Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 09:49   #21
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Da je tako u prvoj rečenici pozove na kavu odgovor bi u 99% slučajeva bio ne čak i da joj se sviđa...ako je cura u dvadesetima ili mlađa
višaaak, baci van
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:37   #22
Kuda ide ovaj svijet?

Čovijek od 22 godine ne zna prepoznati signale niti družiti se sa djevojkom da bi saznao o čemu se tu radi!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:18   #23
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ako je tebi potrebno dešifriranje zašto se sa nekom curom gledaš , zašto te ona gleda kad god si joj u vidnom polju , zašto samo tebe uvijek pozdravi i smiješi se - onda prekriži cure i primi se faksa
Misliš da ona želi reć da joj se sviđam, jer se vidi po govoru tijela samo nisam 100% siguran.Ništa, kad je vidim drugi put odmah to rješavam jer želim znat na čemu sam
Slobodno se uključite još u raspravu jer volim svoje probleme podijelit sa drugima, ne volim to u sebi držat.
ferluccio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:26   #24
Quote:
ferluccio kaže: Pogledaj post
Misliš da ona želi reć da joj se sviđam, jer se vidi po govoru tijela samo nisam 100% siguran.Ništa, kad je vidim drugi put odmah to rješavam jer želim znat na čemu sam
Slobodno se uključite još u raspravu jer volim svoje probleme podijelit sa drugima, ne volim to u sebi držat.
A zašto moraš odmah znati na cemu si? Meni je recimo u toj dobi bilo super postepeno upoznati osobu. Ok, simpatican mi je, zgodan, ali to ne znaci da ce mi se svidjeti i kada prozborim s njim nekoliko rijeci. Prvo pokusaj u hodniku s njom popricati o onome sto vam je trenutno zajednicko, a to su tecajevi na koji idete, pa ces vidjeti u kojem smjeru ide razgovor, drugi put cete sigurno odmah zapoceti razgovor.. ja recimo ne bih htjela da me netko odmah pozove na pice i da to odmah znaci spoj. Ali to sam samo ja.
Prvi korak je "small talk".
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 13:21   #25
Quote:
ferluccio kaže: Pogledaj post
Misliš da ona želi reć da joj se sviđam, jer se vidi po govoru tijela samo nisam 100% siguran.Ništa, kad je vidim drugi put odmah to rješavam jer želim znat na čemu sam
Slobodno se uključite još u raspravu jer volim svoje probleme podijelit sa drugima, ne volim to u sebi držat.
Pa svakako si joj se svidio fizički. Inače te ne bi gledala ,osim ako izgledaš kao da nastupaš u cirkusu

Još samo da kliknete kao osobe i to je to - no obzirom imate zajedničke tečajeve , sigurno imate još neke zajedničke interese i tak .. malo ,pomalo i evo tebi cure
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:15   #26
Quote:
ferluccio kaže: Pogledaj post
Uglavnom upisao sam se na jedan tečaj i tamo sam ugledao jednu zgodnu curu.E sad od prvog dana ona se meni stalno smiješi i uvijek mene pozdravi iz moje grupe, nikog drugog.Jednom sam prošo pokraj nje ona je bila sa svojim prijateljima, pozdravimo se i ja prođem dalje i nakon 20 metara ja se okrenem ona još gleda u mene.Nikako da se malo više zbližimo jer nismo u istoj grupi, možda je budem uhvatio idući tjedan, ali mene zanima što ona točno želi time reć, kakvi su to signali
hoce da joj pridjes, a budes li odugovlacio neko ce je drugi karat do kraja godine.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:42   #27
Nisi se umio i ispeglao pa ne moze vjerovati da takav hodaš po svijetu.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:22   #28
Reci joj idući put da ti treba kemijska jer nemaš svoju i da li ti može posudit njenu. Dalje smisli sam.
ivan-godot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger