok se dopisuje, kakva mu je reakcija? Skriva li mobitel/kompjuter od tebe?
Ovo će možda zvučati blesavo ali... da li si primjetila ikada da direktno nakon neke od takvih komunikacija "skače" na tebe?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:38   #60
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Kaj se moze desiti ako mu to kazes..
Reci ce, da u pravu si, prestat cu s tim. Hoces li mu vjerovati? Ili ces onda sumnjati da ce nastaviti potajno?
Mozda ce reci da je njemu to normalno i da ne zeli prestati. Kaj ces u toj situaciji?
Onda cu ga ostavit jer ja necu unistavat sebe zbog nekoga,bice mi tesko i to jako..ali jenostavno postala sam takvo jako ljubomorna od kad sam snjim da je to strasno i nemogu si pomoc oko toga...btw takva prije nikad nism bila..
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger