Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 08:23   #21
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
sigurna si?
Da, sigurna.

Nisam bas sigurna koliko bi nama ili nekim nama bliskim bilo bolje da se pobrisu "losa" iskustva. To je slicno i propustenim prilikama koje su mozda propustene neprilike.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 08:39   #22
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Da, sigurna.

Nisam bas sigurna koliko bi nama ili nekim nama bliskim bilo bolje da se pobrisu "losa" iskustva. To je slicno i propustenim prilikama koje su mozda propustene neprilike.
Ono što bi iz ove perspektive trebalo izmijeniti ili undoati, upitno je koliko bi tad bilo pametno napraviti. Pitanje je koliko bih s tadašnjom pameti razaznala pruženu priliku i iskoristila ju. Neke stvari tek shvatiš nakon nekog iskustva. Bez obzira na ono što te uče ili pričaju ti tuđa iskustva.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 08:45   #23
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Da, sigurna.

Nisam bas sigurna koliko bi nama ili nekim nama bliskim bilo bolje da se pobrisu "losa" iskustva. To je slicno i propustenim prilikama koje su mozda propustene neprilike.
da, sve ovisi o kakvim se lošim iskustvima radi.
za ovo s propuštenim prilikama...tu nikada ne znaš kako bi se stvari odvijale, moš samo nagađati.
a onda ih možda i "brisati" posli
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:23   #24
Sve te vodilo k meni
iz daljine, iz mraka
sve te vodilo k meni
vec od prvih koraka.

mada nista nisi rekla,
ja sam znao, ja sam znao
iz tih kretnji i porijekla
sve je isto, sve je kao.

Sve te vodilo k meni
sve sto rode samoce
mala primorska mjesta
isti pisci i ploce.

kad te baci kao ladju
nocni val do moga praga
nije bilo tesko znati
da mi moras biti draga.

Sve te vodilo k meni
tvoje oci i usta
tvoje ljubavi mrtve
moja losa iskustva.

mi smo bili na pocetku
istim vinom opijeni
i kad si isla krivim putem
sve te vodilo k meni


Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:28   #25
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sve te vodilo k meni
iz daljine, iz mraka
sve te vodilo k meni
vec od prvih koraka.

mada nista nisi rekla,
ja sam znao, ja sam znao
iz tih kretnji i porijekla
sve je isto, sve je kao.

Sve te vodilo k meni
sve sto rode samoce
mala primorska mjesta
isti pisci i ploce.

kad te baci kao ladju
nocni val do moga praga
nije bilo tesko znati
da mi moras biti draga.

Sve te vodilo k meni
tvoje oci i usta
tvoje ljubavi mrtve
moja losa iskustva.

mi smo bili na pocetku
istim vinom opijeni
i kad si isla krivim putem
sve te vodilo k meni


Sent from my D2403 using Tapatalk
https://www.youtube.com/watch?v=dvuJu8SJqhQ
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:34   #26
Prekrasna je pjesma.

Bil sam uvjeren da sam napisal dolje <arsen>.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:37   #27
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Prekrasna je pjesma.

Bil sam uvjeren da sam napisal dolje <arsen>.
Jesi. Ne znam šta se poslije dogodilo.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:38   #28
Ja sam, pak, bil i ostal uvjeren da su romantićne pijesme malo niže.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:39   #29
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Jesi. Ne znam šta se poslije dogodilo.
Prepravljal sam post pa vjerojatno zabunom izbrisao.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:39   #30
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sve te vodilo k meni....
Kad si već stavio Arsena moram reći da me njegove pjesme svaki put vrate u jedan prekrasni dio života i koliko god tuge izazivale, toliko su mi drage srcu da to netko može nazvati i mazohizmom.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:42   #31
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ja sam, pak, bil i ostal uvjeren da su romantićne pijesme malo niže.
Ova pjesma bas ima jako veze sa ovom temom i ne treba ju se gledati samo romanticno vec se moze gledati sire.

Nista ne bih mijenjao. Sve je kako treba biti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:49   #32
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Kad si već stavio Arsena moram reći da me njegove pjesme svaki put vrate u jedan prekrasni dio života i koliko god tuge izazivale, toliko su mi drage srcu da to netko može nazvati i mazohizmom.
Jes.

I meni arsen radi isto, ali nije vezano uz neki dio zivota.
Neka lijepa tuga.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:53   #33
Da mi je ova "pamet"... A nije, brate.

Znam i mogu izracionalizirati svaku pizdariju koju sam napravila, ali bottom line je da mi nije svaka baš trebala.
Prije sam brijala na to, što te ne ubije, yadda-yadda, ali za nekakav "konačan" "ishod", za neku ovakvu današnju mene, nije baš svako sakaćenje u kojekakvim, nemudro odabranim bitkama, bilo nužno.

S druge strane, ljudi se svakako nose sa svijetom oko sebe i životom i svojim odabirima i propustima i nezadovoljstvom, i kititi se ordenjem nekakvih tobože osnažujućih iskustava možda nekome stvarno da trunku samopouzdanja.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:54   #34
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Jes.

I meni arsen radi isto, ali nije vezano uz neki dio zivota.
Neka lijepa tuga.
Njega se ne može usporediti ni s kim. Dio života, jer smo ga obadvoje obožavali cijeli naš zajednički životni vijek. A ja još uvijek nastavljam i dalje.

Inače, vezano za temu, sigurno je bilo trenutaka i situacija koje mi nisu trebale i nisu mi donijele nikakav boljitak. Ne bih ništa brisala jer se ne opterećujem sa prošlosti, tako da to ostaje tamo gdje mu je mjesto.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 10:01   #35
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Njega se ne može usporediti ni s kim. Dio života, jer smo ga obadvoje obožavali cijeli naš zajednički životni vijek. A ja još uvijek nastavljam i dalje.

Inače, vezano za temu, sigurno je bilo trenutaka i situacija koje mi nisu trebale i nisu mi donijele nikakav boljitak. Ne bih ništa brisala jer se ne opterećujem sa prošlosti, tako da to ostaje tamo gdje mu je mjesto.
A kaj bi brisala?
Jedan primjer.

Pitam jer ljudi cesto definiraju stvari prema zavrsetku, a krajevi su uglavnom bolni. Pogotovo ako je ono prije bilo lijepo.

Naravno da npr pijane blamaze nisu nesto sto nas oplemenjuje, ali ni ne vidim ovu temu kao takvu.

Mozda se i varam?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 10:24   #36
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kaj bi brisala?
Jedan primjer.

Pitam jer ljudi cesto definiraju stvari prema zavrsetku, a krajevi su uglavnom bolni. Pogotovo ako je ono prije bilo lijepo.

Naravno da npr pijane blamaze nisu nesto sto nas oplemenjuje, ali ni ne vidim ovu temu kao takvu.

Mozda se i varam?
Ne, ne bih brisala. Samo ima situacija i ljudi u kojima i sa kojima nisam ništa naučila i može se slobodno reći da su bile gubitak vremena koje sam mogla kvalitetnije provesti.
Ali nije poanta u tome, zar ne? Nikad niie sve bajno i sjajno, život je nekad siv, nekad žut. Pamtim uglavnom lijepe trenutke.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 14:20   #37
Valjda je red da i ja nesto napisem
Brisala bih dosta. Nema sumnje da bih i nakon brisanja brisala neko brisanje
Uglavnom, iz nekih ruznih zivotnih situacija znale su se roditi neke divne i vrijedne stvari, to bih ostavila, pa i pregrizla jos jednom istu stvar.
Brisala bih ono sto mi je donijelo samo bol, stres, stravu i uzas. Nisam bas sigurna sto bih napravila sa situacijama koje jesu bile lijepe u tom trenu, ali zavrsile su bolno. Trebala bih dobro razmisliti. Napraviti neku pros&cons listu. Razmisliti je li vrijedilo ili nije. Tu nisam bas pametna nesto
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:15   #38
Ne bih nista obrisala, jer je svako zlo bilo za neko dobro. Covek samo treba da bude sposoban da to prepozna. Od losijih stvari, ne bih nista namerno ponovila, ali ih sa ove tacke gledista, ne bih ni obrisala, jer je to sve ono sto cini mene, a ko ne prihvata samog sebe, on ima daleko veci problem od losih dogadjaja u zivotu.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:33   #39
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
ONS bi undoao
usko gledano, +1.
totalno sam si nepotrebno navukla na vrat stalkera par godina nakon.

na malo ozbiljnijoj skali undoala bih neke svoje postupke prema mami i noni kojih nažalost više nema.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:34   #40
Eh jebiga onda... nisam narocito zadovoljna sobom, ali ne mislim da mi je to neki ogroman problem. Jel itko moze reci da je 100% zadovoljan sobom? I bas svim svojim odlukama I potezima?
Ja to ne pusim. I bar ne lazem sama sebi. Bar ne precesto

Znala sam biti grozna prema sebi, prema drugima (nikad u zloj namjeri), donosila grozne odluke I radila propuste. I da, obrisala bih sigurno dvoznamenkasti broj istih. Kako bi bilo dobro da se moze
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.