Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 00:31   #61
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Da li je mirna cura atraktivnog izgleda i izazovnog oblačenja isto tip časne sestre?
Koliko mirnih cura koje se izazovno oblače doista poznaješ?
Ne tvrdim sigurno da se mirne cure oblače kao stednjovjekovni redovnici, nose se čisto normalno. Ali još nisam vidio niti jednu u izazovnoj obleci.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 07:39   #62
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
A ne znam jel ovo samo glupa predrasuda (moguće da je) i opako griješim, ali iz više primjera koje znam takvi mirniji i povučeniji dečki su manje inicirali sve, pa tako i da me poljubi, ili neki spontani ili 'spontani' dodiri, pa seks, kao da njima to manje treba, ili se pak ne usude.. i sad, nekako mi se čini da bi mogli biti pasivniji u seksu i sve, kao da im je to manje bitno, da su više neki osjetljiviji, nježniji tipovi.. A meni je taj dio jako važan isto, ipak očekujem da inicira malo više te stvari, bar u početku, ono da vidiš da mu je stalo. A ne znam kako to ide sa tim mirnijim tipovima. Kažem, možda sam u krivu, ali tako razmišljam nekako.
Cek - iniciranje seksa znaci da mu je stalo? Boze mili.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:27   #63
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Cek - iniciranje seksa znaci da mu je stalo? Boze mili.
mozda oce rec da vidis da mu je stalo do toga.

ugl, mislim da ako je neko tih i povucen u zivotu da nije nuzno takav u krevetu

osim ako govori o tome da inicira seks cim se upoznaju onda ok
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:34   #64
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Cek - iniciranje seksa znaci da mu je stalo? Boze mili.
konachno da nesto novo naucimo na ljesu!
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:38   #65
pa muškarci često ljubav i pažnju pokazuju pinpekom, kaj se sad čudite ko pura dreku
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:54   #66
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
konachno da nesto novo naucimo na ljesu!
Dobro da ucim i iz drugih izvora jer bih u suprotnom bio u gadnoj banani 😂

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
pa muškarci često ljubav i pažnju pokazuju pinpekom, kaj se sad čudite ko pura dreku
Onu koju volim i jebem; onu koju jebem ne znaci nuzno da i volim. Ne bi bilo na odmet zapamtiti distinkciju ove prividne sinonim-sintagme.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 11:51   #67
Dečki vole tihe i mirne.
Sve dok ne skuže da nisu baš tako manipulativne kako se pretpostavljalo.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 18:09   #68
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Dečki vole tihe i mirne.
Sve dok ne skuže da nisu baš tako manipulativne kako se pretpostavljalo.
Genijalan zakljucak!
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 20:23   #69
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Nikad nisam vjerovala u onu da se suprotnosti privlace. Ok, mozda na prvu, ali na dulje vrijeme to ne opstaje nikako i ne funkcionira.

Medjutim, razmisljam si nesto: cijeli zivot sam povucena, mirnija tiha cura, i isto toliko dugo sam pokusavala pobjeci od toga sto jesam jer je jako malo ljudi to prihvacalo kod mene (vjecita iscudjavanja 'pa zasto si tako tiha', 'sto ne pricas vise' itd). U biti, sa onim rijetkima koji se nisu iscudjavali nego su me prihvatili ili jednostavno pustili da budem sto jesam, bez polisaja da me promijene i da postanem glasnija i pricljivija u njihovom drustvu, sa takvim sam se ubrzo otvorila. Dakle, raspricam se ja kad mi je netko zanimljiv. Ali eto, uvijek dobijem tu etiketu full mirne cure i ona ostaje tu cijelo vrijeme, od prvog susreta s nekim..
Suprotnosti se privlace. Takodjer nebi mogla bit sa mirnim momkom, jer to ne ide. Bolji su mi tipovi koji vode rijec u drustvu i da imaju neusiljen humor.
Paige the cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 23:51   #70
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Dečki vole tihe i mirne.
Sve dok ne skuže da nisu baš tako manipulativne kako se pretpostavljalo.
Nije prvi put da to čujem od neke forumašice no i dalje nisam čuo objašnjenje zašto bi to dvoje (ok tehnički troje) bilo u korelaciji?
Sigurno ima takvih ali to nikako nije pravilo.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:31   #71
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Koliko mirnih cura koje se izazovno oblače doista poznaješ?
Ne tvrdim sigurno da se mirne cure oblače kao stednjovjekovni redovnici, nose se čisto normalno. Ali još nisam vidio niti jednu u izazovnoj obleci.
Ne znam da li je izazovno prejaka riječ, ali recimo moja kolegica praktički ne izlazi iz minica. Također najčešće je u štiklicama. Rekla bih da izgleda hot. Rekla je da su u srednjoj školi svi govorili da je mirna cura, a ni danas nije baš brbljava.

Zatim, ja sam uvijek bila mirna. Zbog takvog karaktera mi je jedna poznanica u osnovnoj školi rekla da zna da bih ja sigurno željela biti časna sestra. (ne vadim inače primjere iz osnovnjaka, ali evo radim iznimku jer imamo časnu sestru u kontekstu).

Još od srednje škole, uvijek sam voljela i nosila pripijenu odjeću. Primijetila sam da sad više nije in imati duboki dekolte, ali prije par ljeta kada je to bilo uobičajeno i ja sam imala dosta takvih komada odjeće. U ranoj mladosti sam nosila isključivo jarko crveni ruž (kasnije sam počela koristiti i druge boje). Štikle su mi fetiš. Nažalost, bolno mi je u njima hodati pa nisam često u njima. Da mogu nosila bih ih svaki dan.

Ali što se tiče društva nikad nisam voljela tulumariti i nemam širok krug prijatelja. Više bih rekla da sam kućni tip nego tip časne sestre. Mislim da je jaaako rijetko tko tip časne sestre.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 00:34   #72
Ok, eto imamo jednu. Siguran sam da bi ih svi forumaši još 5-6 takvih naveli. Ali to je doista rijetko.
Tebe ne brojim jer dekolte nećemo sad pod izazovno tu stavljati, pa nismo valjda u srednjem vijeku da nam je to izazovno odijevanje, zna se što je izazovno.
To što ti opisuješ za sebe je taman na tragu onoga što sam tamo mislio. Nosite se čisto normalno a ne sad tu da čim si mirna sakrivaš obline i ne znam, nosiš odjeću od jutenih vreća šivanu i kosu skrivaš pod kapom.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 08:25   #73
Što se forumašice ayce tiče...može se jedino izgledati kao časna sestra, jer su one obvezne nositi „uniformu“ i ne šminkaju se (ne znam da li im je zabranjeno šminkanje ili nije). Ali cura je samo rekla da je mirna. Kakve to veze ima sa časnim sestrama? Ima časnih sestara otvorenih, komunikativnih i veselih i to čak nije neka rijetkost.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:55   #74
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ok, eto imamo jednu. Siguran sam da bi ih svi forumaši još 5-6 takvih naveli. Ali to je doista rijetko.
Tebe ne brojim jer dekolte nećemo sad pod izazovno tu stavljati, pa nismo valjda u srednjem vijeku da nam je to izazovno odijevanje, zna se što je izazovno.
To što ti opisuješ za sebe je taman na tragu onoga što sam tamo mislio. Nosite se čisto normalno a ne sad tu da čim si mirna sakrivaš obline i ne znam, nosiš odjeću od jutenih vreća šivanu i kosu skrivaš pod kapom.
Istina je da se ja ne oblačim izazovno poput kolegice, ali i ja izgledam atraktivno u pripijenim hlačama i štiklama.

Ovo pišem jer mi se čini kao da ti i drugi misle da se mirna cura ne oblači izazovno zato što je - mirna. Moje oblačenje nikad nije bilo determinirano karakterom, već mojim izgledom. Uvijek sam slijedila taktiku istakni vrline, sakrij mane. Zbog te taktike ne oblačim minice (u hlačama se izbočena koljena mnogo manje kuže), ali da imam tijelo poput Lidije Bačić znam da bih se povremeno oblačila kao i ona. Nikad me nije bilo sram pokazati ono što je lijepo.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:15   #75
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Istina je da se ja ne oblačim izazovno poput kolegice, ali i ja izgledam atraktivno u pripijenim hlačama i štiklama.

Ovo pišem jer mi se čini kao da ti i drugi misle da se mirna cura ne oblači izazovno zato što je - mirna. Moje oblačenje nikad nije bilo determinirano karakterom, već mojim izgledom. Uvijek sam slijedila taktiku istakni vrline, sakrij mane. Zbog te taktike ne oblačim minice (u hlačama se izbočena koljena mnogo manje kuže), ali da imam tijelo poput Lidije Bačić znam da bih se povremeno oblačila kao i ona. Nikad me nije bilo sram pokazati ono što je lijepo.
Ok, ti si takva. Ali vidiš da nije skočilo još deset takvih da nas tu ispravlja a forum prepun mirnijih cura. Nije baš to često, eto osobno nikada naletio a recimo da su mi mirnije uvijek bile zanimljivije za nešto i samim time više na njih obraćam pažnju nego na ove hiperaktivne.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:11   #76
Te nirne i tihe uvijek najlosije prodju. Ili bolje receno - nikako jer ih nitko ni ne primijeti

Trebas biti glasna, psovati, derati se, buniti se na svaku rijec, sa svima uvijek super i happy, i da vidis kak se svi lijepe na tebe.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:18   #77
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Te nirne i tihe uvijek najlosije prodju. Ili bolje receno - nikako jer ih nitko ni ne primijeti

Trebas biti glasna, psovati, derati se, buniti se na svaku rijec, sa svima uvijek super i happy, i da vidis kak se svi lijepe na tebe.
jer je spontanost i strastvenost u startu privlačna.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:29   #78
Budi s onim koji ti se svidi i s kojim ćeš biti sretna. Može biti introvert ili ekstrovert, važno je da se privučete zbog nekog razloga, da se kužite i da imate isti smisao za humor. I nemoj misliti da se trebaš mijenjati da bi dobila odobravanje drugih ljudi.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:23   #79
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Nikad nisam vjerovala u onu da se suprotnosti privlace. Ok, mozda na prvu, ali na dulje vrijeme to ne opstaje nikako i ne funkcionira.

Medjutim, razmisljam si nesto: cijeli zivot sam povucena, mirnija tiha cura, i isto toliko dugo sam pokusavala pobjeci od toga sto jesam jer je jako malo ljudi to prihvacalo kod mene (vjecita iscudjavanja 'pa zasto si tako tiha', 'sto ne pricas vise' itd). U biti, sa onim rijetkima koji se nisu iscudjavali nego su me prihvatili ili jednostavno pustili da budem sto jesam, bez polisaja da me promijene i da postanem glasnija i pricljivija u njihovom drustvu, sa takvim sam se ubrzo otvorila. Dakle, raspricam se ja kad mi je netko zanimljiv. Ali eto, uvijek dobijem tu etiketu full mirne cure i ona ostaje tu cijelo vrijeme, od prvog susreta s nekim.

E a, sad je pitam jel bi ja trebala ajmo reci traziti istog takvog decka/muskarca (sto su mi znali neki vise puta reci da meni bas takav kao ja pase), makar me takvi cesto ne privuku (valjda si dva povcena tumpl, samo zato jer drugog izbora nemam? Ne bi privukla nekog recimo otvorenijeg, drustvenijeg nego ja?
Ne zanimaju me totalne suprotnosti meni, oni koji se sa svima skompaju odmah prvi put, uvijek su najglasniji u drustvu itd. Nego onako, normalno, prosjecno drustveni

Stvarno me zanimaju vasa misljenja i neka iskustva s tim, ako ih imate.
svi su u početku mirni i povučeni osim onih extrema ali oni ili su full otvoreni ili im je mozak ko lješnjak pa traže samo ulaznicu u disneyland
ja zato imam tehniku (još ne isprobanu jer nikako da nađem nekoga jer sam ko ti malo povučen+malo nesiguran jer mi se čini da cure traže mišičave budale pa da za nas 5-10 kila punije nema mjesta): tehnika je da oboje stavimo mobitel na stol i ko prvi posegne za njim mora reći nešto zanimljivo o sebi što inače nebi rekla/o
a ovo kaj ti pišeš iako nemam iskustva (2 cure i otad sam u ove 22g) čini mi se da bi ti bilo bolje s nekim tko ti se čini introvertan pa onda nakon par izlazaka češ vidit da će se to unormaliti (osim ako nije extrem povučen), nemoj ići za onima koji su glasni i ne odgovaraju ti, svi smo na neki način povučeni u prvom upoznavanju pa se kasnije opustimo i ako si pašemo onda uživamo u društvu - ako ideš za outrovertima onda će oni htjeti ići van i upoznavat te s drugima i većinu puta te probat ugurat u društvo

kao što kažem iskustvo 2 cure i ko za baksuz 1 introvert koja mi je pasala, ali je bila nesigurna u sebe pa sam izdržo kolko sam mogao, a druga full društvena koja je svaku veče kad je bila slobodna htjela u klubove i birtije sa frendovima/frendicama što mrzim (mora se malo van ići ali baš stalno....)
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 13:05   #80
trebaš dominantnog jer je takav u prošlosti bio uspješan lovac i vođa plemena
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger